agat071 21.04.08, 21:20 U mojej 8-miesięcznej córeczki dwa tygodnie temu wyszły dwie jedynki na dole a dzisiaj zobaczyłam że idzie dwójka na dole , a na górze nie ma jeszcze ani jednego zęba czy to normalne pozdrawiam . Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agaola1980 Re: Zęby 21.04.08, 21:23 mojej córci też wyszły górne piątki i dolna czwórka,a dopiero potem dolne dwójki.to normalne że zęby nie wychodzą "podręcznikowo".wchodzą poprostu jak chcą ;) pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś