obcy444 27.02.07, 02:01 A poprawni politycznie w furie wpadali, jak rozsadni ostrzegali, ze zaczyna sie od roszczen pedalow, a skonczy na nekrofilach... Oni tez kochaja inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xaliemorph Re: Kazirodztwo 27.02.07, 02:38 Masz rację. I pozwolę sobie skopiować wypowiedź z wątku obok: Taa... A kto utrzyma ich niepełnosprawne dzieci które nie powinny się urodzić? Ba, gorzej. Kto im zadał tyle bólu by je spłodzić? Proste pytania, proste odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
moon5 Re: Kazirodztwo 27.02.07, 14:17 Czy te egoistyczne indywidua chcą płodzić kolejne upośledzone dzieci? I dziwię się, że we Francji jest więcej "tolerancji" dla takich związków. Odpowiedz Link Zgłoś
michnischerbeobachter Re: Kazirodztwo 27.02.07, 15:12 Coż za skandaliczny przykład nietolerancji, protestujmy, my, jej gorący orendownicy. Nie pozwólmy zeby w tak haniebny sposób dyskryminować kogos ze wzgledu na jego seksualne preferencje. Dajmy możliwość każdemu swobodnej ekspresji jego tożsamosci erotycznej. Gdzie się podziała światła idea akceptacji? Niech zyje prawo każdej jednostki do róznorodnosci i odmiennosci. Odpowiedz Link Zgłoś