Dodaj do ulubionych

Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i...

    • mama442 Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i.. 21.07.07, 11:23
      Jak można być na takim stanowisku skoro zachowuje sie jak prostak.Nie ma
      wytłumaczenia swoich chamskich wypowiedzi -uniesieniem,brak wykształcenia i
      wieśniactwo widać gołym okiem.Najwyższy czas aby ludzie odpowiedni znależli
      miejsce w rządzie,tacy ludzie jak Lepper,Lyżwiński,ojarska i im podobni dawno
      powinni być usunięci.A ludzie z wyrokami to skandal, aby rządzili naszym
      krajem,jaki przykład dają młodym Polakom.
    • chigliack Żenujące, ale chyba szczere i prawdziwe 21.07.07, 11:28
      Żenujące, ale chyba szczere i prawdziwe. Swoją drogą, ciekawe, co też słyszał o
      premierze Kaczyńskim wicepremier Lepper...


      ________________________________
      zwyklydzien.blox.pl
    • macarthur mego życia nic nie zmieni 21.07.07, 11:34
      zawsze wrócę do korzeni

      Pan Maleńczuk śpiewa o Jędrku ????
    • grogreg Mieczak. 21.07.07, 11:34
      To nie ten sam Lepper co kiedys.
      Wykastrowali go Kaczynscy.
    • kazik_b4 Kaczynscy, PiS, SO, LPR - jedno wielkie szambo... 21.07.07, 11:37
      w ktorym sie codziennie "brzechta" ten "margines", cudem powolany przez
      nawiedzony elektorat sterowany radiem (i ku uciesze tego elektoratu), oraz
      oslupiona i bezradna wiekszosc spoleczenstwa obserwujaca to zalosne i
      zenujace "widowisko"...
      Przerazajaca farsa w wykonaniu kabotynow (nawiedzonych oszolomow oraz
      wulgarnych przestepcow i dyletantow), pod dyrekcja aberracyjnego duetu
      paranoikow w ekstazie trwa - czy jeszcze dlugo?
      • dyletant5 Re: Kultura na forum = Leperologii 21.07.07, 11:48
        • kazik_b4 "szambo" - to okreslenie koalicji przez jej guru 21.07.07, 13:12
          Rydzyka!
          Na forum, roznego rodzaju okreslenia czy "slownictwo" moze sie zdarzyc, ale nie
          ma prawa sie zdarzyc "osobnikom" zajmujacym najwyzsze stanowiska w kraju i
          bedacymi jednoczesnie reprezentantami jego spoleczenstwa!
          Wiec nie kreuj sie na estete i nie rob z siebie glupca krytykujac nie tych ,
          ktorych powinienes! Chyba, ze to cie paralizuje, lub przekracza twoje zdolnosci
          umyslowe?!
          A czy przypadkiem nie do ciebie "twoj" prezydent powiedzial "spieprzaj dziadu"?
    • tetradrachma Lepper to nie pana wina, jest pan genetycznym 21.07.07, 11:58
      chamem, tak jak Kaczyński "patriotą". Za "to" nie ponosi pan winy. Natomiast,
      to że Kaczyński wziął pana do rządu, wykreował na polityka, to On, jak i
      pańscy wyborcy, ponoszą solidarnie dpowiedzialnośc.
      • manasonta Lepper , to nie tylko burak...to tchórz !!!! 21.07.07, 12:14
        Jak J.Kaczyński...
    • monster1972 i bardzo dobrze, że mu tak powiedział 21.07.07, 12:14
      może wreszcie nasz mały "geniusz strategii" i słońce Karpat zrozumie, że nie
      powinien był robić koalicji z przestępcami i faszystami

      :)

      swoją drogą niezły ubaw mamy

      eks-wicepremier nazywa premiera homoseksualistą i prawiczkiem:) i nic... cisza:)

      hehehhehe


      POlak-ateista



      • manasonta Po co przeprasza?..Tchórzy nikt nie szanuje ! 21.07.07, 12:15
      • wieslaw.rewerski Re: i bardzo dobrze, że mu tak powiedział 21.07.07, 12:36
        monster1972 napisał:

        > eks-wicepremier nazywa premiera homoseksualistą i prawiczkiem:)

        Andrzej Lepper nie powiedział tego.
        • monster1972 a dla mnie powiedział... ale nie wprost 21.07.07, 15:29
          wiesz zapewne, co to jest "czytanie miedzy wierszami"

          moim zdaniem lepper wlasnie to miał na myśli

          kaczka ma za swoje

          nie trzeba było z prostakiem sie zadawać
          • wieslaw.rewerski Re: a dla mnie powiedział... ale nie wprost 21.07.07, 22:17
            monster1972 napisał:

            > wiesz zapewne, co to jest "czytanie miedzy wierszami"
            >
            > moim zdaniem lepper wlasnie to miał na myśli

            Co miał na myśli, to wie tylko on. My możemy oprzeć się jedynie na tym, co
            rzeczywiście powiedział. Cała reszta - "czytana między wierszami" - jest cudzym
            dopowiedzeniem, za które odpowiada dopowiadający, a nie Andrzej Lepper.

            A tak na marginesie, to cała ta afera przypomina psychologiczny test
            projekcyjny. Test ten jednak nie Andrzeja Leppera obnaża, lecz komentatorów
            jego wypowiedzi...
      • wariant_b Re: i bardzo dobrze, że mu tak powiedział 21.07.07, 12:47
        monster1972 napisał:
        > może wreszcie nasz mały "geniusz strategii" i słońce Karpat zrozumie, że nie
        > powinien był robić koalicji z przestępcami i faszystami

        Może wreszcie ostatnie ugrupowania, które jeszcze tego nie przerabiały,
        zrozumieją, że nie należy się wiązać z Geniuszem Beskidu Niskiego.
        To jest samobójstwo polityczne.

        > swoją drogą niezły ubaw mamy

        A to już dawno wcale nie jest zabawne.
    • rosolina Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i.. 21.07.07, 12:27
      Nie chciał słuchać tzw. wykształciuchów, to usłyszał od wsioka!
    • presentation1 .....Czesc Samoobrony............... 21.07.07, 12:48
      czesc Platformy i cale SLD ,to wlasciwi ludzie na zawarcie koalicji.Przypuszczam ze guru tego stowarzyszenia powinien zostac Tusk.
      www.bloguez.com/POLSKA/
      • manasonta presentation1..przedstawiciel ogłupiałych esbeków 21.07.07, 13:22
      • logoin Pomerdliło się główce od słoneczka? 21.07.07, 13:52
        leperowska klika to kumple kaczorów a jak kaczorów to i twoi.
      • logoin Już mozesz od nowa pokchać Leppera 21.07.07, 14:27
        "- Wstępnie zgadzamy się na postulaty PiS, ale chcemy dołączyć nasze -
        powiedział Wierzejski w imieniu LiS" hehehehehehe,pocułaj ich w usta.
      • representation1 No, no ! 21.07.07, 18:02
        Presentation1!
        Aleś błysnął przenikliwością umysłu ?!
        Tu es un prophet politique !
        A może by tak zapytać samych zainteresowanych co o tym sądzą ?
        A propos. Czy w tej części Samoobrony jest Łyżwa i Lepper ?
        Oj chyba się z Tuskiem nie dogadają. W sprawie seksu oczywiście.

        repr

        presentation1 napisał:

        > .....Czesc Samoobrony...............
        > czesc Platformy i cale SLD ,to wlasciwi ludzie na zawarcie koalicji. Przypuszcza
        > m ze guru tego stowarzyszenia powinien zostac Tusk.
    • plaszcz Gdyby tylko kot premiera Alik mogł mówić :) 21.07.07, 12:57

      • jola_z_dywit6 Re: Gdyby tylko kot premiera Alik mogł mówić :) 21.07.07, 14:12
        I to jest doby tekst.
      • filut69 powołajmy speckomisję do zbadania tylnej strony 21.07.07, 17:10
        kota brata pana prezia!
    • tenare Nie zgodzę się z poglądem, że Pan Premier 21.07.07, 12:57
      kocha inaczej. On kocha tak jak każdy statystyczny Polak - SIEBIE SAMEGO.
      A 95 % ludzi płci męskiej uprawia samogwałt.
    • wielki_czarownik Nie rozumiem oburzenia 21.07.07, 13:17
      Czy Lepper powiedział coś nieprawdziwego? Czy coś zmyślił? Czy wyciągnął jakieś dziwne wnioski?
      • ciagciulaciag Czy ktos nauczy tego przyglupa mowic po polsku? 21.07.07, 15:42
    • amerykanin09 moze jednak jest homoseksualita 21.07.07, 13:18
      jeden z tych malych? Lepper nie potrzebnie przeprasza, powiedzial tylko
      prawde.Kaczki cigle klamia, obrazaja innych, mowila glupoty, Lepper stwierdza
      tylko publicznie fakt.
      • manasonta moze jednak jest homoseksualita, jak presentation? 21.07.07, 13:23
    • tadeusz1965 Ja nie mam zony i nie narzekam. Rozumiem Kacza. 21.07.07, 13:38
      ...
      • kazik_b4 Tadeusz ..... Rydzyk?! 21.07.07, 14:31
    • tomekjeden Symbolika dna 21.07.07, 13:47
      To, ze kultura dyskursu politycznego w Polsce siegnela dna wiadomo juz od
      dawna. Zastanawiajacy jest szeroki wplyw tego upadku na obraz calego kraju i
      jego symboliki. Pan Lepper jeszcze kilka dni temu odbyl spotkanie na Jasnej
      Gorze z dyrektorem ponoc katolickiego radia. Rownie dobrze ci panowie mogli
      sobie dyskutowac i na Lysej Gorze. Kiedys Jasna Gora byla symbolem tego co
      szlachetne w Polsce. Dzisiaj jest ona symbolem takiego upadku kultury slowa
      publicznego, ktory nie ma chyba precedensu w Europie.
      • krzynia.c Lepper zdrefił przed Jarkiem,jest frajerem 21.07.07, 14:16
        juz wiadomo ZOSTAJEMY w rządzie
    • jan3211 Mógłby opowiedzieć o sobie, czy mu staje i jak ? 21.07.07, 14:19
      Najlepiej opowiadanie takie zacząć o sobie , a potem o sąsiadach, znajomych
      itd..
      • ciagciulaciag Lepperowi moze stanac jedynie zegarek! 21.07.07, 15:45
    • legrange Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i.. 21.07.07, 14:21
      Nie ma racji A.L.co do znaczenia starokawalerstwa pana premiera. Przecież
      wszystkie chłopaki w czarnych sukienkach to teoretycznie sami młodzi i starzy
      kawalerowie, którzy wyrzekli się wszelkiej bliskości do kobiet. A jednocześnie
      to oni mają najwięcej do powiedzenia w sprawach seksu, rodziny, rozwodów,
      dzieci. To oni udzielają nauk przedmałżeńskich. Autorytarnie orzekają co i kiedy
      można z kobietą. Itd., itp. PARANOJA
      • wet3 Re: legrange 21.07.07, 15:21
        legrange napisał:

        > Nie ma racji A.L.co do znaczenia starokawalerstwa pana premiera. Przecież
        > wszystkie chłopaki w czarnych sukienkach to teoretycznie sami młodzi i starzy
        > kawalerowie, którzy wyrzekli się wszelkiej bliskości do kobiet. A jednocześnie
        > to oni mają najwięcej do powiedzenia w sprawach seksu, rodziny, rozwodów,
        > dzieci. To oni udzielają nauk przedmałżeńskich. Autorytarnie orzekają co i
        kied
        > y
        > można z kobietą. Itd., itp. PARANOJA

        Wcale nie paranoja. W ogole nie rozumiesz tematu i w bardzo glupi sposob
        zabierasz glos. Nie chcialbym byc ksiedzem glownie z jednej przyczyny. Kazdy
        ksiadz, ktory slucha spowiedzi, juz po dwoch miesiacach naslucha sie rzeczy o
        ktorych sie tobie nie snilo, ktorych czasami przez cale twoje zycie nie dowiesz
        sie i ktorych NIE chcialbys sluchac. Dlatego juz po tych dwu miesiacach bedzie
        wiedzial znacznie wiecej na temat seksu niz ty, naiwniaczku! Praktyka "lozkowa"
        wcale nie jest w tym przypadku potrzebna. Nie wiem czy ty bedziesz w stanie
        zrozumiec to???
        • no.655321 Re: wet3 21.07.07, 17:37
          wet, oglądając lody przez szybę cukierni NIGDY nie dowiesz sie jak naprawdę
          smakują.
          wyczuwam ton prawiczka albo księdza (choć to nie zawsze tożsame;)))))

          wet3 napisał:
          Dlatego juz po tych dwu miesiacach bedzie
          > wiedzial znacznie wiecej na temat seksu niz ty, naiwniaczku!
          Praktyka "lozkowa"
          >
          > wcale nie jest w tym przypadku potrzebna. Nie wiem czy ty bedziesz w stanie
          > zrozumiec to???
          • wet3 Re: no.655321 21.07.07, 18:08
            no.655321 napisał:

            > wet, oglądając lody przez szybę cukierni NIGDY nie dowiesz sie jak naprawdę
            > smakują.
            > wyczuwam ton prawiczka albo księdza (choć to nie zawsze tożsame;)))))

            Odezwal sie jeszcze jeden "ekspert" - kwiatek do kozucha ...
            • no.655321 Re: wet3 21.07.07, 18:17
              pusty śmiech mnie bierze jak z ust tego czy innego prawiczka słysze jak mam żyć
              i ile jestem wart.

              masturbacja mąci im jasność umysłu.


              wet3 napisał:

              > no.655321 napisał:
              >
              > > wet, oglądając lody przez szybę cukierni NIGDY nie dowiesz sie jak napraw
              > dę
              > > smakują.
              > > wyczuwam ton prawiczka albo księdza (choć to nie zawsze tożsame;)))))
              >
              > Odezwal sie jeszcze jeden "ekspert" - kwiatek do kozucha ...
              • wet3 Re: no.655321 22.07.07, 15:04
                no.655321 napisał:

                > pusty śmiech mnie bierze jak z ust tego czy innego prawiczka słysze jak mam
                żyć
                >
                > i ile jestem wart.

                A moze spytalbys na ten temat takich ludzi jak peychiatrzy czy psycholodzy?
                Kazdy myslacy poprawnie powinien potwierdzic slusznosc tego co powiedzialem.
              • wet3 Re: no.655321 22.07.07, 16:44
                no.655321 napisał:

                > pusty śmiech mnie bierze jak z ust tego czy innego prawiczka słysze jak mam
                żyć
                >
                > i ile jestem wart.
                >
                > masturbacja mąci im jasność umysłu.
                >
                >
                > wet3 napisał:
                >
                > > no.655321 napisał:
                > >
                > > > wet, oglądając lody przez szybę cukierni NIGDY nie dowiesz sie jak
                > napraw
                > > dę
                > > > smakują.
                > > > wyczuwam ton prawiczka albo księdza (choć to nie zawsze tożsame;)))

                Powiem ci jeszcze inaczej. Z tego co piszesz wynika, ze kazdy psychiatra
                powinien nejpierw byc swirem aby moc leczyc chorych psychiczne, kazdy lekarz
                powinien najpierw przejsc wszystkie choroby, ktore leczy itd., itd. Moze teraz
                pokmiesz niedorzecznosc twego rozumowania!

    • skaut_1 Re: Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu 21.07.07, 15:06
      I ponownie udowodnił Lepper ,że jest zwykłym chamem.
      Panie Lepper gnój wywozić a nie do polityki!!!!
      • wyksztalciuch2 Re: Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu 21.07.07, 15:27
        Chcę się zapytać kogo obchodzi, przedstawicieli jakiej płci lubi nasz premier.
        Dla kogo, poza LPRem ma to znaczenie. Mnie to nie obchodzi. Niepotrzebna jest ta
        cała nagonka. Chciałabym się zastanowić, co zrobić, aby moherowe berety
        przejrzały na oczy, aby zaćma spowodowana słowotokiem Kaczyńskich zeszła im z
        oczu. Bo nawet jeśli będą wybory to niewiele się zmieni. Coraz częsciej odnoszę
        wrażenie, że premier uswiadamia sobie coraz bardziej, że nie podoła. Do tego
        wszystkiego nie bardzo jest zwalić na kogo winę za istniejący kryzys. Skutki
        rządzenia widoczne są po latach, teraz przejadamy prace poprzednich rządów.
        Miernota obecnego wyjdzie za dwa, trzy lata. I nie ma na kogo zwalić winy-
        chyba, że na Leppera lub Giertycha, ale kto mu uwierzy. Pewnie jedynym wyjściem
        okarzą się nowe wybory. Przyjdzie nowy rząd, gospodarka zacznie się sypać, wtedy
        będzie używanie, jak to za naszych czasów było dobrze.
        • wyksztalciuch2 Re: Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu 21.07.07, 15:34
          Chcę jeszcze dodać, że Lepper i Giertych są tylko PROWOKOWANYMI pionkami na
          szachownicy na której graczami są Kaczyński kontra reszta narodu.
    • london13 polacy nie rozumieja oburzenia.. 21.07.07, 15:41
      przeciez lepper 'mial racje'! Przeciez 'powiedzial prawde'!
      Taak, tylko polacy tego nie rozumieja. Rozumieja za to leppera.
      No future
      :P
    • matek1965 czego sie mozna spodziewac od chama w gumofilcach. 21.07.07, 16:55
      prostak sukcesu:
      - bez wyksztalcenia dostal sie do polityki
      - nakradl i oddawac nie musi
      - darmowy seks z kolegami za male przyslugi
      - piekna rodzinka....z dwojka cholernie brzydkich dzieci......(czyzby to byly
      jakies mieszanki polsko/talibowe or pierwsze polaczenie swini z czlowiekiem)
      przykry kraj ta nasza Polska....
      • no.655321 Re: czego sie mozna spodziewac od chama w gumofil 21.07.07, 17:49
        coś ci sie pomyliło, matek, kaczyski nie ma rodziny ani dzieci.

        matek1965 napisał:

        > prostak sukcesu:
        > - bez wyksztalcenia dostal sie do polityki
        > - nakradl i oddawac nie musi
        > - darmowy seks z kolegami za male przyslugi
        > - piekna rodzinka....z dwojka cholernie brzydkich dzieci......(czyzby to byly
        > jakies mieszanki polsko/talibowe or pierwsze polaczenie swini z czlowiekiem)
        > przykry kraj ta nasza Polska....
    • szymiasty Lepper - poprostu cep. 21.07.07, 17:55
      Gorszego prostaka Polska nigdy chyba nie miała...Lepper to zwykły cep...
      wyrwiesz wsiocha ze wsi, ale wsi z niego już nie wyrwiesz...
    • aw.kempka Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i.. 21.07.07, 18:15
      Leper to krowa która dużo ryczy a mało mleka daje.Jeśli poczuje tylko
      zagrożenie wchodzi kaczorom pp palcu
    • tadjan Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i.. 21.07.07, 18:22
      Cham z warchołem w jednym domu stali.....
      Po co g.... ucierać w moździerzu? I tak śmierdzi.
      No chyba że bp Głódź czuje inaczej.
    • amerykanin09 Pan kaczyniski jest normalny inaczej lol 21.07.07, 21:38
      Tak sie tu muwi o osobach ktorzy lubia mezczyzn a nie kobiety lol
    • piehemoth P i z d a 21.07.07, 22:58
      tyle, jak cała reszta, co trzyma z kościołem :{
      • pies_na_prawizne Czy za prawde trzeba przepraszac???? 21.07.07, 23:18
        ale tlumok z tego honoris causa

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka