Dodaj do ulubionych

USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol...

    • overshoe Amerykański pies 14.12.08, 21:05

    • mark211 Jestem pod wrażeniem gruntownego wykształcenia ... 14.12.08, 21:11
      ... tego senatora. Większość Amerykanów sądzi np. że Europa to
      jeden ze stanów USA, a ten zdawał sobie nawet sprawę, że istnieje
      taki kraj jak Polska, i że naród, który ten kraj zamieszkuje to
      Polacy (sic!). Brawo mister!
      • bortoons Re: Jestem pod wrażeniem gruntownego wykształceni 08.08.09, 22:56
        Brawo, jakis pozytywny wniosek, swają drogą nie wiem skąd wziołeś
        opinnie cytuje: "wiekszość Amerykanów sądzi np. że Europa to
        jeden ze stanów USA"
        koniec cytatu. Ja żyje w Ameryce ćwierć
        wieku i jestem przekonany, że opowiadasz o jakieś innej USA jeszcze
        nie odkrytej..! Zugeruje zatem napisz nam więcej, ludzie lubią
        czytać powieści odkrywcze i jestem przekonany, że Twoje tezy na
        pewno staną się żródłem kolejnych polskich dowcipów....
    • adam97 ten senator to żyd 14.12.08, 21:12
      poczytajcie sobie na angielskiej wikipedii o nim . Rząd amerykański
      jest przesiąknięty żydami . A to żydzicho nie lubi polaków
      • rooboy Re: ten senator to żyd 14.12.08, 21:16
        adam97 napisał:

        > poczytajcie sobie na angielskiej wikipedii o nim . Rząd
        amerykański
        > jest przesiąknięty żydami . A to żydzicho nie lubi polaków

        adam, czyli sadzisz, ze sa wsrod zydow tacy, ktorzy polakow lubia???
        • profanum_vulgus Całe grono żydowskich historyków kocha Polskę. 14.12.08, 21:24
          Np. taki Howard Stern: "W czasie II wojny światowej Polacy zabili
          3 miliony Żydów" (1999) albo Abraham Biderman: " AK prowadziła zdradziecką wojnę
          przeciwko żydom zabijając więcej żydów niż Niemców" (1996). Mark Verstanding:
          "AK (...) chciała
          zabić wszystkich Żydów (...) koncentrując się właśnie na tym, szkody
          jakie wyrządziła Niemcom były znamiennie małe".(1995)
          Oczywiście grono tych wybitnych naukowców jest znacznie większe:
          Icchak Rubin, Shumel Krakowski, Icchak Zukerman czy chociażby
          prof. Bernard Mark, który fałszował akowski Biuletyn Informacyjny
          dodając odpowiednie antysemickie akapity.
      • albinnos Re: ten senator to żyd 14.12.08, 21:35
        A kto tam juz was , Polaczkow lubi?? W ryja z byka i spokoj z wami.
    • guru133 Polonii amerykańskiej w większości nie da się 14.12.08, 21:14
      obrazić, cokolwiek by się o głupocie tego środowiska nie powiedziało. Mądrych
      ludzi tam ze świecą szukać i dlatego, choć liczna, Polonia w życiu politycznym
      i gospodarczym USA, poza nielicznymi wyjątkami, nie liczy się.
      • rooboy Re: Polonii amerykańskiej w większości nie da się 14.12.08, 21:18
        guru133 napisał:

        > obrazić, cokolwiek by się o głupocie tego środowiska nie
        powiedziało. Mądrych
        > ludzi tam ze świecą szukać i dlatego, choć liczna, Polonia w życiu
        politycznym
        > i gospodarczym USA, poza nielicznymi wyjątkami, nie liczy się.

        wiec wg ciebie, gurru, to wystarczajacy powod, aby ich publicznie
        obrazac???
        • albinnos Re:Lubie tych US-senatorow 14.12.08, 21:27
          wala kawe na lawe, prawde o tych polaczkach i w dodatku dowcipnie.A
          polaczki sie im ryja do odbytu bez srodka poslizgowego.No , taka juz
          maja nature.
          • ekumeniczny rzucanie perel przed ... albinnosa ;-))))))))))))) 14.12.08, 21:35
            gdzie ty sie nauczyles takiej nienawisci do Polakow? Na
            uniwersytecie w kibutzu czy tez samodzielna lektura talmudu
            pomieszala ci w glowie?

            Rodacy, prosze zwrocic uwage ze niePOLAK - cenzor nie reaguje na
            kryminalna dzialanosc tego zydowskiego szowinisty.

            niePOLSKI nieudaczniaku, POCHODZENIE chroni cie od odpowiedzialnosci
            karnej ale nie uchroni cie od osmieszenia.

            a do twojego rodaka senatora, twoich rodakow z eshelonu, michnika i
            cenzora, mam nastepujaca wiadomosc:

            you can tell the greatness of the man by the way he treats the
            little man.

            czytaj nastepne moje posty
            • ekumeniczny zydowscy wynalazcy ;-))))))))))))))))))))))))))))) 14.12.08, 21:38
              Kto wynalazl drut miedziany?

              Dwoch "nowojorczykow". Znalezli jednocentowke na chodniku

              Osmiesz nieudaczniaka blaskiem prawdy
              • ekumeniczny kanion colorado ;-))))))))))))))))))))))))))))))) ) 14.12.08, 21:40
                Jak powstal kanion colorado?
                zyd podczas pikniku zgubil jednocentowke

                Osmiesz niePOLSKICH szowinistow blaskiem skojarzen
                ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                • ekumeniczny 40 lat wedrowki na pustyni 14.12.08, 21:42
                  dlaczego zydzi wedrowali 40 lat po pustyni?

                  Bo jeden z nich zgubil srebrnego pieniazka

                  osmiesz nieudaczniakow - szowinistow blaskiem skojarzen
                  ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                  ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                  ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                  • ekumeniczny najswietszy miesiac niePolakow 14.12.08, 21:44
                    Jaki jest najbardziej swiety miesiac niePOLAKOW?
                    Luty. Ma tylko 28 dni ale oni kasuja 100% czynszu za mieszkania
                  • ekumeniczny ekumeniczny pyta niePolski szowinista odpowiada 14.12.08, 21:46
                    Do jakiego kraju Volkvagen sprzedaje samochody z rura wydechowa do
                    srodka?

                    Pochodzenie chroni was od odpowiedzialnosci karnej ale nie uchroni
                    was od osmieszenia.
                    Caly swiat wie kto okradl emerytow podczas obecnego "kryzysu"
                    gospodarczego.
                    • guru133 A ty głupolu gdzie się zaraziłeś takim 14.12.08, 22:06
                      antysemityzmem, w Rydzyklandzie, czy w Bublotece? Współczuję ci mały
                      człowieczku, w sam raz nadajesz się to tego polskiego śmietnika w USA.
                    • rccc Re: ekumeniczny pyta niePolski szowinista odpowia 14.12.08, 22:08
                      dlaczego zydzi maja takie wielkie nosy?
                      powietrze jest za darmo.
                  • kongreszydowski Re: 40 lat wedrowki na pustyni 14.12.08, 21:57
                    ekumeniczny napisał:
                    > dlaczego zydzi wedrowali 40 lat po pustyni?
                    > Bo jeden z nich zgubil srebrnego pieniazka

                    Zgadza sie. Na szczescie go znalezli. U zlodzieja. Polaka.

                    kongreszydowski
                    • ekumeniczny oni sie najlepiej sami osmieszaja 14.12.08, 22:09
                      niePOLSKI nieudaczniaku,
                      nic ci nie pomoze.
                      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                      na calym swiecie wszystkie narody wiedza jaki narod jest narodem
                      zlodziei, oszustow, nierobow.
                      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

                      7/ nie "prywatyzuj" - zyd Mojzesz
                      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
                      kto nie pracuje jesc nie powinien - zyd salomon

                      oswiec niePOLAKOW blaskiem cytatow z biblii
                      ;-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
        • guru133 Zapewne nie, ale ten senator to prawdopodobnie 14.12.08, 21:29
          człowieczek mich pokroju a w spory w rodzinie nie lubię się wtrącać.
    • cygan37 USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol... 14.12.08, 21:31
      Wystarczyło podejść i strzelić gostka w ryja żeby nakrył się butami. Sredni
      adwokat obroniłby napastnika bo rasizm jest w USA zabroniony.
      • rooboy Re: USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o P 14.12.08, 21:40
        cygan37 napisał:

        > Wystarczyło podejść i strzelić gostka w ryja żeby nakrył się
        butami. Sredni
        > adwokat obroniłby napastnika bo rasizm jest w USA zabroniony.


        a "personal assault" nie jest zabroniony? a na czym by ten sredni
        adwokat oparl swoja obrone - provocation??? jesli tak, to widac te
        niektore posty o glupocie polonii amerykanskiej nie sa dalekie od
        prawdy...
    • mary-magdalene Stary wredny Żyd... 14.12.08, 21:38
      dowcipy o Polakach OK, a powiedz coś na Żydów, to Cię od razu nazwą antysemitą
      ?!...nie dzielę ludzi na Żydów, Niemców, Chińczyków, Polaków, Rosjan itd...ale
      jak tu nie napluć takiej kreaturze w twarz...żaden Żyd by na takie publicznie
      wypowiedziane przez polskiego polityka dowcipy nie pozwolił - w Israelu jest
      tylko jedna metoda - "oko za oko, ząb za ząb"...więc - F*ck You, Specter!
    • atyszka Polskie korzenie Obamy 14.12.08, 21:39
      Po co to pseudooburzenie? Nasi politycy całkiem niedawno opowiadali równie
      chamskie dowcipy o polskich korzeniach Obamy...
      • rooboy Re: Polskie korzenie Obamy 14.12.08, 21:44
        atyszka napisał:

        > Po co to pseudooburzenie? Nasi politycy całkiem niedawno
        opowiadali równie
        > chamskie dowcipy o polskich korzeniach Obamy...


        istnieje podejrzenie, ze ten "nasz polityk" opowiadajacy o
        korzeniach obamy niekoniecznie jest taki "nasz"... zakladam tutaj
        oczywiscie, ze piszac "nasz" masz na mysli polski...
        • nick3 Re: Polskie korzenie Obamy 14.12.08, 21:50

          Tak, tak. Jeśli już dojdziemy do wniosku, że ten kto opowaiada takie
          dowcipy, robi coś nieładnego, to zaraz za tym natychmiast drugi
          wniosek: to na pewno dlatego że Nienasz.

          No gdzieżby tam Nasz!;)

          Przecież każde dziecko wie, że Nasi po prostu do rany przyłóż.

          Brzydki rasistowski dowcip? W Polsce? To niemożliwe!

          Musi prowokacja żydowska;)
          • rooboy Re: Polskie korzenie Obamy 14.12.08, 22:14
            nick3 napisał:

            >
            > Tak, tak. Jeśli już dojdziemy do wniosku, że ten kto opowaiada
            takie
            > dowcipy, robi coś nieładnego, to zaraz za tym natychmiast drugi
            > wniosek: to na pewno dlatego że Nienasz.
            >
            > No gdzieżby tam Nasz!;)
            >
            > Przecież każde dziecko wie, że Nasi po prostu do rany przyłóż.
            >
            > Brzydki rasistowski dowcip? W Polsce? To niemożliwe!
            >
            > Musi prowokacja żydowska;)

            nick, relax... mowimy o pewnym polityku, a ty zaraz czepiasz sie
            calego narodu...
    • kongreszydowski USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol.. 14.12.08, 21:51
      Pragniemy poinformowac uczestnikow tego forum, ze senator
      Specter zaprzecza pomowieniom jakoby wypowiadal on sie w
      Senacie na temat konca cywilizacji polskiego czlowieka.
      Specter pyta rowniez o to czy prawda jest ze posel Artur
      Gorski jest Zydem.

      kongreszydowski
      • rccc Re: USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o P 14.12.08, 21:59
        kongreszydowski napisał:

        czy prawda jest ze posel Artur
        > Gorski jest Zydem.

        jest pochodzenia zydowskiego
    • tetradrachma dowcipy o Polakach !? Oczywiście, że na takowe 14.12.08, 22:04
      zasłużylismy. Popatrzcie na hołotę w Sejmie, popatrzcie na naszego
      prezydenta, na v-premiera Leppera, na naszych kibiców. Na jedno
      tylko nie zasłużyliśmy na "polskie obozy śmierci". Tylko ta podłość
      mnie zastanawia i tylko ona zasługuje na pogardę.
      • nowak30 Re:= dowcipy o Polakach !? ===głupku 14.12.08, 22:30
        utop się we własnym gó...e głupku
    • silesius.monachijski4 Spencer jest smierdzacym zydem; to widac i... czuc 14.12.08, 22:07
    • ukos Jaki senator, takie dowcipy /nt 14.12.08, 22:15
    • jola_z_dywit_2006a On cytowal wypowiedzi "etosu" Bolka,Tuska,Kaczora 14.12.08, 22:25

      Borusiewicza, itp.
      Po co sie wiec go czepiac ?
    • redakcja_v parszywy żyd! a mi o żydach nie wolno opowiadać 14.12.08, 22:31
      "pecter's parents were Jewish immigrants, his father from Ukraine, his mother
      from Russia."

      żyd i do tego pół-rusek
      • kongreszydowski Re: parszywy żyd! a mi o żydach nie wolno opowiad 14.12.08, 22:48
        redakcja_v napisała:
        > parszywy żyd! a mi o żydach nie wolno opowiadac
        > żyd i do tego pół-rusek

        Droga redakcjo der sturmer! Po uiszczeniu kwoty $9999.99 przyznamy
        Wam wylaczne prawo opowiadania o Zydach na terenie Jedwabnego. Za
        dodatkowa oplata €9999.99 otrzymacie prawo wylacznosci opowiadania
        o parszywych Zydach na terenie Kielc. O pol-ruskach opowiadac
        mozecie po uiszczeniu polowy powyzszych oplat. Sa to oczywiscie
        oplaty roczne.

        z dziennikarskim pozdrowieniem
        kongreszydowski


    • wari USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol.. 14.12.08, 23:05
      specter.senate.gov/public/
    • gurru ta kanalia to wredny antypolski żyd 14.12.08, 23:06
      • kongreszydowski Re: ta kanalia to wredny antypolski żyd 14.12.08, 23:21
        Istnieje 24 permutacji bez powtorzen w zbiorze slow
        {kanalia, wredny, antypolski, żyd}.
        Czy ktoras z tych permutacji jest faworyzowana przez Ciebie?

    • peterek22 USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol... 14.12.08, 23:28
      A co to sa obrazliwe dowcipy Panie Dziennikarzu GW? Dowcipy sa
      smieszne lub nie. Senator Specter to starszy pan, widocznie nie
      zauwazyl ze polish jokes wyszly z mody jakies 10 lat temu
    • dixxi to odmozdzony zydowski alzheimer 14.12.08, 23:38
      z typowym chamstwem dla swego plemienia
      • kongreszydowski Re: to odmozdzony zydowski alzheimer 15.12.08, 00:09
        dixxi napisała:
        > to odmozdzony zydowski alzheimer z typowym chamstwem dla swego
        > plemienia

        Droga fixxatko! Sprawdzilismy, Alzheimer nie byl Zydem. Byl jednak
        Niemcem. Czy po dokonaniu tej korekty podtrzymujesz swoja teze?

        kongreszydowski

        PS. Zwolnilo sie miejsce w pensjonacie cioci Sary "Pod latarnia".
        Wymagane swiadectwo zdrowia od ginekologa.
        • obserwatore77 zwolniłes jej miejsce pod latarnią? 15.12.08, 13:36
          i kogo ty bronisz
          ten pajac z pensylwanii zachowuje się tak samo jak
          niemieccy naziści
    • aa_6 Ale najistotniejsze jest to, 15.12.08, 00:31
      dlaczego ów człowiek urządził ten niewybredny spektakl z intencją
      obrażenia Polaków jako nacji w obecności Polaków, w miejscu
      publicznym i przy przedstawicielach innych nacji? Bo raczej chyba
      nie opowiadałby tych dowcipów, gdyby nikt się nie przyznał, że jest
      Polakiem? Szkoda, że żaden z obecnych tam Polaków nie spróbował się
      tego od niego dowiedzieć. Ciekawi mnie też, dlaczego nikt mu nie
      przerwał i nie zwrócił uwagi na niestosowność jego prowokacyjnego
      zachowania? I jak zachowaliby się goście klubu, gdyby jakiś znany
      Polak, rangi, powiedzmy, Z. Brzezińskiego zachował się tak samo, to
      znaczy spytałby się, czy na sali są Żydzi i zyskawszy potwierdzenie,
      zacząłby opowiadać dowcipy o Żydach? Nie wiem, kiedy ten koszmar
      antypolonizmu i antysemityzmu się skończy, ale jest to problem dla
      psychologa czy psychoanalityka. Ja jako Polka śmiałabym się do
      rozpuku czy do łez z tych dowcipów, aż facet by się zdziwił i
      przeszłaby mu ochota na tego rodzaju zabawę. Albo przeciwnie,
      potraktowałabym go jak powietrze i zajmowała się wszystkim, tylko
      nie słuchaniem tych dowcipów. Przyjęłabym jedną z tych dwóch
      strategii w zależności od tego, którą uznałabym za korzystniejszą z
      mojego punktu widzenia i doradziłabym mu to samo na wypadek gdyby w
      podobnych okolicznościach ktoś chciał go uraczyć dowcipami o Żydach.
    • szymek_50 USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o Pol... 15.12.08, 09:33
      Nie obrażajmy się o coś co nas wyróżnia.
    • obserwatore77 Antypolonizm w USA zastąpił antysemityzm w XXI w 15.12.08, 13:29
      tak ogromnej fali antypolskiego szowinizmu nie mozna
      porównać z niczym nienawiść do Polaków jest niestety w
      USA faktem
      tylko Polaków można tam bezkarnie obrażać i powtarzać
      nazistowskie vitze z czasów II wojny śwaitowej
      • wet3 Re: obserwatore77 15.12.08, 14:20
        obserwatore77 napisał:

        > tak ogromnej fali antypolskiego szowinizmu nie mozna
        > porównać z niczym nienawiść do Polaków jest niestety w
        > USA faktem
        > tylko Polaków można tam bezkarnie obrażać i powtarzać
        > nazistowskie vitze z czasów II wojny śwaitowej

        Mieszkalem w USA dziesiatki lat. Problem sprowadza sie do tego, ze
        natypolonizm propagowany jest w USA tylko i wylacznie przez Zydow
        lub ich szabasgojow. Dodatkowy problem stanowi niesamowita pasywnosc
        KPA (po smierci Moskala) oraz polskich organizacji - co pozwala
        Zydom na opluwanie nas na calego. Na koniec, widze trzecie zrodlo
        tego problemu w postaci sygnalow przekazywanych znad Wisly do USA -
        co zaczelo sie w poczatkach lat 1980-tych. Pozdrawiam.
    • art.usa Najlepsze dowcipy sa o zydach. 15.12.08, 17:32
      Dowcipy o polakach, czyli o polskiej zachlannosci i głupocie, to nie
      dowcipy. Polski MSZ nabijal się publicznie z nowego Amerykańskiego
      Prezydenta B. Obamy i tez nikomu nie przeszkadzalo.
      Polak jest w zasadzie bardzo czuly, wiem po sobie, jeżeli ja żartuje
      o sobie jest w porządku, ale niech tylko ktoś spróbuje.
      No to musi Dentysta ze swym nowym plastykowym klejem zeby latac.

      Nie macie pojęcia co ta nowa technika moze, zęby naklejane
      plastykiem dentystycznym, nie rozróżnia od zebow starych.
      Kolor bedzie dopasowany, naklejone stare powiedzmy byle złamane
      zeby, trzymają jak stare a po farbie nie poznasz za nic.
      Kurde to jest technika. No zgoda trochę kosztuje, ale za darmo,
      to nawet w mordę nie dostaniesz.

      Dzis z dowcipami kolacja,
      jutro rano niewidzialna reperacja.
      I tak wroga zawsze trzymasz za jajca.
    • zaklamanie1 Re: USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o P 15.12.08, 18:41
      my polacy jestesmy znani z ignorancji. Nabijamy sie z innych
      narodowosci ale bron Boze nie wolno innym nabijac sie z nas!!!
    • kongreszydowski Wszystkiego najlepszego! 15.12.08, 18:43
      W zwiazku z nadchodzacymi swietami Chanuki skladamy wszystkim naszym
      sympatykom i ulubiencom, a wiec:

      wet3, remik.bz, observatore77, landaverde, aa_6, dixxi, gurru,
      redakcja_v, ekumeniczny, silenius.monachijski4, rooboy, mary-
      magdalene, cygan37, profanum_vulgus, adam97, overshoe, toberson,
      pinokkio, oko_1

      zyczenia wszystkiego trzezwego, normalnego, moralnego i ludzkiego.

      Jako swiateczny prezent przekazujemy bezinteresownie informacje o
      tym, ze wyskosc naszych roszczen wobec Polski wynosi na dzien
      dzisiejszy $99999999999.99 (po odjeciu rabatu w wysokosci 2 rubli i
      33 kopiejek za przychylna nam dzialalnosc prezydenta, oby zyl i
      panowal 120 lat).

      Wszystkim pozostalym uczestnikom tego forum zyczymy zdrowych i
      pogodnych swiat Bozego Narodzenia.

      kongreszydowski

    • strzelec51 Polish Jokes 15.12.08, 20:24
      Zachowaniem senatora Spectera jestem zdziwiony. Zyje w USA juz ponad
      25 lat i wiem, ze opowiadanie dowcipow etnicznych, w tym polskich,
      jest od dosc juz dawna, zwyczajnie, w zlym tonie. Tego robic nie
      wypada, i robia to tylko ludzie o niskim poziomie kultury osobistej,
      ktorych na szczescie w USA az tak wielu nie ma.

      Albo zatem doszlo do nieporozumienia albo senator Specter to facet
      bez klasy. Tego w tej chwili nie wiem.
      • strzelec51 Reakcje na 'Polish jokes' Arlena Spectera 15.12.08, 20:42
        Polish joke: Ilu trzeba Polakow aby wkrecic zarowke?
        Wersja "republikanska": Ilu potrzeba republikanow aby "screw the
        country" (zakrecic gospodarke)?

        Nowy "T-shirt" na sprzedaz: "In Poland they tell Pensylvania jokes".

        Senator Specter jest ze stanu Pensylvania.

        ***
        To tyle z pobieznego "googlowania" po internecie w sprawie 'Polish
        jokes' senatora Arlena Spectera.
    • staruszekportier Re: USA: Senator opowiadał publicznie dowcipy o P 16.12.08, 13:21
      Spotkali się raz Polak, szkop i rusek. I tak dalej. Wszystko jest
      w porządku i bardzo zabawne jeżeli szkop i rusek są durni a Polak
      mądry. W przeciwnym razie jest to dowcip antypolski.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka