Dodaj do ulubionych

Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza

21.04.09, 18:17
Wiadomo że kartofel to alkoholik. I wiadomo że kancelaria musi go kryć
wystawiając się na śmieszność. Jeszcze tylko rok z hakiem tego wstydu. Chyba
że kartoflana wątroba rozleci się wcześniej.
Obserwuj wątek
    • funny5 Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 18:19
      Kretynskie tlumaczenie
      • aurumaga Re: Kancelaria sama kupuje testy ciążowe,ciężko,kr 21.04.09, 18:27
        funny5 napisała:

        > Kretynskie tlumaczenie


        Prezydentcie: jestem medialna dziewica...

        Panie PiSdęcie podaj do wiadomości, który dzień w kancelarii jest
        bez viagry?
        Nie chcę na odchodne testu ciążowego.
        Kaczorków nie piję, ale mogę wziąć do torebki, oddam księdzu, bo
        geotermia u nas nie grzeje.
        Oczywiście zgadzam się na wystąpienie w spocie PiS jako dziewica
        Joanna.
        Tak mam na imię.
        Liczę na rolę obrończyni panów „zjawisko biologiczne’ przez
        najbliższe 30 lat naprzemiennego sprawowania władzy.
        Do prośby załączam spis oczekiwanych stanowisk i spraw do umorzenia
        oraz koniecznych do dokonania opłat.
        Proszę o wysłanie pana Lipińskiego.
        Proszę o skorzystanie z Prawa i Sprawiedliwości w sprawiedliwości!

        100 lat PiSu, nigdy w obce ręce!
        • maruda.r Skup butelek niewymiarowych "U Kaczora" 21.04.09, 18:37

          Prezydenckie służby prasowe odpowiadają: "Zakup i użycie miniaturek w miejsce
          pełnowymiarowych butelek alkoholu usprawnia procedurę ich wydawania i rozliczania".

          *****************************

          To i skupem buteleczek kancelaria się zajmuje? Bo termin "rozliczanie" kojarzy
          się ze zwrotem opakowań, by można pobrać następne dobra.



          • mirmat1 [...] 21.04.09, 20:28
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • akkj Re: Ku uciesze POkryminalichow, GWno daje forum d 21.04.09, 21:27
              Szkoda na ciebie przygłupie czasu, ale jak mi się kiedyś będzie chciało to
              wybiorę twoje cytaty pełne miłości chrześcijańskiej. O sorry, tyś chyba
              nieochrzczony...
              Już to o tobie świadczy, że permanentnie pisze "GWno". A może pozbierasz cytaty
              z innych pełnych miłości pisdaków???

              mirmat1 napisał:


              (bla, bla)
          • stalinowiec1 Re: Skup butelek niewymiarowych "U Kaczora" 21.04.09, 21:34
            A ja uważam, że prezydent zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie reelekcji,
            więc postanowił jak ten gość z filmu "Pieniadze to nie wszystko" otworzyć własny
            skup butelek. Teraz zaś ćwiczy.
            • ready4freddy Re: Skup butelek niewymiarowych "U Kaczora" 21.04.09, 23:10
              stalinowiec1 napisał:

              > A ja uważam, że prezydent zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie reelekcji,
              > więc postanowił jak ten gość z filmu "Pieniadze to nie wszystko" otworzyć własn
              > y
              > skup butelek. Teraz zaś ćwiczy.

              wykluczyc tego nie mozna, ale podejrzewam bardziej ambitny zamiar: chce otworzyc
              sklep nocny "U Kaczora" (skoro, jak ujada od paru dni kataryna, viagra byla do
              "ogolnodostepnej apteki", to golda pewnie jest do ogolnodostepnego sklepu, total
              fraternizacja z ludem roboczym :)
              i tu pojawia sie wazne pytanie: a koncesja jest??
        • aja74 Re: Kancelaria sama kupuje testy ciążowe,ciężko,k 21.04.09, 23:28
          No i wreszcie na prezydenta wybierzecie czlowieka ktory publicznie
          przyznal sie do bicia swych dzieci. Tak, donek bedzie nas tak
          samo "klapsami" traktowal jak swoje dzieci? A moze donek swoja zone
          tez dzieli "klapsami"? A z jaka sila to robi?
          Klamczynski nie jest bez wad ale rudy donek to dopiero jest
          falszywiec. Obym sie nie doczekal takiego prezydęta.
          • peryklejtos Re: Kancelaria sama kupuje testy ciążowe,ciężko,k 22.04.09, 09:22
            > No i wreszcie na prezydenta wybierzecie czlowieka ktory publicznie
            > przyznal sie do bicia swych dzieci.

            Miał facet odwagę przyznac się do błędu. Kaczyński nie przyzna się
            do problemu z alkoholem. I kto tu jest fałszywcem? Linia partyjna
            ogranicza ci zdolność myślenia - aktywisto PiS.
    • aurumaga Małpko ty moja z winiakiem,yes,yes,yes łajniakiem! 21.04.09, 18:22
      100 lat PiS (poprawko i szklanką), nigdy w obce ręce.
      Przepijemy babci datki, po wypiciu ważny, gładki!

      Przezorny, ubezpieczony.
      Odchodzi z Szamboobrony.
      Najpierw Polska, winiaki,
      yes,yes,yes łajniaki.
      Szef z kaczorków koniaki.
      Whyski w kaczdziobe pyski.
      Kaczszambo nie zaginie.
      Kandydaci to świnie.
      Kaczorki w Europarlamencie.
      Mają w kiblu wzięcie.
    • jerjar Zdrowie Prezydenciunia! 21.04.09, 18:26
      Wygląda na to, że piją w samolotach politycy. Wiadomo z jakiej opcji, bo przecież innych kancelaria raczej szczuje psami. A ponieważ to opcja znana z hipokryzji, wmawiają sobie, że piją niewiele, bo to małe buteleczki. I w ciagu 3 miesięcy idzie 500 buteleczek.
      - Drobiazg. Zdrowiee Prezydenciuniaa!
      • mut czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledzeni ? 21.04.09, 20:52
        Ano dlatego, że podniecają się zakupami alkoholu przez kancelarię Prezydenta na
        3000 zł a nie zwracają uwagi na to, że ich Słoneczko Peru niejaki herr Tusk w
        tym samym czasie przepił z państwowej kasy 70 000 zł :)
        No ale w GW-nie przecież o tym nie napiszą choć trąbią o tym w radiu :)
        • fidelxxx Re: czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledz 21.04.09, 20:58
          No tak, tyle że nie sam i tylko w kancelarii, która jak wiadomo jako budynek
          daleko nie poleci, a co dopiero na najprzeróżniejsze szczyty.
          • mut Re: czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledz 21.04.09, 21:03
            to cały rząd jest nawalony i dlatego funduje nam takie cuda ??
            • peryklejtos Re: czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledz 22.04.09, 09:25
              Nawalony to jesteś Ty :)
        • czysty_jogurt Re: czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledz 21.04.09, 21:10
          mut napisał:

          > Ano dlatego, że podniecają się zakupami alkoholu przez kancelarię Prezydenta na
          > 3000 zł a nie zwracają uwagi na to, że ich Słoneczko Peru niejaki herr Tusk w
          > tym samym czasie przepił z państwowej kasy 70 000 zł :)
          > No ale w GW-nie przecież o tym nie napiszą choć trąbią o tym w radiu :)

          "mut" sam chyba pod wplywem, skoro ma czkawke i powtarza swoje
          wybitnie inteligentne belkoty (nie napisze posty).
        • hens Re: czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledz 21.04.09, 22:33
          Prezio przyjmuje pięciu , a Tusk całe setki.I tu jest cały problem, aby po
          popijawie nie mieć sraczki.Zawsze jest szansa, że nie wszystkie małpki były
          brudne przed zatankowaniem.
        • koloratura1 Wsadź kłamliwą mordę w kubeł. 22.04.09, 16:01
          mut napisał:

          > Ano dlatego, że podniecają się zakupami alkoholu przez kancelarię Prezydenta na
          > 3000 zł a nie zwracają uwagi na to, że ich Słoneczko Peru niejaki herr Tusk w
          > tym samym czasie przepił z państwowej kasy 70 000 zł :)
          > No ale w GW-nie przecież o tym nie napiszą choć trąbią o tym w radiu :)

          Gazeta również pisała.

          A - w kwestii formalnej:

          1. nie 70 000 a 7000 zł.,
          2. nie w tym samym czasie (dwa miesiące), a od początku kadencji (rok i pięć miesięcy) i jeszcze im 1/3 została,
          3. nie "małpki" wódy, a normalne butelki dobrego białego i czerwonego wina - do eleganckich obiadów, wydawanych dla gości kancelarii.
      • tony.c Najwięcej za twoją kasę wypił Sikorski, drugi Sche 21.04.09, 22:30
        tyna, trzeci Donek wypił tylko za 70.000zł zschetyniały kolego
      • maciekgr Re: Zdrowie Prezydenciunia! 22.04.09, 00:44
        Dobre wrózki piją "kaczuszki"!
    • dobryczlowiek123 Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 18:49
      To oni bedac w pracy hleja? Piekny widok sie wylania kancelari
      Naczelnego Pijaka I Pana PISdenta
      • zigzaur Na Aleksandra Kwaśniewskiego PiSowcy wołali: 21.04.09, 19:02
        Won z Pałacu, ty pajacu!

        Tak dla przypomnienia.
        • mut a jak wołać na Tuska ?? 21.04.09, 21:01
          jak wołać na tuska jeśli jego kancelaria zakupiła za 70 000 zł (siedemdziesiąt
          tysięcy zł)wina w czasie kiedy kancelaria Prezydenta zakupiła alkoholu za 3000
          zł (trzy tysiące)

          czy to znaczy że Tuske pije 23 razy więcej ??
          toż w takim razie on całe życie chodzi nawalony i dlatego wydaje mu się że jest
          cudotwórcą :)
          • leszekes Re: a jak wołać na Tuska ?? 21.04.09, 21:10
            Większość poszła dla prezia, żeby nie obciągał byle czego z gwinta

            mut napisał:

            > jak wołać na tuska jeśli jego kancelaria zakupiła za 70 000 zł
            (siedemdziesiąt
            > tysięcy zł)wina w czasie kiedy kancelaria Prezydenta zakupiła
            alkoholu za 3000
            > zł (trzy tysiące)
            >
            > czy to znaczy że Tuske pije 23 razy więcej ??
            > toż w takim razie on całe życie chodzi nawalony i dlatego wydaje mu
            się że jest
            > cudotwórcą :)

          • peryklejtos Re: a jak wołać na Prezia ?? 22.04.09, 09:27
            > jak wołać na tuska jeśli jego kancelaria zakupiła za 70 000 zł
            (siedemdziesiąt
            > tysięcy zł)wina w czasie kiedy kancelaria Prezydenta zakupiła
            alkoholu za 3000
            > zł (trzy tysiące)

            Kaczorek pije te małpki w samolocie, w trakcie podróży służbowych.
            Nic dziwnego, że potem takie brednie opowiada.
          • koloratura1 Re: a jak wołać na Tuska ?? 22.04.09, 16:06
            mut napisał:

            > jak wołać na tuska jeśli jego kancelaria zakupiła za 70 000 zł (siedemdziesiąt
            > tysięcy zł)wina w czasie kiedy kancelaria Prezydenta zakupiła alkoholu za 3000
            > zł (trzy tysiące)
            >
            > czy to znaczy że Tuske pije 23 razy więcej ??
            > toż w takim razie on całe życie chodzi nawalony i dlatego wydaje mu się że jest
            > cudotwórcą :)

            Powtarzam - wsadź kłamliwą mordę w kubeł (p. - mój poprzedni post).
    • tadjan Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 19:19
      no ale pan pisprezydent shardział: "też mi coś, za niecałe 3 tysiące
      kupili"..... no proszę nawet majestat ma bolszewickie maniery...
      oszwabić, oszukać, napić się i nażreć na koszt społeczeństwa, ot co.
      • staryduster Melina w pałacyku prezydenta PIS-u ? 21.04.09, 19:49
        kiedyś było na sztuki, teraz na małpki ....
        • maciekgr Re: Melina w pałacyku prezydenta PIS-u ? 22.04.09, 00:44
          Dobre wrózki piją "kaczuszki"!
      • leszekes Kiedyś mieli w kancelarii dealera narkotykowego, 21.04.09, 21:06
        ale wpadł...

        tadjan napisał:

        > no ale pan pisprezydent shardział: "też mi coś, za niecałe 3
        tysiące
        > kupili"..... no proszę nawet majestat ma bolszewickie maniery...
        > oszwabić, oszukać, napić się i nażreć na koszt społeczeństwa, ot
        co.

      • tony.c 3 tysiące kosztują mnie imieniny 21.04.09, 22:36
        Prezydent więc tani. Ale Sikorski ma takie imieniny 3 razy w tygodniu
    • czan-dra Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 19:54
      Jak widać, Kaczor to ludzki Pan, te plastikowe to aby rzucać w gawiedż, która
      się zgromadzi na gumnie coby Pana przywitać, a te szklane, no on też musi
      posmakować co tłuszcza chlapie...
    • jchlebowska Opppppppp i na ten news czekalam :P 21.04.09, 20:07
      Nasz szfuncio dllatego walczyl z budzetu o pieniazki, zeby miec na malpki :)
    • jchlebowska I jeszcze jedno 21.04.09, 20:08
      Od kiedy w pracy mozna pic? Jak chce czestowac innych alkoholem to niech robi to
      zwlasnej kieszeni, a sam tez niech pije za wlasne :P
    • savrin Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:09
      "nie jest gruby, tylko ma okrągłą głowę" i wszystko w temacie
      • leszekes Jak "zero" nadepnięte 21.04.09, 21:04
        savrin napisał:

        > "nie jest gruby, tylko ma okrągłą głowę" i wszystko w temacie

        • maciekgr Re: Jak "zero" nadepnięte 22.04.09, 00:42
          Dobre wrózki piją "kaczuszki"!
    • emcza Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:18
      możliwe jest jeszcze jedno wytłumaczenie. samolot napędzany jest zawartością
      "małpek" upsss... "kaczuszek".
    • naszpanrobert Niech Kancelaria nie pije... 21.04.09, 20:22
      to najlepiej zaoszczędzi.
      • lokalny7 Re: Niech Kancelaria nie pije... 21.04.09, 20:25
        Załosne wpisy.
        • leszekes Tylko alkoholik zrozumie drugiego alkoholika 21.04.09, 20:39
          Rozumiesz GO, prawda?

          lokalny7 napisał:

          > Załosne wpisy.

    • leszekes Pierdu, pierdu... im bardziej kombinują, tym 21.04.09, 20:23
      bardziej jestem pewien, że niestety kryją jakiegoś bardzo ważnego
      alkoholika. A kto jest tam najważniejszy? Odpowiedź zna każde
      dziecko. Dobrze, że od tego człowieka nie zależy światowy pokój.
      Dobrze, że nie ma w zasięgu ręki przycisku od rakiet z nuklearnym
      ładunkiem, bo nie wiadomo co by się stało jak by sobie podchmielił.
      Dobrze, że tak niewiele znaczy, choć pewnie sam o sobie myśli akurat
      odwrotnie. Zwłaszcza, jak się "nałoi".
    • wawak1 Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:23
      "małpki, małpy w czerwonym, czarne małpy farfała...
      Co tym brunatnym te małpy ciągłe na myśli?

      kaczynski.mybrute.com/
    • pikofarad Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:24
      Jak czytam takie wypociny w GW to tylko moge sie posmiac.Ale komentarze to
      juz tylko szczyt glupoty forumowiczow.Bawcie sie tak dalej idioci zapatrzeni w
      blazna PO i Tuska.Wszyscy juz sie smieja z tej blazenady Polikata.
      • leszekes Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:32
        Alkoholizm głowy państwa to zbyt poważna sprawa. Ludzie nie radzą
        sobie ze stresem i piją. Dlaczego akurat prezydent miałby być inny?
        Ten nałóg nie wybiera. Chleją nałogowo i ci z podstawowym, i ci z
        wyższym wykształceniem. Chleją księża, generałowie ministrowie...
        chleją prezesi wielkich firm i ich pracownicy... Prezydent nie radzi
        sobie ze stresem. Widać to gołym okiem. Stanowisko wielokrotnie go
        przerosło, więc musi... po prostu musi... i tyle. Powinien się leczyć
        dla swojego własnego dobra. Dla dobra państwa zaś powinien ustąpić.
        Natychmiast.

        pikofarad napisał:

        > Jak czytam takie wypociny w GW to tylko moge sie posmiac.Ale
        komentarze to
        > juz tylko szczyt glupoty forumowiczow.Bawcie sie tak dalej idioci
        zapatrzeni w
        > blazna PO i Tuska.Wszyscy juz sie smieja z tej blazenady Polikata.

        • jchlebowska Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:45
          A niech bedzie alkoholikiem mam to gdzies. Niech pije za swoje :P
          • leszekes Nie myślisz, moja droga kategoriami państwowymi. 21.04.09, 20:51
            Jak będzie zwykłym człowiekiem (co już niedługo nastąpi, bo na drugą
            kadencję wybrany nie zostanie) to niech sobie pije, ile wlezie

            jchlebowska napisała:

            > A niech bedzie alkoholikiem mam to gdzies. Niech pije za swoje :P

      • hens Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 22:40
        Pikofard
        A ty też mając 15 tys zł pensyjki,chlejesz w domciu za firmowe ?
        Czyt.Nasze z podatków.
        To trzeba być nienachapanym pisuarskim skurwielem.
    • nowak11 Ale temat... 21.04.09, 20:26
      Czy wy już nie macie o czym pisać?Weźcie ruszcie dupy sprzed tych komputerów i
      zobaczcie jakimi problemami żyją Polacy w realu.GW kopiuje z WP,ci z kolei z
      Onetu i w kółko to samo.Rzygać się chce.
      • jchlebowska Re: Ale temat... 21.04.09, 20:46
        to nie czytaj :P a, ze gazta to typ "faktoe" to juz dawno wiem :P ale
        przynajmniej nie sa az tak dosadni ;)
      • tw_wielgus Re: Ale temat... 21.04.09, 20:53
        nowak11 napisał:
        >.Rzygać się chce.

        Nikt Ci nie zabroni, śmiało...
      • fidelxxx Re: Ale temat... 21.04.09, 21:00
        Tyle że wszyscy kupują materiały z PAP, a nie kopiują od siebie.
      • koloratura1 Re: Ale temat... 22.04.09, 16:25
        nowak11 napisał:

        > Czy wy już nie macie o czym pisać?Weźcie ruszcie dupy sprzed tych komputerów i
        > zobaczcie jakimi problemami żyją Polacy w realu.GW kopiuje z WP,ci z kolei z
        > Onetu i w kółko to samo.Rzygać się chce.

        To rzygaj. Nie ma zakazu.
        A - jeszcze lepiej - nie katuj się czytaniem czegoś, co tak fatalnie na ciebie wpływa.
    • edek47 Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:27
      Nie dosc, ze alkoholik,TO JESZCZE prezydent.
      • cz27 Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 22:45
        Każdy alkoholik to biedny bardzo chory człowiek a takim jest
        Kaczynski,
      • koloratura1 Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 22.04.09, 16:28
        edek47 napisał:

        > Nie dosc, ze alkoholik,TO JESZCZE prezydent.

        Na szczęście - tylko pisprezydent.
    • ja.ja222 Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:28
      A co z ustawą o wychowaniu w trzeźwości? Czy w wizytach osoby w nich
      biorące udział były schlane? Na to wychodzi.
    • panzwarszawy Dobry Wieczór Walikonie ! 21.04.09, 20:29
      Mówię do tych forumowych funkcjonariuszy PO, którzy nie mając
      dziewczyny, będąc bezrobotnymi i nie mając przyjaciół wypisują tu
      codziennie po kilkanaście godzin swoje frustracje za
      błogosławieństwem Ojca Redaktora...

      Zdejmijcie na chwilę jedną rękę z waszych dźwigni i przypatrzcie się
      zdjęciu Palikota...

      Czyż nie wygląda na nim żałośnie jak ktoś, kto urodził się " z góry
      przegranym " i skończy jak przegrany ?
      Podobny jest nawet do Tuska PO jego pierwszych przegranych wyborach -
      co za Cudowny i niezapomniany widok!!!

      • eszuran Re: Dobry Wieczór Walikonie ! 21.04.09, 20:34
        Zawsze kryterium oceny jest u ciebie wygląd? No to pewnie uważasz Stephena
        Hawkinga i Stanisława Lema za przegrańców.
        ----------
        kultturystyka.blox.pl - lata 80., m.in. Corey Haim i Corey Feldman,
        Talking Heads, Atari i inne obiekty kultu
      • q3000 Re: Od razu widać żeś cham z warszawy! 21.04.09, 20:35
        Nie musisz się aż tak przedstawiać. To widać , słychać i czuć.
      • leszekes Re: Dobry Wieczór Walikonie ! 21.04.09, 20:36
        Skoro już sobie dobrze zrobiłeś to zastanów się nad konsekwencjami
        picia głowy państwa a potem zrób to samo wstawiając w to miejsce
        zwykłego posła (choćby i Palikota). Nie widzisz różnicy? Jeżeli nie
        to współczuję. Samogwałt nie wpływa dobrze na twój mózg. Miłego
        dnia:))

        panzwarszawy napisał:

        > Mówię do tych forumowych funkcjonariuszy PO, którzy nie mając
        > dziewczyny, będąc bezrobotnymi i nie mając przyjaciół wypisują tu
        > codziennie po kilkanaście godzin swoje frustracje za
        > błogosławieństwem Ojca Redaktora...
        >
        > Zdejmijcie na chwilę jedną rękę z waszych dźwigni i przypatrzcie
        się
        > zdjęciu Palikota...
        >
        > Czyż nie wygląda na nim żałośnie jak ktoś, kto urodził się " z góry
        > przegranym " i skończy jak przegrany ?
        > Podobny jest nawet do Tuska PO jego pierwszych przegranych wyborach
        -
        > co za Cudowny i niezapomniany widok!!!
        >

      • eornom Re: brzmi jakoś lepiej... 22.04.09, 15:45
        panzwarszawy napisał:

        > Mówię do tych forumowych funkcjonariuszy PiS, którzy nie mając
        > dziewczyny, będąc bezrobotnymi i nie mając przyjaciół wypisują tu
        > codziennie po kilkanaście godzin swoje frustracje za
        > błogosławieństwem Ojca Dyrektora...
        >
        > Zdejmijcie na chwilę jedną rękę z waszych dźwigni i przypatrzcie się
        > zdjęciu Lecha Kaczyńskiego...
        >
        > Czyż nie wygląda na nim żałośnie jak ktoś, kto urodził się " z góry
        > przegranym " i skończy jak przegrany ?
        > Podobny jest nawet do Jarosława Kaczyńskiego po ostatnich przegranych przez
        niego wyborach -
        > co za Cudowny i niezapomniany widok!!!
    • zegareek Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:31
      Sytuacja jest żenująca - każde tłumaczenie sprowadza sie do tego, że pije
      Prezydent (w pracy)i jego urzędnicy (w pracy)- i pasażerowie, którzy,jak
      rozumiem, także latają z Prezydentem służbowo, bo nie wyobrażam sobie, żeby
      Prezydent woził w samolocie kogokolwiek prywatnie - więc reasumując - PIJĄ NA
      SŁUŻBIE - i to jest przykład "wzmożenia moralnego" a la PIS.
      DOSYĆ TEGO !!!
      • sza.raczek Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:52
        A nam w pracy pić nie wolno... :(
        Ale może za przykładem głowy (okrągłej ;)) państwa też pozwolą? ;)
    • tw_wielgus Małpki wy moje kochane… 21.04.09, 20:32
      Cyrk małpą stoi.. Pamiętam jak w Charkowie jedna małpa podstawiła
      Kwaśniewskiemu nogę powodując bolesną kontuzję goleni.
      Zastanawiająca jest również tajemnicza sprawa złamanej ręki J
      Kaczyńskiego po wizycie w kancelarii brata. Czyżby przewróciła go ta
      małpa z czerwoną etykietką…!?
      • cz27 Re: Małpki wy moje kochane… 21.04.09, 22:48
        tw_wielgus napisał:

        > Cyrk małpą stoi.. Pamiętam jak w Charkowie jedna małpa podstawiła
        > Kwaśniewskiemu nogę powodując bolesną kontuzję goleni.
        > Zastanawiająca jest również tajemnicza sprawa złamanej ręki J
        > Kaczyńskiego po wizycie w kancelarii brata. Czyżby przewróciła go
        ta
        > małpa z czerwoną etykietką…!? W Charkowie Kwaśniewskiego uchlał
        GłoDZ,ten to może wyżłopać!!!! jak chora krowa,całe wiadro.
    • q3000 Po "małpce" polityka wydaje się łatwiejsza... 21.04.09, 20:33
      .. i o małe "co nieco" przyjemniejsza. I ten Tusk nie taki straszny.
      • cillian1 Jak nie patrzeć, to leszek-peszek zatrudnia u sieb 21.04.09, 20:40
        za kogo oni się uważają, że ludzie nie potrafią liczyć? Mogą pojechać do
        hurtowni i kupić większą ilość w większych pojemnika. Popaprani ludzie!!!! A
        może najnormalniej poj...ani kretyni. I dalej idą w zaparte, żeby tylko wyjść z
        twarzą. Ale czy oni jeszcze mogą spojrzeć w lustro? Na pewno podczas picia
        małpek mogą :D
        • panzwarszawy Dobry Wieczór Walikoniu !!! 21.04.09, 20:50
          A gdzie Twój przyjaciel Pakulec ?
          Nie siedź tyle przy komputerze, bo PO i tak nie zapłaci Ci za
          nadgodziny.
          Walnij sobie "małpkę", wrzuć na luz, zbajeruj jakąś laskę i chociaż
          raz w życiu pożądnie pobzykaj, bo zwariujesz od tego
          POlitykierowania.
          Na mnie laska już czeka. Pa...
          • leszekes Kolegi? Gratuluję. Można i tak... :) 21.04.09, 20:52
            panzwarszawy napisał:

            > A gdzie Twój przyjaciel Pakulec ?
            > Nie siedź tyle przy komputerze, bo PO i tak nie zapłaci Ci za
            > nadgodziny.
            > Walnij sobie "małpkę", wrzuć na luz, zbajeruj jakąś laskę i chociaż
            > raz w życiu pożądnie pobzykaj, bo zwariujesz od tego
            > POlitykierowania.
            > Na mnie laska już czeka. Pa...

          • cillian1 Re: Dobry Wieczór Walikoniu !!! 21.04.09, 21:08
            > Na mnie laska już czeka. Pa...

            robisz laski? Oj.... to jarek się ucieszy :D

    • bwwald07 GW pisze: 21.04.09, 20:39
      "Jest jeszcze jedna zagadkowa kwestia. Dlaczego Kancelaria Prezydenta
      nie chce, by alkohol dostarczany był przez tę samą firmę cateringową
      (jej nazwy Kancelaria nie ujawnia), która zajmuje się posiłkami na
      pokładzie."


      1. Czy tak trudno jest sprawdzić jaka to firma? Chyba był jakiś
      przetarg. Przetarg był tajny i ustawa o przetargach (jawnych) nie obowiązuje?

      2. Czy rząd i prezydenta obsługuje ta sama firma cateringowa
      dostarczająca "futer" i "chlanie"? Jeśli są 2 firmy, to czy nie
      taniej byłoby ogłosić 1 przetarg? Loty samolotów obsługuje tylko rząd
      - vide "awantura o samolot". Trochę dziwne aby ogłaszano 2 przetargi.


    • anbowi Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:39
      Nieźle się żyje u prezydenta. Był diler narkotykowy, viagra, małpki,
      czekamy na dziewczynki z agencji towarzyskiej.
      • leszekes żyć nie umierać... ah... ci to wiedzą, że żyją... 21.04.09, 20:43
        Teraz już wiemy, skąd te "małpie miny" głowy państwa. Jak się
        skończyły narkotyki, bo dealer wpadł to trzeba chociaż alkoholem
        wypełnić pustkę po nich


        anbowi napisała:

        > Nieźle się żyje u prezydenta. Był diler narkotykowy, viagra,
        małpki,
        > czekamy na dziewczynki z agencji towarzyskiej.

        • jkredman a w kancelarii premiera 21.04.09, 22:32
          hektolitry wina

          jeden wart drugiego - po prostu trzeba wyrugować alkohol z z miejsc pracy i tyle
          dozwolone tylko przy spotkaniach z państwowymi, samorządowymi delegacjami
          zagranicznymi
          minister nie musi przyjmować kolegę drinkiem
          częstowanie dziennikarzy alkoholem to w ogóle jakiś chory absurd - jeżeli ktoś
          uważa że t standard niech lata samolotami rejsowymi
    • cichoszasza Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:41
      No tak. Pan prezydent jes PiSsed.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka