mama442 Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i.. 21.07.07, 11:23 Jak można być na takim stanowisku skoro zachowuje sie jak prostak.Nie ma wytłumaczenia swoich chamskich wypowiedzi -uniesieniem,brak wykształcenia i wieśniactwo widać gołym okiem.Najwyższy czas aby ludzie odpowiedni znależli miejsce w rządzie,tacy ludzie jak Lepper,Lyżwiński,ojarska i im podobni dawno powinni być usunięci.A ludzie z wyrokami to skandal, aby rządzili naszym krajem,jaki przykład dają młodym Polakom. Odpowiedz Link Zgłoś
chigliack Żenujące, ale chyba szczere i prawdziwe 21.07.07, 11:28 Żenujące, ale chyba szczere i prawdziwe. Swoją drogą, ciekawe, co też słyszał o premierze Kaczyńskim wicepremier Lepper... ________________________________ zwyklydzien.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
macarthur mego życia nic nie zmieni 21.07.07, 11:34 zawsze wrócę do korzeni Pan Maleńczuk śpiewa o Jędrku ???? Odpowiedz Link Zgłoś
grogreg Mieczak. 21.07.07, 11:34 To nie ten sam Lepper co kiedys. Wykastrowali go Kaczynscy. Odpowiedz Link Zgłoś
kazik_b4 Kaczynscy, PiS, SO, LPR - jedno wielkie szambo... 21.07.07, 11:37 w ktorym sie codziennie "brzechta" ten "margines", cudem powolany przez nawiedzony elektorat sterowany radiem (i ku uciesze tego elektoratu), oraz oslupiona i bezradna wiekszosc spoleczenstwa obserwujaca to zalosne i zenujace "widowisko"... Przerazajaca farsa w wykonaniu kabotynow (nawiedzonych oszolomow oraz wulgarnych przestepcow i dyletantow), pod dyrekcja aberracyjnego duetu paranoikow w ekstazie trwa - czy jeszcze dlugo? Odpowiedz Link Zgłoś
kazik_b4 "szambo" - to okreslenie koalicji przez jej guru 21.07.07, 13:12 Rydzyka! Na forum, roznego rodzaju okreslenia czy "slownictwo" moze sie zdarzyc, ale nie ma prawa sie zdarzyc "osobnikom" zajmujacym najwyzsze stanowiska w kraju i bedacymi jednoczesnie reprezentantami jego spoleczenstwa! Wiec nie kreuj sie na estete i nie rob z siebie glupca krytykujac nie tych , ktorych powinienes! Chyba, ze to cie paralizuje, lub przekracza twoje zdolnosci umyslowe?! A czy przypadkiem nie do ciebie "twoj" prezydent powiedzial "spieprzaj dziadu"? Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Lepper to nie pana wina, jest pan genetycznym 21.07.07, 11:58 chamem, tak jak Kaczyński "patriotą". Za "to" nie ponosi pan winy. Natomiast, to że Kaczyński wziął pana do rządu, wykreował na polityka, to On, jak i pańscy wyborcy, ponoszą solidarnie dpowiedzialnośc. Odpowiedz Link Zgłoś
manasonta Lepper , to nie tylko burak...to tchórz !!!! 21.07.07, 12:14 Jak J.Kaczyński... Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 i bardzo dobrze, że mu tak powiedział 21.07.07, 12:14 może wreszcie nasz mały "geniusz strategii" i słońce Karpat zrozumie, że nie powinien był robić koalicji z przestępcami i faszystami :) swoją drogą niezły ubaw mamy eks-wicepremier nazywa premiera homoseksualistą i prawiczkiem:) i nic... cisza:) hehehhehe POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw.rewerski Re: i bardzo dobrze, że mu tak powiedział 21.07.07, 12:36 monster1972 napisał: > eks-wicepremier nazywa premiera homoseksualistą i prawiczkiem:) Andrzej Lepper nie powiedział tego. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 a dla mnie powiedział... ale nie wprost 21.07.07, 15:29 wiesz zapewne, co to jest "czytanie miedzy wierszami" moim zdaniem lepper wlasnie to miał na myśli kaczka ma za swoje nie trzeba było z prostakiem sie zadawać Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw.rewerski Re: a dla mnie powiedział... ale nie wprost 21.07.07, 22:17 monster1972 napisał: > wiesz zapewne, co to jest "czytanie miedzy wierszami" > > moim zdaniem lepper wlasnie to miał na myśli Co miał na myśli, to wie tylko on. My możemy oprzeć się jedynie na tym, co rzeczywiście powiedział. Cała reszta - "czytana między wierszami" - jest cudzym dopowiedzeniem, za które odpowiada dopowiadający, a nie Andrzej Lepper. A tak na marginesie, to cała ta afera przypomina psychologiczny test projekcyjny. Test ten jednak nie Andrzeja Leppera obnaża, lecz komentatorów jego wypowiedzi... Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: i bardzo dobrze, że mu tak powiedział 21.07.07, 12:47 monster1972 napisał: > może wreszcie nasz mały "geniusz strategii" i słońce Karpat zrozumie, że nie > powinien był robić koalicji z przestępcami i faszystami Może wreszcie ostatnie ugrupowania, które jeszcze tego nie przerabiały, zrozumieją, że nie należy się wiązać z Geniuszem Beskidu Niskiego. To jest samobójstwo polityczne. > swoją drogą niezły ubaw mamy A to już dawno wcale nie jest zabawne. Odpowiedz Link Zgłoś
rosolina Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i.. 21.07.07, 12:27 Nie chciał słuchać tzw. wykształciuchów, to usłyszał od wsioka! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 .....Czesc Samoobrony............... 21.07.07, 12:48 czesc Platformy i cale SLD ,to wlasciwi ludzie na zawarcie koalicji.Przypuszczam ze guru tego stowarzyszenia powinien zostac Tusk. www.bloguez.com/POLSKA/ Odpowiedz Link Zgłoś
logoin Pomerdliło się główce od słoneczka? 21.07.07, 13:52 leperowska klika to kumple kaczorów a jak kaczorów to i twoi. Odpowiedz Link Zgłoś
logoin Już mozesz od nowa pokchać Leppera 21.07.07, 14:27 "- Wstępnie zgadzamy się na postulaty PiS, ale chcemy dołączyć nasze - powiedział Wierzejski w imieniu LiS" hehehehehehe,pocułaj ich w usta. Odpowiedz Link Zgłoś
representation1 No, no ! 21.07.07, 18:02 Presentation1! Aleś błysnął przenikliwością umysłu ?! Tu es un prophet politique ! A może by tak zapytać samych zainteresowanych co o tym sądzą ? A propos. Czy w tej części Samoobrony jest Łyżwa i Lepper ? Oj chyba się z Tuskiem nie dogadają. W sprawie seksu oczywiście. repr presentation1 napisał: > .....Czesc Samoobrony............... > czesc Platformy i cale SLD ,to wlasciwi ludzie na zawarcie koalicji. Przypuszcza > m ze guru tego stowarzyszenia powinien zostac Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit6 Re: Gdyby tylko kot premiera Alik mogł mówić :) 21.07.07, 14:12 I to jest doby tekst. Odpowiedz Link Zgłoś
filut69 powołajmy speckomisję do zbadania tylnej strony 21.07.07, 17:10 kota brata pana prezia! Odpowiedz Link Zgłoś
tenare Nie zgodzę się z poglądem, że Pan Premier 21.07.07, 12:57 kocha inaczej. On kocha tak jak każdy statystyczny Polak - SIEBIE SAMEGO. A 95 % ludzi płci męskiej uprawia samogwałt. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Nie rozumiem oburzenia 21.07.07, 13:17 Czy Lepper powiedział coś nieprawdziwego? Czy coś zmyślił? Czy wyciągnął jakieś dziwne wnioski? Odpowiedz Link Zgłoś
amerykanin09 moze jednak jest homoseksualita 21.07.07, 13:18 jeden z tych malych? Lepper nie potrzebnie przeprasza, powiedzial tylko prawde.Kaczki cigle klamia, obrazaja innych, mowila glupoty, Lepper stwierdza tylko publicznie fakt. Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden Symbolika dna 21.07.07, 13:47 To, ze kultura dyskursu politycznego w Polsce siegnela dna wiadomo juz od dawna. Zastanawiajacy jest szeroki wplyw tego upadku na obraz calego kraju i jego symboliki. Pan Lepper jeszcze kilka dni temu odbyl spotkanie na Jasnej Gorze z dyrektorem ponoc katolickiego radia. Rownie dobrze ci panowie mogli sobie dyskutowac i na Lysej Gorze. Kiedys Jasna Gora byla symbolem tego co szlachetne w Polsce. Dzisiaj jest ona symbolem takiego upadku kultury slowa publicznego, ktory nie ma chyba precedensu w Europie. Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Lepper zdrefił przed Jarkiem,jest frajerem 21.07.07, 14:16 juz wiadomo ZOSTAJEMY w rządzie Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 Mógłby opowiedzieć o sobie, czy mu staje i jak ? 21.07.07, 14:19 Najlepiej opowiadanie takie zacząć o sobie , a potem o sąsiadach, znajomych itd.. Odpowiedz Link Zgłoś
legrange Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i.. 21.07.07, 14:21 Nie ma racji A.L.co do znaczenia starokawalerstwa pana premiera. Przecież wszystkie chłopaki w czarnych sukienkach to teoretycznie sami młodzi i starzy kawalerowie, którzy wyrzekli się wszelkiej bliskości do kobiet. A jednocześnie to oni mają najwięcej do powiedzenia w sprawach seksu, rodziny, rozwodów, dzieci. To oni udzielają nauk przedmałżeńskich. Autorytarnie orzekają co i kiedy można z kobietą. Itd., itp. PARANOJA Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: legrange 21.07.07, 15:21 legrange napisał: > Nie ma racji A.L.co do znaczenia starokawalerstwa pana premiera. Przecież > wszystkie chłopaki w czarnych sukienkach to teoretycznie sami młodzi i starzy > kawalerowie, którzy wyrzekli się wszelkiej bliskości do kobiet. A jednocześnie > to oni mają najwięcej do powiedzenia w sprawach seksu, rodziny, rozwodów, > dzieci. To oni udzielają nauk przedmałżeńskich. Autorytarnie orzekają co i kied > y > można z kobietą. Itd., itp. PARANOJA Wcale nie paranoja. W ogole nie rozumiesz tematu i w bardzo glupi sposob zabierasz glos. Nie chcialbym byc ksiedzem glownie z jednej przyczyny. Kazdy ksiadz, ktory slucha spowiedzi, juz po dwoch miesiacach naslucha sie rzeczy o ktorych sie tobie nie snilo, ktorych czasami przez cale twoje zycie nie dowiesz sie i ktorych NIE chcialbys sluchac. Dlatego juz po tych dwu miesiacach bedzie wiedzial znacznie wiecej na temat seksu niz ty, naiwniaczku! Praktyka "lozkowa" wcale nie jest w tym przypadku potrzebna. Nie wiem czy ty bedziesz w stanie zrozumiec to??? Odpowiedz Link Zgłoś
no.655321 Re: wet3 21.07.07, 17:37 wet, oglądając lody przez szybę cukierni NIGDY nie dowiesz sie jak naprawdę smakują. wyczuwam ton prawiczka albo księdza (choć to nie zawsze tożsame;))))) wet3 napisał: Dlatego juz po tych dwu miesiacach bedzie > wiedzial znacznie wiecej na temat seksu niz ty, naiwniaczku! Praktyka "lozkowa" > > wcale nie jest w tym przypadku potrzebna. Nie wiem czy ty bedziesz w stanie > zrozumiec to??? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: no.655321 21.07.07, 18:08 no.655321 napisał: > wet, oglądając lody przez szybę cukierni NIGDY nie dowiesz sie jak naprawdę > smakują. > wyczuwam ton prawiczka albo księdza (choć to nie zawsze tożsame;))))) Odezwal sie jeszcze jeden "ekspert" - kwiatek do kozucha ... Odpowiedz Link Zgłoś
no.655321 Re: wet3 21.07.07, 18:17 pusty śmiech mnie bierze jak z ust tego czy innego prawiczka słysze jak mam żyć i ile jestem wart. masturbacja mąci im jasność umysłu. wet3 napisał: > no.655321 napisał: > > > wet, oglądając lody przez szybę cukierni NIGDY nie dowiesz sie jak napraw > dę > > smakują. > > wyczuwam ton prawiczka albo księdza (choć to nie zawsze tożsame;))))) > > Odezwal sie jeszcze jeden "ekspert" - kwiatek do kozucha ... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: no.655321 22.07.07, 15:04 no.655321 napisał: > pusty śmiech mnie bierze jak z ust tego czy innego prawiczka słysze jak mam żyć > > i ile jestem wart. A moze spytalbys na ten temat takich ludzi jak peychiatrzy czy psycholodzy? Kazdy myslacy poprawnie powinien potwierdzic slusznosc tego co powiedzialem. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: no.655321 22.07.07, 16:44 no.655321 napisał: > pusty śmiech mnie bierze jak z ust tego czy innego prawiczka słysze jak mam żyć > > i ile jestem wart. > > masturbacja mąci im jasność umysłu. > > > wet3 napisał: > > > no.655321 napisał: > > > > > wet, oglądając lody przez szybę cukierni NIGDY nie dowiesz sie jak > napraw > > dę > > > smakują. > > > wyczuwam ton prawiczka albo księdza (choć to nie zawsze tożsame;))) Powiem ci jeszcze inaczej. Z tego co piszesz wynika, ze kazdy psychiatra powinien nejpierw byc swirem aby moc leczyc chorych psychiczne, kazdy lekarz powinien najpierw przejsc wszystkie choroby, ktore leczy itd., itd. Moze teraz pokmiesz niedorzecznosc twego rozumowania! Odpowiedz Link Zgłoś
skaut_1 Re: Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu 21.07.07, 15:06 I ponownie udowodnił Lepper ,że jest zwykłym chamem. Panie Lepper gnój wywozić a nie do polityki!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch2 Re: Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu 21.07.07, 15:27 Chcę się zapytać kogo obchodzi, przedstawicieli jakiej płci lubi nasz premier. Dla kogo, poza LPRem ma to znaczenie. Mnie to nie obchodzi. Niepotrzebna jest ta cała nagonka. Chciałabym się zastanowić, co zrobić, aby moherowe berety przejrzały na oczy, aby zaćma spowodowana słowotokiem Kaczyńskich zeszła im z oczu. Bo nawet jeśli będą wybory to niewiele się zmieni. Coraz częsciej odnoszę wrażenie, że premier uswiadamia sobie coraz bardziej, że nie podoła. Do tego wszystkiego nie bardzo jest zwalić na kogo winę za istniejący kryzys. Skutki rządzenia widoczne są po latach, teraz przejadamy prace poprzednich rządów. Miernota obecnego wyjdzie za dwa, trzy lata. I nie ma na kogo zwalić winy- chyba, że na Leppera lub Giertycha, ale kto mu uwierzy. Pewnie jedynym wyjściem okarzą się nowe wybory. Przyjdzie nowy rząd, gospodarka zacznie się sypać, wtedy będzie używanie, jak to za naszych czasów było dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch2 Re: Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu 21.07.07, 15:34 Chcę jeszcze dodać, że Lepper i Giertych są tylko PROWOKOWANYMI pionkami na szachownicy na której graczami są Kaczyński kontra reszta narodu. Odpowiedz Link Zgłoś
london13 polacy nie rozumieja oburzenia.. 21.07.07, 15:41 przeciez lepper 'mial racje'! Przeciez 'powiedzial prawde'! Taak, tylko polacy tego nie rozumieja. Rozumieja za to leppera. No future :P Odpowiedz Link Zgłoś
matek1965 czego sie mozna spodziewac od chama w gumofilcach. 21.07.07, 16:55 prostak sukcesu: - bez wyksztalcenia dostal sie do polityki - nakradl i oddawac nie musi - darmowy seks z kolegami za male przyslugi - piekna rodzinka....z dwojka cholernie brzydkich dzieci......(czyzby to byly jakies mieszanki polsko/talibowe or pierwsze polaczenie swini z czlowiekiem) przykry kraj ta nasza Polska.... Odpowiedz Link Zgłoś
no.655321 Re: czego sie mozna spodziewac od chama w gumofil 21.07.07, 17:49 coś ci sie pomyliło, matek, kaczyski nie ma rodziny ani dzieci. matek1965 napisał: > prostak sukcesu: > - bez wyksztalcenia dostal sie do polityki > - nakradl i oddawac nie musi > - darmowy seks z kolegami za male przyslugi > - piekna rodzinka....z dwojka cholernie brzydkich dzieci......(czyzby to byly > jakies mieszanki polsko/talibowe or pierwsze polaczenie swini z czlowiekiem) > przykry kraj ta nasza Polska.... Odpowiedz Link Zgłoś
szymiasty Lepper - poprostu cep. 21.07.07, 17:55 Gorszego prostaka Polska nigdy chyba nie miała...Lepper to zwykły cep... wyrwiesz wsiocha ze wsi, ale wsi z niego już nie wyrwiesz... Odpowiedz Link Zgłoś
aw.kempka Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i.. 21.07.07, 18:15 Leper to krowa która dużo ryczy a mało mleka daje.Jeśli poczuje tylko zagrożenie wchodzi kaczorom pp palcu Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Lepper przeprosił za wypowiedź na temat seksu i.. 21.07.07, 18:22 Cham z warchołem w jednym domu stali..... Po co g.... ucierać w moździerzu? I tak śmierdzi. No chyba że bp Głódź czuje inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
amerykanin09 Pan kaczyniski jest normalny inaczej lol 21.07.07, 21:38 Tak sie tu muwi o osobach ktorzy lubia mezczyzn a nie kobiety lol Odpowiedz Link Zgłoś
piehemoth P i z d a 21.07.07, 22:58 tyle, jak cała reszta, co trzyma z kościołem :{ Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Czy za prawde trzeba przepraszac???? 21.07.07, 23:18 ale tlumok z tego honoris causa Odpowiedz Link Zgłoś