Dodaj do ulubionych

Steinbach: Wypędzenie Niemców nie może ulec zap...

    • giewont Zamordowano niewinnego 18.08.07, 13:21
      Himmler raportuje Hitlerowi:
      - Mein Fuehrer, melduję że do tej pory zlikwidowaliśmy 6 milionów Polaków.
      - Co takiego?!!! Kazałem Wam zlikwidować tylko 5 milionów, 999 tysięcy, 999!!!
      - Herr Gott, kazałem zamordować niewinnego człowieka!
    • ukos Ta pani to fałszywa wypędzona 18.08.07, 13:26
      Przypisywanie sobie przez córkę sprawiedliwie przepędzonych rabusiów
      Gdyni statusu wypędzonej to szczyt bezczelnej szwabskiej buty i
      arogancji. Na to, jak uczy historia, jest tylko jedno lekarstwo:
      grubą pałą w łeb. Od razu pokornieją, stają się bardzo potulni i
      przymilni.
    • magnusg No i kto zyje wiecznie historia frajerzy z GW??? 18.08.07, 13:29
      Kto caly czas do niej wraca?Kto kieruje sie nia przy stosunkach z
      innymi krajami??Gdzie widoczny jest otwarty nacjonalizm?Gdzie wasze
      oburzenie redaktorki i gdzie wasz guru "wiecznie mialczacy Geremek"?
      • gelimer GW to niemiecka gazeta. Chyba sie nie spodziwasz 18.08.07, 13:31
        że opisze obiektywna prawdę?
        • z_apomnialem Re: GW to niemiecka gazeta. Chyba sie nie spodziw 18.08.07, 13:46
          true...
          • abhaod Re: GW to niemiecka gazeta. Chyba sie nie spodziw 18.08.07, 16:30
            ludzie, ktorzy chca zaistniec chociaz przez chwile(nawet w
            niemieckiej gazecie...), nie kieruja sie prawda, to medialny belkot,
            udajacy prawde
        • 1410_tenrok prawda obiektywna istnieje jedynie w waszym dzienn 18.08.07, 15:39
          iczku, co?
          • zigzaur Re: prawda obiektywna istnieje jedynie w waszym d 18.08.07, 21:23
            Można zapytać, skąd Frau Steinbach ma pieniążki na działalność?

            Przeciętnego Niemca rozpamiętywanie historii mało interesuje. Żeni się z
            Portugalką czy Marokanką, nadaje córce imię Tanja czy Clair (nawet mając na
            nazwisko Grube), wcina pizze i kebaby i zachwaszcza niemiecki język
            amerykanizmami. Aby zmusić takiego przeciętnego Niemca do namiętnej debaty nad
            historią, trzeba się mocno wysilić.

            Kto zatem podnieca Steinbachową ???

            Władimir Putin był szefem sowieckiej siatki w NRD, siatka ta starała się
            pozyskiwać polityków w RFN. Być może ten fakt nie ma związku ze Steinbachową,
            ale kto wie?
            • 1410_tenrok A o składkach i dotacjach słyszałes Ziggy? 18.08.07, 22:22
              Pani steinbachowa swoje truje za pieniądze niemieckiego podatnika.
              Jest to organizacja dopuszczona prawnie, w której jedynie nawija się
              makaron na uszy. Jeszcze jakies 10 lat i wymrą ostatni Niemcy
              urodzeni na naszych terenach. Później zostaną ci, sprzedani przez
              Gierka, Causescu i innych. No i pozostanie grupa cyrkowców typu
              rodack lub ballesta, gdyby biedni wiedzieli jaki jest stosunek
              tamtejsze msz do ich antypolskosci....
              Problem przestanie istniec i co wtedy drogą naturalnej
              wymieralności............. Kogo wówczas nasi wymyslą jako odwetowców?
              • polonski Re: O "heilige" naiwnosci.. 19.08.07, 01:40
                Ty jednak odwiedzales socjalamt i wyciagales lape po ich "marki".
                Przez co liznales troche "lepszego" niemieckiego zycia.
                Mimo wszystko nie znasz szweinehund charakteru. Takimi jak Ty to oni
                pogardzaja i wiedza dokladnie, jak takich jak Ty nawracac na
                szweinehund "wiare".
                A Twoje dzieci wkrotce po tym doskonalym "procesie" uzdrawiania w
                uberszkole beda najgorliwszymi "eksterninatorami" polonskiego.
                Tak bylo, jest i bedzie. A jak nie wirzysz tzn., ze jestes naiwniok
                jak by stary folksdojcz_hanys powiedziol.
                Polonski nie scierpi jako sasiada niemieckiego tluka pruskiego
                probujacego zmusic mnie do uzywania tej chamskiej i brzydkiej mowy
                niemieckiej, ktora juz jest posmiewiskiem na calym swiecie.
                • 1410_tenrok polonski nadaje ci niniejszym przezwisko żanetka, 19.08.07, 21:06
                  od żenady! Brak ci jakiegokolwiek pojęcia o Niemczech, jesteś równie
                  przebojowy co wecio3, stix i rodack oraz ballest. To wszystko ta
                  sama klasa merytorycznego zera absolutnego. moja propozycja -
                  załóżcie klub szaleńców.
                  Niemcy znam świetnie, ponieważ żyłem tam wiele lat. Ludzmi z Polski,
                  czy to tymi co na owczarka niemieckiego..., czy to tymi, co yumując
                  odwojowywali swoje antyniemieckie kompleksy, po prostu pogardzam.
                  Pogardzam również tym z socialu, zwłaszcza, że uczciwie płacąc tam
                  podatki, płaciłem na nich. Cieszy mnie HarzIV, ponieważ przynajmniej
                  część niesprawiedliwości zostało ukrócone.
                  A teraz do merritum. Jak zaczniesz pisać sensownie, a nie tylko pluć
                  jak ropuchy amazonska lub kamerunska - to możemy pogadac. Na
                  razie "nie chce mi sie z tobą gadac" yumanski (czytałem kiedys, że w
                  Lubuskiem duża część młodych z okolic nadgranicznych albo yumuje
                  albo jezdzi na Bahnhof ZOO - pewnie jak Ty robaczku, co?).

                  ciekawi mnie, że wielu z tych szczekaczy pragnie zapomnieć jak to w
                  czasie wojny jaruzelskiej właśnie Niemcy pomagali najbardziej
                  Polakom. Wielu z Was wychowało się na niemieckich paczkach
                  żywnościowych. Ale obecnie mściwy, nic nie potrafiący pistolet
                  kaczkodan, podgrzewa antyniemiecką atmosferkę, przez co znajduje u
                  was poklask, a w Europe jest wyśmiewany. Pis i jego fani to plujki
                  właściwe.
                  • polonski Tamten rok byles zdezorientowany a w ten jeszcze.. 20.08.07, 05:24
                    bardziej.
                    Problem Twoj polega na tym, ze probujesz polsrodkiem zalatwiac
                    szweinhund_sprawy.
                    Czytam twoje wypowiedzi poniewaz jestes ciekawym przykladem
                    towaru "wyprodukowanego" na bazie szweinehund propagandy i 60
                    letniej powolnej szweinehund_obrobki.
                    Nic sie nie martw sie. Uzyja Cie kiedy nadejdzie potrzeba ale
                    jednoczesnie z pogarda odrzuca Cie, jak bedzies mial takie
                    przeblyski jak w niektorych Twoich pro polskich wypowiedziach. W
                    sumie szkoda mi Ciebie.
                    Nie zapominaj, co pisalem - "You serve swinehound with all your
                    heart, in return you get a swinehound_fart". (to nie ja
                    powiedzialem, to Holendrzy).
            • bo1ko Blad logiczny 26.08.07, 12:24
              paranoi juz nie wspominajac - BdV reprezentuje rowniez wypedzonych z Ostpreußen,
              ugrupowanie ponoc najbardziej radykalne wobec sprawcow.


              zigzaur napisał:

              > Można zapytać, skąd Frau Steinbach ma pieniążki na działalność?

              > Kto zatem podnieca Steinbachową ???
              >
              > Władimir Putin był szefem sowieckiej siatki w NRD, siatka ta starała się
              > pozyskiwać polityków w RFN. Być może ten fakt nie ma związku ze Steinbachową,
              ale kto wie?
    • rassik Re: Steinbach: Wypędzenie Niemców nie może ulec z 18.08.07, 13:45
      a jesli pani Steinbasch chce, to niektorzy moga pomoc naszemu
      zachodniemu przyjacielowi w odzyskaniu zagrabionych dobr, tylko z
      ziemia bedzie problem, bo nie bedzie tam mozna pomieszkac przez
      kilkaset lat
      ale samoloty sa juz w powietrzu, moze warto sie nad tym zastanowic
      • z_apomnialem Re: Steinbach: Wypędzenie Niemców nie może ulec z 18.08.07, 13:50
        Najwyraźniej raz na 50 lat Niemcy muszą dostać porządnego kopniaka w zadek.
        Nie wolno lekceważyć tego co wyprawia Steinbach.
    • guarnieri Re: Steinbach: Wypędzenie Niemców nie może ulec z 18.08.07, 16:24
      Ta ,,pani" powinna się zastanowić(jeśli ma czym),że jeśli nie zapominamy,to
      WSZYSCY.Ja nie zapomnę o Oświęcimiu(i pozostałych obozach),ani o Powstaniu i o
      tym,że żeby obejrzeć stare domy muszę jechać do Łodzi albo Krakowa,ani o
      zezwierzęceniu(przepraszam zwierzęta za porównanie)jej narodu.Proponuje wizytę w
      obozach,poznanie PRAWDZIWEJ historii i zwrot kosztów odbudowy Polski.Później
      może zacząć przepraszać za niestosowne zachowanie.Czy ta ,,pani" nie wzięła się
      z okresu okupacji,tylko tak młodo się trzyma????Jej tatuś był w SS??
      • wet3 Re: Steinbach: Wypędzenie Niemców nie może ulec z 18.08.07, 22:28
        guarnieri napisał:
        Czy ta ,,pani" nie wzięła się
        > z okresu okupacji,tylko tak młodo się trzyma????Jej tatuś był w
        SS??

        Ta wredna niemra (a nie zadna "pani"!!!) urodzila sie w 1941 lub
        1943 roku.
    • jan058 Re: Steinbach: Wypędzenie Niemców nie może ulec z 18.08.07, 20:24
      Też uważam że wypędzemie nie może być zapomniane i musi wciąż
      trwać :-))
    • amanasunta Ku przestrodze euroentuzjastów .... 18.08.07, 22:28
      Taka sobie bajeczka...zamieńcie zajączka na Polskę a sforę psów na ...Niemcy.
      ..Przyjaciele''to członkowie UE :))))

      Zajączek jeden młody

      Korzystając z swobody

      Pasł się trawką, ziółkami w polu i ogrodzie

      Z każdym w zgodzie.

      A że był bardzo grzeczny, rozkoszny i miły,

      Bardzo go inne zwierzęta lubiły.

      I on też, używając wszystkiego z weselem,

      Wszystkich był przyjacielem.

      Raz gdy wyszedł w świtanie i bujał po łące,

      Słyszy przerażające

      Głosy trąb, psów szczekania, trzask wielki po lesie.

      Stanął... Słucha... Dziwuje się...

      A gdy się coraz zbliżał ów hałas, wrzask srogi,

      Zając w nogi.

      Wspojźrzy się poza siebie; aż tu psy i strzelcel

      Strwożon wielce,

      Przecież wypadł na drogę, od psów się oddalił.

      Spotkał konia, prosi go, iżby się użalił:

      "Weź mnie na grzbiet i unieś!" Koń na to: "Nie mogę

      Ale od innych będziesz miał pewną załogę".

      Jakoż wół się nadarzył. "Ratuj, przyjacielu!"

      Wół na to: "Takich jak ja zapewne niewielu

      Znajdziesz, ale poczekaj i ukryj się w trawie,

      Jałowica mnie czeka, niedługo zabawię.

      A tymczasem masz kozła, co ci dopomoże".

      Kozieł: "Żal mi cię, niebożę!

      Ale ci grzbietu nie dam, twardy, nie dogodzi:

      Oto wełniasta owca niedaleko chodzi,

      Będzie ci miętko siedzieć". Owca rzecze:

      Ja nie przeczę,

      Ale choć cię uniosę pomiędzy manowce,

      Psy dogonią i zjedzą zająca i owcę.

      Udaj się do cielęcia, które się tu pasie". -

      "Jak ja ciebie mam wziąć na się,

      Kiedy starsi nie wzięli?" - cielę na to rzekło;

      I uciekło.

      Gdy więc wszystkie sposoby ratunku upadły,

      Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.
    • ws21 Wypędzenie Niemców nie może ulec zapomnieniu. 20.08.07, 08:25
      Mądre słowa. Tyulko instone jest, po co pamiętamy. Czy po to aby
      wpoic społeczeństwu, że te wypędzenia były skutkiem wcześniejszych
      zbrodnii, czy też po to aby przygotowywac kolejną wyprawę.
      III Rzesza swoją propagandę budowała na "krzywdzie wersalskiej".
      Czyli stare wypróbowane metody?
      • fibi1 Zbrodniarze uciekali sami, nikt ich nie wypedzal 22.08.07, 17:01
    • fibi1 centrum zbrodni niemieckich w kazdym polskim miesc 22.08.07, 17:05
      Centrum zbrodni niemieckich powinno stanac w kazdym polskim miescie.
    • syfopis [...] 27.08.07, 02:24
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka