21.04.08, 21:20

U mojej 8-miesięcznej córeczki dwa tygodnie temu wyszły dwie jedynki
na dole a dzisiaj zobaczyłam że idzie dwójka na dole , a na górze
nie ma jeszcze ani jednego zęba czy to normalne pozdrawiam .
Obserwuj wątek
    • agaola1980 Re: Zęby 21.04.08, 21:23
      mojej córci też wyszły górne piątki i dolna czwórka,a dopiero potem
      dolne dwójki.to normalne że zęby nie
      wychodzą "podręcznikowo".wchodzą poprostu jak chcą ;) pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka