Dodaj do ulubionych

witamina K

26.01.09, 17:28
czy stanie sie cos jezeli podam wit K noworodkowi z 3 dniowym opuznieniem????????
Obserwuj wątek
    • kasiaalbrecht Re: witamina K 26.01.09, 17:43
      nic się nie stanie:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka