Dodaj do ulubionych

Kazirodztwo

27.02.07, 02:01
A poprawni politycznie w furie wpadali, jak rozsadni ostrzegali, ze zaczyna
sie od roszczen pedalow, a skonczy na nekrofilach... Oni tez kochaja inaczej.
Obserwuj wątek
    • xaliemorph Re: Kazirodztwo 27.02.07, 02:38
      Masz rację. I pozwolę sobie skopiować wypowiedź z wątku obok:

      Taa... A kto utrzyma ich niepełnosprawne dzieci które nie powinny się urodzić? Ba, gorzej. Kto im zadał tyle bólu by je spłodzić? Proste pytania, proste odpowiedzi.
    • moon5 Re: Kazirodztwo 27.02.07, 14:17
      Czy te egoistyczne indywidua chcą płodzić kolejne upośledzone dzieci?
      I dziwię się, że we Francji jest więcej "tolerancji" dla takich związków.
      • michnischerbeobachter Re: Kazirodztwo 27.02.07, 15:12
        Coż za skandaliczny przykład nietolerancji, protestujmy, my, jej gorący
        orendownicy. Nie pozwólmy zeby w tak haniebny sposób dyskryminować kogos ze
        wzgledu na jego seksualne preferencje. Dajmy możliwość każdemu swobodnej
        ekspresji jego tożsamosci erotycznej. Gdzie się podziała światła idea
        akceptacji? Niech zyje prawo każdej jednostki do róznorodnosci i odmiennosci.


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka