mark211 Jestem pod wrażeniem gruntownego wykształcenia ... 14.12.08, 21:11 ... tego senatora. Większość Amerykanów sądzi np. że Europa to jeden ze stanów USA, a ten zdawał sobie nawet sprawę, że istnieje taki kraj jak Polska, i że naród, który ten kraj zamieszkuje to Polacy (sic!). Brawo mister! Odpowiedz Link Zgłoś
bortoons Re: Jestem pod wrażeniem gruntownego wykształceni 08.08.09, 22:56 Brawo, jakis pozytywny wniosek, swają drogą nie wiem skąd wziołeś opinnie cytuje: "wiekszość Amerykanów sądzi np. że Europa to jeden ze stanów USA" koniec cytatu. Ja żyje w Ameryce ćwierć wieku i jestem przekonany, że opowiadasz o jakieś innej USA jeszcze nie odkrytej..! Zugeruje zatem napisz nam więcej, ludzie lubią czytać powieści odkrywcze i jestem przekonany, że Twoje tezy na pewno staną się żródłem kolejnych polskich dowcipów.... Odpowiedz Link Zgłoś
adam97 ten senator to żyd 14.12.08, 21:12 poczytajcie sobie na angielskiej wikipedii o nim . Rząd amerykański jest przesiąknięty żydami . A to żydzicho nie lubi polaków Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: ten senator to żyd 14.12.08, 21:16 adam97 napisał: > poczytajcie sobie na angielskiej wikipedii o nim . Rząd amerykański > jest przesiąknięty żydami . A to żydzicho nie lubi polaków adam, czyli sadzisz, ze sa wsrod zydow tacy, ktorzy polakow lubia??? Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Całe grono żydowskich historyków kocha Polskę. 14.12.08, 21:24 Np. taki Howard Stern: "W czasie II wojny światowej Polacy zabili 3 miliony Żydów" (1999) albo Abraham Biderman: " AK prowadziła zdradziecką wojnę przeciwko żydom zabijając więcej żydów niż Niemców" (1996). Mark Verstanding: "AK (...) chciała zabić wszystkich Żydów (...) koncentrując się właśnie na tym, szkody jakie wyrządziła Niemcom były znamiennie małe".(1995) Oczywiście grono tych wybitnych naukowców jest znacznie większe: Icchak Rubin, Shumel Krakowski, Icchak Zukerman czy chociażby prof. Bernard Mark, który fałszował akowski Biuletyn Informacyjny dodając odpowiednie antysemickie akapity. Odpowiedz Link Zgłoś
albinnos Re: ten senator to żyd 14.12.08, 21:35 A kto tam juz was , Polaczkow lubi?? W ryja z byka i spokoj z wami. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Polonii amerykańskiej w większości nie da się 14.12.08, 21:14 obrazić, cokolwiek by się o głupocie tego środowiska nie powiedziało. Mądrych ludzi tam ze świecą szukać i dlatego, choć liczna, Polonia w życiu politycznym i gospodarczym USA, poza nielicznymi wyjątkami, nie liczy się. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Polonii amerykańskiej w większości nie da się 14.12.08, 21:18 guru133 napisał: > obrazić, cokolwiek by się o głupocie tego środowiska nie powiedziało. Mądrych > ludzi tam ze świecą szukać i dlatego, choć liczna, Polonia w życiu politycznym > i gospodarczym USA, poza nielicznymi wyjątkami, nie liczy się. wiec wg ciebie, gurru, to wystarczajacy powod, aby ich publicznie obrazac??? Odpowiedz Link Zgłoś
albinnos Re:Lubie tych US-senatorow 14.12.08, 21:27 wala kawe na lawe, prawde o tych polaczkach i w dodatku dowcipnie.A polaczki sie im ryja do odbytu bez srodka poslizgowego.No , taka juz maja nature. Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny rzucanie perel przed ... albinnosa ;-))))))))))))) 14.12.08, 21:35 gdzie ty sie nauczyles takiej nienawisci do Polakow? Na uniwersytecie w kibutzu czy tez samodzielna lektura talmudu pomieszala ci w glowie? Rodacy, prosze zwrocic uwage ze niePOLAK - cenzor nie reaguje na kryminalna dzialanosc tego zydowskiego szowinisty. niePOLSKI nieudaczniaku, POCHODZENIE chroni cie od odpowiedzialnosci karnej ale nie uchroni cie od osmieszenia. a do twojego rodaka senatora, twoich rodakow z eshelonu, michnika i cenzora, mam nastepujaca wiadomosc: you can tell the greatness of the man by the way he treats the little man. czytaj nastepne moje posty Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny zydowscy wynalazcy ;-))))))))))))))))))))))))))))) 14.12.08, 21:38 Kto wynalazl drut miedziany? Dwoch "nowojorczykow". Znalezli jednocentowke na chodniku Osmiesz nieudaczniaka blaskiem prawdy Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny kanion colorado ;-))))))))))))))))))))))))))))))) ) 14.12.08, 21:40 Jak powstal kanion colorado? zyd podczas pikniku zgubil jednocentowke Osmiesz niePOLSKICH szowinistow blaskiem skojarzen ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny 40 lat wedrowki na pustyni 14.12.08, 21:42 dlaczego zydzi wedrowali 40 lat po pustyni? Bo jeden z nich zgubil srebrnego pieniazka osmiesz nieudaczniakow - szowinistow blaskiem skojarzen ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny najswietszy miesiac niePolakow 14.12.08, 21:44 Jaki jest najbardziej swiety miesiac niePOLAKOW? Luty. Ma tylko 28 dni ale oni kasuja 100% czynszu za mieszkania Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny ekumeniczny pyta niePolski szowinista odpowiada 14.12.08, 21:46 Do jakiego kraju Volkvagen sprzedaje samochody z rura wydechowa do srodka? Pochodzenie chroni was od odpowiedzialnosci karnej ale nie uchroni was od osmieszenia. Caly swiat wie kto okradl emerytow podczas obecnego "kryzysu" gospodarczego. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 A ty głupolu gdzie się zaraziłeś takim 14.12.08, 22:06 antysemityzmem, w Rydzyklandzie, czy w Bublotece? Współczuję ci mały człowieczku, w sam raz nadajesz się to tego polskiego śmietnika w USA. Odpowiedz Link Zgłoś
rccc Re: ekumeniczny pyta niePolski szowinista odpowia 14.12.08, 22:08 dlaczego zydzi maja takie wielkie nosy? powietrze jest za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
kongreszydowski Re: 40 lat wedrowki na pustyni 14.12.08, 21:57 ekumeniczny napisał: > dlaczego zydzi wedrowali 40 lat po pustyni? > Bo jeden z nich zgubil srebrnego pieniazka Zgadza sie. Na szczescie go znalezli. U zlodzieja. Polaka. kongreszydowski Odpowiedz Link Zgłoś
ekumeniczny oni sie najlepiej sami osmieszaja 14.12.08, 22:09 niePOLSKI nieudaczniaku, nic ci nie pomoze. ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO na calym swiecie wszystkie narody wiedza jaki narod jest narodem zlodziei, oszustow, nierobow. ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 7/ nie "prywatyzuj" - zyd Mojzesz ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO kto nie pracuje jesc nie powinien - zyd salomon oswiec niePOLAKOW blaskiem cytatow z biblii ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Zapewne nie, ale ten senator to prawdopodobnie 14.12.08, 21:29 człowieczek mich pokroju a w spory w rodzinie nie lubię się wtrącać. Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol... 14.12.08, 21:31 Wystarczyło podejść i strzelić gostka w ryja żeby nakrył się butami. Sredni adwokat obroniłby napastnika bo rasizm jest w USA zabroniony. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o P 14.12.08, 21:40 cygan37 napisał: > Wystarczyło podejść i strzelić gostka w ryja żeby nakrył się butami. Sredni > adwokat obroniłby napastnika bo rasizm jest w USA zabroniony. a "personal assault" nie jest zabroniony? a na czym by ten sredni adwokat oparl swoja obrone - provocation??? jesli tak, to widac te niektore posty o glupocie polonii amerykanskiej nie sa dalekie od prawdy... Odpowiedz Link Zgłoś
mary-magdalene Stary wredny Żyd... 14.12.08, 21:38 dowcipy o Polakach OK, a powiedz coś na Żydów, to Cię od razu nazwą antysemitą ?!...nie dzielę ludzi na Żydów, Niemców, Chińczyków, Polaków, Rosjan itd...ale jak tu nie napluć takiej kreaturze w twarz...żaden Żyd by na takie publicznie wypowiedziane przez polskiego polityka dowcipy nie pozwolił - w Israelu jest tylko jedna metoda - "oko za oko, ząb za ząb"...więc - F*ck You, Specter! Odpowiedz Link Zgłoś
atyszka Polskie korzenie Obamy 14.12.08, 21:39 Po co to pseudooburzenie? Nasi politycy całkiem niedawno opowiadali równie chamskie dowcipy o polskich korzeniach Obamy... Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Polskie korzenie Obamy 14.12.08, 21:44 atyszka napisał: > Po co to pseudooburzenie? Nasi politycy całkiem niedawno opowiadali równie > chamskie dowcipy o polskich korzeniach Obamy... istnieje podejrzenie, ze ten "nasz polityk" opowiadajacy o korzeniach obamy niekoniecznie jest taki "nasz"... zakladam tutaj oczywiscie, ze piszac "nasz" masz na mysli polski... Odpowiedz Link Zgłoś
nick3 Re: Polskie korzenie Obamy 14.12.08, 21:50 Tak, tak. Jeśli już dojdziemy do wniosku, że ten kto opowaiada takie dowcipy, robi coś nieładnego, to zaraz za tym natychmiast drugi wniosek: to na pewno dlatego że Nienasz. No gdzieżby tam Nasz!;) Przecież każde dziecko wie, że Nasi po prostu do rany przyłóż. Brzydki rasistowski dowcip? W Polsce? To niemożliwe! Musi prowokacja żydowska;) Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Polskie korzenie Obamy 14.12.08, 22:14 nick3 napisał: > > Tak, tak. Jeśli już dojdziemy do wniosku, że ten kto opowaiada takie > dowcipy, robi coś nieładnego, to zaraz za tym natychmiast drugi > wniosek: to na pewno dlatego że Nienasz. > > No gdzieżby tam Nasz!;) > > Przecież każde dziecko wie, że Nasi po prostu do rany przyłóż. > > Brzydki rasistowski dowcip? W Polsce? To niemożliwe! > > Musi prowokacja żydowska;) nick, relax... mowimy o pewnym polityku, a ty zaraz czepiasz sie calego narodu... Odpowiedz Link Zgłoś
kongreszydowski USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol.. 14.12.08, 21:51 Pragniemy poinformowac uczestnikow tego forum, ze senator Specter zaprzecza pomowieniom jakoby wypowiadal on sie w Senacie na temat konca cywilizacji polskiego czlowieka. Specter pyta rowniez o to czy prawda jest ze posel Artur Gorski jest Zydem. kongreszydowski Odpowiedz Link Zgłoś
rccc Re: USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o P 14.12.08, 21:59 kongreszydowski napisał: czy prawda jest ze posel Artur > Gorski jest Zydem. jest pochodzenia zydowskiego Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma dowcipy o Polakach !? Oczywiście, że na takowe 14.12.08, 22:04 zasłużylismy. Popatrzcie na hołotę w Sejmie, popatrzcie na naszego prezydenta, na v-premiera Leppera, na naszych kibiców. Na jedno tylko nie zasłużyliśmy na "polskie obozy śmierci". Tylko ta podłość mnie zastanawia i tylko ona zasługuje na pogardę. Odpowiedz Link Zgłoś
nowak30 Re:= dowcipy o Polakach !? ===głupku 14.12.08, 22:30 utop się we własnym gó...e głupku Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski4 Spencer jest smierdzacym zydem; to widac i... czuc 14.12.08, 22:07 Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a On cytowal wypowiedzi "etosu" Bolka,Tuska,Kaczora 14.12.08, 22:25 Borusiewicza, itp. Po co sie wiec go czepiac ? Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja_v parszywy żyd! a mi o żydach nie wolno opowiadać 14.12.08, 22:31 "pecter's parents were Jewish immigrants, his father from Ukraine, his mother from Russia." żyd i do tego pół-rusek Odpowiedz Link Zgłoś
kongreszydowski Re: parszywy żyd! a mi o żydach nie wolno opowiad 14.12.08, 22:48 redakcja_v napisała: > parszywy żyd! a mi o żydach nie wolno opowiadac > żyd i do tego pół-rusek Droga redakcjo der sturmer! Po uiszczeniu kwoty $9999.99 przyznamy Wam wylaczne prawo opowiadania o Zydach na terenie Jedwabnego. Za dodatkowa oplata €9999.99 otrzymacie prawo wylacznosci opowiadania o parszywych Zydach na terenie Kielc. O pol-ruskach opowiadac mozecie po uiszczeniu polowy powyzszych oplat. Sa to oczywiscie oplaty roczne. z dziennikarskim pozdrowieniem kongreszydowski Odpowiedz Link Zgłoś
wari USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol.. 14.12.08, 23:05 specter.senate.gov/public/ Odpowiedz Link Zgłoś
kongreszydowski Re: ta kanalia to wredny antypolski żyd 14.12.08, 23:21 Istnieje 24 permutacji bez powtorzen w zbiorze slow {kanalia, wredny, antypolski, żyd}. Czy ktoras z tych permutacji jest faworyzowana przez Ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
peterek22 USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol... 14.12.08, 23:28 A co to sa obrazliwe dowcipy Panie Dziennikarzu GW? Dowcipy sa smieszne lub nie. Senator Specter to starszy pan, widocznie nie zauwazyl ze polish jokes wyszly z mody jakies 10 lat temu Odpowiedz Link Zgłoś
dixxi to odmozdzony zydowski alzheimer 14.12.08, 23:38 z typowym chamstwem dla swego plemienia Odpowiedz Link Zgłoś
kongreszydowski Re: to odmozdzony zydowski alzheimer 15.12.08, 00:09 dixxi napisała: > to odmozdzony zydowski alzheimer z typowym chamstwem dla swego > plemienia Droga fixxatko! Sprawdzilismy, Alzheimer nie byl Zydem. Byl jednak Niemcem. Czy po dokonaniu tej korekty podtrzymujesz swoja teze? kongreszydowski PS. Zwolnilo sie miejsce w pensjonacie cioci Sary "Pod latarnia". Wymagane swiadectwo zdrowia od ginekologa. Odpowiedz Link Zgłoś
obserwatore77 zwolniłes jej miejsce pod latarnią? 15.12.08, 13:36 i kogo ty bronisz ten pajac z pensylwanii zachowuje się tak samo jak niemieccy naziści Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Ale najistotniejsze jest to, 15.12.08, 00:31 dlaczego ów człowiek urządził ten niewybredny spektakl z intencją obrażenia Polaków jako nacji w obecności Polaków, w miejscu publicznym i przy przedstawicielach innych nacji? Bo raczej chyba nie opowiadałby tych dowcipów, gdyby nikt się nie przyznał, że jest Polakiem? Szkoda, że żaden z obecnych tam Polaków nie spróbował się tego od niego dowiedzieć. Ciekawi mnie też, dlaczego nikt mu nie przerwał i nie zwrócił uwagi na niestosowność jego prowokacyjnego zachowania? I jak zachowaliby się goście klubu, gdyby jakiś znany Polak, rangi, powiedzmy, Z. Brzezińskiego zachował się tak samo, to znaczy spytałby się, czy na sali są Żydzi i zyskawszy potwierdzenie, zacząłby opowiadać dowcipy o Żydach? Nie wiem, kiedy ten koszmar antypolonizmu i antysemityzmu się skończy, ale jest to problem dla psychologa czy psychoanalityka. Ja jako Polka śmiałabym się do rozpuku czy do łez z tych dowcipów, aż facet by się zdziwił i przeszłaby mu ochota na tego rodzaju zabawę. Albo przeciwnie, potraktowałabym go jak powietrze i zajmowała się wszystkim, tylko nie słuchaniem tych dowcipów. Przyjęłabym jedną z tych dwóch strategii w zależności od tego, którą uznałabym za korzystniejszą z mojego punktu widzenia i doradziłabym mu to samo na wypadek gdyby w podobnych okolicznościach ktoś chciał go uraczyć dowcipami o Żydach. Odpowiedz Link Zgłoś
szymek_50 USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol... 15.12.08, 09:33 Nie obrażajmy się o coś co nas wyróżnia. Odpowiedz Link Zgłoś
obserwatore77 Antypolonizm w USA zastąpił antysemityzm w XXI w 15.12.08, 13:29 tak ogromnej fali antypolskiego szowinizmu nie mozna porównać z niczym nienawiść do Polaków jest niestety w USA faktem tylko Polaków można tam bezkarnie obrażać i powtarzać nazistowskie vitze z czasów II wojny śwaitowej Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: obserwatore77 15.12.08, 14:20 obserwatore77 napisał: > tak ogromnej fali antypolskiego szowinizmu nie mozna > porównać z niczym nienawiść do Polaków jest niestety w > USA faktem > tylko Polaków można tam bezkarnie obrażać i powtarzać > nazistowskie vitze z czasów II wojny śwaitowej Mieszkalem w USA dziesiatki lat. Problem sprowadza sie do tego, ze natypolonizm propagowany jest w USA tylko i wylacznie przez Zydow lub ich szabasgojow. Dodatkowy problem stanowi niesamowita pasywnosc KPA (po smierci Moskala) oraz polskich organizacji - co pozwala Zydom na opluwanie nas na calego. Na koniec, widze trzecie zrodlo tego problemu w postaci sygnalow przekazywanych znad Wisly do USA - co zaczelo sie w poczatkach lat 1980-tych. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
art.usa Najlepsze dowcipy sa o zydach. 15.12.08, 17:32 Dowcipy o polakach, czyli o polskiej zachlannosci i głupocie, to nie dowcipy. Polski MSZ nabijal się publicznie z nowego Amerykańskiego Prezydenta B. Obamy i tez nikomu nie przeszkadzalo. Polak jest w zasadzie bardzo czuly, wiem po sobie, jeżeli ja żartuje o sobie jest w porządku, ale niech tylko ktoś spróbuje. No to musi Dentysta ze swym nowym plastykowym klejem zeby latac. Nie macie pojęcia co ta nowa technika moze, zęby naklejane plastykiem dentystycznym, nie rozróżnia od zebow starych. Kolor bedzie dopasowany, naklejone stare powiedzmy byle złamane zeby, trzymają jak stare a po farbie nie poznasz za nic. Kurde to jest technika. No zgoda trochę kosztuje, ale za darmo, to nawet w mordę nie dostaniesz. Dzis z dowcipami kolacja, jutro rano niewidzialna reperacja. I tak wroga zawsze trzymasz za jajca. Odpowiedz Link Zgłoś
zaklamanie1 Re: USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o P 15.12.08, 18:41 my polacy jestesmy znani z ignorancji. Nabijamy sie z innych narodowosci ale bron Boze nie wolno innym nabijac sie z nas!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kongreszydowski Wszystkiego najlepszego! 15.12.08, 18:43 W zwiazku z nadchodzacymi swietami Chanuki skladamy wszystkim naszym sympatykom i ulubiencom, a wiec: wet3, remik.bz, observatore77, landaverde, aa_6, dixxi, gurru, redakcja_v, ekumeniczny, silenius.monachijski4, rooboy, mary- magdalene, cygan37, profanum_vulgus, adam97, overshoe, toberson, pinokkio, oko_1 zyczenia wszystkiego trzezwego, normalnego, moralnego i ludzkiego. Jako swiateczny prezent przekazujemy bezinteresownie informacje o tym, ze wyskosc naszych roszczen wobec Polski wynosi na dzien dzisiejszy $99999999999.99 (po odjeciu rabatu w wysokosci 2 rubli i 33 kopiejek za przychylna nam dzialalnosc prezydenta, oby zyl i panowal 120 lat). Wszystkim pozostalym uczestnikom tego forum zyczymy zdrowych i pogodnych swiat Bozego Narodzenia. kongreszydowski Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Polish Jokes 15.12.08, 20:24 Zachowaniem senatora Spectera jestem zdziwiony. Zyje w USA juz ponad 25 lat i wiem, ze opowiadanie dowcipow etnicznych, w tym polskich, jest od dosc juz dawna, zwyczajnie, w zlym tonie. Tego robic nie wypada, i robia to tylko ludzie o niskim poziomie kultury osobistej, ktorych na szczescie w USA az tak wielu nie ma. Albo zatem doszlo do nieporozumienia albo senator Specter to facet bez klasy. Tego w tej chwili nie wiem. Odpowiedz Link Zgłoś
strzelec51 Reakcje na 'Polish jokes' Arlena Spectera 15.12.08, 20:42 Polish joke: Ilu trzeba Polakow aby wkrecic zarowke? Wersja "republikanska": Ilu potrzeba republikanow aby "screw the country" (zakrecic gospodarke)? Nowy "T-shirt" na sprzedaz: "In Poland they tell Pensylvania jokes". Senator Specter jest ze stanu Pensylvania. *** To tyle z pobieznego "googlowania" po internecie w sprawie 'Polish jokes' senatora Arlena Spectera. Odpowiedz Link Zgłoś
staruszekportier Re: USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o P 16.12.08, 13:21 Spotkali się raz Polak, szkop i rusek. I tak dalej. Wszystko jest w porządku i bardzo zabawne jeżeli szkop i rusek są durni a Polak mądry. W przeciwnym razie jest to dowcip antypolski. Odpowiedz Link Zgłoś