Dodaj do ulubionych

Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu?

    • monster1972 rozwiązanie to będzie ostatni błąd Tuska 05.09.07, 11:24
      kaczki a szczególnie ziobro zniszczą PO

      aresztują paru znanych z PO pod całkiem zmyślonymi zarzutami, debil
      ziobro zrobi kolejną konferencję z "gwozdziem", "śrubą", "nitem"...
      albo niszczarką

      rydzol ucieszony z 15 mln euro poprze "jedyny patriotyczny rzad"

      tępy moherowy naród uwierzy w te kacze wypierdziny i po sprawie


      pis wygra kolejne wybory i Po przejdzie do historii



      POlak-ateista

      ps.

      nie bedzie uczciwych wyborów dopóki ministrem propagandy PiSdy jest
      ten wymoczek w okularkach zwany słusznie ministrem ZERO



      • kralik111 Re: rozwiązanie to będzie ostatni błąd Tuska 05.09.07, 11:46
        monster1972 napisał:

        > kaczki a szczególnie ziobro zniszczą PO
        >
        > aresztują paru znanych z PO pod całkiem zmyślonymi zarzutami,
        debil
        > ziobro zrobi kolejną konferencję
        z "gwozdziem", "śrubą", "nitem"...
        > albo niszczarką
        >
        > rydzol ucieszony z 15 mln euro poprze "jedyny patriotyczny rzad"
        >
        > tępy moherowy naród uwierzy w te kacze wypierdziny i po sprawie
        >
        >
        > pis wygra kolejne wybory i Po przejdzie do historii
        >
        >
        >
        > POlak-ateista
        >
        > ps.
        >
        > nie bedzie uczciwych wyborów dopóki ministrem propagandy PiSdy
        jest
        > ten wymoczek w okularkach zwany słusznie ministrem ZERO

        Jezeli rozwiazany zostanie sejm to automatycznie rozwiazany zostanie
        rzad, zi0bro z kaczynskimi nie beda mieli wladzy by kogos wsadzic,
        oskarzyc, czy zmanipulowac swoimi konferencjami, a jezeli do wyborow
        teraz nie dojdzie i komisje sledcze zostana powolane, to wlasnie
        wtedy scenariusz o ktorym piszesz bedzie jak najbardziej aktualny ;D

        Pozdrowienia :)
        • r306 Mylisz sie 05.09.07, 11:50
          Rzad dziala. Jedynym ograniczeniem prawnym w czasie "bezparlamencia"
          jest niemoznosc wydawania rozporzadzen.
          Malo tego, rozwiazanie sejmu nie stanowi o jego 'nieistnieniu' - nie
          ma posiedzen, ale parlament nadal jest reprezentowany przez
          marszalka.....
          Itd, itd....
        • monster1972 nie masz racji... rzad bedzie działał 05.09.07, 11:56
          co wiecej, nawet gdyby sejm odwołał ziobrę, to kaczka może powołać
          go z powrotem na zasadzie p.o. - pełniący obowiazki...

          i czesc

          zatem, poki sprawy machinacji ziobry nie zostaną wyjasnione nie
          bedzie sprawiedliwych wyborów



          Polak-ateista
          • kralik111 Re: nie masz racji... rzad bedzie działał 05.09.07, 12:01
            monster1972 napisał:

            > co wiecej, nawet gdyby sejm odwołał ziobrę, to kaczka może powołać
            > go z powrotem na zasadzie p.o. - pełniący obowiazki...
            >
            > i czesc
            >
            > zatem, poki sprawy machinacji ziobry nie zostaną wyjasnione nie
            > bedzie sprawiedliwych wyborów
            >
            >
            >
            > Polak-ateista

            No to wyglada na to, ze sie myle :(
      • zyks "ostatni", napewno? Ciekawe, kiedy PO dojdzie do 05.09.07, 12:05
        wniosku, że Donald, choć poczciwiec, do polityki się NIE nadaje.( Jest jak
        dziecko we mgle i robią go, jak chcą. Żenująca i śmieszna w każdym aspekcie
        CZTEROGODZINNA wizyta zgniłego Kartofla najlepszym dowodem. To nie przywódca,
        lider, i nigdy nim nim nie bedzie, jesli jeszcze się nie nauczył...).Pewnie
        dopiero wtedy, jak przestanie istnieć, pobita, zmarginalizowana i połknięta
        przez Oberkartofla (w tej części, która mu będzie smakować). Nie iść na wybory?
        Nie, iść i głosować na LiD, konkr.Demokraci (UW)...
        • kralik111 Re: "ostatni", napewno? Ciekawe, kiedy PO dojdzie 05.09.07, 12:13
          zyks napisał:

          > wniosku, że Donald, choć poczciwiec, do polityki się NIE nadaje.(
          Jest jak
          > dziecko we mgle i robią go, jak chcą. Żenująca i śmieszna w każdym
          aspekcie
          > CZTEROGODZINNA wizyta zgniłego Kartofla najlepszym dowodem. To nie
          przywódca,
          > lider, i nigdy nim nim nie bedzie, jesli jeszcze się nie
          nauczył...).Pewnie
          > dopiero wtedy, jak przestanie istnieć, pobita, zmarginalizowana i
          połknięta
          > przez Oberkartofla (w tej części, która mu będzie smakować). Nie
          iść na wybory?
          > Nie, iść i głosować na LiD, konkr.Demokraci (UW)...


          Glosujac na demokratow (UW), glosujesz na SLD ktorym to zawdzieczamy
          rzady kaczynskich i caly ten burdel, jak widzisz nie jest to dobre
          rozwiazanie.
          • wrojoz Kaczyński dom publiczny. 05.09.07, 17:01
    • bonar10 Może niech się rozwiążą i ogłosić koniec IV RP 05.09.07, 11:35
      Stworzyć monarchię absolutną. Królem mianować jakiegoś przystojniaczka np.
      proponowałabym Marcina Dańca. Może nie będzie lepiej, ale przynajmniej weselej.
      • wrojoz Re: Może niech się rozwiążą i ogłosić koniec IV R 05.09.07, 17:02
    • alkor_ts Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 11:37
      Witam, pozwólcie, że pochwalę się wynikami systemu ATS. W sierpniu
      uzyskał on bardzo dobry wynik: 156 pkt/kontrakt. To trzeci z rzędu
      miesiąc "na plus". Każdy, kto chciałby o nim poczytać niech odwiedzi
      stronę www.alkortrade.biz/start.html Może kontrakty terminowe
      są jakąś alternatywą na spadki na giełdach?
      Pozdrawiam, A.
    • mwojtczak Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 11:42
      PIS musi przegrać wybory,jak to zrobić? Proste.Nie niszczyć Kaczyńskich,tylko:
      M.Kamińskiego,Bielana i psa Kurskiego.Wtedy sukces murowany.
    • ksks3 Zaczynam być zwolennikiem eutanazji 05.09.07, 11:50
      ale tylko jak patrzę na posłów. Dotyczy to wszystkich razem i
      kazdego z osobna
    • zyks PO przegra. Jest bezradna i niemrawa, PiS agresywn 05.09.07, 11:54
      y, chytry,ma inicjatywę. PO juz przegrała rezygnując z komisji PRZED wyborami.
      Donald przy Oberkartoflu to dziecko we mgle, bez wyrazu, bez charyzmy,
      nieprzekonywujący. Robią go, jak chcą. Dał się wciągnąć na 4-godzinną wizytę u
      Kartofla i nie potrafi powiedzieć, o czym przez 4 godziny z nim pieprzył. To
      podejrzane a pozatym pokazuje, jak PiS swobodnie kiwa tego poczciwca. On się do
      polityki NIE nadaje, musi to w końcu zrozumieć. Pozatym duża część PO to PiSBIS,
      a na PiS NIE głosuję! Jedyny sposób, żeby mojego głosu nie zmarnować, to dać go
      na LiD, konkretnie na Demokratów (UW). Dixit.
      • asd616 Re: PO przegra. Jest bezradna i niemrawa, PiS agr 05.09.07, 12:05
        Prawda, PO jest łatwe do ogrania jak dziecko i nie wie co ma robić. LiD to nie partia, a jakaś sieczka, która się trzyma na słowo honoru. Jedyną partią jaką jeszcze można darzyć szacunkiem jest ... PSL - przynajmniej się nie szmacą pod publikę jak reszta. Gdyby nie fakt, że niska frekwencja sprzyja PiS zlałbym najbliższe wybory, bo nie ma na kogo głosować.
        • kralik111 Re: PO przegra. Jest bezradna i niemrawa, PiS agr 05.09.07, 12:18
          asd616 napisał:

          > Prawda, PO jest łatwe do ogrania jak dziecko i nie wie co ma
          robić. LiD to nie
          > partia, a jakaś sieczka, która się trzyma na słowo honoru. Jedyną
          partią jaką j
          > eszcze można darzyć szacunkiem jest ... PSL - przynajmniej się nie
          szmacą pod p
          > ublikę jak reszta. Gdyby nie fakt, że niska frekwencja sprzyja PiS
          zlałbym najb
          > liższe wybory, bo nie ma na kogo głosować.


          Przepraszam cie asd616, ale PSL szmacila sie przez ostatnie 60 czy
          cos tam lat ;DDD
          • asd616 Re: PO przegra. Jest bezradna i niemrawa, PiS agr 05.09.07, 13:06
            Mnie nie przepraszaj, to twoja opinia. Może się szmaciła, ale przynajmniej teraz nie kleją się do stołków na chama mimo ryzyka wylotu z parlamentu.
            • kralik111 Re: PO przegra. Jest bezradna i niemrawa, PiS agr 05.09.07, 15:30
              asd616 napisał:

              > Mnie nie przepraszaj, to twoja opinia. Może się szmaciła, ale
              przynajmniej tera
              > z nie kleją się do stołków na chama mimo ryzyka wylotu z
              parlamentu.
              >
              To fakt, ale faktem rowniez jest, ze dzieki szmaceniu sie z kazdym i
              za byle ochlap, nikt z nimi powaznie nie chce juz gadac ;D
              • wrojoz Kaczyński jest wredny. 05.09.07, 17:02
      • silesius.monachijski001 Tusk jest bez rozumu i bez jaj 05.09.07, 13:47
        PO tak "wygra" wybory, jak w 2005 roku, zas Tusk - zamiast
        premierowania - badzie mogl sobie kupic wedke i pojsc z Bolkiem
        Walesa na ryby; hehehe!!!
        • kralik111 Re: Tusk jest bez rozumu i bez jaj 05.09.07, 15:32
          silesius.monachijski001 napisał:

          > PO tak "wygra" wybory, jak w 2005 roku, zas Tusk - zamiast
          > premierowania - badzie mogl sobie kupic wedke i pojsc z Bolkiem
          > Walesa na ryby; hehehe!!!


          Zamiast polskimi sprawami ktore sa ci zupelnie obce, pojedz do
          Lisbony molestowac nieletnich chlopcow, jak wielokrotnie po pijanemu
          sie chwaliles zboczencu.
          • wrojoz Kaczyński musi szybko odejść.!!! 05.09.07, 17:03
    • chomikdc Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 11:56
      PO ma niezły ciąg na koryto. Znowu będą płakać, że się nie udało :>
    • realista1000 TUSK przynajmniej raz pokazał, że ma j... - jeśli 05.09.07, 12:01
      nie kłamie, a PO nie zagłosuje przeciw samorozwiązaniu sejmu.
      Komunistom z LiDu w ogóle nie wierzę
      • monster1972 a kiedy kaczka pokaże, ze ma jaja? 05.09.07, 12:08
        kiedy przestanie sie bać, ze sprawki ziobry wyjdą na jaw?

        co?

        bo na razie zasłaniają sie "dobrem" kraju

        tu nie chodzi o zaden kraj i żadne dobro

        chodzi tylko o ukrycie kryminalnych działań ziobry



        Polak-ateista

        ps. a rola Dorna w tym wszystkim powinna skonczyc sie w trybunale
        stanu
        • realista1000 a co cię to obchodzi-sprawdź czy ty masz swoje 05.09.07, 12:20
          potworze 35-letni
          • monster1972 i to jest własnie PiSdowata retoryka 05.09.07, 12:25
            nawet mi sie nie chce komentowac


            dobranoc



            Polak-ateista
            • kralik111 Re: i to jest własnie PiSdowata retoryka 05.09.07, 15:33
              monster1972 napisał:

              > nawet mi sie nie chce komentowac
              >
              >
              > dobranoc
              >
              >
              >
              > Polak-ateista

              Ten PiSglowek cie nie obraza lecz chwali sie znajomoscia kilku
              slowek angielskich tlumaczac na polski twoj nick...;DDD
              • wrojoz Re: i to jest własnie PiSdowata retoryka 05.09.07, 17:04
            • wrojoz Re: i to jest własnie PiSdowata retoryka 05.09.07, 17:04
              monster1972 napisał:

              > nawet mi sie nie chce komentowac
              >
              >
              > dobranoc
              >
              >
              >
              > Polak-ateista
        • wrojoz Re: a kiedy kaczka pokaże, ze ma jaja? 05.09.07, 17:03
          Kaczor z jajami.?
    • vincent02 Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 12:09
      Jesli dzisiaj przeglosuja,to bedzie ciekawie od jutra czytac i
      sluchac co "ZEBRO" ma na przeciwnikow PIS!
      Zegnajcie komisje!!!!!!!!!!!
      Stalinizm wygra!!!
    • chaos1024k !Korekta: " nie poddawanie" 05.09.07, 12:14
      czy w agorze były ciecia kosztów i zwolnili korekte?

      "..., który pozwala marszałkowi Sejmu nie poddawanie przez sześć
      miesięcy pod głosowanie wniosku o jego odwołanie"
    • janonet4 Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 12:18
      the end
    • marekfocus Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 12:25
      wielcy patryjoci oni sa naprawde za biedniejsza czescia
      spoleczenstwa najpierw sld a teraz pan giertych
    • zabojca_starych_dziadow apel do wnuczkow 05.09.07, 12:41
      prosze aby na wybory poblokowac swoje babcie, potruc czy cokolwiek bo zboria to
      samo co 2 lata temu....
      • syfek17 Re: apel do wnuczkow 05.09.07, 12:46
        samorozwiązanie może i tak, no bo będzie
        ...ele nastepnie wyciągnąć konsekwencje od ludzi odpowiedzialnych za ten rozpad .
        NIE MA NIEWINNYCH,...w tym przypadku równierz z poza układu.
        I DO SĄDU
      • r306 Zly to apel 05.09.07, 13:00
        Ja bym zalecil wnuczkom wyjazd z Polski :)
        Jak ZUS zbankrutuje.....
        • wrojoz Kaczyński odejdż. Wraz z układem. 05.09.07, 17:05
    • krzych Skrucenie kadencji!!! Nie ma samorozwiązania!!!! 05.09.07, 13:05
      Ludzie nauczcie sie!!!!!
      • r306 Parlament nie moze inaczej skrocic kadencji jak 05.09.07, 13:34
        nie przez samorozwiazanie. Nie ma innej mozliwosci prawnej.

        Inne skrocenie kadencji moze odbyc sie tylko poprzez zmaine
        konstutucji oraz ustawy o ordynacji wyborczej do parlamentu RP.
        A i tak, takowe skrocenie kadencji nie obejmowaloby swoim dzialaniem
        uchwalajacego to prawo parlamentu.
        • wrojoz Kaczyński ośmiesza Polskę. 05.09.07, 17:05
    • gamon0 "Giertych Show" trwa - Giertych :) 05.09.07, 13:52
      • gamon0 Giertych traci kontrolę nad Sejmem i ma być cicho 05.09.07, 13:55
        :)))
        • wrojoz Kaczyński-twarz przestępstwa.!! 05.09.07, 17:06
    • pepe_lopez mam nadzieje ze... 05.09.07, 14:34
      pozegnamy sie wreszcie z irytujacym sld, a panowie z po dostana po nosie i wezma
      sie za wymyslanie ciekawej i merytorycznej kontry; trzymam kciuki za Kaczora! i
      za mundurki tez ;)
    • ffamousffatman Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 14:47
      PiS wydymal wwszystkich.
    • frajtak Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 15:02
      Tusk to bałwan - miło popatrzeć, jak ładnie idzie na stryczek przygotowany przez
      PiS w butach uszytych przez Jarka. Nikt tak ładnie nie umie przegrywać wyborów
      jak Tusk i ferajna z PO. Zamiast przeć do utworzenia rządu tymczasowego i
      komisji śledczej, by pogrążyć PiS, Donald umyślił sobie jak najwcześniejsze
      wybory. Już widzę te halucynacje - niczem przed ostatnimi wyborami - stołki
      ministerialne pewnie już są porozdzielane - tak jak w 2005 r.. Tak wielka była
      pewność wygranej, a jednak była gigantyczna klapa. Widzę, że scenariusz się
      powtarza. Tusk wierzy w rozum wyborcy, który negatywnie ocenia Ziobrów i innych
      takich szkodników. Sęk w tym, że - jak pokazuje ostatni sondaż - "ogół" wcale
      nie potępia PiS-ekipy i partia Big Brothera przoduje w wyborczych słupkach.
    • pies_na_lewizne Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sciana" 05.09.07, 15:17
      GazWyb podaje:

      > "Trzeba polską prawicę od czasu do czasu postawić pod ścianą i
      > powiedzieć: +panowie, opamiętajcie się, nie zawłaszczajcie Polski,
      > nie mąćcie Polakom w głowie, przestańcie wszystkich oszukiwać+" -
      > podkreślił Olejniczak.

      Pan Olejniczak zdradza stalinowska prowienencje swojej partii.

      Bo stalinowcy juz "polska prawice stawiali pod sciana" w latach
      1945 - 1956, aresztowania w srodku nocy, totury, fingowane zarzuty,
      polityczne procesy, kary smierci, zeslania na Syberie, potajemne
      mordy i pochowki noca, taaaaaaaak, komunisci marza o "postawieniu
      polskiej prawicy pod sciana"..... SLD chetnie wrocilaby do swoich
      korzeni, do dni swojej chwaly!
      • kralik111 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 15:44
        pies_na_lewizne napisał:

        > GazWyb podaje:
        >
        > > "Trzeba polską prawicę od czasu do czasu postawić pod ścianą i
        > > powiedzieć: +panowie, opamiętajcie się, nie zawłaszczajcie
        Polski,
        > > nie mąćcie Polakom w głowie, przestańcie wszystkich oszukiwać+" -
        > > podkreślił Olejniczak.
        >
        > Pan Olejniczak zdradza stalinowska prowienencje swojej partii.
        >
        > Bo stalinowcy juz "polska prawice stawiali pod sciana" w latach
        > 1945 - 1956, aresztowania w srodku nocy, totury, fingowane
        zarzuty,
        > polityczne procesy, kary smierci, zeslania na Syberie, potajemne
        > mordy i pochowki noca, taaaaaaaak, komunisci marza o "postawieniu
        > polskiej prawicy pod sciana"..... SLD chetnie wrocilaby do swoich
        > korzeni, do dni swojej chwaly!


        a czy obecni stalinowcy (PiS) tego nie robia, patrz chociazby na
        przyklad kaczmarka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • grubymisiek1 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 15:48
          A swoja droga gdyby tak paru... Od razu powietrze zrobiloby sie
          lepsze. Poza tym gdzie ta prawica? Same lewicowe dupli pochylajace
          sie nad dola "prostego czlowieka", masujacy ego zazdrosnikom i
          nienawistnikom.
        • pies_na_lewizne Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 15:53
          kralik111 napisał:

          > pies_na_lewizne napisał:
          >
          > > GazWyb podaje:
          > >
          > > > "Trzeba polską prawicę od czasu do czasu postawić pod ścianą i
          > > > powiedzieć: +panowie, opamiętajcie się, nie zawłaszczajcie
          > Polski,
          > > > nie mąćcie Polakom w głowie, przestańcie wszystkich
          oszukiwać+" -
          > > > podkreślił Olejniczak.
          > >
          > > Pan Olejniczak zdradza stalinowska prowienencje swojej partii.
          > >
          > > Bo stalinowcy juz "polska prawice stawiali pod sciana" w latach
          > > 1945 - 1956, aresztowania w srodku nocy, totury, fingowane
          > zarzuty,
          > > polityczne procesy, kary smierci, zeslania na Syberie, potajemne
          > > mordy i pochowki noca, taaaaaaaak, komunisci marza
          o "postawieniu
          > > polskiej prawicy pod sciana"..... SLD chetnie wrocilaby do
          swoich
          > > korzeni, do dni swojej chwaly!
          >
          >
          > a czy obecni stalinowcy (PiS) tego nie robia, patrz chociazby na
          > przyklad kaczmarka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

          Kaczmarek jest traktowany jak kazdy inny podejrzany o popelnienie
          przestepstwa. Nawet lzej bo nawet nie zostal jeszcze aresztowany a
          jedynie zatrzymay w zwiazku z podejrzeniem ze utrtudnial sledztwo. I
          zwolniony dzien pozniej.

          Mam nadzieje, ze areszt jednak nastapi jesli tylko dowody beda za
          tym przemawiac.

          Gdyby tak postepowali stalinowcy, dziesiatki tysiecy polskich
          patriotow dozyloby w miare spokojnej starosci zamiast doswiadczac
          tortur, przesladowan, zsylek jak i "stawiania pod sciana" i kuli w
          leb.
          • kralik111 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 16:00
            Kaczmarek to aluzja drogi lewaku, co do stalinowcow i podobienstwa
            ich do PiS to wystarcza same metody dzialania, podlsluch,
            inwigilacja, manipulacja itd.

            Jezeli tego nie rozumiesz, bo ktos ci powiedzial, ze ci sa prawi a
            tamci lewi i na tej podstawie oceniasz a nie na podstawie faktow i
            czynow, to przykro mi to stwierdzic, ale jestes
            glupcem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
            • wrojoz Kaczyński=Ziobro=Rydzyk=Dno 05.09.07, 17:06
            • pies_na_lewizne Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 17:36
              kralik111 napisał:

              > Kaczmarek to aluzja drogi lewaku, co do stalinowcow i podobienstwa
              > ich do PiS to wystarcza same metody dzialania, podlsluch,
              > inwigilacja, manipulacja itd.
              >
              > Jezeli tego nie rozumiesz, bo ktos ci powiedzial, ze ci sa prawi a
              > tamci lewi i na tej podstawie oceniasz a nie na podstawie faktow i
              > czynow, to przykro mi to stwierdzic, ale jestes
              > glupcem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

              Oceniam na podstawie faktow.

              Kaczynscy atakuja uklad, uklad sie sypie, jest wiec jednen wielki
              wrzask, jedno wielkie aj waj, ze niby demokracja jest zagrozona.

              Demokracja natomiast ma sie dobrze, przestrzegane jest bowiem prawo.
              Prokuratura sciga przestepcow jakiekolwiec stanowiska oni zajmuja,
              czyli robi to co zawsze powinna byla robic a nie robila bo uklad
              mial pelnie wladzy i kontrolowal prezydenture, rzad, prokurature jak
              i sądownictwo.

              Co jest obecnie zagrozone to dupy mafiozow, "uwlaszczonych"
              biznesmenow i skorumpowanych politykow ktorzy za lapowki albo bojac
              sie trzymanych na nich hakow oslaniaja to szemrane towarzystwo przed
              odpowiedzialnoscia karna.

              Wielu z tych indywiduow wywodzi sie ze starych sluzb specjalnych lub
              z nimi wspopracowalo (TW).

              Kaczynscy wypelniaja swoje obietnice wyborcze - rozwalaja uklad,
              scigaja przestepcow. To sa dzialania jak najbardziej pro-
              demokratyczne. Oczyszczajac panstwo ze struktor mafijnych krore go
              zawlaszczyly, Kaczynscy jawia sie jako straznicy prawa i demokracji.
              • kralik111 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 19:10
                In tutaj musze sie z toba psie zgoddzic, kaczynski atakuje uklad
                ktory sie zaczyna sypac, kaczmarek, marcinkiewicz licpiec czy
                prezydent tego nieszczesnego kraju l.kaczynski sa tym sypiacym sie
                ukladem, innego ukladu kaczynscy nie znalezli, caly uklad to PiS,
                ktory sie sypie jak ta dziwka pod latarnia...;DDD
                • pies_na_lewizne Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 06.09.07, 14:23
                  kralik111 napisał:

                  > In tutaj musze sie z toba psie zgoddzic, kaczynski atakuje uklad
                  > ktory sie zaczyna sypac, kaczmarek, marcinkiewicz licpiec czy
                  > prezydent tego nieszczesnego kraju l.kaczynski sa tym sypiacym sie
                  > ukladem, innego ukladu kaczynscy nie znalezli, caly uklad to PiS,
                  > ktory sie sypie jak ta dziwka pod latarnia...;DDD

                  W zwiazku z przeciekiem o akcji CBA w min. rolnictwa zostali
                  zdymisjonowani Kaczmarkek, Kornatowski, Marzec, jak i odwolany
                  zostal Netzel. Prokuratura prowadzi w tej sprawie sledztwo.
                  Poszukiwany jest Krauze.

                  Marcinkiewicz nie ma tu nic do rzeczy. Juz dawno zostal zeslany do
                  Londynu gdzie zyje w komforcie trzepiac kase, to chyba nie to samo
                  co zsylka na Syberie?

                  A Prezydenta na pewno PiS znowu poprze w nasteponych wyborach
                  prezydenckich. Kaczmarek i uklad probowali sklocic Prezydenta z
                  Ziobra a przez Ziobre z calym PiSem, ale im sie to nie udalo.

                  A rozwalanie ukladu dopiero sie rozpoczelo.
            • czyzyk331 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 17:42
              Ziobro ujawnił trójmiejski układ eseldowców i braci K...
              NIc dziwnego, że tz. postkomuna lęka się sejmowej komisji śledczej.
              >Trójmiejski Układ jest spoiwem, które w Trójmieście łączy ważne
              postacie! Tym spoiwem jest kancelaria prawna Głuchowski, Jedliński,
              Rozdziewicz, Zwara i Partnerzy. Tam się bywa zapraszanym i wtedy
              trudno nawet odmówić. To rodzaj salonu. W kancelarii spotykali się
              Ryszard Krauze, Lech Kaczyński, Kazimierz Marcinkiewicz, prezydenci
              Gdyni, Sopotu i Gdańska, Jaromir Netzel, Wiesław Walendziak, Janusz
              Kaczmarek.
              Netzel jemu awans do PZU załatwił Głuchowski (oddział warszawski
              kancelarii prawnej z Gdańska Głuchowski, Jedliński, Rodziewicz,
              Zwara i Partnerzy) i Gosiewski, bo Neztel był jego doradcą w czasach
              komisji ds. PZU. Głuchowski był pomysłodawcą kandydatury Neztla, a
              Gosiewski to załatwiał.
      • czyzyk331 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod.. 05.09.07, 17:45
        Wstrętni komuniści mówią takie słowa o ludziach pełnych miłości i
        dobroci. Dobrze, że Ziobro ujawnił trójmiejski układ SLD i braci
        K..., nic dziwnego, że Tusk i Płażyński obawiają się prawdy.
        >Trójmiejski Układ jest spoiwem, które w Trójmieście łączy ważne
        postacie! Tym spoiwem jest kancelaria prawna Głuchowski, Jedliński,
        Rozdziewicz, Zwara i Partnerzy. Tam się bywa zapraszanym i wtedy
        trudno nawet odmówić. To rodzaj salonu. W kancelarii spotykali się
        Ryszard Krauze, Lech Kaczyński, Kazimierz Marcinkiewicz, prezydenci
        Gdyni, Sopotu i Gdańska, Jaromir Netzel, Wiesław Walendziak, Janusz
        Kaczmarek.
        Netzel jemu awans do PZU załatwił Głuchowski (oddział warszawski
        kancelarii prawnej z Gdańska Głuchowski, Jedliński, Rodziewicz,
        Zwara i Partnerzy) i Gosiewski, bo Neztel był jego doradcą w czasach
        komisji ds. PZU. Głuchowski był pomysłodawcą kandydatury Neztla, a
        Gosiewski to załatwiał.
    • pies_na_lewizne "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana zdan" 05.09.07, 15:46
      GazWyb podaje:

      > Dzisiejsze posiedzenie rozpoczęło się od kłótni Romana Giertycha z
      > marszałkiem Dornem i ogłaszania przez marszałka przerwy za
      > przerwą.

      Dlaczego GazWyb judzi?

      Obejrzalem te relacje a Polsatowych Wydarzeniach. Nie odnioslem
      wrazenia ze byla jakas "klotnia".... ostra wymiana zdan, ale od
      razu "klotnia"? Ostra wymiana zdan, ale nie taka znowu ostra, bez
      przesady, nikt przeciez nie krzyczal, nie zachowywal sie
      irracjonalnie.

      To co, jak poslowie sejmowi maja odmienne zdania to automatycznie
      oznacza to, ze sie "kloca"?

      No a na przyklad jak poslowie niemicekiego Bundestagu maja odmienne
      zdania, to GazWyb relacjonuje to jako "klotnie" czy jako "roznice
      zdan"? Chyba jako "oznice zdan"? No to wobec tego dlaczego w polskim
      Sejmie to sie od razu nazywa "klotnia"?

      Ostatecznie mamy demokracje, czasy stalinowskie juz dawno sie
      skonczyly i jednomyslnosc juz nie obowiazuje...
      • grubymisiek1 Re: "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana zd 05.09.07, 15:51
        Tak, tak wszysko przez ta gazete Michnika. I sprawa Putry by sie nie
        wydala i ten PiSiak w Legnicy co kogos ukatrupil i o Kaczmarku nikt
        by nie wiedzial... Zamknac gazete, Michnika do pudla, cala wladza w
        rece Zerra.
      • kralik111 Re: "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana zd 05.09.07, 16:02
        Klutnia jest wlasnie ostra wymiana zdan, tobie najwidoczniej nie
        jest dane zrozumienie tak prostych rzeczy...;DDD
        • pies_na_lewizne Re: "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana zd 05.09.07, 17:42
          kralik111 napisał:

          > Klutnia jest wlasnie ostra wymiana zdan, tobie najwidoczniej nie
          > jest dane zrozumienie tak prostych rzeczy...;DDD

          Byc moze "klutnia" to "wlasnie ostra wymiana zdan", osobiscie nie
          znam takiego slowa.

          Natomiast "klótnia" to cos bardziej agresywnego niz ostra wymiana
          zdan.

          Spadaj kralik111 bo nie chcialbym aby nasza "klutnia" zamienila sie
          w "klótnie".
          • czyzyk331 Re: "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana z 05.09.07, 17:49
            Jak diabeł święconej wody kaczyści boją się sejmowej komisji
            śledczej, która miałaby się zająć wyjaśnieniem śmierci Barbary Blidy
            i domniemanej korupcji, a może po prostu prowokacji służb
            specjalnych w Ministerstwie Rolnictwa.
            Argumenty kaczystów można zbić dość łatwo. Komisja orlenowska
            działała w apogeum kampanii wyborczych, tak parlamentarnej jak i
            prezydenckiej, i wywarła zasadniczy wpływ na wyniki wyborów. Dzięki
            tak dziś prominentnym postaciom jak Zbigniew Wassermann, Antoni
            Macierewicz, Roman Giertych czy Konstanty Miodowicz utrącono
            kandydaturę Włodzimierza Cimoszewicza jako kandydata na prezydenta.
            Dbającemu obecnie o obiektywizm zmagań wyborczych Jarosławowi
            Kaczyńskiemu ani Ludwikowi Domowi (który jak Rejtan broni obecnie
            marszałkowskiej szuflady ze stosowanymi wnioskami o powołanie
            komisji) wtedy to nie przeszkadzało. Przeciwnie, działał wówczas
            cały sztab spin doktorów serwujących podpowiedzi, jak by tu jeszcze
            przeciwnikowi politycznemu dołożyć, nawet jeżeli z materią sprawy
            orlenowskiej nie miało to nic wspólnego. /.../
          • kralik111 Re: "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana zd 05.09.07, 19:19
            Niech ci bedzie, klOtnia, ale nadal jest to ostra wymiana zdan a nie
            jakies tam "cos wiecej" :D

            Widzisz, ty moze i wiesz jak sie klOtnia pisze, ale za glupi jestes
            zeby znaczenie tego slowa...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • kralik111 Re: Zegnaj PO 05.09.07, 15:50
      Skubi, ten poszczanyKlu jest przykladem elektoratu PiS, niegdys SLD,
      sam widzisz jak to scierwo utozsamia sie z rezimem przywolujac dwie
      rezimowe partie do kupy ;DDD

      poszeklu napisał:

      > Mocny PiS i mocna SLD to znikniecie PO z law Sejmowych.
      > To wyczyszczone niemiecko-masonskie antypolskie lobby.
      > Sytuacja zdrowa i przejzysta.
      • wrojoz Nareszcie Kaczyńscy odejdą.!! 05.09.07, 16:45
        • tarura Kaczyńscy odejdą? Oj, naiwny, naiwny! 05.09.07, 16:55
          tylko jeśli wybory będą w niedogodnym terminie


          Jak na razie, wszyscy (mocniejsi:PO, SLD) grają do scenariusza
          Kaczyńskiego - to głupie.

          PO za cenę odsunięcia Leppera i Giertycha z Sejmu
          jest gotowa pozostawic przy władzy i umocnić Kaczory.

          Oj, naiwni, naiwni...
      • tarura Samorozwiązanie w piątek - pewnie że tak 05.09.07, 16:49
        wszyscy muszą tańczyć jak Jarosław zagra

        co za kupa błaznów - przyjdzie wyjeżdżać
        po zwycięstwie PiSu
    • michalparadowski Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 18:03
      Platformo zawsze dziewico!
      Ostatnia szansa, na powołanie rządu technicznego w piątek.
      Później, pozostaną wyłącznie lamenty.
      Myśleć psia krew! Myśleć!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka