qasher Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "won... 28.11.08, 14:40 z jakiej odleglosci slyszal to Palikot? budynek, miasto, 500km? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "won.. 28.11.08, 14:57 Zdementowali to natychmiast rzecznik BOR i rzecznik Kancelarii Prezydenta. Tym razem Palikot lacznie z Popaprancami grubo przesolili i powinni dostac porzadnego kopa w tylek. To, co sie dzieje w wydaniu POpaprancow przechodzi ludzkie pojecie! Nizej juz upasc nie mozna !!! Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "w 28.11.08, 17:40 A co kiblomyjco, przeciez to ludzie na poziomie w przciwieństwie do tego megachama i prymitywa z pałacu i muszą go kryć, żeby obciachu na cały świat nie narobić. Uważasz, ze powiedza prawde? To na pewno kiedyś wyjdzie, jak ten chham przestanie być prezydentem. wet3 napisał: > Zdementowali to natychmiast rzecznik BOR i rzecznik Kancelarii > Prezydenta. Tym razem Palikot lacznie z Popaprancami grubo > przesolili i powinni dostac porzadnego kopa w tylek. To, co sie > dzieje w wydaniu POpaprancow przechodzi ludzkie pojecie! Nizej juz > upasc nie mozna !!! Odpowiedz Link Zgłoś
javall Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "won.. 28.11.08, 17:04 Gnojem to jest Palikot. Nazwisko adekwatne. Odpowiedz Link Zgłoś
snellville Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "won... 28.11.08, 18:14 No i sobie palikot nawiwijal...hehehe...tak jak nie lubie kaczarow,moherow,pisiorow,nie bede bronil idioty ktory nie wie kiedy odpuscic i nie ma umiaru....sorry palikot,nawet PO do dupy ci sie teraz dobierze. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: snellwille 29.11.08, 02:33 snellville napisał: > No i sobie palikot nawiwijal...hehehe...tak jak nie lubie > kaczarow,moherow,pisiorow,nie bede bronil idioty ktory nie wie kiedy > odpuscic i nie ma umiaru....sorry palikot,nawet PO do dupy ci sie > teraz dobierze. Spokojna glowa. Katzebrenner-Palikot tylko mowi to co kaza mu powiedziec w ramach obrzucania lajnem i blotem prezydenta oraz PiSu. Temy obrzydliwemu POpaprancowi przyslowiowy wlos z glowy nie spadnie. Jeszcze jest im potrzebny do obszczekiwania. Jak nie bedzie potrzebny to splawia go w krotkich abcugach! Odpowiedz Link Zgłoś
leser.1 Re: snellwille 29.11.08, 16:08 wet3 Co to za słowa: Katzebrenner i Abcugach ? Pracowałeś w usługach asenizacyjnych za Odrą? Odpowiedz Link Zgłoś
tersta Lech kaczynski to mały chamek,... 28.11.08, 18:30 podobnie jak jego brat blizniaczek. Obaj WON! Odpowiedz Link Zgłoś