dan3iger 21.04.09, 18:17 Wiadomo że kartofel to alkoholik. I wiadomo że kancelaria musi go kryć wystawiając się na śmieszność. Jeszcze tylko rok z hakiem tego wstydu. Chyba że kartoflana wątroba rozleci się wcześniej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
funny5 Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 18:19 Kretynskie tlumaczenie Odpowiedz Link Zgłoś
aurumaga Re: Kancelaria sama kupuje testy ciążowe,ciężko,kr 21.04.09, 18:27 funny5 napisała: > Kretynskie tlumaczenie Prezydentcie: jestem medialna dziewica... Panie PiSdęcie podaj do wiadomości, który dzień w kancelarii jest bez viagry? Nie chcę na odchodne testu ciążowego. Kaczorków nie piję, ale mogę wziąć do torebki, oddam księdzu, bo geotermia u nas nie grzeje. Oczywiście zgadzam się na wystąpienie w spocie PiS jako dziewica Joanna. Tak mam na imię. Liczę na rolę obrończyni panów „zjawisko biologiczne’ przez najbliższe 30 lat naprzemiennego sprawowania władzy. Do prośby załączam spis oczekiwanych stanowisk i spraw do umorzenia oraz koniecznych do dokonania opłat. Proszę o wysłanie pana Lipińskiego. Proszę o skorzystanie z Prawa i Sprawiedliwości w sprawiedliwości! 100 lat PiSu, nigdy w obce ręce! Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Skup butelek niewymiarowych "U Kaczora" 21.04.09, 18:37 Prezydenckie służby prasowe odpowiadają: "Zakup i użycie miniaturek w miejsce pełnowymiarowych butelek alkoholu usprawnia procedurę ich wydawania i rozliczania". ***************************** To i skupem buteleczek kancelaria się zajmuje? Bo termin "rozliczanie" kojarzy się ze zwrotem opakowań, by można pobrać następne dobra. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 [...] 21.04.09, 20:28 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Ku uciesze POkryminalichow, GWno daje forum d 21.04.09, 21:27 Szkoda na ciebie przygłupie czasu, ale jak mi się kiedyś będzie chciało to wybiorę twoje cytaty pełne miłości chrześcijańskiej. O sorry, tyś chyba nieochrzczony... Już to o tobie świadczy, że permanentnie pisze "GWno". A może pozbierasz cytaty z innych pełnych miłości pisdaków??? mirmat1 napisał: (bla, bla) Odpowiedz Link Zgłoś
stalinowiec1 Re: Skup butelek niewymiarowych "U Kaczora" 21.04.09, 21:34 A ja uważam, że prezydent zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie reelekcji, więc postanowił jak ten gość z filmu "Pieniadze to nie wszystko" otworzyć własny skup butelek. Teraz zaś ćwiczy. Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: Skup butelek niewymiarowych "U Kaczora" 21.04.09, 23:10 stalinowiec1 napisał: > A ja uważam, że prezydent zdaje sobie sprawę z tego, że nie będzie reelekcji, > więc postanowił jak ten gość z filmu "Pieniadze to nie wszystko" otworzyć własn > y > skup butelek. Teraz zaś ćwiczy. wykluczyc tego nie mozna, ale podejrzewam bardziej ambitny zamiar: chce otworzyc sklep nocny "U Kaczora" (skoro, jak ujada od paru dni kataryna, viagra byla do "ogolnodostepnej apteki", to golda pewnie jest do ogolnodostepnego sklepu, total fraternizacja z ludem roboczym :) i tu pojawia sie wazne pytanie: a koncesja jest?? Odpowiedz Link Zgłoś
aja74 Re: Kancelaria sama kupuje testy ciążowe,ciężko,k 21.04.09, 23:28 No i wreszcie na prezydenta wybierzecie czlowieka ktory publicznie przyznal sie do bicia swych dzieci. Tak, donek bedzie nas tak samo "klapsami" traktowal jak swoje dzieci? A moze donek swoja zone tez dzieli "klapsami"? A z jaka sila to robi? Klamczynski nie jest bez wad ale rudy donek to dopiero jest falszywiec. Obym sie nie doczekal takiego prezydęta. Odpowiedz Link Zgłoś
peryklejtos Re: Kancelaria sama kupuje testy ciążowe,ciężko,k 22.04.09, 09:22 > No i wreszcie na prezydenta wybierzecie czlowieka ktory publicznie > przyznal sie do bicia swych dzieci. Miał facet odwagę przyznac się do błędu. Kaczyński nie przyzna się do problemu z alkoholem. I kto tu jest fałszywcem? Linia partyjna ogranicza ci zdolność myślenia - aktywisto PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
aurumaga Małpko ty moja z winiakiem,yes,yes,yes łajniakiem! 21.04.09, 18:22 100 lat PiS (poprawko i szklanką), nigdy w obce ręce. Przepijemy babci datki, po wypiciu ważny, gładki! Przezorny, ubezpieczony. Odchodzi z Szamboobrony. Najpierw Polska, winiaki, yes,yes,yes łajniaki. Szef z kaczorków koniaki. Whyski w kaczdziobe pyski. Kaczszambo nie zaginie. Kandydaci to świnie. Kaczorki w Europarlamencie. Mają w kiblu wzięcie. Odpowiedz Link Zgłoś
jerjar Zdrowie Prezydenciunia! 21.04.09, 18:26 Wygląda na to, że piją w samolotach politycy. Wiadomo z jakiej opcji, bo przecież innych kancelaria raczej szczuje psami. A ponieważ to opcja znana z hipokryzji, wmawiają sobie, że piją niewiele, bo to małe buteleczki. I w ciagu 3 miesięcy idzie 500 buteleczek. - Drobiazg. Zdrowiee Prezydenciuniaa! Odpowiedz Link Zgłoś
mut czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledzeni ? 21.04.09, 20:52 Ano dlatego, że podniecają się zakupami alkoholu przez kancelarię Prezydenta na 3000 zł a nie zwracają uwagi na to, że ich Słoneczko Peru niejaki herr Tusk w tym samym czasie przepił z państwowej kasy 70 000 zł :) No ale w GW-nie przecież o tym nie napiszą choć trąbią o tym w radiu :) Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Re: czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledz 21.04.09, 20:58 No tak, tyle że nie sam i tylko w kancelarii, która jak wiadomo jako budynek daleko nie poleci, a co dopiero na najprzeróżniejsze szczyty. Odpowiedz Link Zgłoś
mut Re: czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledz 21.04.09, 21:03 to cały rząd jest nawalony i dlatego funduje nam takie cuda ?? Odpowiedz Link Zgłoś
peryklejtos Re: czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledz 22.04.09, 09:25 Nawalony to jesteś Ty :) Odpowiedz Link Zgłoś
czysty_jogurt Re: czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledz 21.04.09, 21:10 mut napisał: > Ano dlatego, że podniecają się zakupami alkoholu przez kancelarię Prezydenta na > 3000 zł a nie zwracają uwagi na to, że ich Słoneczko Peru niejaki herr Tusk w > tym samym czasie przepił z państwowej kasy 70 000 zł :) > No ale w GW-nie przecież o tym nie napiszą choć trąbią o tym w radiu :) "mut" sam chyba pod wplywem, skoro ma czkawke i powtarza swoje wybitnie inteligentne belkoty (nie napisze posty). Odpowiedz Link Zgłoś
hens Re: czy Tusk to pijak ?dlaczego POwcy są upośledz 21.04.09, 22:33 Prezio przyjmuje pięciu , a Tusk całe setki.I tu jest cały problem, aby po popijawie nie mieć sraczki.Zawsze jest szansa, że nie wszystkie małpki były brudne przed zatankowaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Wsadź kłamliwą mordę w kubeł. 22.04.09, 16:01 mut napisał: > Ano dlatego, że podniecają się zakupami alkoholu przez kancelarię Prezydenta na > 3000 zł a nie zwracają uwagi na to, że ich Słoneczko Peru niejaki herr Tusk w > tym samym czasie przepił z państwowej kasy 70 000 zł :) > No ale w GW-nie przecież o tym nie napiszą choć trąbią o tym w radiu :) Gazeta również pisała. A - w kwestii formalnej: 1. nie 70 000 a 7000 zł., 2. nie w tym samym czasie (dwa miesiące), a od początku kadencji (rok i pięć miesięcy) i jeszcze im 1/3 została, 3. nie "małpki" wódy, a normalne butelki dobrego białego i czerwonego wina - do eleganckich obiadów, wydawanych dla gości kancelarii. Odpowiedz Link Zgłoś
tony.c Najwięcej za twoją kasę wypił Sikorski, drugi Sche 21.04.09, 22:30 tyna, trzeci Donek wypił tylko za 70.000zł zschetyniały kolego Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: Zdrowie Prezydenciunia! 22.04.09, 00:44 Dobre wrózki piją "kaczuszki"! Odpowiedz Link Zgłoś
dobryczlowiek123 Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 18:49 To oni bedac w pracy hleja? Piekny widok sie wylania kancelari Naczelnego Pijaka I Pana PISdenta Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Na Aleksandra Kwaśniewskiego PiSowcy wołali: 21.04.09, 19:02 Won z Pałacu, ty pajacu! Tak dla przypomnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
mut a jak wołać na Tuska ?? 21.04.09, 21:01 jak wołać na tuska jeśli jego kancelaria zakupiła za 70 000 zł (siedemdziesiąt tysięcy zł)wina w czasie kiedy kancelaria Prezydenta zakupiła alkoholu za 3000 zł (trzy tysiące) czy to znaczy że Tuske pije 23 razy więcej ?? toż w takim razie on całe życie chodzi nawalony i dlatego wydaje mu się że jest cudotwórcą :) Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Re: a jak wołać na Tuska ?? 21.04.09, 21:10 Większość poszła dla prezia, żeby nie obciągał byle czego z gwinta mut napisał: > jak wołać na tuska jeśli jego kancelaria zakupiła za 70 000 zł (siedemdziesiąt > tysięcy zł)wina w czasie kiedy kancelaria Prezydenta zakupiła alkoholu za 3000 > zł (trzy tysiące) > > czy to znaczy że Tuske pije 23 razy więcej ?? > toż w takim razie on całe życie chodzi nawalony i dlatego wydaje mu się że jest > cudotwórcą :) Odpowiedz Link Zgłoś
peryklejtos Re: a jak wołać na Prezia ?? 22.04.09, 09:27 > jak wołać na tuska jeśli jego kancelaria zakupiła za 70 000 zł (siedemdziesiąt > tysięcy zł)wina w czasie kiedy kancelaria Prezydenta zakupiła alkoholu za 3000 > zł (trzy tysiące) Kaczorek pije te małpki w samolocie, w trakcie podróży służbowych. Nic dziwnego, że potem takie brednie opowiada. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: a jak wołać na Tuska ?? 22.04.09, 16:06 mut napisał: > jak wołać na tuska jeśli jego kancelaria zakupiła za 70 000 zł (siedemdziesiąt > tysięcy zł)wina w czasie kiedy kancelaria Prezydenta zakupiła alkoholu za 3000 > zł (trzy tysiące) > > czy to znaczy że Tuske pije 23 razy więcej ?? > toż w takim razie on całe życie chodzi nawalony i dlatego wydaje mu się że jest > cudotwórcą :) Powtarzam - wsadź kłamliwą mordę w kubeł (p. - mój poprzedni post). Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 19:19 no ale pan pisprezydent shardział: "też mi coś, za niecałe 3 tysiące kupili"..... no proszę nawet majestat ma bolszewickie maniery... oszwabić, oszukać, napić się i nażreć na koszt społeczeństwa, ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
staryduster Melina w pałacyku prezydenta PIS-u ? 21.04.09, 19:49 kiedyś było na sztuki, teraz na małpki .... Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: Melina w pałacyku prezydenta PIS-u ? 22.04.09, 00:44 Dobre wrózki piją "kaczuszki"! Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Kiedyś mieli w kancelarii dealera narkotykowego, 21.04.09, 21:06 ale wpadł... tadjan napisał: > no ale pan pisprezydent shardział: "też mi coś, za niecałe 3 tysiące > kupili"..... no proszę nawet majestat ma bolszewickie maniery... > oszwabić, oszukać, napić się i nażreć na koszt społeczeństwa, ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
tony.c 3 tysiące kosztują mnie imieniny 21.04.09, 22:36 Prezydent więc tani. Ale Sikorski ma takie imieniny 3 razy w tygodniu Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 19:54 Jak widać, Kaczor to ludzki Pan, te plastikowe to aby rzucać w gawiedż, która się zgromadzi na gumnie coby Pana przywitać, a te szklane, no on też musi posmakować co tłuszcza chlapie... Odpowiedz Link Zgłoś
jchlebowska Opppppppp i na ten news czekalam :P 21.04.09, 20:07 Nasz szfuncio dllatego walczyl z budzetu o pieniazki, zeby miec na malpki :) Odpowiedz Link Zgłoś
jchlebowska I jeszcze jedno 21.04.09, 20:08 Od kiedy w pracy mozna pic? Jak chce czestowac innych alkoholem to niech robi to zwlasnej kieszeni, a sam tez niech pije za wlasne :P Odpowiedz Link Zgłoś
savrin Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:09 "nie jest gruby, tylko ma okrągłą głowę" i wszystko w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Jak "zero" nadepnięte 21.04.09, 21:04 savrin napisał: > "nie jest gruby, tylko ma okrągłą głowę" i wszystko w temacie Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: Jak "zero" nadepnięte 22.04.09, 00:42 Dobre wrózki piją "kaczuszki"! Odpowiedz Link Zgłoś
emcza Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:18 możliwe jest jeszcze jedno wytłumaczenie. samolot napędzany jest zawartością "małpek" upsss... "kaczuszek". Odpowiedz Link Zgłoś
naszpanrobert Niech Kancelaria nie pije... 21.04.09, 20:22 to najlepiej zaoszczędzi. Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Tylko alkoholik zrozumie drugiego alkoholika 21.04.09, 20:39 Rozumiesz GO, prawda? lokalny7 napisał: > Załosne wpisy. Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Pierdu, pierdu... im bardziej kombinują, tym 21.04.09, 20:23 bardziej jestem pewien, że niestety kryją jakiegoś bardzo ważnego alkoholika. A kto jest tam najważniejszy? Odpowiedź zna każde dziecko. Dobrze, że od tego człowieka nie zależy światowy pokój. Dobrze, że nie ma w zasięgu ręki przycisku od rakiet z nuklearnym ładunkiem, bo nie wiadomo co by się stało jak by sobie podchmielił. Dobrze, że tak niewiele znaczy, choć pewnie sam o sobie myśli akurat odwrotnie. Zwłaszcza, jak się "nałoi". Odpowiedz Link Zgłoś
wawak1 Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:23 "małpki, małpy w czerwonym, czarne małpy farfała... Co tym brunatnym te małpy ciągłe na myśli? kaczynski.mybrute.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
pikofarad Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:24 Jak czytam takie wypociny w GW to tylko moge sie posmiac.Ale komentarze to juz tylko szczyt glupoty forumowiczow.Bawcie sie tak dalej idioci zapatrzeni w blazna PO i Tuska.Wszyscy juz sie smieja z tej blazenady Polikata. Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:32 Alkoholizm głowy państwa to zbyt poważna sprawa. Ludzie nie radzą sobie ze stresem i piją. Dlaczego akurat prezydent miałby być inny? Ten nałóg nie wybiera. Chleją nałogowo i ci z podstawowym, i ci z wyższym wykształceniem. Chleją księża, generałowie ministrowie... chleją prezesi wielkich firm i ich pracownicy... Prezydent nie radzi sobie ze stresem. Widać to gołym okiem. Stanowisko wielokrotnie go przerosło, więc musi... po prostu musi... i tyle. Powinien się leczyć dla swojego własnego dobra. Dla dobra państwa zaś powinien ustąpić. Natychmiast. pikofarad napisał: > Jak czytam takie wypociny w GW to tylko moge sie posmiac.Ale komentarze to > juz tylko szczyt glupoty forumowiczow.Bawcie sie tak dalej idioci zapatrzeni w > blazna PO i Tuska.Wszyscy juz sie smieja z tej blazenady Polikata. Odpowiedz Link Zgłoś
jchlebowska Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:45 A niech bedzie alkoholikiem mam to gdzies. Niech pije za swoje :P Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Nie myślisz, moja droga kategoriami państwowymi. 21.04.09, 20:51 Jak będzie zwykłym człowiekiem (co już niedługo nastąpi, bo na drugą kadencję wybrany nie zostanie) to niech sobie pije, ile wlezie jchlebowska napisała: > A niech bedzie alkoholikiem mam to gdzies. Niech pije za swoje :P Odpowiedz Link Zgłoś
hens Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 22:40 Pikofard A ty też mając 15 tys zł pensyjki,chlejesz w domciu za firmowe ? Czyt.Nasze z podatków. To trzeba być nienachapanym pisuarskim skurwielem. Odpowiedz Link Zgłoś
nowak11 Ale temat... 21.04.09, 20:26 Czy wy już nie macie o czym pisać?Weźcie ruszcie dupy sprzed tych komputerów i zobaczcie jakimi problemami żyją Polacy w realu.GW kopiuje z WP,ci z kolei z Onetu i w kółko to samo.Rzygać się chce. Odpowiedz Link Zgłoś
jchlebowska Re: Ale temat... 21.04.09, 20:46 to nie czytaj :P a, ze gazta to typ "faktoe" to juz dawno wiem :P ale przynajmniej nie sa az tak dosadni ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Ale temat... 21.04.09, 20:53 nowak11 napisał: >.Rzygać się chce. Nikt Ci nie zabroni, śmiało... Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx Re: Ale temat... 21.04.09, 21:00 Tyle że wszyscy kupują materiały z PAP, a nie kopiują od siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Ale temat... 22.04.09, 16:25 nowak11 napisał: > Czy wy już nie macie o czym pisać?Weźcie ruszcie dupy sprzed tych komputerów i > zobaczcie jakimi problemami żyją Polacy w realu.GW kopiuje z WP,ci z kolei z > Onetu i w kółko to samo.Rzygać się chce. To rzygaj. Nie ma zakazu. A - jeszcze lepiej - nie katuj się czytaniem czegoś, co tak fatalnie na ciebie wpływa. Odpowiedz Link Zgłoś
edek47 Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:27 Nie dosc, ze alkoholik,TO JESZCZE prezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 22:45 Każdy alkoholik to biedny bardzo chory człowiek a takim jest Kaczynski, Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 22.04.09, 16:28 edek47 napisał: > Nie dosc, ze alkoholik,TO JESZCZE prezydent. Na szczęście - tylko pisprezydent. Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ja222 Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:28 A co z ustawą o wychowaniu w trzeźwości? Czy w wizytach osoby w nich biorące udział były schlane? Na to wychodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
panzwarszawy Dobry Wieczór Walikonie ! 21.04.09, 20:29 Mówię do tych forumowych funkcjonariuszy PO, którzy nie mając dziewczyny, będąc bezrobotnymi i nie mając przyjaciół wypisują tu codziennie po kilkanaście godzin swoje frustracje za błogosławieństwem Ojca Redaktora... Zdejmijcie na chwilę jedną rękę z waszych dźwigni i przypatrzcie się zdjęciu Palikota... Czyż nie wygląda na nim żałośnie jak ktoś, kto urodził się " z góry przegranym " i skończy jak przegrany ? Podobny jest nawet do Tuska PO jego pierwszych przegranych wyborach - co za Cudowny i niezapomniany widok!!! Odpowiedz Link Zgłoś
eszuran Re: Dobry Wieczór Walikonie ! 21.04.09, 20:34 Zawsze kryterium oceny jest u ciebie wygląd? No to pewnie uważasz Stephena Hawkinga i Stanisława Lema za przegrańców. ---------- kultturystyka.blox.pl - lata 80., m.in. Corey Haim i Corey Feldman, Talking Heads, Atari i inne obiekty kultu Odpowiedz Link Zgłoś
q3000 Re: Od razu widać żeś cham z warszawy! 21.04.09, 20:35 Nie musisz się aż tak przedstawiać. To widać , słychać i czuć. Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Re: Dobry Wieczór Walikonie ! 21.04.09, 20:36 Skoro już sobie dobrze zrobiłeś to zastanów się nad konsekwencjami picia głowy państwa a potem zrób to samo wstawiając w to miejsce zwykłego posła (choćby i Palikota). Nie widzisz różnicy? Jeżeli nie to współczuję. Samogwałt nie wpływa dobrze na twój mózg. Miłego dnia:)) panzwarszawy napisał: > Mówię do tych forumowych funkcjonariuszy PO, którzy nie mając > dziewczyny, będąc bezrobotnymi i nie mając przyjaciół wypisują tu > codziennie po kilkanaście godzin swoje frustracje za > błogosławieństwem Ojca Redaktora... > > Zdejmijcie na chwilę jedną rękę z waszych dźwigni i przypatrzcie się > zdjęciu Palikota... > > Czyż nie wygląda na nim żałośnie jak ktoś, kto urodził się " z góry > przegranym " i skończy jak przegrany ? > Podobny jest nawet do Tuska PO jego pierwszych przegranych wyborach - > co za Cudowny i niezapomniany widok!!! > Odpowiedz Link Zgłoś
eornom Re: brzmi jakoś lepiej... 22.04.09, 15:45 panzwarszawy napisał: > Mówię do tych forumowych funkcjonariuszy PiS, którzy nie mając > dziewczyny, będąc bezrobotnymi i nie mając przyjaciół wypisują tu > codziennie po kilkanaście godzin swoje frustracje za > błogosławieństwem Ojca Dyrektora... > > Zdejmijcie na chwilę jedną rękę z waszych dźwigni i przypatrzcie się > zdjęciu Lecha Kaczyńskiego... > > Czyż nie wygląda na nim żałośnie jak ktoś, kto urodził się " z góry > przegranym " i skończy jak przegrany ? > Podobny jest nawet do Jarosława Kaczyńskiego po ostatnich przegranych przez niego wyborach - > co za Cudowny i niezapomniany widok!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zegareek Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:31 Sytuacja jest żenująca - każde tłumaczenie sprowadza sie do tego, że pije Prezydent (w pracy)i jego urzędnicy (w pracy)- i pasażerowie, którzy,jak rozumiem, także latają z Prezydentem służbowo, bo nie wyobrażam sobie, żeby Prezydent woził w samolocie kogokolwiek prywatnie - więc reasumując - PIJĄ NA SŁUŻBIE - i to jest przykład "wzmożenia moralnego" a la PIS. DOSYĆ TEGO !!! Odpowiedz Link Zgłoś
sza.raczek Re: Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:52 A nam w pracy pić nie wolno... :( Ale może za przykładem głowy (okrągłej ;)) państwa też pozwolą? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Małpki wy moje kochane… 21.04.09, 20:32 Cyrk małpą stoi.. Pamiętam jak w Charkowie jedna małpa podstawiła Kwaśniewskiemu nogę powodując bolesną kontuzję goleni. Zastanawiająca jest również tajemnicza sprawa złamanej ręki J Kaczyńskiego po wizycie w kancelarii brata. Czyżby przewróciła go ta małpa z czerwoną etykietką…!? Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: Małpki wy moje kochane… 21.04.09, 22:48 tw_wielgus napisał: > Cyrk małpą stoi.. Pamiętam jak w Charkowie jedna małpa podstawiła > Kwaśniewskiemu nogę powodując bolesną kontuzję goleni. > Zastanawiająca jest również tajemnicza sprawa złamanej ręki J > Kaczyńskiego po wizycie w kancelarii brata. Czyżby przewróciła go ta > małpa z czerwoną etykietką…!? W Charkowie Kwaśniewskiego uchlał GłoDZ,ten to może wyżłopać!!!! jak chora krowa,całe wiadro. Odpowiedz Link Zgłoś
q3000 Po "małpce" polityka wydaje się łatwiejsza... 21.04.09, 20:33 .. i o małe "co nieco" przyjemniejsza. I ten Tusk nie taki straszny. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Jak nie patrzeć, to leszek-peszek zatrudnia u sieb 21.04.09, 20:40 za kogo oni się uważają, że ludzie nie potrafią liczyć? Mogą pojechać do hurtowni i kupić większą ilość w większych pojemnika. Popaprani ludzie!!!! A może najnormalniej poj...ani kretyni. I dalej idą w zaparte, żeby tylko wyjść z twarzą. Ale czy oni jeszcze mogą spojrzeć w lustro? Na pewno podczas picia małpek mogą :D Odpowiedz Link Zgłoś
panzwarszawy Dobry Wieczór Walikoniu !!! 21.04.09, 20:50 A gdzie Twój przyjaciel Pakulec ? Nie siedź tyle przy komputerze, bo PO i tak nie zapłaci Ci za nadgodziny. Walnij sobie "małpkę", wrzuć na luz, zbajeruj jakąś laskę i chociaż raz w życiu pożądnie pobzykaj, bo zwariujesz od tego POlitykierowania. Na mnie laska już czeka. Pa... Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes Kolegi? Gratuluję. Można i tak... :) 21.04.09, 20:52 panzwarszawy napisał: > A gdzie Twój przyjaciel Pakulec ? > Nie siedź tyle przy komputerze, bo PO i tak nie zapłaci Ci za > nadgodziny. > Walnij sobie "małpkę", wrzuć na luz, zbajeruj jakąś laskę i chociaż > raz w życiu pożądnie pobzykaj, bo zwariujesz od tego > POlitykierowania. > Na mnie laska już czeka. Pa... Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Dobry Wieczór Walikoniu !!! 21.04.09, 21:08 > Na mnie laska już czeka. Pa... robisz laski? Oj.... to jarek się ucieszy :D Odpowiedz Link Zgłoś
bwwald07 GW pisze: 21.04.09, 20:39 "Jest jeszcze jedna zagadkowa kwestia. Dlaczego Kancelaria Prezydenta nie chce, by alkohol dostarczany był przez tę samą firmę cateringową (jej nazwy Kancelaria nie ujawnia), która zajmuje się posiłkami na pokładzie." 1. Czy tak trudno jest sprawdzić jaka to firma? Chyba był jakiś przetarg. Przetarg był tajny i ustawa o przetargach (jawnych) nie obowiązuje? 2. Czy rząd i prezydenta obsługuje ta sama firma cateringowa dostarczająca "futer" i "chlanie"? Jeśli są 2 firmy, to czy nie taniej byłoby ogłosić 1 przetarg? Loty samolotów obsługuje tylko rząd - vide "awantura o samolot". Trochę dziwne aby ogłaszano 2 przetargi. Odpowiedz Link Zgłoś
anbowi Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:39 Nieźle się żyje u prezydenta. Był diler narkotykowy, viagra, małpki, czekamy na dziewczynki z agencji towarzyskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
leszekes żyć nie umierać... ah... ci to wiedzą, że żyją... 21.04.09, 20:43 Teraz już wiemy, skąd te "małpie miny" głowy państwa. Jak się skończyły narkotyki, bo dealer wpadł to trzeba chociaż alkoholem wypełnić pustkę po nich anbowi napisała: > Nieźle się żyje u prezydenta. Był diler narkotykowy, viagra, małpki, > czekamy na dziewczynki z agencji towarzyskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
jkredman a w kancelarii premiera 21.04.09, 22:32 hektolitry wina jeden wart drugiego - po prostu trzeba wyrugować alkohol z z miejsc pracy i tyle dozwolone tylko przy spotkaniach z państwowymi, samorządowymi delegacjami zagranicznymi minister nie musi przyjmować kolegę drinkiem częstowanie dziennikarzy alkoholem to w ogóle jakiś chory absurd - jeżeli ktoś uważa że t standard niech lata samolotami rejsowymi Odpowiedz Link Zgłoś
cichoszasza Kancelaria sama kupuje "małpki", bo oszczędza 21.04.09, 20:41 No tak. Pan prezydent jes PiSsed. Odpowiedz Link Zgłoś