monster1972 rozwiązanie to będzie ostatni błąd Tuska 05.09.07, 11:24 kaczki a szczególnie ziobro zniszczą PO aresztują paru znanych z PO pod całkiem zmyślonymi zarzutami, debil ziobro zrobi kolejną konferencję z "gwozdziem", "śrubą", "nitem"... albo niszczarką rydzol ucieszony z 15 mln euro poprze "jedyny patriotyczny rzad" tępy moherowy naród uwierzy w te kacze wypierdziny i po sprawie pis wygra kolejne wybory i Po przejdzie do historii POlak-ateista ps. nie bedzie uczciwych wyborów dopóki ministrem propagandy PiSdy jest ten wymoczek w okularkach zwany słusznie ministrem ZERO Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: rozwiązanie to będzie ostatni błąd Tuska 05.09.07, 11:46 monster1972 napisał: > kaczki a szczególnie ziobro zniszczą PO > > aresztują paru znanych z PO pod całkiem zmyślonymi zarzutami, debil > ziobro zrobi kolejną konferencję z "gwozdziem", "śrubą", "nitem"... > albo niszczarką > > rydzol ucieszony z 15 mln euro poprze "jedyny patriotyczny rzad" > > tępy moherowy naród uwierzy w te kacze wypierdziny i po sprawie > > > pis wygra kolejne wybory i Po przejdzie do historii > > > > POlak-ateista > > ps. > > nie bedzie uczciwych wyborów dopóki ministrem propagandy PiSdy jest > ten wymoczek w okularkach zwany słusznie ministrem ZERO Jezeli rozwiazany zostanie sejm to automatycznie rozwiazany zostanie rzad, zi0bro z kaczynskimi nie beda mieli wladzy by kogos wsadzic, oskarzyc, czy zmanipulowac swoimi konferencjami, a jezeli do wyborow teraz nie dojdzie i komisje sledcze zostana powolane, to wlasnie wtedy scenariusz o ktorym piszesz bedzie jak najbardziej aktualny ;D Pozdrowienia :) Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Mylisz sie 05.09.07, 11:50 Rzad dziala. Jedynym ograniczeniem prawnym w czasie "bezparlamencia" jest niemoznosc wydawania rozporzadzen. Malo tego, rozwiazanie sejmu nie stanowi o jego 'nieistnieniu' - nie ma posiedzen, ale parlament nadal jest reprezentowany przez marszalka..... Itd, itd.... Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 nie masz racji... rzad bedzie działał 05.09.07, 11:56 co wiecej, nawet gdyby sejm odwołał ziobrę, to kaczka może powołać go z powrotem na zasadzie p.o. - pełniący obowiazki... i czesc zatem, poki sprawy machinacji ziobry nie zostaną wyjasnione nie bedzie sprawiedliwych wyborów Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: nie masz racji... rzad bedzie działał 05.09.07, 12:01 monster1972 napisał: > co wiecej, nawet gdyby sejm odwołał ziobrę, to kaczka może powołać > go z powrotem na zasadzie p.o. - pełniący obowiazki... > > i czesc > > zatem, poki sprawy machinacji ziobry nie zostaną wyjasnione nie > bedzie sprawiedliwych wyborów > > > > Polak-ateista No to wyglada na to, ze sie myle :( Odpowiedz Link Zgłoś
zyks "ostatni", napewno? Ciekawe, kiedy PO dojdzie do 05.09.07, 12:05 wniosku, że Donald, choć poczciwiec, do polityki się NIE nadaje.( Jest jak dziecko we mgle i robią go, jak chcą. Żenująca i śmieszna w każdym aspekcie CZTEROGODZINNA wizyta zgniłego Kartofla najlepszym dowodem. To nie przywódca, lider, i nigdy nim nim nie bedzie, jesli jeszcze się nie nauczył...).Pewnie dopiero wtedy, jak przestanie istnieć, pobita, zmarginalizowana i połknięta przez Oberkartofla (w tej części, która mu będzie smakować). Nie iść na wybory? Nie, iść i głosować na LiD, konkr.Demokraci (UW)... Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: "ostatni", napewno? Ciekawe, kiedy PO dojdzie 05.09.07, 12:13 zyks napisał: > wniosku, że Donald, choć poczciwiec, do polityki się NIE nadaje.( Jest jak > dziecko we mgle i robią go, jak chcą. Żenująca i śmieszna w każdym aspekcie > CZTEROGODZINNA wizyta zgniłego Kartofla najlepszym dowodem. To nie przywódca, > lider, i nigdy nim nim nie bedzie, jesli jeszcze się nie nauczył...).Pewnie > dopiero wtedy, jak przestanie istnieć, pobita, zmarginalizowana i połknięta > przez Oberkartofla (w tej części, która mu będzie smakować). Nie iść na wybory? > Nie, iść i głosować na LiD, konkr.Demokraci (UW)... Glosujac na demokratow (UW), glosujesz na SLD ktorym to zawdzieczamy rzady kaczynskich i caly ten burdel, jak widzisz nie jest to dobre rozwiazanie. Odpowiedz Link Zgłoś
bonar10 Może niech się rozwiążą i ogłosić koniec IV RP 05.09.07, 11:35 Stworzyć monarchię absolutną. Królem mianować jakiegoś przystojniaczka np. proponowałabym Marcina Dańca. Może nie będzie lepiej, ale przynajmniej weselej. Odpowiedz Link Zgłoś
alkor_ts Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 11:37 Witam, pozwólcie, że pochwalę się wynikami systemu ATS. W sierpniu uzyskał on bardzo dobry wynik: 156 pkt/kontrakt. To trzeci z rzędu miesiąc "na plus". Każdy, kto chciałby o nim poczytać niech odwiedzi stronę www.alkortrade.biz/start.html Może kontrakty terminowe są jakąś alternatywą na spadki na giełdach? Pozdrawiam, A. Odpowiedz Link Zgłoś
mwojtczak Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 11:42 PIS musi przegrać wybory,jak to zrobić? Proste.Nie niszczyć Kaczyńskich,tylko: M.Kamińskiego,Bielana i psa Kurskiego.Wtedy sukces murowany. Odpowiedz Link Zgłoś
ksks3 Zaczynam być zwolennikiem eutanazji 05.09.07, 11:50 ale tylko jak patrzę na posłów. Dotyczy to wszystkich razem i kazdego z osobna Odpowiedz Link Zgłoś
zyks PO przegra. Jest bezradna i niemrawa, PiS agresywn 05.09.07, 11:54 y, chytry,ma inicjatywę. PO juz przegrała rezygnując z komisji PRZED wyborami. Donald przy Oberkartoflu to dziecko we mgle, bez wyrazu, bez charyzmy, nieprzekonywujący. Robią go, jak chcą. Dał się wciągnąć na 4-godzinną wizytę u Kartofla i nie potrafi powiedzieć, o czym przez 4 godziny z nim pieprzył. To podejrzane a pozatym pokazuje, jak PiS swobodnie kiwa tego poczciwca. On się do polityki NIE nadaje, musi to w końcu zrozumieć. Pozatym duża część PO to PiSBIS, a na PiS NIE głosuję! Jedyny sposób, żeby mojego głosu nie zmarnować, to dać go na LiD, konkretnie na Demokratów (UW). Dixit. Odpowiedz Link Zgłoś
asd616 Re: PO przegra. Jest bezradna i niemrawa, PiS agr 05.09.07, 12:05 Prawda, PO jest łatwe do ogrania jak dziecko i nie wie co ma robić. LiD to nie partia, a jakaś sieczka, która się trzyma na słowo honoru. Jedyną partią jaką jeszcze można darzyć szacunkiem jest ... PSL - przynajmniej się nie szmacą pod publikę jak reszta. Gdyby nie fakt, że niska frekwencja sprzyja PiS zlałbym najbliższe wybory, bo nie ma na kogo głosować. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: PO przegra. Jest bezradna i niemrawa, PiS agr 05.09.07, 12:18 asd616 napisał: > Prawda, PO jest łatwe do ogrania jak dziecko i nie wie co ma robić. LiD to nie > partia, a jakaś sieczka, która się trzyma na słowo honoru. Jedyną partią jaką j > eszcze można darzyć szacunkiem jest ... PSL - przynajmniej się nie szmacą pod p > ublikę jak reszta. Gdyby nie fakt, że niska frekwencja sprzyja PiS zlałbym najb > liższe wybory, bo nie ma na kogo głosować. Przepraszam cie asd616, ale PSL szmacila sie przez ostatnie 60 czy cos tam lat ;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
asd616 Re: PO przegra. Jest bezradna i niemrawa, PiS agr 05.09.07, 13:06 Mnie nie przepraszaj, to twoja opinia. Może się szmaciła, ale przynajmniej teraz nie kleją się do stołków na chama mimo ryzyka wylotu z parlamentu. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: PO przegra. Jest bezradna i niemrawa, PiS agr 05.09.07, 15:30 asd616 napisał: > Mnie nie przepraszaj, to twoja opinia. Może się szmaciła, ale przynajmniej tera > z nie kleją się do stołków na chama mimo ryzyka wylotu z parlamentu. > To fakt, ale faktem rowniez jest, ze dzieki szmaceniu sie z kazdym i za byle ochlap, nikt z nimi powaznie nie chce juz gadac ;D Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski001 Tusk jest bez rozumu i bez jaj 05.09.07, 13:47 PO tak "wygra" wybory, jak w 2005 roku, zas Tusk - zamiast premierowania - badzie mogl sobie kupic wedke i pojsc z Bolkiem Walesa na ryby; hehehe!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Tusk jest bez rozumu i bez jaj 05.09.07, 15:32 silesius.monachijski001 napisał: > PO tak "wygra" wybory, jak w 2005 roku, zas Tusk - zamiast > premierowania - badzie mogl sobie kupic wedke i pojsc z Bolkiem > Walesa na ryby; hehehe!!! Zamiast polskimi sprawami ktore sa ci zupelnie obce, pojedz do Lisbony molestowac nieletnich chlopcow, jak wielokrotnie po pijanemu sie chwaliles zboczencu. Odpowiedz Link Zgłoś
chomikdc Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 11:56 PO ma niezły ciąg na koryto. Znowu będą płakać, że się nie udało :> Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 TUSK przynajmniej raz pokazał, że ma j... - jeśli 05.09.07, 12:01 nie kłamie, a PO nie zagłosuje przeciw samorozwiązaniu sejmu. Komunistom z LiDu w ogóle nie wierzę Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 a kiedy kaczka pokaże, ze ma jaja? 05.09.07, 12:08 kiedy przestanie sie bać, ze sprawki ziobry wyjdą na jaw? co? bo na razie zasłaniają sie "dobrem" kraju tu nie chodzi o zaden kraj i żadne dobro chodzi tylko o ukrycie kryminalnych działań ziobry Polak-ateista ps. a rola Dorna w tym wszystkim powinna skonczyc sie w trybunale stanu Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 a co cię to obchodzi-sprawdź czy ty masz swoje 05.09.07, 12:20 potworze 35-letni Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 i to jest własnie PiSdowata retoryka 05.09.07, 12:25 nawet mi sie nie chce komentowac dobranoc Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: i to jest własnie PiSdowata retoryka 05.09.07, 15:33 monster1972 napisał: > nawet mi sie nie chce komentowac > > > dobranoc > > > > Polak-ateista Ten PiSglowek cie nie obraza lecz chwali sie znajomoscia kilku slowek angielskich tlumaczac na polski twoj nick...;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Re: i to jest własnie PiSdowata retoryka 05.09.07, 17:04 monster1972 napisał: > nawet mi sie nie chce komentowac > > > dobranoc > > > > Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
vincent02 Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 12:09 Jesli dzisiaj przeglosuja,to bedzie ciekawie od jutra czytac i sluchac co "ZEBRO" ma na przeciwnikow PIS! Zegnajcie komisje!!!!!!!!!!! Stalinizm wygra!!! Odpowiedz Link Zgłoś
chaos1024k !Korekta: " nie poddawanie" 05.09.07, 12:14 czy w agorze były ciecia kosztów i zwolnili korekte? "..., który pozwala marszałkowi Sejmu nie poddawanie przez sześć miesięcy pod głosowanie wniosku o jego odwołanie" Odpowiedz Link Zgłoś
marekfocus Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 12:25 wielcy patryjoci oni sa naprawde za biedniejsza czescia spoleczenstwa najpierw sld a teraz pan giertych Odpowiedz Link Zgłoś
zabojca_starych_dziadow apel do wnuczkow 05.09.07, 12:41 prosze aby na wybory poblokowac swoje babcie, potruc czy cokolwiek bo zboria to samo co 2 lata temu.... Odpowiedz Link Zgłoś
syfek17 Re: apel do wnuczkow 05.09.07, 12:46 samorozwiązanie może i tak, no bo będzie ...ele nastepnie wyciągnąć konsekwencje od ludzi odpowiedzialnych za ten rozpad . NIE MA NIEWINNYCH,...w tym przypadku równierz z poza układu. I DO SĄDU Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Zly to apel 05.09.07, 13:00 Ja bym zalecil wnuczkom wyjazd z Polski :) Jak ZUS zbankrutuje..... Odpowiedz Link Zgłoś
krzych Skrucenie kadencji!!! Nie ma samorozwiązania!!!! 05.09.07, 13:05 Ludzie nauczcie sie!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Parlament nie moze inaczej skrocic kadencji jak 05.09.07, 13:34 nie przez samorozwiazanie. Nie ma innej mozliwosci prawnej. Inne skrocenie kadencji moze odbyc sie tylko poprzez zmaine konstutucji oraz ustawy o ordynacji wyborczej do parlamentu RP. A i tak, takowe skrocenie kadencji nie obejmowaloby swoim dzialaniem uchwalajacego to prawo parlamentu. Odpowiedz Link Zgłoś
pepe_lopez mam nadzieje ze... 05.09.07, 14:34 pozegnamy sie wreszcie z irytujacym sld, a panowie z po dostana po nosie i wezma sie za wymyslanie ciekawej i merytorycznej kontry; trzymam kciuki za Kaczora! i za mundurki tez ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ffamousffatman Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 14:47 PiS wydymal wwszystkich. Odpowiedz Link Zgłoś
frajtak Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 15:02 Tusk to bałwan - miło popatrzeć, jak ładnie idzie na stryczek przygotowany przez PiS w butach uszytych przez Jarka. Nikt tak ładnie nie umie przegrywać wyborów jak Tusk i ferajna z PO. Zamiast przeć do utworzenia rządu tymczasowego i komisji śledczej, by pogrążyć PiS, Donald umyślił sobie jak najwcześniejsze wybory. Już widzę te halucynacje - niczem przed ostatnimi wyborami - stołki ministerialne pewnie już są porozdzielane - tak jak w 2005 r.. Tak wielka była pewność wygranej, a jednak była gigantyczna klapa. Widzę, że scenariusz się powtarza. Tusk wierzy w rozum wyborcy, który negatywnie ocenia Ziobrów i innych takich szkodników. Sęk w tym, że - jak pokazuje ostatni sondaż - "ogół" wcale nie potępia PiS-ekipy i partia Big Brothera przoduje w wyborczych słupkach. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sciana" 05.09.07, 15:17 GazWyb podaje: > "Trzeba polską prawicę od czasu do czasu postawić pod ścianą i > powiedzieć: +panowie, opamiętajcie się, nie zawłaszczajcie Polski, > nie mąćcie Polakom w głowie, przestańcie wszystkich oszukiwać+" - > podkreślił Olejniczak. Pan Olejniczak zdradza stalinowska prowienencje swojej partii. Bo stalinowcy juz "polska prawice stawiali pod sciana" w latach 1945 - 1956, aresztowania w srodku nocy, totury, fingowane zarzuty, polityczne procesy, kary smierci, zeslania na Syberie, potajemne mordy i pochowki noca, taaaaaaaak, komunisci marza o "postawieniu polskiej prawicy pod sciana"..... SLD chetnie wrocilaby do swoich korzeni, do dni swojej chwaly! Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 15:44 pies_na_lewizne napisał: > GazWyb podaje: > > > "Trzeba polską prawicę od czasu do czasu postawić pod ścianą i > > powiedzieć: +panowie, opamiętajcie się, nie zawłaszczajcie Polski, > > nie mąćcie Polakom w głowie, przestańcie wszystkich oszukiwać+" - > > podkreślił Olejniczak. > > Pan Olejniczak zdradza stalinowska prowienencje swojej partii. > > Bo stalinowcy juz "polska prawice stawiali pod sciana" w latach > 1945 - 1956, aresztowania w srodku nocy, totury, fingowane zarzuty, > polityczne procesy, kary smierci, zeslania na Syberie, potajemne > mordy i pochowki noca, taaaaaaaak, komunisci marza o "postawieniu > polskiej prawicy pod sciana"..... SLD chetnie wrocilaby do swoich > korzeni, do dni swojej chwaly! a czy obecni stalinowcy (PiS) tego nie robia, patrz chociazby na przyklad kaczmarka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
grubymisiek1 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 15:48 A swoja droga gdyby tak paru... Od razu powietrze zrobiloby sie lepsze. Poza tym gdzie ta prawica? Same lewicowe dupli pochylajace sie nad dola "prostego czlowieka", masujacy ego zazdrosnikom i nienawistnikom. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 15:53 kralik111 napisał: > pies_na_lewizne napisał: > > > GazWyb podaje: > > > > > "Trzeba polską prawicę od czasu do czasu postawić pod ścianą i > > > powiedzieć: +panowie, opamiętajcie się, nie zawłaszczajcie > Polski, > > > nie mąćcie Polakom w głowie, przestańcie wszystkich oszukiwać+" - > > > podkreślił Olejniczak. > > > > Pan Olejniczak zdradza stalinowska prowienencje swojej partii. > > > > Bo stalinowcy juz "polska prawice stawiali pod sciana" w latach > > 1945 - 1956, aresztowania w srodku nocy, totury, fingowane > zarzuty, > > polityczne procesy, kary smierci, zeslania na Syberie, potajemne > > mordy i pochowki noca, taaaaaaaak, komunisci marza o "postawieniu > > polskiej prawicy pod sciana"..... SLD chetnie wrocilaby do swoich > > korzeni, do dni swojej chwaly! > > > a czy obecni stalinowcy (PiS) tego nie robia, patrz chociazby na > przyklad kaczmarka :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Kaczmarek jest traktowany jak kazdy inny podejrzany o popelnienie przestepstwa. Nawet lzej bo nawet nie zostal jeszcze aresztowany a jedynie zatrzymay w zwiazku z podejrzeniem ze utrtudnial sledztwo. I zwolniony dzien pozniej. Mam nadzieje, ze areszt jednak nastapi jesli tylko dowody beda za tym przemawiac. Gdyby tak postepowali stalinowcy, dziesiatki tysiecy polskich patriotow dozyloby w miare spokojnej starosci zamiast doswiadczac tortur, przesladowan, zsylek jak i "stawiania pod sciana" i kuli w leb. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 16:00 Kaczmarek to aluzja drogi lewaku, co do stalinowcow i podobienstwa ich do PiS to wystarcza same metody dzialania, podlsluch, inwigilacja, manipulacja itd. Jezeli tego nie rozumiesz, bo ktos ci powiedzial, ze ci sa prawi a tamci lewi i na tej podstawie oceniasz a nie na podstawie faktow i czynow, to przykro mi to stwierdzic, ale jestes glupcem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 17:36 kralik111 napisał: > Kaczmarek to aluzja drogi lewaku, co do stalinowcow i podobienstwa > ich do PiS to wystarcza same metody dzialania, podlsluch, > inwigilacja, manipulacja itd. > > Jezeli tego nie rozumiesz, bo ktos ci powiedzial, ze ci sa prawi a > tamci lewi i na tej podstawie oceniasz a nie na podstawie faktow i > czynow, to przykro mi to stwierdzic, ale jestes > glupcem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Oceniam na podstawie faktow. Kaczynscy atakuja uklad, uklad sie sypie, jest wiec jednen wielki wrzask, jedno wielkie aj waj, ze niby demokracja jest zagrozona. Demokracja natomiast ma sie dobrze, przestrzegane jest bowiem prawo. Prokuratura sciga przestepcow jakiekolwiec stanowiska oni zajmuja, czyli robi to co zawsze powinna byla robic a nie robila bo uklad mial pelnie wladzy i kontrolowal prezydenture, rzad, prokurature jak i sądownictwo. Co jest obecnie zagrozone to dupy mafiozow, "uwlaszczonych" biznesmenow i skorumpowanych politykow ktorzy za lapowki albo bojac sie trzymanych na nich hakow oslaniaja to szemrane towarzystwo przed odpowiedzialnoscia karna. Wielu z tych indywiduow wywodzi sie ze starych sluzb specjalnych lub z nimi wspopracowalo (TW). Kaczynscy wypelniaja swoje obietnice wyborcze - rozwalaja uklad, scigaja przestepcow. To sa dzialania jak najbardziej pro- demokratyczne. Oczyszczajac panstwo ze struktor mafijnych krore go zawlaszczyly, Kaczynscy jawia sie jako straznicy prawa i demokracji. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 19:10 In tutaj musze sie z toba psie zgoddzic, kaczynski atakuje uklad ktory sie zaczyna sypac, kaczmarek, marcinkiewicz licpiec czy prezydent tego nieszczesnego kraju l.kaczynski sa tym sypiacym sie ukladem, innego ukladu kaczynscy nie znalezli, caly uklad to PiS, ktory sie sypie jak ta dziwka pod latarnia...;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 06.09.07, 14:23 kralik111 napisał: > In tutaj musze sie z toba psie zgoddzic, kaczynski atakuje uklad > ktory sie zaczyna sypac, kaczmarek, marcinkiewicz licpiec czy > prezydent tego nieszczesnego kraju l.kaczynski sa tym sypiacym sie > ukladem, innego ukladu kaczynscy nie znalezli, caly uklad to PiS, > ktory sie sypie jak ta dziwka pod latarnia...;DDD W zwiazku z przeciekiem o akcji CBA w min. rolnictwa zostali zdymisjonowani Kaczmarkek, Kornatowski, Marzec, jak i odwolany zostal Netzel. Prokuratura prowadzi w tej sprawie sledztwo. Poszukiwany jest Krauze. Marcinkiewicz nie ma tu nic do rzeczy. Juz dawno zostal zeslany do Londynu gdzie zyje w komforcie trzepiac kase, to chyba nie to samo co zsylka na Syberie? A Prezydenta na pewno PiS znowu poprze w nasteponych wyborach prezydenckich. Kaczmarek i uklad probowali sklocic Prezydenta z Ziobra a przez Ziobre z calym PiSem, ale im sie to nie udalo. A rozwalanie ukladu dopiero sie rozpoczelo. Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk331 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod sc 05.09.07, 17:42 Ziobro ujawnił trójmiejski układ eseldowców i braci K... NIc dziwnego, że tz. postkomuna lęka się sejmowej komisji śledczej. >Trójmiejski Układ jest spoiwem, które w Trójmieście łączy ważne postacie! Tym spoiwem jest kancelaria prawna Głuchowski, Jedliński, Rozdziewicz, Zwara i Partnerzy. Tam się bywa zapraszanym i wtedy trudno nawet odmówić. To rodzaj salonu. W kancelarii spotykali się Ryszard Krauze, Lech Kaczyński, Kazimierz Marcinkiewicz, prezydenci Gdyni, Sopotu i Gdańska, Jaromir Netzel, Wiesław Walendziak, Janusz Kaczmarek. Netzel jemu awans do PZU załatwił Głuchowski (oddział warszawski kancelarii prawnej z Gdańska Głuchowski, Jedliński, Rodziewicz, Zwara i Partnerzy) i Gosiewski, bo Neztel był jego doradcą w czasach komisji ds. PZU. Głuchowski był pomysłodawcą kandydatury Neztla, a Gosiewski to załatwiał. Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk331 Re: Komunisci juz stawiali polska prawice "pod.. 05.09.07, 17:45 Wstrętni komuniści mówią takie słowa o ludziach pełnych miłości i dobroci. Dobrze, że Ziobro ujawnił trójmiejski układ SLD i braci K..., nic dziwnego, że Tusk i Płażyński obawiają się prawdy. >Trójmiejski Układ jest spoiwem, które w Trójmieście łączy ważne postacie! Tym spoiwem jest kancelaria prawna Głuchowski, Jedliński, Rozdziewicz, Zwara i Partnerzy. Tam się bywa zapraszanym i wtedy trudno nawet odmówić. To rodzaj salonu. W kancelarii spotykali się Ryszard Krauze, Lech Kaczyński, Kazimierz Marcinkiewicz, prezydenci Gdyni, Sopotu i Gdańska, Jaromir Netzel, Wiesław Walendziak, Janusz Kaczmarek. Netzel jemu awans do PZU załatwił Głuchowski (oddział warszawski kancelarii prawnej z Gdańska Głuchowski, Jedliński, Rodziewicz, Zwara i Partnerzy) i Gosiewski, bo Neztel był jego doradcą w czasach komisji ds. PZU. Głuchowski był pomysłodawcą kandydatury Neztla, a Gosiewski to załatwiał. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana zdan" 05.09.07, 15:46 GazWyb podaje: > Dzisiejsze posiedzenie rozpoczęło się od kłótni Romana Giertycha z > marszałkiem Dornem i ogłaszania przez marszałka przerwy za > przerwą. Dlaczego GazWyb judzi? Obejrzalem te relacje a Polsatowych Wydarzeniach. Nie odnioslem wrazenia ze byla jakas "klotnia".... ostra wymiana zdan, ale od razu "klotnia"? Ostra wymiana zdan, ale nie taka znowu ostra, bez przesady, nikt przeciez nie krzyczal, nie zachowywal sie irracjonalnie. To co, jak poslowie sejmowi maja odmienne zdania to automatycznie oznacza to, ze sie "kloca"? No a na przyklad jak poslowie niemicekiego Bundestagu maja odmienne zdania, to GazWyb relacjonuje to jako "klotnie" czy jako "roznice zdan"? Chyba jako "oznice zdan"? No to wobec tego dlaczego w polskim Sejmie to sie od razu nazywa "klotnia"? Ostatecznie mamy demokracje, czasy stalinowskie juz dawno sie skonczyly i jednomyslnosc juz nie obowiazuje... Odpowiedz Link Zgłoś
grubymisiek1 Re: "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana zd 05.09.07, 15:51 Tak, tak wszysko przez ta gazete Michnika. I sprawa Putry by sie nie wydala i ten PiSiak w Legnicy co kogos ukatrupil i o Kaczmarku nikt by nie wiedzial... Zamknac gazete, Michnika do pudla, cala wladza w rece Zerra. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana zd 05.09.07, 16:02 Klutnia jest wlasnie ostra wymiana zdan, tobie najwidoczniej nie jest dane zrozumienie tak prostych rzeczy...;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewizne Re: "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana zd 05.09.07, 17:42 kralik111 napisał: > Klutnia jest wlasnie ostra wymiana zdan, tobie najwidoczniej nie > jest dane zrozumienie tak prostych rzeczy...;DDD Byc moze "klutnia" to "wlasnie ostra wymiana zdan", osobiscie nie znam takiego slowa. Natomiast "klótnia" to cos bardziej agresywnego niz ostra wymiana zdan. Spadaj kralik111 bo nie chcialbym aby nasza "klutnia" zamienila sie w "klótnie". Odpowiedz Link Zgłoś
czyzyk331 Re: "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana z 05.09.07, 17:49 Jak diabeł święconej wody kaczyści boją się sejmowej komisji śledczej, która miałaby się zająć wyjaśnieniem śmierci Barbary Blidy i domniemanej korupcji, a może po prostu prowokacji służb specjalnych w Ministerstwie Rolnictwa. Argumenty kaczystów można zbić dość łatwo. Komisja orlenowska działała w apogeum kampanii wyborczych, tak parlamentarnej jak i prezydenckiej, i wywarła zasadniczy wpływ na wyniki wyborów. Dzięki tak dziś prominentnym postaciom jak Zbigniew Wassermann, Antoni Macierewicz, Roman Giertych czy Konstanty Miodowicz utrącono kandydaturę Włodzimierza Cimoszewicza jako kandydata na prezydenta. Dbającemu obecnie o obiektywizm zmagań wyborczych Jarosławowi Kaczyńskiemu ani Ludwikowi Domowi (który jak Rejtan broni obecnie marszałkowskiej szuflady ze stosowanymi wnioskami o powołanie komisji) wtedy to nie przeszkadzało. Przeciwnie, działał wówczas cały sztab spin doktorów serwujących podpowiedzi, jak by tu jeszcze przeciwnikowi politycznemu dołożyć, nawet jeżeli z materią sprawy orlenowskiej nie miało to nic wspólnego. /.../ Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: "Klotnia"? Ja bym to nazwal "ostra wymiana zd 05.09.07, 19:19 Niech ci bedzie, klOtnia, ale nadal jest to ostra wymiana zdan a nie jakies tam "cos wiecej" :D Widzisz, ty moze i wiesz jak sie klOtnia pisze, ale za glupi jestes zeby znaczenie tego slowa...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Zegnaj PO 05.09.07, 15:50 Skubi, ten poszczanyKlu jest przykladem elektoratu PiS, niegdys SLD, sam widzisz jak to scierwo utozsamia sie z rezimem przywolujac dwie rezimowe partie do kupy ;DDD poszeklu napisał: > Mocny PiS i mocna SLD to znikniecie PO z law Sejmowych. > To wyczyszczone niemiecko-masonskie antypolskie lobby. > Sytuacja zdrowa i przejzysta. Odpowiedz Link Zgłoś
tarura Kaczyńscy odejdą? Oj, naiwny, naiwny! 05.09.07, 16:55 tylko jeśli wybory będą w niedogodnym terminie Jak na razie, wszyscy (mocniejsi:PO, SLD) grają do scenariusza Kaczyńskiego - to głupie. PO za cenę odsunięcia Leppera i Giertycha z Sejmu jest gotowa pozostawic przy władzy i umocnić Kaczory. Oj, naiwni, naiwni... Odpowiedz Link Zgłoś
tarura Samorozwiązanie w piątek - pewnie że tak 05.09.07, 16:49 wszyscy muszą tańczyć jak Jarosław zagra co za kupa błaznów - przyjdzie wyjeżdżać po zwycięstwie PiSu Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski Dziś zbierze się ostatnie posiedzenie sejmu? 05.09.07, 18:03 Platformo zawsze dziewico! Ostatnia szansa, na powołanie rządu technicznego w piątek. Później, pozostaną wyłącznie lamenty. Myśleć psia krew! Myśleć! Odpowiedz Link Zgłoś