konrad.ludwik02 Pana Prezydenta wyjazdy zagraniczne, spotkania.. 13.10.08, 15:10 Pana Prezydenta wyjazdy zagraniczne, spotkania i konferencje prasowe tamże, charakteryzuje najwyższe napięcie spowodowane złośliwością przedmiotów martwych: a to nie przewidzieli słuchawek z przekładami z angielskiego na polski dla Pana Prezydenta, a to słuchawka nie pasuje do jego ucha, a to wtyczka źle włożona, a to śmieje się w niewłaściwym miejscu i czasie ... Pół biedy, kiedy pod ręka jest pan Kamiński - zna język angielski, gorzej jak na konferencji, na której wszyscy swobodnie posługują się tym językiem - jeden Pan Prezydent siedzi jak na tureckim kazaniu! Na jego miejscu nie starałbym się uniknąć takich kompromitacji, już nie jego osoby tylko, ale i Polskiej RP, którą wypadałoby godnie reprezentować! Odpowiedz Link Zgłoś
von.g Re: Pana Prezydenta wyjazdy zagraniczne, spotkani 13.10.08, 15:13 Daj spokuj , przeciez tu odrazu widac , że tu chodzi o kampanie ... Wyjazd to wystapienie w TV , to dodatkowo możliwośc pochwalenia się czyms itd itp. Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Pana Prezydenta wyjazdy zagraniczne, spotkani 15.10.08, 11:37 konrad.ludwik02 napisał: > Pana Prezydenta wyjazdy zagraniczne, spotkania i konferencje > prasowe tamże, charakteryzuje najwyższe napięcie spowodowane > złośliwością przedmiotów martwych od kiedy Tusek to przedmiot martwy? Bo że złośliwy to rozumiem. Ale żeby aż tak mu źle życzyć... tego nie spodziewalem sie po fanie wybiórczej Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
politologist Nasz beocki prezydent jednoczy polaków 13.10.08, 15:11 różnych opcji ;) Cieżko mi się zgadzać z Millerem, ale tym razem muszę zdecydowanie :) Niech kupią "Pośmiewisku" rozkładane krzesełko wędkarskie na dokładkę i parę kolorowych magazynów, żeby się nie nudził Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Re: ---towarzysz Miller zerwal umowe na gaz z Nor 13.10.08, 15:13 hrabia-monte-christo napisał: > przez tegop czerwonego kretyna teraz ruscy moga nas ciagle straszyc zakrecaniem gazu jeszcze tas czerwona kreatura ma czelnosc pokazywac sie publicznie sio do Moskwy komuchu.. Był to jeden z lepszych premierów, a gębe dorabiaja mu takie tytany mysli jak autor "chrabiam onte-hristo" (Dumas, nie dumas, hrabiom nie bedzies) Odpowiedz Link Zgłoś
swoboda_t Re: ---towarzysz Miller zerwal umowe na gaz z Nor 13.10.08, 15:30 Premierem był dziadowskim, nie rozwiązał żadnego problemu, a pozostawił po sobie wiele nowych, podpisał niekorzystne umowy autostardowe, uwalił dywersyfikację źródłę energii (dziwnym trafem skorzystali na tym koledzy z Moskwy) itd. itp. To był skzodnik, jak całe SLD. Nie zmienia to jednak faktu, że w ocenach dziadów Kaczyńskich się nie myli. Odpowiedz Link Zgłoś
swoboda_t Dlaczego sie śmieją?? Ano m.in. dlatego: 13.10.08, 15:21 Gańba na całą Europę: tiny.pl/sgl3 Odpowiedz Link Zgłoś
zat4ra Re: Dlaczego sie śmieją?? Ano m.in. dlatego: 13.10.08, 15:45 tiny.pl/sgl3 Przeciez to Jarek. To on ma taka zacieta, nienawistna aparycje, Lech ma taka bardziej mulowato-bezmyslna. Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: Dlaczego sie śmieją?? Ano m.in. dlatego: 13.10.08, 20:54 Rozpoznaęe kaczory, dlatego twierdzę, że w tym żenującym spektaklu z panią Merkel brał udział tatuś Alika czyli były (daj Boże na wieki!) premier Jarosław. Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 tow. Miller to jest dopiero kreatura polityczna 13.10.08, 15:21 Przyganiał kocioł garnkowi. Tacy jak Miller "przebierańcy" kompromitują Polskę od urodzenia. Sekretarze - sprzedawcy majątku narodowego. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: tow. Miller to jest dopiero kreatura politycz 13.10.08, 15:26 Też znam parę kawałów :) Odpowiedz Link Zgłoś
wikal Re: tow. Miller to jest dopiero kreatura politycz 13.10.08, 20:57 To prawda, ale niestety i tak prezentuje się lepiej od naszego bełkoczącego prezydenta. Poza tym Millera juz sieępozbyliśmy na zawsze, a mamrot będzie nas kompromitował jeszcze przez 2 długie lata. Wielu Polaków nie dożyje pięknego dnia zakończenia tej groteskowej kadencji i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
liszka_agnieszka Re: tow. Miller to jest dopiero kreatura politycz 14.10.08, 15:07 Od przyszłego roku zmieniona zostanie Karta Nauczyciela w sposób pozwalający na ustalenie w budżecie państwa odrębnej kwoty bazowej dla nauczycieli. Oczywiście wyższej niż w 2007 r. Bezpośrednio przełoży się to na podwyższenie wynagrodzeń nauczycieli w 2008 r. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4701279.html forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=85877794&a=85894193 Odpowiedz Link Zgłoś
government_of_silly_walks Re: tow. Miller to jest dopiero kreatura politycz 14.10.08, 15:30 Premier Donald Tusk zapowiedział, że śledztwo w sprawie podpalenia będzie priorytetem. Odpowiedz Link Zgłoś
jantar15 Re: tow. Miller to jest dopiero kreatura politycz 13.10.08, 16:06 Fajfusie niedorobiony...sam byłeś za prywatyzacją, a gdy ta stała się faktem, wybrzydzasz? Pewnie przepiłeś ostatni grosz i nie było cię stać na to, by z tego majątku też coś kupić...a może leki, które bierzesz, są nieodpowiednio dobrane? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus .. i zdaje się tą racje mieć 13.10.08, 15:23 Miller niejako z sarkazmem przypomniał, że system podejmowania decyzji przez prezydenta opiera się ma zasadach demokratycznych. Prezydent nigdy nie podejmuje wiążącej decyzji bez konsultacji z bratem. Może zatem należałoby wysłać pana Jarosława do Brukseli, zaoszczędzilibyśmy na koszcie rozmów międzynarodowych. Odpowiedz Link Zgłoś
staryduster Przykro to mówić,ale Miller ma racje !!!!! 13.10.08, 15:27 Kaczynski i jego brat, to temat świnskich dowcipów.. www.youtube.com/watch?v=TXjRvAXmBpo Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Polska w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 15:26 Może sobie Miller sądzić, że tylko Kaczyński jest pośmiewiskiem. Tymczasem również Milłer i wszyscy inni wyśmiewający i poniżający Kaczyńskiego przyczyniają się do tego, że to Polska jest pośmiewiskiem w Unii- Polska skłócona i piorąca ochoczo publicznie swoje brudy w oparach absurdu, któśrego nikt nie rozumie. W Polsce rząd i prezydent obrzucają się błotem jak na Ukrainie, awantury zrywanie obrad.. Raz na Ukrainie prezydent zabiera premier samolot, chwilę później w Polsce premier prezydentowi. Ukraińskie standardy i stosowne pośmiewisko. A Miller i spółka podbijają bębenka. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Polska w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 15:29 ale to się zaczęło od Kaczyńskich, dlaczego chcesz doczepić do tego całą Polskę? Przecież UE wie, że to kaczki-sraczki rozrabiają. Nie było tego przed nimi, i po nich też to zniknie. Mam nadzieję! Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk "ale to się zaczęło od Kaczyńskich" To sie zaczelo 13.10.08, 18:30 400 albo 500 lat temu, dzisiaj bardziej Kaczynski niz Tusk kontynuje ta nasza sarmacka, klotliwa, bucowata i przegrana historie obnoszac sie jak pajac, ze swoim usluznym i sprzedajnym dworem, po roznych stolicach bardziej by leczy wlasne fobie i schizofrenie naszym panstwowym kosztem niz cokolwiek dla nas dobrego zrobic. Nie dosc, ze takie zachowanie Prezydenta Lecha Kaczynskiego jest uzurpacja wladzy (wobec konstytucyjnych uregulowan) to jeszcze na dodatek w dziedzinach o ktorych albo nie ma zielonego pojecia, albo w ktorych swoim dotychczasowym pajacowaniem powaznie narazil prestiz swojej funcji, a przez to rowniez naszego kraju. Re: Polska w Brukseli jest pośmiewiskiem Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: eva15 13.10.08, 15:48 eva15 napisala: > Polska w Brukseli jest posmiewiskiem Moze jest i moze nie jest. Dla ludzi myslacych oznacza to, ze w Polsce toczy sie walka na noze miedzy ciagle trzynajacymi wladze komuchami oraz ich koalicjantami a opozycja. Gwoli sprawiedliwosci trzeba obiektywnie zauwazyc, ze od 2005 do dzis trwa nieprzerwanie zajadla kampania przeciw Kaczynskim ochoczo popierana przez politycznie poprawne media. Celem jej jest zaszmacenie prezydenta i PiSu oraz fizyczna likwidacja tej partii. Wszelkiej masci lewizna z PO, SLD i nawet PSL - podtrzyywaczami okraglego stolu i zazartymi budowniczymi PRL-bis, panicznie boi sie lustracji i posunie sie do czegokolwoiek aby jej uniknac. Z drugiej strony ani PiS, ani prezydent nie moz milczec. Musza odpowiadac na ataki gdyz milczenie zaklada prawdziwosc atakow. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: eva15 13.10.08, 15:52 Ty tak na poważnie, i wierzysz w te dyrdymały?! Z tego co pamiętam to PO chciało lustracji, nawet głosowało za, ale pis to tak spieprzył, jak małe dziecko nowe spodnie :) Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: eva15 13.10.08, 19:50 cillian1 napisał: > Ty tak na poważnie, i wierzysz w te dyrdymały?! Z tego co pamiętam > to PO chciało lustracji, nawet głosowało za, ale pis to tak > spieprzył, hłehłehłe. W ogóle nie chciało, gadało ze chce, bo wiedziało, ze cokolwiek powstanie, to i tak sędziowie zablokują. Jak żywcem się nie będzie czego czepić, to sędziowie czepiliby się kroju czcionki. Na "szczęście" owi sędziowie mieli na podorędziu fajny co najmniej jeden taki artykuł w Konstytucji na podstawie którego jakby chciano sądownie podważyć prawo grawitacji, to by go podważono. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś
gruss_aus_peru Re: eva15 14.10.08, 14:46 Stworzenie "miedziowego porozumienia" zaproponował prezydentom Peru i Chile podczas swojej wizyty w Ameryce Południowej Donald Tusk. Jego zdaniem trzy kraje, które są dużymi producentami miedzi, mogłyby wpływać na światowy handel tym surowcem. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=85877794&a=85891149 Odpowiedz Link Zgłoś
agent_abw Re: eva15 14.10.08, 15:06 W każdej polskiej gminie. Do roku 2012 powstanie boisko ze sztuczną murawą i z oświetleniem. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4701279.html forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=85877794&a=85900280 Odpowiedz Link Zgłoś
kwaczynsky_pan Kaczyński także w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 15:47 <<- Nasz prezydent nie jest w Brukseli traktowany poważnie - >> A gdzie jest? W PiSie, bo dla tych politycznych bankrutów jest największą resztką kapitału jaki im pozostał.:) No i jeszcze w Gruzji. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski6 Hehehe: ale smieszny i glupi ten Miller 13.10.08, 15:51 Juz chyba zapomnial, ja, sie cala Europa nabiala, kiedy sie wpychal na swoim wozku inwalidzkim na kazdy szczyt, a a w szeczegolnosi na ten, przy ktorym podpisano wejscie Polski do UE; Kwasniewski pomiatal nim jak smieciem; i wlasnie stad Millerek Hitlerek powinien wiedziec, ze ostatnie zdanie nalezy do prezydenta: tak, jak jego wtedy Kwach potraktowal, tak samo teraz Kaczynski powinien potraktowac Thuske; ku ubawie calej EU Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Na pewno mądrzejszy od volksdeutscha z Monachium. 13.10.08, 16:57 A swoją drogą ciekawym jest że Kaczyńskiego popiera taka hołota jak volksdeutsch z Monachium raichsdeutsch junkier czy też UB-ek presentation. Zaiste ciekawa menażeria. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Nie w Polsce a być może w Wolsce. Ale to marna 13.10.08, 17:00 kraina powołana do życia przez Kaczyńskiego na bazie pisuaru. Odpowiedz Link Zgłoś
e25 Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 16:00 sprawa porządkowa: zdaje się, że Leszek Miller do SLD już od dłuższego czasu nie należy... Odpowiedz Link Zgłoś
1234-5aa Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 16:06 Niestety tak jest! Jak można odwołać L.Kaczyńskiego z funkcji prezydenta? Odpowiedz Link Zgłoś
ned_pap Re: Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiski 13.10.08, 16:09 Miller w takich sytuacjach jest o tyle pożyteczny, że rozpaczliwie starając się zaistnieć na nowo w polityce (co, mam nadzieję, nie uda mu się), mówi bez ogródek to, co każdy wie, ale nie wypada głośno powiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
anitka221 Re: Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiski 13.10.08, 16:17 Niedlugo Miller powie,ze Tusk jest posmiewiskiem. W/g Millera kazdy jest glupi, oprocz samego Millera. I na to chyba wychodzi,ze tak jest. Prawda jest taka,ze gdyby ktos powiedzial za rzadow komuny pulicznie,ze 1szy sekretarz jest glupi, to by dostal w ryja kilka razy, albo jescze gorzej. A teraz to Miller wie ,ze nie dostanie w ryja i dlatego jest taki madry. Wiadomo demokracja jest lepsza niz kazda komuna, nieprawdaz? Odpowiedz Link Zgłoś
j-agat Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 16:13 Panie Miler,pośmiewiskiem to Pan był podczas swojego "ciekawego" pobytu na szczycie europejskim.Nie oceniaj Pan Prezydenta w imieniu innych.Mów Pan za siebie pamiętając,że głos ze śmietniska historii śmierdzi !!! Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Słomę do butów głębiej wcisnąć panie sekretarzu... 13.10.08, 16:21 i będzie dobrze... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb To by się może i zgadzało... 13.10.08, 16:49 tylko czy Miller nie powinien skrzętnie skorzystać z okazji i sobie pomilczeć przynajmniej, a nie dolewać oliwy do ognia. To chyba jednak zbyt wielkie wymaganie wobec prostaka... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
norton2 Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 16:28 Dlaczego kaczor nie pojedzie złotą furmanką zaprzęgnięta w 4 pary białych koni.To dopiero splendor!! Przebiłby nawet Królowę Angielską!!!!!! Niech pomyśli o tym!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bdx65 czerwony młynarzu 13.10.08, 16:29 zbastuj w opiniach, bo to z ciebie się śmieje nie tylko Łódź.. na wykłady do USA lepiej jedź, tym przymułom wszystko można "wperswadować" Odpowiedz Link Zgłoś
neiden Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 16:34 kogo interesuje opinia tego komucha.co on jeszcz robi w polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
organmaster tempus fugit? 13.10.08, 16:35 żesz w mordę, jak ten czas leci; udajesz sie człecze do kibla - po staremu wracasz zeń - patrzysz, oczom nie dowierzasz. nowa, norma językowa ustanowiona przez epigonów aadama mmm.; oni "m i ę l i" coś tam ; no kurna - to jak on (prezydent) m ę ł taką, śmaką opinię w brukseli? żesz, jak M Ę to w k u r w i Ą Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Mały dureń ma za słabego lekarza. 13.10.08, 16:38 Potrzebny zagraniczny psychiatra! Odpowiedz Link Zgłoś
pendrek_wyrzutek Godne rozwiazanie 13.10.08, 16:38 Poniewaz sa tylko dwa miejsca przy stale negocjacyjnym, pan premier powinien ustapic miejsca panu prezydentowi aby chronic honoru glowy panstwa i udzielic PELNYCH pelnomocnictw negocjujacemu ministrowi. W ten sposob wilk bedzie syty a owca bedzie cala. Pan premier bedzie mogl dopracowac potrzebne sprawy w kuluarach. Odpowiedz Link Zgłoś
3krotek Re: Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiski 13.10.08, 16:49 > Kaczyński jest teraz w sytuacji kogoś, kto nabrał łyżkę gorącej zupy do ust: Nie ma już dobrego wyjścia. Odpowiedz Link Zgłoś
probabilis Autorytet, co pokazał, jak się kończy 13.10.08, 16:55 Czy dziennikarze muszą przypominać społeczeństwu, że takie postaci jak pan Leszek M. jeszcze żyją? Autorytet z niego żaden, komuna wypływa mu wręcz z każdego buta. Kochani dziennikarze: opiniotwórczość nie polega na słuchaniu marginesu. Odpowiedz Link Zgłoś