odioyguerra Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod... 23.08.08, 09:07 za to ktoś który nie posiada znajomości żadnego języka nie powinien być prezydentem kraju aspirującego do przodownictwa w europie Odpowiedz Link Zgłoś
halfliner Tak na prawdę to był śmiech małego podłego karła. 23.08.08, 09:11 oto czy jest on jego braciszek i cala reszta pisuaru. Odpowiedz Link Zgłoś
minipolak Prezydent Kaczyński jak maly matolek 23.08.08, 09:12 smial sie i to mu wychodzi najlepiej ha ha ha Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod... 23.08.08, 09:12 Niestety naszym prezydentem jest frajer. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro A jak Kaczynski mature zrobil?? Nie znajac jezyka? 23.08.08, 09:15 to taka pewnie "przyspieszona matura"? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski3 Ja tez smialem; i co z tego? jak ktos nie zna 23.08.08, 09:23 jezyka, to nie powinien sie w tym jezyku odzywac; skoro thuske sam z siebie durnia robi, to dlaczego inni nie maja prawa sie z tego smiac? Odpowiedz Link Zgłoś
okoni Re: Ja tez smialem; i co z tego? jak ktos nie zna 23.08.08, 09:38 silesius.monachijski3 napisał: > jezyka, to nie powinien sie w tym jezyku odzywac; skoro thuske sam z siebie > durnia robi, to dlaczego inni nie maja prawa sie z tego smiac? sugerujesz że prezydent też nie powinien się odzywać , on zna polski jeszcze słabiej niż tusk angielski Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski3 Re: Ja tez smialem; i co z tego? jak ktos nie zna 23.08.08, 10:02 To Twoja prywatna opinia; nie tylko przemowienie w Tbilisi, ale i oredzie w TVP w porownaniu do tego, co belkocze Thuske (z jego slynnym "r"), swiadcza o tym, ze Kaczynskiemu jezyk polski jest znany; Thuske umie jedynie po kaszubsku okoni napisał: > silesius.monachijski3 napisał: > > > jezyka, to nie powinien sie w tym jezyku odzywac; skoro thuske sam > z siebie > > durnia robi, to dlaczego inni nie maja prawa sie z tego smiac? > > sugerujesz że prezydent też nie powinien się odzywać , on zna polski > jeszcze słabiej niż tusk angielski Odpowiedz Link Zgłoś
biber Re: Ja tez smialem; i co z tego? jak ktos nie zna 23.08.08, 14:46 Nie, on sugeruje, że Kaczyński w ogóle nie zna j. angielskiego, bo się nie odezwał. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Ja tez smialem; i co z tego? jak ktos nie zna 23.08.08, 12:25 1. Tusk zna nieco angielski, czego nie mozna powiedziec o Kaczynskich. 2. Angielski Tuska podczas ceremonii byl jak najbardziej poprawny. 3. Przywitanie waznego goscia w jego/jej jezyku, tym bardziej ze jest to de facto jezyk miedzynarodowy, jest w dobrym tonie. 4. Kaczynski moze sie smiac z czego chce, ale u siebie w ubikacji, a nie na oficjalnych panstwowych uroczystosciach, podczas ktorych reprezentuje nie tylko siebie ale cale panstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
wrezz Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 09:24 Kaczuszka jak ma kiepski humor to puszcza sobie Benedykta XVI mówiącego po polsku. Na glęboką chandrę ma nagranie specjalne, Jan Paweł drugi mówiący po szwedzku. Włącza sobie takie nagranie i po chwili zaśmiewa się do łez. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski3 "Uelkam sekretary Ride"; mogl lepiej Thuske od raz 23.08.08, 09:26 po kaszubsku zagadac Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: "Uelkam sekretary Ride"; mogl lepiej Thuske o 23.08.08, 09:29 przi sobocie tyz zes sie synek taki ylokwynty zrobiul.... Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Prezydent PIS-u Kaczaszwili, to tępak i cham.... 23.08.08, 09:29 www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Kim są Kaczyńscy... Odpowiedz Link Zgłoś
scool Re: Prezydent PIS-u Kaczaszwili, to tępak i cham. 23.08.08, 09:38 "Nawiązując do obecnych sondaży prezydenckich, w których premier Tusk wygrywa zdecydowanie, Lech Kaczyński mówi: "Już raz, w 2005 roku, (Tusk - red.) wygrał w sondażach. I to jest jego główny problem. Wszystko bierze się z tego, że on nie potrafi przeżyć porażki w poprzednich wyborach prezydenckich. A jeśli ktoś nie potrafi zmierzyć się z porażką, to jest wiele zajęć, jakie może wykonywać ale z pewnością nie może być w polityce." powiedziała co wiedział jak przystało na prezydęta, który zachowuje się jak "wsiowy głupek" Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Re: Prezydent PIS-u Kaczaszwili, to tępak i cham. 23.08.08, 15:17 Jarosław K. nie pozbierał się jeszcze od czasu ostatnich wyborów parlamentarnych. Wg. słów braciszka, powinien zrezygnować z polityki. No ale to kaczkodanów nie obowiązuje. Odpowiedz Link Zgłoś
mieszaniec-zopola Kaczor jest szczery aż do bólu! 23.08.08, 09:30 Nawet nie próbuje się kryćze swoją beznadziejnością. Niestety to człowiek mały nie tylko wzrostem, ale i duchem. Teraz się barany zastanówcie coście zrobili, kiedyście wykreślli na podstawie zeznań oszustki ze swoich wyborów Cimoszkę lub nie poszliście na wybory. Macie coście chcieli! Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski3 Macie coscie chcieli; Thuske niueroba i "polyglote 23.08.08, 09:37 mieszaniec-zopola napisał: > Nawet nie próbuje się kryćze swoją beznadziejnością. > Niestety to człowiek mały nie tylko wzrostem, ale i duchem. > Teraz się barany zastanówcie coście zrobili, kiedyście wykreślli na > podstawie zeznań oszustki ze swoich wyborów Cimoszkę lub nie > poszliście na wybory. > Macie coście chcieli! Odpowiedz Link Zgłoś
mieszaniec-zopola Kaczki nie znają żadnych języków obcych. 23.08.08, 09:42 Kiedyś uczyły się rosyjskiego, ale dziś nawet z tego znają tylko "pust' wsiegda budiet sonce" i "job twoju mać". Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski2 Re: Kaczki nie znają żadnych języków obcych. 23.08.08, 10:11 mieszaniec-zopola napisał: > Kiedyś uczyły się rosyjskiego, ale dziś nawet z tego znają > tylko "pust' wsiegda budiet sonce" i "job twoju mać". Odpowiedź: Jak to nie znają?! A Benchauer, a Irasiad, a Pereria, no i w końcu kwa,kwa,kwa, to po polsku? Odpowiedz Link Zgłoś
qreator silesiuSSmonachijski3..prelegent SB na forum... 23.08.08, 09:50 www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Kim są Kaczyńscy... Odpowiedz Link Zgłoś
wrongder Karzeł-psychopata 23.08.08, 09:32 Skąd ta pokraka wie czy ktoś mówi biegle, skoro sam zakuty łeb nawet w ojczystym nie potrafi się wysłowić? Tusk nie jest z mojej bajki i szczerze go nie lubię, przy tym chamie jednak jest ideałem. Odpowiedz Link Zgłoś
okoni Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod.. 23.08.08, 09:34 nawet jeśli prezydent uważa że tusk nie umie mówić po angielsku i że to on powinien przemawiać pierwszy nigdy , powtarzam NIGDY nie powinien zarechotać . wyszedł na człowieka bez kultury. zdziwi się panicz prezydent jak mocno spadną jego i tak słabe notowania po tym wywiadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 12:31 Niestey niekoniecznie spadna. Tyle razy ile on sie skompromitowal to sondaze powinny juz od dawna wskazywac na "ujemne procenty", a tak nie jest. Oznacza to ze jest w Polsce cala masa ludzi ktorym wyglupki i idiotyzmy Kaczynskiego odpowiadaja. :( Odpowiedz Link Zgłoś
hera9 znawca jez.angielskiego sie znalazl 23.08.08, 09:41 fajnie by bylo,gdyby kaczor mowil tak po polsku,jak Tusk po angielsku.Nawet gdyby prezydent bylo ubawiony do lez,nie moze tego pokazac,ale co tu sie spodziewac po kmiotku Odpowiedz Link Zgłoś
atdaban Prawo Historii i tak zrobii swoje 23.08.08, 09:41 Czy ktos pamięta o wicepremierach Giertychu i Lepperze, za kilka lat Pan Kaczyński też przejdzie do ścieku Historii i popłynie do Oceanu Niepamięci.. jest to tylko kwestią czasu. Komentowanie zachowania, wypowiedzi tego człowieka ( choć są irytujące i szkodliwe) nie ma sensu. Szkoda czasu - miłego łykendu ( że tak pozwole sobie pochwalic się moją "angielszczyzną" - można sie śmiać) Odpowiedz Link Zgłoś
o.beyzyma Re: Prawo Historii i tak zrobii swoje 23.08.08, 23:46 A czy ktoś jeszcze pamięta Krzaklewskiego? Kiedyś ta zarozumiała gęba pozującego na "duce" głupka była codziennie w telewizji. Patrzeć już nie można było! I co? Poszedł w zapomnienie - kandydat na prezydenta! Odpowiedz Link Zgłoś
gps-sk Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod... 23.08.08, 09:44 W jakim języku mówi Prezydent LechKacz? Oprócz, co jest oczywistą oczywistością bełkon\tanego polskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
von.g Prezydent obrósł w etykiecie dworskiej niczym 23.08.08, 09:45 władca feudalny. Wydaje mu się ,że jest niczym Król Słońce , a my jego poddanymi. Nieustannie bawią go uchybienia w protokole , a to jegowysokość nie przemawia pierwszy , a to na zaproszeniu nie jest jasno sprecyzowane ze jegowysokość pan Lech K. jest prezydentem , a to premier który nie powinien być w polityce mówi nie znanym mu językiem (zresztą jegowysokość też mówi prawie wyłącznie po wolsku a ja ten jezyk znam słabo) Odpowiedz Link Zgłoś
kolomyia Przecież Kaczyński nie zna żadnego języka obcego. 23.08.08, 09:49 www.spieprzajdziadu.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski3 "Bohater" Thuske! Herrgott 23.08.08, 09:49 Ponoc osrama.arsen.lupin chical ohemieha "do luftu" wysadzic wiadomosci.onet.pl/1812214,11,item.html , ale w koncu sie rozmyslil, bo phemieh i tak jest do luftu, wiec po sie dublowac Odpowiedz Link Zgłoś
majajekukubzdziongvamajaje Do niedawna miała też najładniej umalowanego 23.08.08, 09:57 ministra sprawiedliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
qreator Re: Polska ma najgłupszego prezydenta na świecie 23.08.08, 09:58 głupszy nawet od Łukaszenki... forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=73879635&a=73885130 Fraszka na prezydenta(obecnego) - Wiadomości - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski3 Re: Polska ma najgłupszego prhemieha na świecie 23.08.08, 10:03 qreator napisał: > głupszy nawet od Łukaszenki... > > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=73879635&a=73885130 > Fraszka na prezydenta(obecnego) - Wiadomości - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek_meteorolog Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod.. 23.08.08, 09:53 Nieelegancko zachował sie prezio, ale szczerze mówiąc to sam wybuchnąłem śmiechem gdy usłyszałem "angielszczyzne" Tuska...Jeśli sie nie potrafi mówić w jakimś języku to lepiej nie mówić na oficjalnej uroczystości w tymże języku...Niestety słowa Tuska cytowało BBC i troche wstyd było słuchać. Lepiej gdyby mówił po polsku i BBC to przetłumaczyło normalnie... Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 12:37 A czy moglbys wyszczegolnic co bylo niepoprawnego w angielszczyznie Tuska? Tak samo jak Francuzi mowia po angielsku z francuskim akcentem, Niemcy z niemieckim, Szwedzi ze szwedzkim etc. (i nikt im tego nie wypomina), tak samo Tusk mowil z polskim. Co w tym zlego? Najwazniejsze zeby angielski byl poprany, a tu akurat problemow nie bylo. Odpowiedz Link Zgłoś
turbo-liberal Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 14:36 > ale szczerze mówiąc to sam wybuchnąłem śmiechem Wierzymy ci. Na pewno. :D Odpowiedz Link Zgłoś
drumandbassboy Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 20:55 Szwedzi nie mowia ze szwedzkim akcentem. Wielu z nich ma piekny brytyjski akcent. Odpowiedz Link Zgłoś
elucidator Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 22:48 Mieszkam w Szwecji i cos na ten temat wiem. Niektorzy rzeczywiscie mowia po angielsku z bezblednym akcenten, ale nie jest ich az tak wielu. Wiekszosc mowi po angielsku dobrze, ale z akcentem. Odpowiedz Link Zgłoś
bellahoj Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod.. 23.08.08, 09:54 Strasznie bawi, jak ktoś, kto w ogóle nie zna języków obcych, rzuca się do wymawiania nazwisk obcojęzycznych. Nie mówiąc o tym, że znając słabo język ojczysty rzuca się do przemawiania w tym języku. Odpowiedz Link Zgłoś
kozaczek3 Histeryczna radość wasala!!! 23.08.08, 10:00 Wasal zawsze jest radosny kiedy może wykazać swe bezgraniczne przywiązanie do swego pana i jego plenipotenta. Odpowiedz Link Zgłoś
scooby13 Re: Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się p 23.08.08, 10:02 Autor: presentation1 ☺ Tusk zlamal ceremonie.Zgodnie z nia powinien pierwszy przemowic Prezydent.Ale....mamy to co mamy. Od rzadzenia jest premier z i jego ekipa, a podpisem dokumentow reperezentuja swoja polityke wobec wyborcow i kraju. Prezydent wiec mogl ewentualnie tylko pogratulowac po wszystkim, a nie pchac sie na afisz. Odpowiedz Link Zgłoś
sanek7 Prezydent Kaczyński potwierdza: Śmiałem się pod... 23.08.08, 10:02 KŁAMCZYŃSKI śmiał sie bo nieuk nic nie rozumiał.Jak się nie kuma o co chodzi to najlepiej wyłgać się śmiechem. Odpowiedz Link Zgłoś
niekarmictrola prezydent to CHAM 23.08.08, 10:05 Palikot mial racje, teraz juz nie ma najmniejszysch wątpiwości ze kaczynski jest chamem to ma byc to dobre wychowanie rodem z Żoliborza? Odpowiedz Link Zgłoś
chachar1 Re: prezydent to CHAM 23.08.08, 10:27 Twój prezydent szczurek liliPutin to cham i w dodatku oprawca razwiedcziku... Odpowiedz Link Zgłoś
kaczkawrydzykach Kaczyński potwierdza śmiałem się,bo nic nie rozumi 23.08.08, 10:06 Odpowiedz Link Zgłoś