Dodaj do ulubionych

Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "won...

    • qasher Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "won... 28.11.08, 14:40
      z jakiej odleglosci slyszal to Palikot? budynek, miasto, 500km?
    • wet3 Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "won.. 28.11.08, 14:57
      Zdementowali to natychmiast rzecznik BOR i rzecznik Kancelarii
      Prezydenta. Tym razem Palikot lacznie z Popaprancami grubo
      przesolili i powinni dostac porzadnego kopa w tylek. To, co sie
      dzieje w wydaniu POpaprancow przechodzi ludzkie pojecie! Nizej juz
      upasc nie mozna !!!
      • akkj Re: Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "w 28.11.08, 17:40
        A co kiblomyjco, przeciez to ludzie na poziomie w przciwieństwie do
        tego megachama i prymitywa z pałacu i muszą go kryć, żeby obciachu
        na cały świat nie narobić. Uważasz, ze powiedza prawde? To na pewno
        kiedyś wyjdzie, jak ten chham przestanie być prezydentem.

        wet3 napisał:

        > Zdementowali to natychmiast rzecznik BOR i rzecznik Kancelarii
        > Prezydenta. Tym razem Palikot lacznie z Popaprancami grubo
        > przesolili i powinni dostac porzadnego kopa w tylek. To, co sie
        > dzieje w wydaniu POpaprancow przechodzi ludzkie pojecie! Nizej
        juz
        > upasc nie mozna !!!
    • javall Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "won.. 28.11.08, 17:04
      Gnojem to jest Palikot.
      Nazwisko adekwatne.
    • snellville Palikot: Prezydent powiedział do szefa BOR "won... 28.11.08, 18:14
      No i sobie palikot nawiwijal...hehehe...tak jak nie lubie
      kaczarow,moherow,pisiorow,nie bede bronil idioty ktory nie wie kiedy
      odpuscic i nie ma umiaru....sorry palikot,nawet PO do dupy ci sie
      teraz dobierze.
      • wet3 Re: snellwille 29.11.08, 02:33
        snellville napisał:

        > No i sobie palikot nawiwijal...hehehe...tak jak nie lubie
        > kaczarow,moherow,pisiorow,nie bede bronil idioty ktory nie wie
        kiedy
        > odpuscic i nie ma umiaru....sorry palikot,nawet PO do dupy ci sie
        > teraz dobierze.

        Spokojna glowa. Katzebrenner-Palikot tylko mowi to co kaza mu
        powiedziec w ramach obrzucania lajnem i blotem prezydenta oraz PiSu.
        Temy obrzydliwemu POpaprancowi przyslowiowy wlos z glowy nie
        spadnie. Jeszcze jest im potrzebny do obszczekiwania. Jak nie bedzie
        potrzebny to splawia go w krotkich abcugach!
        • leser.1 Re: snellwille 29.11.08, 16:08
          wet3

          Co to za słowa:
          Katzebrenner i Abcugach ?

          Pracowałeś w usługach asenizacyjnych za Odrą?
    • tersta Lech kaczynski to mały chamek,... 28.11.08, 18:30
      podobnie jak jego brat blizniaczek. Obaj WON!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka