Dodaj do ulubionych

czy to normalna potliwosc???

10.03.09, 10:31
Dzien dobry,
moj syn-skonczyl 1 rok dwa tygodnie temu, jest ogolnie zdrowy i prawidlowo sie
rozwija... zauwazylam jednak,ze od pewnego czau - okolo 3 tygodni, po
popoludniowej drzemce budzi sie caly zlany potem.I to doslownie.Zmieniam mu
cale ubranie bo jest poprostu mokre a wloski musze suszyc... dodam,ze po
porannej drzemce wstaje suchy... zaczelam nawet rozbierac go popoludniu do
spania ale efekt jest ten sam:( nawet wylaczam ogrzewanie-bo moze mu poprostu
goraco, ale nadal sie poci....co mam robic?czy to objaw jakiejs
choroby?znajomi mowia mi,ze to dlatego,ze pewnie szybciej teraz rosnie...sama
nie wiem?dodatkowo przestal "lubic" mleko. jest alergikiem-ma skaze, wiec daje
mu bebilon pepti i poprostu go teraz odrzuca od mleka::::( staram sie mu je
przemycac w zupie deserki itp... czy to jest powiazana? witamine d podaje w 1
kropelce z mlekiem/...prosze o pomoc:(
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • karla.81 Re: czy to normalna potliwosc??? 10.03.09, 11:26
      Cześć! Mój synek skończył pół roczku.Też ma skazę białkową i pije Bebilon Pepti. Poci się strasznie,szczególnie na głowie i twarzy.Niestety żaden lekarz nie potrafi mi odpowiedzieć "dlaczego?".Jeden mówi że może to brak witamin,drugi że taka jego uroda,trzeci że pewnie dlatego że ma kilo nadwagi.Oprócz tego jest zdrowym i pogodnym dzieckiem.Myślę że nie mamy się czym martwić,a przynajmniej mam taką nadzieję!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka