Dodaj do ulubionych

"Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie...

17.08.07, 14:17

Obserwuj wątek
    • antymarcin4 "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 14:22
      Ten Thomas to mi sie nawet podoba.ma dobry dowcip
      • aplus Niech zaplaca za II WS i konsekwencje wpedzenia 17.08.07, 14:43
        Polski pod kontrole Sowietow i mozemy sie 'przyjaznic'
        • jardo-g mało - za rozbiory i za Krzyżaków... nt 17.08.07, 14:51
          • zigzaur Re: mało - za rozbiory i za Krzyżaków... nt 17.08.07, 15:38
            Jak już wystawiać rachunek, to przede wszystkim Rosji.

            A może by tak i Polska i Niemcy wspólnie walczyły o odszkodowania od Rosji?
            • poszeklu Niemcy musza uregulowac rachunek za wojne 17.08.07, 16:28
              Tym bardziej, ze sami sie tego dopominaja.
              POwiernictwo Pruskie, Ziomkostwa, Przesiedlency,
              Rewizjonisci Granic II Rzeszy, to zywe skamieliny
              przypominajace jak wiele zlego zrobili Niemcy i
              jak nieprawdopodobnie mala dostali kare.
              Niemcy do tej pory nie przeprosili Polakow za
              swoj bandycki proceder napasci ze zlamaniem
              praw miedzynarodowych i paktu o nieagresji,
              oraz 6 letniej okupacji.
              Zaplata za Morderstwa, za Kradziez Mienia, za
              Dewastacje Mienia Panstwowego i Prywatnego,
              za Wyzysk i Niewolnictwo Polakow, za Bezprawie,
              za Niehumanitarne Traktowanie Ludnosci Cywilnej,
              za Lamanie Konwencji Genewskich Wobec Wojska
              Polskiego, za Masowe Zbrodnie, za Wiezienie
              i Torturowanie.
              Jak to zaplaca Niemcy, to bedzie mozna wymagac
              od nich TYLKO przeproszenia i podawania w swoich ksiazkach
              do historii prawdy jak zachowali sie wobec Polski i Polakow.
              • jardo-g Re: Niemcy musza uregulowac rachunek za wojne 17.08.07, 17:00
                i jeszcze obrażają naszego Wielkiego Pana Premiera, a także jego
                brata - Pana Prezydenta ;-)
                • pokemonka_piztera N_o_r_m_a_l_n_y__R_e_w_i_z_j_o_n_ i_z_m__:)))))) 17.08.07, 22:52
                  Obecna szwabska polityka wobec
                  Polski jest w prostej linii
                  miedzywojenną kontynuacją szwabskiej
                  doktryny o sezonowości Państwa Polskiego

                  kto tego nie widzi ma klapki na oczach albo
                  działa jako sabotażysta ...

                  I nic tu nie zmienią uśmiechy kancelarki,
                  dla której idolem i wzorcem jest matka
                  zagłady I Rzeczypospiltej - szwabka Katarzyna II !!!

                  Podobnie było ze Szrederem, który
                  wydutkał poklepywacza mgr Kwacha-Pijaka
                  chociaż ten wchodził mu do D... bez masła :(....

                  Rzeki pomyj wylewane nieustannie
                  na Polskę i Polaków w szwabskich mediach !
                  Nieukrywana nienawiść do Polski i Polaków

                  i spontaniczna miłość do Putina
                  i wszystkiego co ruskie ?
                  a z drugiej strony cisza o sowieckich
                  zbrodniach i gwałtach na niemkach !

                  do tego perfidne fałszowanie historii -
                  polskie obozy koncentracyjne ! cierpienia wypędzanych
                  niemców ! i nic w podręcznikach szkolnych o mordowaniu
                  Polakówi grabieniu Polski !

                  Przewrotne i cyniczne przedstawianie Obrony polskich
                  interesów przez Polski Rząd jako nacjonalizm !!!!!

                  Niedawno ujawniono czubek góry lodowej -
                  Zabranianie nauki języka polskiego
                  dzieciom z rodzin mieszanych !

                  No i ta rzeka bezczelnych roszczeń
                  uciekinierów i przepędzonych
                  wspieranych cichcem przez szwabski rząd, który

                  wykorzystuje brak traktatu pokojowego z Polską
                  w miejsce którego libero-zydo-komuna wybrała
                  judaszowe pocałunki w Krzyżowej :(


                  • p08 Re: N_o_r_m_a_l_n_y__R_e_w_i_z_j_o_n_ i_z_m__:))) 18.08.07, 00:24
                    Ile tych prochow na dzien tak sobie konsumujesz? Albo jest to juz
                    Korsakow?
          • srpnov Bardzo dobry dziennikarz i całkiem niezłe pismo.nt 17.08.07, 15:40
      • k-town dobra metoda - obrocic w dowcip polskie nadecie 17.08.07, 15:33
        W sumie obrocenie tego polskiego nadecia w zart to najlepsze
        podejscie na te wyskoki i podskoki polskich politykow , ktorzy swoje
        nieudacznictwo zaslaniaja antyniemiecka fobia jak z gomulkowskich
        czasow. Mysle, ze nasz aktualny rzad znakomicie by do tamtych czasow
        pasowal.
        Najwazniejsze to miec wroga, bo Kaczynscy ze swoimi kapciowymi, ani
        wspolpracowac ani zaproponowac niczego sensownego niestety nie
        potrafia.
        Polska powoinna sie okopac dookola, bo z kazdej strony czyhaja
        wrogowie, no i UKLAD.......
        Tylko Polska jest golebiem pokoju , dlatego wspolnie z USA buduje
        latryny w Iraku .......
        Co by nie powiedziec, Niemcy sa jednak niezbyt madrzy , zeby nie
        powiedziec calkiem glupi, sami wspolfinansuja sobie jeszcze poprzez
        Unie ludzi, ktorzy na nich pluja....
        Bez niemieckich pieniedzy ta Unia nie istnieje i Polska moglaby
        sobie pofikac, bo w wiekszosci polski wzrost gospodarczy jest dzieki
        pieniadzom Unii ( praktycznie w przewazajacej czesci niemieckim) i
        dzieki pieniadzom ludzi z emigracji.
        Za ich pieniadze robia sobie Kaczynscy igrzyska, wojenki i
        defilady , nie za swoje, bo oni produktu krajowego nie
        wypracowuja....

    • isa.stern "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 14:24
      ten tekst jest równie enigmatyczny, co komentarz gekona...;)
      :P
      proszę go rozwinąć...
      • gekon1979 coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedziec? 17.08.07, 15:00
        jak mozna wiec skomentowac PRZYJAZN POLSKO NIEMIECKA??
        • ginusia Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:07
          gekon1979 napisał:

          > jak mozna wiec skomentowac PRZYJAZN POLSKO NIEMIECKA??

          Gekon, czy Ty mieszkasz w poniemieckim domu i boisz sie, ze
          wlasciciel wroci? Bo jak inaczej mozna skomentowac takie negatywne
          spojrzenie na naszych sasiadow u tak mlodego czlowieka? ;-)
          • gekon1979 Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:08
            ja mieszkam w bloku :P
            na Polskiej ziemi, odzyskanej po wiekach teutonskiej okupacji
            • ginusia Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:18
              gekon1979 napisał:

              > ja mieszkam w bloku :P
              > na Polskiej ziemi, odzyskanej po wiekach teutonskiej okupacji

              Teraz rozumie Twoje parcie do polskosci ;). Siedz tam i bron
              odzyskanej ziemi, licza na Ciebie liczne zastepy moherowych beretow
              i pisuarowych oszolomow.
              • gekon1979 Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:19
                ffffffffff
                • ginusia Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:33
                  gekon1979 napisał:

                  > ffffffffff

                  Czy to jest okrzyk bojowy walecznych rycerzy, ktorzy bronia naszej
                  ziemi?? :)))
                  Ja niestety nie moge wydawac przyjaznych dzwiekow w obronie
                  niemieckich sasiadow bo jestem w pracy ;).
                  • gekon1979 Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:36
                    > niemieckich sasiadow bo jestem w pracy ;).
                    to masz farta :P bo gg zgrzalem :P
            • jankowski1960 Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 16:19
              ale gekon1979 te ziemie odzyskali dla ciebie Ruscy no i Polacy z
              nielubianej przez cibie I i II Armmii WP, ktorzy przyszli z Ruskimi
              ze wschodu, a ty tak lubisz Andersa, ktory szedl do Polski okrezna
              droga...
              • isa.stern Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 17:14
                i jaki z tego morał...?!...;)
                :P
      • ginusia Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 15:03
        isa.stern napisała:

        > ten tekst jest równie enigmatyczny, co komentarz gekona...;)
        > :P

        Gekon nie lubi ludzi bo boi sie, ze ktos moze mu nastapic na ogonek
        a to katastrofa dla jaszczurki ;).
        • isa.stern Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 17:17
          na Animal Planet pokazywali taką dziwną jaszczurkę, wyglądała jak skała, je
          tylko pewien gatunek mrówek i w ogóle nic nie pije...;)
    • boewulf Jestem Niemcem i Polacy to moi przyjaciele ! 17.08.07, 14:25
      j.w.
      • unhappy Re: Jestem Niemcem i Polacy to moi przyjaciele ! 17.08.07, 15:05
        boewulf napisał:

        > j.w.

        Bo czym innym jest przyjaźń między ludźmi gdzie narodowość ma znikome znaczenie
        (chyba, że język jest barierą) a czym innym sfera polityczna. Można budować na
        pokoju, można na nienawiści (Hitler, Stalin). Problemem między narodami mogą być
        najwyżej politycy - nie zwykli ludzie. A wirus zła siedzi w każdym z nas i z
        faktu, że naród niemiecki ma wysoki odsetek ludobójców wynika tylko to, że miał
        pecha trafić na Hitlera. Utożsamianie zbrodni Niemców z narodem niemieckim to
        typowy "hate management" uprawiany przez wielu polityków.

        • dzwonniczy Re: Jestem Niemcem i Polacy to moi przyjaciele ! 17.08.07, 16:40
          Nie mieli pecha trafić na Hitlera tylko wybrali go w demokratycznych wyborach. I nie uwolnili się od niego sami, Ameryka i Rosja go pokonała.
      • gekon1979 Boewulf byl Dunczykiem :) 17.08.07, 15:06

        • poszeklu Re: Boewulf byl Dunczykiem :) 17.08.07, 16:33
          gekon1979 napisał:
          > Precz z ludnością cywilną!

          To idz precz i daj nam spokoj ze swoimi chorymi fobiami
      • calcinus Sratata, a za tydzien znowu nas obrażą :) 17.08.07, 15:09
        I tak w kółko Macieju :)
        • katrina_bush Co znaczy do "nas" ? Cierpisz na schizofrenie ? 17.08.07, 15:17
          Co znaczy do "nas" ? Cierpisz na schizofrenie ?

          Proszę pisać tylko we własnym imieniu.
    • maktub "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 14:26
      Po prostu prowokator :) Najlepszy sposób, żeby kogoś wkurzyć to na
      jego impertynencje reagować serdecznością i przyjaznym uśmiechem.
      • jardo-g Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 14:53
        kartofla to chyba szlag trafi, a przecież Fotyga robi, co może, że
        dziadek z Wermachtu ciągle straszył...
      • trouble_maker Re: Najlepszy sposób, żeby kogoś wkurzyć 17.08.07, 16:54
        Teutońska perfidia nie zna granic ! ;-)
    • abhaod po kartoflach zostanie drwiacy smiech historii 17.08.07, 14:49
      "między krajami Unii Europejskiej nieporozumienia zdarzają się od zawsze."
    • olias "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 14:52
      odbieram artykuł jako odpowiedź na pojednawcze gesty Fotygi, jakie
      zawarła w wypowiedzi dla Harald Tribune. Z tym że to
      co "przetłumaczyły" Gazeta Wybroczna i Dziennik z wywiadu Fotygi
      wskazuje że wrogów nie musimy szukać poza granicami. Oni są tu.
      Wyjątkowo wredne, kłamliwe słowa. Goebels kłania się z szacunkiem,
      Urban krzywi gębę z obrzydzenia.
      • sajjitarius Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 15:01
        W ktorym konkretnie miejscu GW cos zle przetlumaczyla, w dodtaku w
        sposob wredny i klamliwy ?
        • kapitan.kirk Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 15:30
          Rozmawialismy o tym wczoraj tak długo, że nie sądze, aby warto było
          się powtarzać.
          Pzdr

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=67570533&v=2&s=0
      • trouble_maker Re: pojednawcze gesty Fotygi 17.08.07, 16:56
        ROTFL


    • biotrek Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 14:54
      My i Niemcy przyjaciółmi, dobre sobie, koń by się uśmiał
      • jardo-g Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 14:56
        a z kto jest (z kim się kartofel jeszcze nie pokłócił)?

      • caius1 Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 16:49
        > My i Niemcy przyjaciółmi, dobre sobie, koń by się uśmiał

        Był niedawno taki koń i rządził ministerstwem edukacji. Śmiał się tak głośno aż
        go stamtąd wyrzucili.

        Poważnie to szufladkowanie Niemców czy kogokolwiek jako wrogów jest jednym z
        efektów kaczej grypy panującej od dwóch lat w RP. Mam nadzieję, że już niedługo.

        NiePis
        • olektrolek Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 17:07
          >
          > Poważnie to szufladkowanie Niemców czy kogokolwiek jako wrogów jest jednym z
          > efektów kaczej grypy panującej od dwóch lat w RP. Mam nadzieję, że już niedługo
          > .


          Przeciez nikt nie mowi, ze WSZYSCY niemcy to mordercy i faszysci.

          Polskie oskarzenia trafiaja do tych ktorzy sa skupieni w Zwiazku Wypedzonych i
          innych organizacjach wyciagajacych lapy po nie swoje na Mazurach.

          Oskarzenia trafiaja do rzadu Niemiec, ktory widzi to i niewiele z tym robi a
          (tutaj info z niepotiwerdzonych zrodel) nawet dotuje dzialalnosc tego typu
          instytucji.

          Oskarzenia trafiaja do rzedu niemiec ktory za plecami Polski znowu dogadal sie z
          Rosjanami w sprawie gazu.

          Oskarzenia trafiaja do tych wszystkich ktorzy oczekuja zwrotu dziel sztuki ktore
          przejeli Polacy po uzyskaniu terenow po II wojnie.

          A co powiesz na to, ze opinia o tobie jest wsrod niemcow ze jestes pijak i
          zlodziej zza wschidniej granicy? o nie jest szufladkowanie Polakow przez Niemcow?
          • caius1 Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 17:19
            olektrolek napisał:


            > Polskie oskarzenia trafiaja do tych ktorzy sa skupieni w Zwiazku Wypedzonych i
            > innych organizacjach wyciagajacych lapy po nie swoje na Mazurach.

            Gdyby tak było to OK bo oszołomstwo i głupotę należy zawsze tępić ale niestety
            znowu centralnie wpaja się nam co najmniej nieufność do sąsiadów a do Niemców w
            szczególności.

            > A co powiesz na to, ze opinia o tobie jest wsrod niemcow ze jestes pijak i
            > zlodziej zza wschidniej granicy? o nie jest szufladkowanie Polakow przez Niemco
            > w?

            Zawsze pijaczkowie się znajdą i nimi akurat nie należy się przejmować. Natomiast
            rząd niemiecki nie wyraża się o nas jako pijakach czy brudasach.

            NiePis
          • p08 Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 17:42
            "Polskie oskarzenia trafiaja do tych ktorzy sa skupieni w Zwiazku
            Wypedzonych iinnych organizacjach wyciagajacych lapy po nie swoje na
            Mazurach."

            Bredzisz koles jak i czlonkowie twego rzadu ,ktorzy wlasnego prawa i
            przepisow nie znaja,

            www.newsweek.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=19619
            "Oskarzenia trafiaja do rzedu niemiec ktory za plecami Polski znowu
            dogadal sie z Rosjanami w sprawie gazu."

            Umknelotwojej uwadze ze zaproponowanó Polsce wspolprace, naturalnie
            z podzialem kosztow, jednym wariantem byla nitka bezposrednio na
            Pomorze, a drugi wariant to osobna nitka z niemec do polski

            " A co powiesz na to, ze opinia o tobie jest wsrod niemcow ze jestes
            pijak i
            > zlodziej zza wschidniej granicy?"
            A znasz powiedzenie jak cie widza, tak cie pisza.
            wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4390221.html
    • jan3211 ...Sąsiedzi są ważniejsi od rodziny... 17.08.07, 15:01
      To jest tak oczywista prawda , że tylko intelektualnie zakołkowany
      idiota może sobie pozwolić na judzenie przeciwko sąsiadom.
      Systemy polityczne które zdeprawowały sąsiadów są historią , sąsiad
      jest wieczny.
    • prawdeczka1 "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 15:09
      no w koncu rozsadny glos w tym calym chorze szalencow. mam nadzieje,
      ze teraz krytyczne zdania polskiej szefowej dyplomacji nie zostana
      traktowane przez media i GW jako swietokradztwo. Die Welt daje im na
      to pozwolenie
    • katrina_bush Co znaczy do cholery "nas" ? Masz schizofrenie ? 17.08.07, 15:15
      Co znaczy do cholery "nas" ? Cierpisz na schizofrenie ?
      • uchachany Nie, cierpi za miliony... Każdy Prawdziwy Patriota 17.08.07, 15:32
        wzorem wieszczów cierpi za miliony umęczonych Rodaków...

        katrina_bush napisała:

        > Co znaczy do cholery "nas" ? Cierpisz na schizofrenie ?

        • katrina_bush Takie zaburzenia sie leczy. 17.08.07, 15:52
          uchachany napisał:

          > wzorem wieszczów cierpi za miliony umęczonych Rodaków...
          >
          > katrina_bush napisała:
          >
          > > Co znaczy do cholery "nas" ? Cierpisz na schizofrenie ?
          >

          Takie zaburzenia sie leczy.

          Polacy to nie sekta.

          Pisać tylko i wyłącznie we własnym imieniu.
    • lokis76 "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 15:18
      jest takie bardzo stare polskie przyslowie "madry glupszemu
      ustepuje". i tak wlasnie odczytowuje ten komentarz. w przypadku
      fotygi czy innej arciszewskiej-mielewczyk przydaloby sie
      jeszcze "madry zacietrzewionemu ustepuje"
      • mreck Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 15:27
        poziom dyskusji na formu bardzo sie obnizył. Panowie a i zapewne
        panie, przescigaja sie by dać najbardziej durny post. szkoda. bo
        ciekawie tu nieraz bywało.
        czy nikogo nie stać na rzeczowy komentarz?

        wywiad fotygi nie był wcale taki głupi i trzeba maksimum złej woli
        by go przeinaczyc. Zdaje się, że wyscigi wyborczej z dziennikiem
        odbywaja sie ze szkoda dla czytelników. przykre.
    • zigzaur Różnice zdań zawsze będą istnieć. 17.08.07, 15:37
      Zawsze też będą istnieć pewne różnice interesów, nawet mocno egoistyczne (np.
      blokada rynku pracy i usług przez Niemcy).

      Ale są rzeczy, których tolerować nie można, np. propaganda nienawiści uprawiana
      przez ministrów.
      • wet3 Re: Różnice zdań zawsze będą istnieć. 17.08.07, 15:49
        Roznice musza istniec, chocby ze wzgledu na historie - i Niemcy
        dobrze powinni i tym wiedziec. Autor chrzani androny na temat braku
        tendencji rewanzystowskich wsrod Niemcow. Przeciez oni wszyscy marza
        o odebraniu nam ziem polnocno-zachdnich. Po co taka obluda!
        • age.kruger przepraszamy za minister spraw zagranicznych! 17.08.07, 15:57
          przepraszamy za minister spraw zagranicznych. ona jest idiotką i tyle. jest nam
          wstyd.
          • wet3 Re: age,kruger 17.08.07, 16:20
            age.kruger napisał:
            > przepraszamy za minister spraw zagranicznych. ona jest idiotką i
            tyle. jest nam
            > wstyd.

            Przepraszaj w swoim imieniu, szwabie, polakozerco, germanodilu lub
            zwykly idioto!!!
        • p08 Re: Różnice zdań zawsze będą istnieć. 17.08.07, 16:07
          p*i*E*r*d*d*l*n*i*e*t*y jestes , zjednoczenie niemiec rzucilo ich
          finansowo niemal na kolana, a widziales roznice rozwojowa miedzy nrd
          a ziemiami polnocnymi i zachodnimi, gdzie teraz sa najbiedniejsze
          gminy kraju, albo naiwny jestes albo smarkaty lub tylko durny
    • gm114 Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie... 17.08.07, 16:01
      Tylko ONI nas wtedy nie poznają,

      tak?
    • strzelec51 "Die Welt": rozwazny, wywazony glos 17.08.07, 16:04
      Redaktorowi Die Welt'a naleza sie slowa uznania za wypowiedzenie
      rozwaznych, uspokajajacych slow.

      Od strony polskiej tez oczekiwalbym wiecej dyplomacji. Pani minister
      Fotyga moze nawet miec sporo racji (wywiad dla IHT) sposob wylozenia
      kwestii pozostawia sporo do zyczenia.
      • doc.holliday Re: "Die Welt": rozwazny, wywazony glos 17.08.07, 16:12
        strzelec51 napisał:

        > Redaktorowi Die Welt'a naleza sie slowa uznania za wypowiedzenie
        > rozwaznych, uspokajajacych slow.

        Ma szczęście ze u nic nie ma Kaczyńskiego, Semki i Michalskiego.
        Dowiedziałby się zaraz ze jest pociotkiem NSDAP,
        i ze chce by Niemcy prowadziły politykę na kolanach.
        • jankowski1960 do gekona1979 17.08.07, 16:22
          ale gekon1979 te ziemie odzyskali dla ciebie Ruscy no i Polacy z
          nielubianej przez cibie I i II Armmii WP, ktorzy przyszli z Ruskimi
          ze wschodu, a ty tak lubisz Andersa, ktory szedl do Polski okrezna
          droga...
          • zigzaur Re: do gekona1979 17.08.07, 17:49
            Bzdury piszesz.
            Ruscy wspólnie z Hitlerem napadli na Polskę w 1939.

            Na szczęście, i jedni i drudzy gorzko za to zapłacili. Tym śmieszniejsze jest
            to, że sami się wyrzynali.
        • wet3 Re: doc.holliday 17.08.07, 16:25
          doc.holliday napisał:

          > Ma szczęście ze u nic nie ma Kaczyńskiego, Semki i Michalskiego.
          > Dowiedziałby się zaraz ze jest pociotkiem NSDAP,
          > i ze chce by Niemcy prowadziły politykę na kolanach.

          Glupoty pleciesz!!! Szczescie nasze polega wlasnie na tym, ze mamy
          Kaczynskiego i Fotyge ktorzy, pierwszy raz od 1989 roku, pokazali
          nam jak nalezy roamawiac z Niemcami!!!
          • p08 Re: doc.holliday 17.08.07, 16:51
            S..j na ukraine skad pochodza twoi przodkowie-szabrownicy
          • strzelec51 wet3 17.08.07, 16:52
            Bzdura, kolego. Pokrzykiwanie to nie jest wlasciwy sposob rozmowy.
            Na szczycie w Brukseli Polska tez pokrzykiwala, bardzo twardo
            i "nieustepliwie"... skonczylo sie na tym, ze to Polska ustapila we
            wszystkim i to Niemcy postawily na swoim. System pierwiastkowy
            wyladowal w koszu, czyz nie?
            • wet3 Re: strzelec51 17.08.07, 19:38
              strzelec51 napisał:

              > Bzdura, kolego. Pokrzykiwanie to nie jest wlasciwy sposob rozmowy.
              > Na szczycie w Brukseli Polska tez pokrzykiwala, bardzo twardo
              > i "nieustepliwie"... skonczylo sie na tym, ze to Polska ustapila
              we
              > wszystkim i to Niemcy postawily na swoim. System pierwiastkowy
              > wyladowal w koszu, czyz nie?

              Gdyby nie pokrzykiwali, nie dostaliby NIC!!! Szkopy odniosly
              polowiczny sukces, ale uciekly sie do szantazu i ciosow ponizej pasa.
              • strzelec51 Re: strzelec51 18.08.07, 13:58
                A co dostali? Odroczenie o te dziesiec lat? Rzezywiscie imponujace osiagniecie -
                zwazywszy, ze za dziesiec lat Kaczynscy beda na politycznej emeryturze ale beda
                mogli sie chelpic jak to wetowali kazda decyzje RE.

                Tyle, ze na koniec dnia system pierwiastkowy szlag trafil - a wczesniej podobno
                zarzekali sie: "pierwiastek albo smierc". Na swoim postawili wlasnie Niemcy i to
                w 100 procentach.
    • stix Jakimi przyjaciółmi? 17.08.07, 16:20
      Niemcy to wróg.
      • zigzaur Re: Jakimi przyjaciółmi? 17.08.07, 17:47
        Za dużo oglądania klossa i pancernych rzuca się na mózg.
        W następnym poscie pewnie napiszesz o sojuszu z CCCP?
    • uw78 "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 16:48
      Co za kameleon!!!!!!!!!!!!!
    • mniklas5 "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 17:21
      silniejszy ma zawsze racje, die welt nie wspomina o swoich 17 ml
      rodakach z czesci wschodzniej ktorzy rowniez nie korzystali z
      wolnosci i dobrobytu jak i calego Zwiazku Radzieckiego i Europy
      Centralnej, wojna skonczyla sie ponad 60 lat temu i ci co szukaju
      rewanzu obecnie moga znalez jedynie guza.
    • aster5 Nareszcie jakiś głos rozsądku w tym idiotycznym 17.08.07, 17:50
      bałaganie wywołanym przez "politykę historyczną" Wielkich
      Bliźniaków.
    • silesius.monachijski010 I czym tu byc zaskoczonym??? 17.08.07, 22:29
      Wiekszsoc zdroworozsadkowych Niemcow od dawna z poblazaniem patrzy
      na lumpow medialno-politycznych po obydwu stronach Odry, typu
      Steinbach i Michnika, probujacych przedstawaic Kaczynskich jako
      diablow wcielonych, probujacych niszczyc "dobre stosunki polsko-
      niemieckie"; Niemcy doskonale wiedza, ze najwazniejsze jest dbac
      przede wszystkim o swoje wlasne interesy, a innym oddawac dokladnie
      tyle, zeby sobie nie zaszkodzic; dlatego doskonale rozumieja - nawet
      jezeli poduszczane przez tzw "polskie autorytety" media czasami
      prowadza swoista nagonke -, ze Kaczynscy walcza dokladnie o to samo:
      dbaja o polskie interesy, a innym oddaja tyle, zeby Polsce nie
      zaszkodzic; dlatego komentarz Thomasa Schmida nie dziwi: on
      doskonale wie o tym, ze w UE wszyscy sie ze soba troch kloca i dbaja
      przede wszystkim o interey swoich panstw, co nie oznacza, ze musza
      od razu toczyc wojne; ale takim glabom, jak Michnik, Geremek, itd.,
      itp., trudno jest to zrozumiec; no coz: mozdzki maja skazone
      prlowska propaganda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka