Dodaj do ulubionych

Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem

    • konrad.ludwik02 Pana Prezydenta wyjazdy zagraniczne, spotkania.. 13.10.08, 15:10
      Pana Prezydenta wyjazdy zagraniczne, spotkania i konferencje prasowe
      tamże, charakteryzuje najwyższe napięcie spowodowane złośliwością
      przedmiotów martwych: a to nie przewidzieli słuchawek z przekładami
      z angielskiego na polski dla Pana Prezydenta, a to słuchawka nie
      pasuje do jego ucha, a to wtyczka źle włożona, a to śmieje się w
      niewłaściwym miejscu i czasie ... Pół biedy, kiedy pod ręka jest pan
      Kamiński - zna język angielski, gorzej jak na konferencji, na której
      wszyscy swobodnie posługują się tym językiem - jeden Pan Prezydent
      siedzi jak na tureckim kazaniu! Na jego miejscu nie starałbym się
      uniknąć takich kompromitacji, już nie jego osoby tylko, ale i
      Polskiej RP, którą wypadałoby godnie reprezentować!
      • von.g Re: Pana Prezydenta wyjazdy zagraniczne, spotkani 13.10.08, 15:13
        Daj spokuj , przeciez tu odrazu widac , że tu chodzi o kampanie ... Wyjazd to
        wystapienie w TV , to dodatkowo możliwośc pochwalenia się czyms itd itp.
      • losiu4 Re: Pana Prezydenta wyjazdy zagraniczne, spotkani 15.10.08, 11:37
        konrad.ludwik02 napisał:

        > Pana Prezydenta wyjazdy zagraniczne, spotkania i konferencje
        > prasowe tamże, charakteryzuje najwyższe napięcie spowodowane
        > złośliwością przedmiotów martwych

        od kiedy Tusek to przedmiot martwy? Bo że złośliwy to rozumiem. Ale
        żeby aż tak mu źle życzyć... tego nie spodziewalem sie po fanie
        wybiórczej

        Pozdrawiam

        Losiu
    • politologist Nasz beocki prezydent jednoczy polaków 13.10.08, 15:11
      różnych opcji ;) Cieżko mi się zgadzać z Millerem, ale tym razem muszę
      zdecydowanie :)
      Niech kupią "Pośmiewisku" rozkładane krzesełko wędkarskie na dokładkę i parę
      kolorowych magazynów, żeby się nie nudził
    • ko_menta_tors Re: ---towarzysz Miller zerwal umowe na gaz z Nor 13.10.08, 15:13
      hrabia-monte-christo napisał:

      > przez tegop czerwonego kretyna teraz ruscy moga nas ciagle
      straszyc zakrecaniem gazu jeszcze tas czerwona kreatura ma czelnosc
      pokazywac sie publicznie
      sio do Moskwy komuchu..

      Był to jeden z lepszych premierów, a gębe dorabiaja mu takie tytany
      mysli jak autor "chrabiam onte-hristo" (Dumas, nie dumas, hrabiom
      nie bedzies)
      • swoboda_t Re: ---towarzysz Miller zerwal umowe na gaz z Nor 13.10.08, 15:30
        Premierem był dziadowskim, nie rozwiązał żadnego problemu, a
        pozostawił po sobie wiele nowych, podpisał niekorzystne umowy
        autostardowe, uwalił dywersyfikację źródłę energii (dziwnym trafem
        skorzystali na tym koledzy z Moskwy) itd. itp. To był skzodnik, jak
        całe SLD. Nie zmienia to jednak faktu, że w ocenach dziadów
        Kaczyńskich się nie myli.
    • swoboda_t Dlaczego sie śmieją?? Ano m.in. dlatego: 13.10.08, 15:21
      Gańba na całą Europę:

      tiny.pl/sgl3
      • zat4ra Re: Dlaczego sie śmieją?? Ano m.in. dlatego: 13.10.08, 15:45
        tiny.pl/sgl3

        Przeciez to Jarek. To on ma taka zacieta, nienawistna aparycje,
        Lech ma taka bardziej mulowato-bezmyslna.
        • wrojoz Lechu Kaczyński-robisz wstyd Polsce! 13.10.08, 16:35
      • wikal Re: Dlaczego sie śmieją?? Ano m.in. dlatego: 13.10.08, 20:54
        Rozpoznaęe kaczory, dlatego twierdzę, że w tym żenującym spektaklu z
        panią Merkel brał udział tatuś Alika czyli były (daj Boże na wieki!)
        premier Jarosław.
    • wojtek2784 tow. Miller to jest dopiero kreatura polityczna 13.10.08, 15:21
      Przyganiał kocioł garnkowi. Tacy jak Miller "przebierańcy"
      kompromitują Polskę od urodzenia. Sekretarze - sprzedawcy majątku
      narodowego.
      • cillian1 Re: tow. Miller to jest dopiero kreatura politycz 13.10.08, 15:26
        Też znam parę kawałów :)
        • wikal Re: tow. Miller to jest dopiero kreatura politycz 13.10.08, 20:57
          To prawda, ale niestety i tak prezentuje się lepiej od naszego
          bełkoczącego prezydenta. Poza tym Millera juz sieępozbyliśmy na
          zawsze, a mamrot będzie nas kompromitował jeszcze przez 2 długie
          lata. Wielu Polaków nie dożyje pięknego dnia zakończenia tej
          groteskowej kadencji i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze.
          • liszka_agnieszka Re: tow. Miller to jest dopiero kreatura politycz 14.10.08, 15:07
            Od przyszłego roku zmieniona zostanie Karta Nauczyciela w sposób pozwalający na ustalenie w budżecie państwa odrębnej kwoty bazowej dla nauczycieli. Oczywiście wyższej niż w 2007 r. Bezpośrednio przełoży się to na podwyższenie wynagrodzeń nauczycieli w 2008 r.
            wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4701279.html
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=85877794&a=85894193












          • government_of_silly_walks Re: tow. Miller to jest dopiero kreatura politycz 14.10.08, 15:30
            Premier Donald Tusk zapowiedział, że śledztwo w sprawie podpalenia
            będzie priorytetem.
      • jantar15 Re: tow. Miller to jest dopiero kreatura politycz 13.10.08, 16:06
        Fajfusie niedorobiony...sam byłeś za prywatyzacją, a gdy ta stała się faktem,
        wybrzydzasz? Pewnie przepiłeś ostatni grosz i nie było cię stać na to, by z tego
        majątku też coś kupić...a może leki, które bierzesz, są nieodpowiednio dobrane?
        • wrojoz Lechu Kaczyński-ustąp wreszcie! 13.10.08, 16:35
    • tw_wielgus .. i zdaje się tą racje mieć 13.10.08, 15:23
      Miller niejako z sarkazmem przypomniał, że system podejmowania decyzji przez
      prezydenta opiera się ma zasadach demokratycznych. Prezydent nigdy nie podejmuje
      wiążącej decyzji bez konsultacji z bratem.
      Może zatem należałoby wysłać pana Jarosława do Brukseli, zaoszczędzilibyśmy na
      koszcie rozmów międzynarodowych.
      • staryduster Przykro to mówić,ale Miller ma racje !!!!! 13.10.08, 15:27
        Kaczynski i jego brat, to temat świnskich dowcipów..

        www.youtube.com/watch?v=TXjRvAXmBpo
    • eva15 Polska w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 15:26
      Może sobie Miller sądzić, że tylko Kaczyński jest pośmiewiskiem.
      Tymczasem również Milłer i wszyscy inni wyśmiewający i poniżający
      Kaczyńskiego przyczyniają się do tego, że to Polska jest
      pośmiewiskiem w Unii- Polska skłócona i piorąca ochoczo publicznie
      swoje brudy w oparach absurdu, któśrego nikt nie rozumie.

      W Polsce rząd i prezydent obrzucają się błotem jak na Ukrainie,
      awantury zrywanie obrad.. Raz na Ukrainie prezydent zabiera premier
      samolot, chwilę później w Polsce premier prezydentowi.
      Ukraińskie standardy i stosowne pośmiewisko. A Miller i spółka
      podbijają bębenka.
      • cillian1 Re: Polska w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 15:29
        ale to się zaczęło od Kaczyńskich, dlaczego chcesz doczepić do tego całą Polskę?
        Przecież UE wie, że to kaczki-sraczki rozrabiają. Nie było tego przed nimi, i po
        nich też to zniknie. Mam nadzieję!
        • 1stanczyk "ale to się zaczęło od Kaczyńskich" To sie zaczelo 13.10.08, 18:30
          400 albo 500 lat temu, dzisiaj bardziej Kaczynski niz Tusk kontynuje ta nasza
          sarmacka, klotliwa, bucowata i przegrana historie obnoszac sie jak pajac, ze
          swoim usluznym i sprzedajnym dworem, po roznych stolicach bardziej by leczy
          wlasne fobie i schizofrenie naszym panstwowym kosztem niz cokolwiek dla nas
          dobrego zrobic.

          Nie dosc, ze takie zachowanie Prezydenta Lecha Kaczynskiego jest uzurpacja
          wladzy (wobec konstytucyjnych uregulowan) to jeszcze na dodatek w dziedzinach o
          ktorych albo nie ma zielonego pojecia, albo w ktorych swoim dotychczasowym
          pajacowaniem powaznie narazil prestiz swojej funcji, a przez to rowniez naszego
          kraju.

          Re: Polska w Brukseli jest pośmiewiskiem
      • wet3 Re: eva15 13.10.08, 15:48
        eva15 napisala: > Polska w Brukseli jest posmiewiskiem

        Moze jest i moze nie jest. Dla ludzi myslacych oznacza to, ze w
        Polsce toczy sie walka na noze miedzy ciagle trzynajacymi wladze
        komuchami oraz ich koalicjantami a opozycja. Gwoli sprawiedliwosci
        trzeba obiektywnie zauwazyc, ze od 2005 do dzis trwa nieprzerwanie
        zajadla kampania przeciw Kaczynskim ochoczo popierana przez
        politycznie poprawne media. Celem jej jest zaszmacenie prezydenta i
        PiSu oraz fizyczna likwidacja tej partii. Wszelkiej masci lewizna z
        PO, SLD i nawet PSL - podtrzyywaczami okraglego stolu i zazartymi
        budowniczymi PRL-bis, panicznie boi sie lustracji i posunie sie do
        czegokolwoiek aby jej uniknac. Z drugiej strony ani PiS, ani
        prezydent nie moz milczec. Musza odpowiadac na ataki gdyz milczenie
        zaklada prawdziwosc atakow.
        • cillian1 Re: eva15 13.10.08, 15:52
          Ty tak na poważnie, i wierzysz w te dyrdymały?! Z tego co pamiętam to PO chciało
          lustracji, nawet głosowało za, ale pis to tak spieprzył, jak małe dziecko nowe
          spodnie :)
          • wrojoz Prezydent posmiewisko! 13.10.08, 16:36
          • eat.pussy Znow cie wypuscili??? 13.10.08, 18:18

          • losiu4 Re: eva15 13.10.08, 19:50
            cillian1 napisał:

            > Ty tak na poważnie, i wierzysz w te dyrdymały?! Z tego co pamiętam
            > to PO chciało lustracji, nawet głosowało za, ale pis to tak
            > spieprzył,

            hłehłehłe. W ogóle nie chciało, gadało ze chce, bo wiedziało, ze cokolwiek
            powstanie, to i tak sędziowie zablokują. Jak żywcem się nie będzie czego czepić,
            to sędziowie czepiliby się kroju czcionki. Na "szczęście" owi sędziowie mieli na
            podorędziu fajny co najmniej jeden taki artykuł w Konstytucji na podstawie
            którego jakby chciano sądownie podważyć prawo grawitacji, to by go podważono.

            Pozdrawiam

            Losiu
            • gruss_aus_peru Re: eva15 14.10.08, 14:46
              Stworzenie "miedziowego porozumienia" zaproponował prezydentom Peru i
              Chile podczas swojej wizyty w Ameryce Południowej Donald Tusk. Jego
              zdaniem trzy kraje, które są dużymi producentami miedzi, mogłyby
              wpływać na światowy handel tym surowcem.
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=85877794&a=85891149


















            • agent_abw Re: eva15 14.10.08, 15:06
              W każdej polskiej gminie. Do roku 2012 powstanie boisko ze sztuczną murawą i z oświetleniem.
              wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4701279.html
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=85877794&a=85900280


































            • malgorzata_karnowska Re: eva15 14.10.08, 15:35
              Polsce się nie stawia ultimatum!
    • kwaczynsky_pan Kaczyński także w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 15:47
      <<- Nasz prezydent nie jest w Brukseli traktowany poważnie - >>

      A gdzie jest? W PiSie, bo dla tych politycznych bankrutów jest największą
      resztką kapitału jaki im pozostał.:) No i jeszcze w Gruzji.
    • silesius.monachijski6 Hehehe: ale smieszny i glupi ten Miller 13.10.08, 15:51
      Juz chyba zapomnial, ja, sie cala Europa nabiala, kiedy sie wpychal na swoim
      wozku inwalidzkim na kazdy szczyt, a a w szeczegolnosi na ten, przy ktorym
      podpisano wejscie Polski do UE; Kwasniewski pomiatal nim jak smieciem; i
      wlasnie stad Millerek Hitlerek powinien wiedziec, ze ostatnie zdanie nalezy do
      prezydenta: tak, jak jego wtedy Kwach potraktowal, tak samo teraz Kaczynski
      powinien potraktowac Thuske; ku ubawie calej EU
      • guru133 Na pewno mądrzejszy od volksdeutscha z Monachium. 13.10.08, 16:57
        A swoją drogą ciekawym jest że Kaczyńskiego popiera taka hołota jak volksdeutsch
        z Monachium raichsdeutsch junkier czy też UB-ek presentation. Zaiste ciekawa
        menażeria.
    • vanilla.dream Ten błazen jest pośmiewiskiem również w Polsce 13.10.08, 15:52
      • guru133 Nie w Polsce a być może w Wolsce. Ale to marna 13.10.08, 17:00
        kraina powołana do życia przez Kaczyńskiego na bazie pisuaru.
    • vanilla.dream sio, sio ! ale z pokurczem ma rację... 13.10.08, 15:53
    • e25 Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 16:00
      sprawa porządkowa: zdaje się, że Leszek Miller do SLD już od
      dłuższego czasu nie należy...
    • duziabuzia czerwony obwieś dał głos 13.10.08, 16:06


    • 1234-5aa Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 16:06
      Niestety tak jest! Jak można odwołać L.Kaczyńskiego z funkcji prezydenta?
    • ned_pap Re: Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiski 13.10.08, 16:09
      Miller w takich sytuacjach jest o tyle pożyteczny, że rozpaczliwie starając się zaistnieć na nowo w polityce (co, mam nadzieję, nie uda mu się), mówi bez ogródek to, co każdy wie, ale nie wypada głośno powiedzieć.
      • anitka221 Re: Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiski 13.10.08, 16:17
        Niedlugo Miller powie,ze Tusk jest posmiewiskiem. W/g Millera kazdy
        jest glupi, oprocz samego Millera. I na to chyba wychodzi,ze tak
        jest. Prawda jest taka,ze gdyby ktos powiedzial za rzadow komuny
        pulicznie,ze 1szy sekretarz jest glupi, to by dostal w ryja kilka
        razy, albo jescze gorzej. A teraz to Miller wie ,ze nie dostanie w
        ryja i dlatego jest taki madry. Wiadomo demokracja jest lepsza niz
        kazda komuna, nieprawdaz?
        • wrojoz Lechu nie pij! 13.10.08, 16:37
    • j-agat Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 16:13
      Panie Miler,pośmiewiskiem to Pan był podczas swojego "ciekawego"
      pobytu na szczycie europejskim.Nie oceniaj Pan Prezydenta w imieniu
      innych.Mów Pan za siebie pamiętając,że głos ze śmietniska historii
      śmierdzi !!!
    • bydlo_prof_wb Słomę do butów głębiej wcisnąć panie sekretarzu... 13.10.08, 16:21
      i będzie dobrze...
      __________

      Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust
      intelektualny (Zbigniew Herbert)
      • marcin1122331 Gdzie dwoch Polakow tam trzy zdania. 13.10.08, 16:26
        • bydlo_prof_wb To by się może i zgadzało... 13.10.08, 16:49
          tylko czy Miller nie powinien skrzętnie skorzystać z okazji i sobie pomilczeć
          przynajmniej, a nie dolewać oliwy do ognia. To chyba jednak zbyt wielkie
          wymaganie wobec prostaka...
          __________

          Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
          (Zbigniew Herbert)
      • wrojoz Małe dranie. Wykopać.!! 13.10.08, 16:37
    • norton2 Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 16:28
      Dlaczego kaczor nie pojedzie złotą furmanką zaprzęgnięta w 4 pary
      białych koni.To dopiero splendor!! Przebiłby nawet Królowę
      Angielską!!!!!!
      Niech pomyśli o tym!!!!
    • wrojoz Blady, stary Kaczor nie ma szans. 13.10.08, 16:29
    • bdx65 czerwony młynarzu 13.10.08, 16:29
      zbastuj w opiniach, bo to z ciebie się śmieje nie tylko Łódź..
      na wykłady do USA lepiej jedź, tym przymułom wszystko
      można "wperswadować"
    • neiden Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiskiem 13.10.08, 16:34
      kogo interesuje opinia tego komucha.co on jeszcz robi w polsce?
    • organmaster tempus fugit? 13.10.08, 16:35
      żesz w mordę,
      jak ten czas leci;
      udajesz sie człecze do kibla - po staremu
      wracasz zeń - patrzysz, oczom nie dowierzasz.
      nowa, norma językowa ustanowiona
      przez epigonów aadama mmm.;
      oni "m i ę l i" coś tam ;
      no kurna - to jak
      on (prezydent) m ę ł taką, śmaką opinię w brukseli?

      żesz, jak M Ę to
      w k u r w i Ą
      • wrojoz Mały dureń ma za słabego lekarza. 13.10.08, 16:38
        Potrzebny zagraniczny psychiatra!
    • pendrek_wyrzutek Godne rozwiazanie 13.10.08, 16:38
      Poniewaz sa tylko dwa miejsca przy stale
      negocjacyjnym, pan premier powinien ustapic
      miejsca panu prezydentowi aby chronic
      honoru glowy panstwa i udzielic PELNYCH
      pelnomocnictw negocjujacemu ministrowi.

      W ten sposob wilk bedzie syty a owca bedzie
      cala. Pan premier bedzie mogl dopracowac
      potrzebne sprawy w kuluarach.
    • 3krotek Re: Miller: Kaczyński w Brukseli jest pośmiewiski 13.10.08, 16:49
      >

      Kaczyński jest teraz w sytuacji kogoś, kto nabrał łyżkę gorącej zupy do ust: Nie
      ma już dobrego wyjścia.
    • probabilis Autorytet, co pokazał, jak się kończy 13.10.08, 16:55
      Czy dziennikarze muszą przypominać społeczeństwu, że takie postaci
      jak pan Leszek M. jeszcze żyją? Autorytet z niego żaden, komuna
      wypływa mu wręcz z każdego buta. Kochani dziennikarze:
      opiniotwórczość nie polega na słuchaniu marginesu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka