antymarcin4 "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 14:22 Ten Thomas to mi sie nawet podoba.ma dobry dowcip Odpowiedz Link Zgłoś
aplus Niech zaplaca za II WS i konsekwencje wpedzenia 17.08.07, 14:43 Polski pod kontrole Sowietow i mozemy sie 'przyjaznic' Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: mało - za rozbiory i za Krzyżaków... nt 17.08.07, 15:38 Jak już wystawiać rachunek, to przede wszystkim Rosji. A może by tak i Polska i Niemcy wspólnie walczyły o odszkodowania od Rosji? Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Niemcy musza uregulowac rachunek za wojne 17.08.07, 16:28 Tym bardziej, ze sami sie tego dopominaja. POwiernictwo Pruskie, Ziomkostwa, Przesiedlency, Rewizjonisci Granic II Rzeszy, to zywe skamieliny przypominajace jak wiele zlego zrobili Niemcy i jak nieprawdopodobnie mala dostali kare. Niemcy do tej pory nie przeprosili Polakow za swoj bandycki proceder napasci ze zlamaniem praw miedzynarodowych i paktu o nieagresji, oraz 6 letniej okupacji. Zaplata za Morderstwa, za Kradziez Mienia, za Dewastacje Mienia Panstwowego i Prywatnego, za Wyzysk i Niewolnictwo Polakow, za Bezprawie, za Niehumanitarne Traktowanie Ludnosci Cywilnej, za Lamanie Konwencji Genewskich Wobec Wojska Polskiego, za Masowe Zbrodnie, za Wiezienie i Torturowanie. Jak to zaplaca Niemcy, to bedzie mozna wymagac od nich TYLKO przeproszenia i podawania w swoich ksiazkach do historii prawdy jak zachowali sie wobec Polski i Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
jardo-g Re: Niemcy musza uregulowac rachunek za wojne 17.08.07, 17:00 i jeszcze obrażają naszego Wielkiego Pana Premiera, a także jego brata - Pana Prezydenta ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
pokemonka_piztera N_o_r_m_a_l_n_y__R_e_w_i_z_j_o_n_ i_z_m__:)))))) 17.08.07, 22:52 Obecna szwabska polityka wobec Polski jest w prostej linii miedzywojenną kontynuacją szwabskiej doktryny o sezonowości Państwa Polskiego kto tego nie widzi ma klapki na oczach albo działa jako sabotażysta ... I nic tu nie zmienią uśmiechy kancelarki, dla której idolem i wzorcem jest matka zagłady I Rzeczypospiltej - szwabka Katarzyna II !!! Podobnie było ze Szrederem, który wydutkał poklepywacza mgr Kwacha-Pijaka chociaż ten wchodził mu do D... bez masła :(.... Rzeki pomyj wylewane nieustannie na Polskę i Polaków w szwabskich mediach ! Nieukrywana nienawiść do Polski i Polaków i spontaniczna miłość do Putina i wszystkiego co ruskie ? a z drugiej strony cisza o sowieckich zbrodniach i gwałtach na niemkach ! do tego perfidne fałszowanie historii - polskie obozy koncentracyjne ! cierpienia wypędzanych niemców ! i nic w podręcznikach szkolnych o mordowaniu Polakówi grabieniu Polski ! Przewrotne i cyniczne przedstawianie Obrony polskich interesów przez Polski Rząd jako nacjonalizm !!!!! Niedawno ujawniono czubek góry lodowej - Zabranianie nauki języka polskiego dzieciom z rodzin mieszanych ! No i ta rzeka bezczelnych roszczeń uciekinierów i przepędzonych wspieranych cichcem przez szwabski rząd, który wykorzystuje brak traktatu pokojowego z Polską w miejsce którego libero-zydo-komuna wybrała judaszowe pocałunki w Krzyżowej :( Odpowiedz Link Zgłoś
p08 Re: N_o_r_m_a_l_n_y__R_e_w_i_z_j_o_n_ i_z_m__:))) 18.08.07, 00:24 Ile tych prochow na dzien tak sobie konsumujesz? Albo jest to juz Korsakow? Odpowiedz Link Zgłoś
k-town dobra metoda - obrocic w dowcip polskie nadecie 17.08.07, 15:33 W sumie obrocenie tego polskiego nadecia w zart to najlepsze podejscie na te wyskoki i podskoki polskich politykow , ktorzy swoje nieudacznictwo zaslaniaja antyniemiecka fobia jak z gomulkowskich czasow. Mysle, ze nasz aktualny rzad znakomicie by do tamtych czasow pasowal. Najwazniejsze to miec wroga, bo Kaczynscy ze swoimi kapciowymi, ani wspolpracowac ani zaproponowac niczego sensownego niestety nie potrafia. Polska powoinna sie okopac dookola, bo z kazdej strony czyhaja wrogowie, no i UKLAD....... Tylko Polska jest golebiem pokoju , dlatego wspolnie z USA buduje latryny w Iraku ....... Co by nie powiedziec, Niemcy sa jednak niezbyt madrzy , zeby nie powiedziec calkiem glupi, sami wspolfinansuja sobie jeszcze poprzez Unie ludzi, ktorzy na nich pluja.... Bez niemieckich pieniedzy ta Unia nie istnieje i Polska moglaby sobie pofikac, bo w wiekszosci polski wzrost gospodarczy jest dzieki pieniadzom Unii ( praktycznie w przewazajacej czesci niemieckim) i dzieki pieniadzom ludzi z emigracji. Za ich pieniadze robia sobie Kaczynscy igrzyska, wojenki i defilady , nie za swoje, bo oni produktu krajowego nie wypracowuja.... Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 14:24 ten tekst jest równie enigmatyczny, co komentarz gekona...;) :P proszę go rozwinąć... Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedziec? 17.08.07, 15:00 jak mozna wiec skomentowac PRZYJAZN POLSKO NIEMIECKA?? Odpowiedz Link Zgłoś
ginusia Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:07 gekon1979 napisał: > jak mozna wiec skomentowac PRZYJAZN POLSKO NIEMIECKA?? Gekon, czy Ty mieszkasz w poniemieckim domu i boisz sie, ze wlasciciel wroci? Bo jak inaczej mozna skomentowac takie negatywne spojrzenie na naszych sasiadow u tak mlodego czlowieka? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:08 ja mieszkam w bloku :P na Polskiej ziemi, odzyskanej po wiekach teutonskiej okupacji Odpowiedz Link Zgłoś
ginusia Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:18 gekon1979 napisał: > ja mieszkam w bloku :P > na Polskiej ziemi, odzyskanej po wiekach teutonskiej okupacji Teraz rozumie Twoje parcie do polskosci ;). Siedz tam i bron odzyskanej ziemi, licza na Ciebie liczne zastepy moherowych beretow i pisuarowych oszolomow. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:19 ffffffffff Odpowiedz Link Zgłoś
ginusia Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:33 gekon1979 napisał: > ffffffffff Czy to jest okrzyk bojowy walecznych rycerzy, ktorzy bronia naszej ziemi?? :))) Ja niestety nie moge wydawac przyjaznych dzwiekow w obronie niemieckich sasiadow bo jestem w pracy ;). Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 15:36 > niemieckich sasiadow bo jestem w pracy ;). to masz farta :P bo gg zgrzalem :P Odpowiedz Link Zgłoś
jankowski1960 Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 16:19 ale gekon1979 te ziemie odzyskali dla ciebie Ruscy no i Polacy z nielubianej przez cibie I i II Armmii WP, ktorzy przyszli z Ruskimi ze wschodu, a ty tak lubisz Andersa, ktory szedl do Polski okrezna droga... Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: coz o rzeczach nieistniejacych mozna powiedzi 17.08.07, 17:14 i jaki z tego morał...?!...;) :P Odpowiedz Link Zgłoś
ginusia Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 15:03 isa.stern napisała: > ten tekst jest równie enigmatyczny, co komentarz gekona...;) > :P Gekon nie lubi ludzi bo boi sie, ze ktos moze mu nastapic na ogonek a to katastrofa dla jaszczurki ;). Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 17:17 na Animal Planet pokazywali taką dziwną jaszczurkę, wyglądała jak skała, je tylko pewien gatunek mrówek i w ogóle nic nie pije...;) Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Jestem Niemcem i Polacy to moi przyjaciele ! 17.08.07, 15:05 boewulf napisał: > j.w. Bo czym innym jest przyjaźń między ludźmi gdzie narodowość ma znikome znaczenie (chyba, że język jest barierą) a czym innym sfera polityczna. Można budować na pokoju, można na nienawiści (Hitler, Stalin). Problemem między narodami mogą być najwyżej politycy - nie zwykli ludzie. A wirus zła siedzi w każdym z nas i z faktu, że naród niemiecki ma wysoki odsetek ludobójców wynika tylko to, że miał pecha trafić na Hitlera. Utożsamianie zbrodni Niemców z narodem niemieckim to typowy "hate management" uprawiany przez wielu polityków. Odpowiedz Link Zgłoś
dzwonniczy Re: Jestem Niemcem i Polacy to moi przyjaciele ! 17.08.07, 16:40 Nie mieli pecha trafić na Hitlera tylko wybrali go w demokratycznych wyborach. I nie uwolnili się od niego sami, Ameryka i Rosja go pokonała. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Re: Boewulf byl Dunczykiem :) 17.08.07, 16:33 gekon1979 napisał: > Precz z ludnością cywilną! To idz precz i daj nam spokoj ze swoimi chorymi fobiami Odpowiedz Link Zgłoś
calcinus Sratata, a za tydzien znowu nas obrażą :) 17.08.07, 15:09 I tak w kółko Macieju :) Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Co znaczy do "nas" ? Cierpisz na schizofrenie ? 17.08.07, 15:17 Co znaczy do "nas" ? Cierpisz na schizofrenie ? Proszę pisać tylko we własnym imieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
maktub "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 14:26 Po prostu prowokator :) Najlepszy sposób, żeby kogoś wkurzyć to na jego impertynencje reagować serdecznością i przyjaznym uśmiechem. Odpowiedz Link Zgłoś
jardo-g Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 14:53 kartofla to chyba szlag trafi, a przecież Fotyga robi, co może, że dziadek z Wermachtu ciągle straszył... Odpowiedz Link Zgłoś
trouble_maker Re: Najlepszy sposób, żeby kogoś wkurzyć 17.08.07, 16:54 Teutońska perfidia nie zna granic ! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod po kartoflach zostanie drwiacy smiech historii 17.08.07, 14:49 "między krajami Unii Europejskiej nieporozumienia zdarzają się od zawsze." Odpowiedz Link Zgłoś
olias "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 14:52 odbieram artykuł jako odpowiedź na pojednawcze gesty Fotygi, jakie zawarła w wypowiedzi dla Harald Tribune. Z tym że to co "przetłumaczyły" Gazeta Wybroczna i Dziennik z wywiadu Fotygi wskazuje że wrogów nie musimy szukać poza granicami. Oni są tu. Wyjątkowo wredne, kłamliwe słowa. Goebels kłania się z szacunkiem, Urban krzywi gębę z obrzydzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
sajjitarius Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 15:01 W ktorym konkretnie miejscu GW cos zle przetlumaczyla, w dodtaku w sposob wredny i klamliwy ? Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 15:30 Rozmawialismy o tym wczoraj tak długo, że nie sądze, aby warto było się powtarzać. Pzdr forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=67570533&v=2&s=0 Odpowiedz Link Zgłoś
biotrek Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 14:54 My i Niemcy przyjaciółmi, dobre sobie, koń by się uśmiał Odpowiedz Link Zgłoś
jardo-g Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 14:56 a z kto jest (z kim się kartofel jeszcze nie pokłócił)? Odpowiedz Link Zgłoś
caius1 Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 16:49 > My i Niemcy przyjaciółmi, dobre sobie, koń by się uśmiał Był niedawno taki koń i rządził ministerstwem edukacji. Śmiał się tak głośno aż go stamtąd wyrzucili. Poważnie to szufladkowanie Niemców czy kogokolwiek jako wrogów jest jednym z efektów kaczej grypy panującej od dwóch lat w RP. Mam nadzieję, że już niedługo. NiePis Odpowiedz Link Zgłoś
olektrolek Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 17:07 > > Poważnie to szufladkowanie Niemców czy kogokolwiek jako wrogów jest jednym z > efektów kaczej grypy panującej od dwóch lat w RP. Mam nadzieję, że już niedługo > . Przeciez nikt nie mowi, ze WSZYSCY niemcy to mordercy i faszysci. Polskie oskarzenia trafiaja do tych ktorzy sa skupieni w Zwiazku Wypedzonych i innych organizacjach wyciagajacych lapy po nie swoje na Mazurach. Oskarzenia trafiaja do rzadu Niemiec, ktory widzi to i niewiele z tym robi a (tutaj info z niepotiwerdzonych zrodel) nawet dotuje dzialalnosc tego typu instytucji. Oskarzenia trafiaja do rzedu niemiec ktory za plecami Polski znowu dogadal sie z Rosjanami w sprawie gazu. Oskarzenia trafiaja do tych wszystkich ktorzy oczekuja zwrotu dziel sztuki ktore przejeli Polacy po uzyskaniu terenow po II wojnie. A co powiesz na to, ze opinia o tobie jest wsrod niemcow ze jestes pijak i zlodziej zza wschidniej granicy? o nie jest szufladkowanie Polakow przez Niemcow? Odpowiedz Link Zgłoś
caius1 Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 17:19 olektrolek napisał: > Polskie oskarzenia trafiaja do tych ktorzy sa skupieni w Zwiazku Wypedzonych i > innych organizacjach wyciagajacych lapy po nie swoje na Mazurach. Gdyby tak było to OK bo oszołomstwo i głupotę należy zawsze tępić ale niestety znowu centralnie wpaja się nam co najmniej nieufność do sąsiadów a do Niemców w szczególności. > A co powiesz na to, ze opinia o tobie jest wsrod niemcow ze jestes pijak i > zlodziej zza wschidniej granicy? o nie jest szufladkowanie Polakow przez Niemco > w? Zawsze pijaczkowie się znajdą i nimi akurat nie należy się przejmować. Natomiast rząd niemiecki nie wyraża się o nas jako pijakach czy brudasach. NiePis Odpowiedz Link Zgłoś
p08 Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 17:42 "Polskie oskarzenia trafiaja do tych ktorzy sa skupieni w Zwiazku Wypedzonych iinnych organizacjach wyciagajacych lapy po nie swoje na Mazurach." Bredzisz koles jak i czlonkowie twego rzadu ,ktorzy wlasnego prawa i przepisow nie znaja, www.newsweek.pl/wydania/artykul.asp?Artykul=19619 "Oskarzenia trafiaja do rzedu niemiec ktory za plecami Polski znowu dogadal sie z Rosjanami w sprawie gazu." Umknelotwojej uwadze ze zaproponowanó Polsce wspolprace, naturalnie z podzialem kosztow, jednym wariantem byla nitka bezposrednio na Pomorze, a drugi wariant to osobna nitka z niemec do polski " A co powiesz na to, ze opinia o tobie jest wsrod niemcow ze jestes pijak i > zlodziej zza wschidniej granicy?" A znasz powiedzenie jak cie widza, tak cie pisza. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4390221.html Odpowiedz Link Zgłoś
jan3211 ...Sąsiedzi są ważniejsi od rodziny... 17.08.07, 15:01 To jest tak oczywista prawda , że tylko intelektualnie zakołkowany idiota może sobie pozwolić na judzenie przeciwko sąsiadom. Systemy polityczne które zdeprawowały sąsiadów są historią , sąsiad jest wieczny. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdeczka1 "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 15:09 no w koncu rozsadny glos w tym calym chorze szalencow. mam nadzieje, ze teraz krytyczne zdania polskiej szefowej dyplomacji nie zostana traktowane przez media i GW jako swietokradztwo. Die Welt daje im na to pozwolenie Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Co znaczy do cholery "nas" ? Masz schizofrenie ? 17.08.07, 15:15 Co znaczy do cholery "nas" ? Cierpisz na schizofrenie ? Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Nie, cierpi za miliony... Każdy Prawdziwy Patriota 17.08.07, 15:32 wzorem wieszczów cierpi za miliony umęczonych Rodaków... katrina_bush napisała: > Co znaczy do cholery "nas" ? Cierpisz na schizofrenie ? Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Takie zaburzenia sie leczy. 17.08.07, 15:52 uchachany napisał: > wzorem wieszczów cierpi za miliony umęczonych Rodaków... > > katrina_bush napisała: > > > Co znaczy do cholery "nas" ? Cierpisz na schizofrenie ? > Takie zaburzenia sie leczy. Polacy to nie sekta. Pisać tylko i wyłącznie we własnym imieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
lokis76 "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 15:18 jest takie bardzo stare polskie przyslowie "madry glupszemu ustepuje". i tak wlasnie odczytowuje ten komentarz. w przypadku fotygi czy innej arciszewskiej-mielewczyk przydaloby sie jeszcze "madry zacietrzewionemu ustepuje" Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a N 17.08.07, 15:27 poziom dyskusji na formu bardzo sie obnizył. Panowie a i zapewne panie, przescigaja sie by dać najbardziej durny post. szkoda. bo ciekawie tu nieraz bywało. czy nikogo nie stać na rzeczowy komentarz? wywiad fotygi nie był wcale taki głupi i trzeba maksimum złej woli by go przeinaczyc. Zdaje się, że wyscigi wyborczej z dziennikiem odbywaja sie ze szkoda dla czytelników. przykre. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Różnice zdań zawsze będą istnieć. 17.08.07, 15:37 Zawsze też będą istnieć pewne różnice interesów, nawet mocno egoistyczne (np. blokada rynku pracy i usług przez Niemcy). Ale są rzeczy, których tolerować nie można, np. propaganda nienawiści uprawiana przez ministrów. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Różnice zdań zawsze będą istnieć. 17.08.07, 15:49 Roznice musza istniec, chocby ze wzgledu na historie - i Niemcy dobrze powinni i tym wiedziec. Autor chrzani androny na temat braku tendencji rewanzystowskich wsrod Niemcow. Przeciez oni wszyscy marza o odebraniu nam ziem polnocno-zachdnich. Po co taka obluda! Odpowiedz Link Zgłoś
age.kruger przepraszamy za minister spraw zagranicznych! 17.08.07, 15:57 przepraszamy za minister spraw zagranicznych. ona jest idiotką i tyle. jest nam wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: age,kruger 17.08.07, 16:20 age.kruger napisał: > przepraszamy za minister spraw zagranicznych. ona jest idiotką i tyle. jest nam > wstyd. Przepraszaj w swoim imieniu, szwabie, polakozerco, germanodilu lub zwykly idioto!!! Odpowiedz Link Zgłoś
p08 Re: Różnice zdań zawsze będą istnieć. 17.08.07, 16:07 p*i*E*r*d*d*l*n*i*e*t*y jestes , zjednoczenie niemiec rzucilo ich finansowo niemal na kolana, a widziales roznice rozwojowa miedzy nrd a ziemiami polnocnymi i zachodnimi, gdzie teraz sa najbiedniejsze gminy kraju, albo naiwny jestes albo smarkaty lub tylko durny Odpowiedz Link Zgłoś
gm114 Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie... 17.08.07, 16:01 Tylko ONI nas wtedy nie poznają, tak? Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 "Die Welt": rozwazny, wywazony glos 17.08.07, 16:04 Redaktorowi Die Welt'a naleza sie slowa uznania za wypowiedzenie rozwaznych, uspokajajacych slow. Od strony polskiej tez oczekiwalbym wiecej dyplomacji. Pani minister Fotyga moze nawet miec sporo racji (wywiad dla IHT) sposob wylozenia kwestii pozostawia sporo do zyczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
doc.holliday Re: "Die Welt": rozwazny, wywazony glos 17.08.07, 16:12 strzelec51 napisał: > Redaktorowi Die Welt'a naleza sie slowa uznania za wypowiedzenie > rozwaznych, uspokajajacych slow. Ma szczęście ze u nic nie ma Kaczyńskiego, Semki i Michalskiego. Dowiedziałby się zaraz ze jest pociotkiem NSDAP, i ze chce by Niemcy prowadziły politykę na kolanach. Odpowiedz Link Zgłoś
jankowski1960 do gekona1979 17.08.07, 16:22 ale gekon1979 te ziemie odzyskali dla ciebie Ruscy no i Polacy z nielubianej przez cibie I i II Armmii WP, ktorzy przyszli z Ruskimi ze wschodu, a ty tak lubisz Andersa, ktory szedl do Polski okrezna droga... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: do gekona1979 17.08.07, 17:49 Bzdury piszesz. Ruscy wspólnie z Hitlerem napadli na Polskę w 1939. Na szczęście, i jedni i drudzy gorzko za to zapłacili. Tym śmieszniejsze jest to, że sami się wyrzynali. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: doc.holliday 17.08.07, 16:25 doc.holliday napisał: > Ma szczęście ze u nic nie ma Kaczyńskiego, Semki i Michalskiego. > Dowiedziałby się zaraz ze jest pociotkiem NSDAP, > i ze chce by Niemcy prowadziły politykę na kolanach. Glupoty pleciesz!!! Szczescie nasze polega wlasnie na tym, ze mamy Kaczynskiego i Fotyge ktorzy, pierwszy raz od 1989 roku, pokazali nam jak nalezy roamawiac z Niemcami!!! Odpowiedz Link Zgłoś
p08 Re: doc.holliday 17.08.07, 16:51 S..j na ukraine skad pochodza twoi przodkowie-szabrownicy Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 wet3 17.08.07, 16:52 Bzdura, kolego. Pokrzykiwanie to nie jest wlasciwy sposob rozmowy. Na szczycie w Brukseli Polska tez pokrzykiwala, bardzo twardo i "nieustepliwie"... skonczylo sie na tym, ze to Polska ustapila we wszystkim i to Niemcy postawily na swoim. System pierwiastkowy wyladowal w koszu, czyz nie? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: strzelec51 17.08.07, 19:38 strzelec51 napisał: > Bzdura, kolego. Pokrzykiwanie to nie jest wlasciwy sposob rozmowy. > Na szczycie w Brukseli Polska tez pokrzykiwala, bardzo twardo > i "nieustepliwie"... skonczylo sie na tym, ze to Polska ustapila we > wszystkim i to Niemcy postawily na swoim. System pierwiastkowy > wyladowal w koszu, czyz nie? Gdyby nie pokrzykiwali, nie dostaliby NIC!!! Szkopy odniosly polowiczny sukces, ale uciekly sie do szantazu i ciosow ponizej pasa. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Re: strzelec51 18.08.07, 13:58 A co dostali? Odroczenie o te dziesiec lat? Rzezywiscie imponujace osiagniecie - zwazywszy, ze za dziesiec lat Kaczynscy beda na politycznej emeryturze ale beda mogli sie chelpic jak to wetowali kazda decyzje RE. Tyle, ze na koniec dnia system pierwiastkowy szlag trafil - a wczesniej podobno zarzekali sie: "pierwiastek albo smierc". Na swoim postawili wlasnie Niemcy i to w 100 procentach. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Jakimi przyjaciółmi? 17.08.07, 17:47 Za dużo oglądania klossa i pancernych rzuca się na mózg. W następnym poscie pewnie napiszesz o sojuszu z CCCP? Odpowiedz Link Zgłoś
uw78 "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 16:48 Co za kameleon!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mniklas5 "Die Welt": Nieporozumienia między Polską a Nie.. 17.08.07, 17:21 silniejszy ma zawsze racje, die welt nie wspomina o swoich 17 ml rodakach z czesci wschodzniej ktorzy rowniez nie korzystali z wolnosci i dobrobytu jak i calego Zwiazku Radzieckiego i Europy Centralnej, wojna skonczyla sie ponad 60 lat temu i ci co szukaju rewanzu obecnie moga znalez jedynie guza. Odpowiedz Link Zgłoś
aster5 Nareszcie jakiś głos rozsądku w tym idiotycznym 17.08.07, 17:50 bałaganie wywołanym przez "politykę historyczną" Wielkich Bliźniaków. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski010 I czym tu byc zaskoczonym??? 17.08.07, 22:29 Wiekszsoc zdroworozsadkowych Niemcow od dawna z poblazaniem patrzy na lumpow medialno-politycznych po obydwu stronach Odry, typu Steinbach i Michnika, probujacych przedstawaic Kaczynskich jako diablow wcielonych, probujacych niszczyc "dobre stosunki polsko- niemieckie"; Niemcy doskonale wiedza, ze najwazniejsze jest dbac przede wszystkim o swoje wlasne interesy, a innym oddawac dokladnie tyle, zeby sobie nie zaszkodzic; dlatego doskonale rozumieja - nawet jezeli poduszczane przez tzw "polskie autorytety" media czasami prowadza swoista nagonke -, ze Kaczynscy walcza dokladnie o to samo: dbaja o polskie interesy, a innym oddaja tyle, zeby Polsce nie zaszkodzic; dlatego komentarz Thomasa Schmida nie dziwi: on doskonale wie o tym, ze w UE wszyscy sie ze soba troch kloca i dbaja przede wszystkim o interey swoich panstw, co nie oznacza, ze musza od razu toczyc wojne; ale takim glabom, jak Michnik, Geremek, itd., itp., trudno jest to zrozumiec; no coz: mozdzki maja skazone prlowska propaganda Odpowiedz Link Zgłoś