Dodaj do ulubionych

Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod...

    • odioyguerra Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod... 23.08.08, 09:07
      za to ktoś który nie posiada znajomości żadnego języka nie powinien być
      prezydentem kraju aspirującego do przodownictwa w europie
    • halfliner Tak na prawdę to był śmiech małego podłego karła. 23.08.08, 09:11
      oto czy jest on jego braciszek i cala reszta pisuaru.
    • minipolak Prezydent Kaczyński jak maly matolek 23.08.08, 09:12
      smial sie i to mu wychodzi najlepiej
      ha ha ha
    • sibeliuss Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod... 23.08.08, 09:12
      Niestety naszym prezydentem jest frajer.
      • 1zorro A jak Kaczynski mature zrobil?? Nie znajac jezyka? 23.08.08, 09:15
        to taka pewnie "przyspieszona matura"?
    • silesius.monachijski3 Ja tez smialem; i co z tego? jak ktos nie zna 23.08.08, 09:23
      jezyka, to nie powinien sie w tym jezyku odzywac; skoro thuske sam z siebie
      durnia robi, to dlaczego inni nie maja prawa sie z tego smiac?
      • okoni Re: Ja tez smialem; i co z tego? jak ktos nie zna 23.08.08, 09:38
        silesius.monachijski3 napisał:

        > jezyka, to nie powinien sie w tym jezyku odzywac; skoro thuske sam
        z siebie
        > durnia robi, to dlaczego inni nie maja prawa sie z tego smiac?

        sugerujesz że prezydent też nie powinien się odzywać , on zna polski
        jeszcze słabiej niż tusk angielski
        • silesius.monachijski3 Re: Ja tez smialem; i co z tego? jak ktos nie zna 23.08.08, 10:02
          To Twoja prywatna opinia; nie tylko przemowienie w Tbilisi, ale i oredzie w TVP
          w porownaniu do tego, co belkocze Thuske (z jego slynnym "r"), swiadcza o tym,
          ze Kaczynskiemu jezyk polski jest znany; Thuske umie jedynie po kaszubsku

          okoni napisał:

          > silesius.monachijski3 napisał:
          >
          > > jezyka, to nie powinien sie w tym jezyku odzywac; skoro thuske sam
          > z siebie
          > > durnia robi, to dlaczego inni nie maja prawa sie z tego smiac?
          >
          > sugerujesz że prezydent też nie powinien się odzywać , on zna polski
          > jeszcze słabiej niż tusk angielski
        • biber Re: Ja tez smialem; i co z tego? jak ktos nie zna 23.08.08, 14:46
          Nie, on sugeruje, że Kaczyński w ogóle nie zna j. angielskiego, bo się nie odezwał.
      • elucidator Re: Ja tez smialem; i co z tego? jak ktos nie zna 23.08.08, 12:25
        1. Tusk zna nieco angielski, czego nie mozna powiedziec o Kaczynskich.

        2. Angielski Tuska podczas ceremonii byl jak najbardziej poprawny.

        3. Przywitanie waznego goscia w jego/jej jezyku, tym bardziej ze jest to de
        facto jezyk miedzynarodowy, jest w dobrym tonie.

        4. Kaczynski moze sie smiac z czego chce, ale u siebie w ubikacji, a nie na
        oficjalnych panstwowych uroczystosciach, podczas ktorych reprezentuje nie tylko
        siebie ale cale panstwo.
    • wrezz Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 09:24
      Kaczuszka jak ma kiepski humor to puszcza sobie Benedykta XVI
      mówiącego po polsku. Na glęboką chandrę ma nagranie specjalne, Jan
      Paweł drugi mówiący po szwedzku. Włącza sobie takie nagranie i po
      chwili zaśmiewa się do łez.
    • silesius.monachijski3 "Uelkam sekretary Ride"; mogl lepiej Thuske od raz 23.08.08, 09:26
      po kaszubsku zagadac
      • 1zorro Re: "Uelkam sekretary Ride"; mogl lepiej Thuske o 23.08.08, 09:29
        przi sobocie tyz zes sie synek taki ylokwynty zrobiul....
      • pierot6 Prezydent PIS-u Kaczaszwili, to tępak i cham.... 23.08.08, 09:29
        www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
        Kim są Kaczyńscy...
        • scool Re: Prezydent PIS-u Kaczaszwili, to tępak i cham. 23.08.08, 09:38
          "Nawiązując do obecnych sondaży prezydenckich, w których premier Tusk wygrywa
          zdecydowanie, Lech Kaczyński mówi: "Już raz, w 2005 roku, (Tusk - red.) wygrał w
          sondażach. I to jest jego główny problem. Wszystko bierze się z tego, że on nie
          potrafi przeżyć porażki w poprzednich wyborach prezydenckich. A jeśli ktoś nie
          potrafi zmierzyć się z porażką, to jest wiele zajęć, jakie może wykonywać ale z
          pewnością nie może być w polityce."

          powiedziała co wiedział jak przystało na prezydęta, który zachowuje się jak
          "wsiowy głupek"
          • fidelxxx Re: Prezydent PIS-u Kaczaszwili, to tępak i cham. 23.08.08, 15:17
            Jarosław K. nie pozbierał się jeszcze od czasu ostatnich wyborów
            parlamentarnych. Wg. słów braciszka, powinien zrezygnować z polityki.
            No ale to kaczkodanów nie obowiązuje.
    • mieszaniec-zopola Kaczor jest szczery aż do bólu! 23.08.08, 09:30
      Nawet nie próbuje się kryćze swoją beznadziejnością.
      Niestety to człowiek mały nie tylko wzrostem, ale i duchem.
      Teraz się barany zastanówcie coście zrobili, kiedyście wykreślli na
      podstawie zeznań oszustki ze swoich wyborów Cimoszkę lub nie
      poszliście na wybory.
      Macie coście chcieli!
      • silesius.monachijski3 Macie coscie chcieli; Thuske niueroba i "polyglote 23.08.08, 09:37
        mieszaniec-zopola napisał:

        > Nawet nie próbuje się kryćze swoją beznadziejnością.
        > Niestety to człowiek mały nie tylko wzrostem, ale i duchem.
        > Teraz się barany zastanówcie coście zrobili, kiedyście wykreślli na
        > podstawie zeznań oszustki ze swoich wyborów Cimoszkę lub nie
        > poszliście na wybory.
        > Macie coście chcieli!
        • mieszaniec-zopola Kaczki nie znają żadnych języków obcych. 23.08.08, 09:42
          Kiedyś uczyły się rosyjskiego, ale dziś nawet z tego znają
          tylko "pust' wsiegda budiet sonce" i "job twoju mać".
          • michalparadowski2 Re: Kaczki nie znają żadnych języków obcych. 23.08.08, 10:11
            mieszaniec-zopola napisał:

            > Kiedyś uczyły się rosyjskiego, ale dziś nawet z tego znają
            > tylko "pust' wsiegda budiet sonce" i "job twoju mać".
            Odpowiedź:
            Jak to nie znają?! A Benchauer, a Irasiad, a Pereria, no i w końcu kwa,kwa,kwa,
            to po polsku?
        • qreator silesiuSSmonachijski3..prelegent SB na forum... 23.08.08, 09:50
          www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
          Kim są Kaczyńscy...
    • wrongder Karzeł-psychopata 23.08.08, 09:32
      Skąd ta pokraka wie czy ktoś mówi biegle, skoro sam zakuty łeb nawet w ojczystym
      nie potrafi się wysłowić?

      Tusk nie jest z mojej bajki i szczerze go nie lubię, przy tym chamie jednak jest
      ideałem.
    • okoni Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod.. 23.08.08, 09:34
      nawet jeśli prezydent uważa że tusk nie umie mówić po angielsku i że
      to on powinien przemawiać pierwszy nigdy , powtarzam NIGDY nie
      powinien zarechotać . wyszedł na człowieka bez kultury. zdziwi się
      panicz prezydent jak mocno spadną jego i tak słabe notowania po tym
      wywiadzie.
      • elucidator Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 12:31
        Niestey niekoniecznie spadna. Tyle razy ile on sie skompromitowal to sondaze
        powinny juz od dawna wskazywac na "ujemne procenty", a tak nie jest. Oznacza to
        ze jest w Polsce cala masa ludzi ktorym wyglupki i idiotyzmy Kaczynskiego
        odpowiadaja. :(
    • hera9 znawca jez.angielskiego sie znalazl 23.08.08, 09:41
      fajnie by bylo,gdyby kaczor mowil tak po polsku,jak Tusk po angielsku.Nawet
      gdyby prezydent bylo ubawiony do lez,nie moze tego pokazac,ale co tu sie
      spodziewac po kmiotku
    • atdaban Prawo Historii i tak zrobii swoje 23.08.08, 09:41
      Czy ktos pamięta o wicepremierach Giertychu i Lepperze, za kilka lat Pan Kaczyński też przejdzie do ścieku Historii i popłynie do Oceanu Niepamięci.. jest to tylko kwestią czasu.
      Komentowanie zachowania, wypowiedzi tego człowieka ( choć są irytujące i szkodliwe) nie ma sensu. Szkoda czasu - miłego łykendu ( że tak pozwole sobie pochwalic się moją "angielszczyzną" - można sie śmiać)
      • o.beyzyma Re: Prawo Historii i tak zrobii swoje 23.08.08, 23:46
        A czy ktoś jeszcze pamięta Krzaklewskiego? Kiedyś ta zarozumiała
        gęba pozującego na "duce" głupka była codziennie w telewizji.
        Patrzeć już nie można było! I co? Poszedł w zapomnienie - kandydat
        na prezydenta!
    • gps-sk Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod... 23.08.08, 09:44
      W jakim języku mówi Prezydent LechKacz? Oprócz, co jest oczywistą
      oczywistością bełkon\tanego polskiego.
    • von.g Prezydent obrósł w etykiecie dworskiej niczym 23.08.08, 09:45
      władca feudalny. Wydaje mu się ,że jest niczym Król Słońce , a my jego
      poddanymi. Nieustannie bawią go uchybienia w protokole , a to jegowysokość nie
      przemawia pierwszy , a to na zaproszeniu nie jest jasno sprecyzowane ze
      jegowysokość pan Lech K. jest prezydentem , a to premier który nie powinien być
      w polityce mówi nie znanym mu językiem (zresztą jegowysokość też mówi prawie
      wyłącznie po wolsku a ja ten jezyk znam słabo)
    • kolomyia Przecież Kaczyński nie zna żadnego języka obcego. 23.08.08, 09:49
      www.spieprzajdziadu.com/
    • silesius.monachijski3 "Bohater" Thuske! Herrgott 23.08.08, 09:49
      Ponoc osrama.arsen.lupin chical ohemieha "do luftu" wysadzic

      wiadomosci.onet.pl/1812214,11,item.html
      , ale w koncu sie rozmyslil, bo phemieh i tak jest do luftu, wiec po sie dublowac
    • 333a3 Polska ma najmniejszego prezydenta na świecie 23.08.08, 09:52
      • majajekukubzdziongvamajaje Do niedawna miała też najładniej umalowanego 23.08.08, 09:57
        ministra sprawiedliwości.
      • qreator Re: Polska ma najgłupszego prezydenta na świecie 23.08.08, 09:58
        głupszy nawet od Łukaszenki...

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=73879635&a=73885130
        Fraszka na prezydenta(obecnego) - Wiadomości - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
        • silesius.monachijski3 Re: Polska ma najgłupszego prhemieha na świecie 23.08.08, 10:03
          qreator napisał:

          > głupszy nawet od Łukaszenki...
          >
          > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=73879635&a=73885130
          > Fraszka na prezydenta(obecnego) - Wiadomości - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
    • piotrek_meteorolog Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod.. 23.08.08, 09:53
      Nieelegancko zachował sie prezio, ale szczerze mówiąc to sam
      wybuchnąłem śmiechem gdy usłyszałem "angielszczyzne" Tuska...Jeśli
      sie nie potrafi mówić w jakimś języku to lepiej nie mówić na
      oficjalnej uroczystości w tymże języku...Niestety słowa Tuska
      cytowało BBC i troche wstyd było słuchać. Lepiej gdyby mówił po
      polsku i BBC to przetłumaczyło normalnie...
      • elucidator Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 12:37
        A czy moglbys wyszczegolnic co bylo niepoprawnego w angielszczyznie Tuska? Tak
        samo jak Francuzi mowia po angielsku z francuskim akcentem, Niemcy z niemieckim,
        Szwedzi ze szwedzkim etc. (i nikt im tego nie wypomina), tak samo Tusk mowil z
        polskim. Co w tym zlego? Najwazniejsze zeby angielski byl poprany, a tu akurat
        problemow nie bylo.
        • turbo-liberal Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 14:36
          > ale szczerze mówiąc to sam wybuchnąłem śmiechem

          Wierzymy ci.
          Na pewno.



          :D
        • drumandbassboy Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 20:55
          Szwedzi nie mowia ze szwedzkim akcentem. Wielu z nich ma piekny brytyjski akcent.
          • elucidator Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 22:48
            Mieszkam w Szwecji i cos na ten temat wiem. Niektorzy rzeczywiscie mowia po
            angielsku z bezblednym akcenten, ale nie jest ich az tak wielu. Wiekszosc mowi
            po angielsku dobrze, ale z akcentem.
    • bellahoj Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod.. 23.08.08, 09:54
      Strasznie bawi, jak ktoś, kto w ogóle nie zna języków obcych, rzuca się do
      wymawiania nazwisk obcojęzycznych. Nie mówiąc o tym, że znając słabo język
      ojczysty rzuca się do przemawiania w tym języku.
    • kozaczek3 Histeryczna radość wasala!!! 23.08.08, 10:00
      Wasal zawsze jest radosny kiedy może wykazać swe bezgraniczne przywiązanie do
      swego pana i jego plenipotenta.
    • scooby13 Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 10:02
      Autor: presentation1 ☺

      Tusk zlamal ceremonie.Zgodnie z nia powinien pierwszy przemowic
      Prezydent.Ale....mamy to co mamy.

      Od rzadzenia jest premier z i jego ekipa, a podpisem dokumentow
      reperezentuja swoja polityke wobec wyborcow i kraju.
      Prezydent wiec mogl ewentualnie tylko pogratulowac po wszystkim, a
      nie pchac sie na afisz.
    • sanek7 Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod... 23.08.08, 10:02
      KŁAMCZYŃSKI śmiał sie bo nieuk nic nie rozumiał.Jak się nie kuma o co chodzi
      to najlepiej wyłgać się śmiechem.
    • ekst-aza Jak można mieć durnia za prezydenta? 23.08.08, 10:03
    • niekarmictrola prezydent to CHAM 23.08.08, 10:05
      Palikot mial racje, teraz juz nie ma najmniejszysch wątpiwości ze kaczynski jest
      chamem
      to ma byc to dobre wychowanie rodem z Żoliborza?
      • koham.mihnika.copyright Poltora!!!! 23.08.08, 10:20

      • chachar1 Re: prezydent to CHAM 23.08.08, 10:27
        Twój prezydent szczurek liliPutin to cham
        i w dodatku oprawca razwiedcziku...
    • kaczkawrydzykach Kaczyński potwierdza śmiałem się,bo nic nie rozumi 23.08.08, 10:06

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka