neska171
07.06.07, 07:12
kilka dni temu u mojej 16-miesięcznej córeczki zauważylam na języku bialy
nalot,ma on postać grudki.wczoraj byl tym pokryty prawie caly język.czy to są
może pleśniawki?czy konieczna jest wizyta u pediatry i czy może to być
przyczyną braku apetytu u dziecka?skad to się wzięlo?