Dodaj do ulubionych

Kryształy!

20.01.20, 14:43
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/onet-ujawnia-tajemniczy-kredyt-rzecznika-cba-w-skok-wolomin/gzb9k1v?fbclid=IwAR2vZF9eqr9d58QWDDmqw3IVxN6U2Ma0Mlnit_X-89rXDkGW8wDRD-MyrPw

Kolejny mafioso uwłaszczony!
Ale co tam. We Francji nie tylko okradają naród, ale łamią ręce i żebra na ulicach, gwałcą dziesiątki kobiet dziennie i podpalają co najmniej 200 samochodów na dobę (nie ma już czym jeździć po Paryżu z winy Macrona!)
A ileż tam aborcji u zgwałconych ciężarnych!
Francji już praktycznie nie ma! (naturalnie wedle pewnej kretynki z zachodniej Wolski)
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Kryształy! 20.01.20, 15:00
    Komentarz z netu do powyższego mema:

    Jakie to jest piękne , mafia vatowska w Ministerstwie Finansów , CBA, które miało walczyć z przekrętami finansowymi i korupcją siedliskiem przekrętu na grube miliony. Prawdę mówi stare przysłowie że:"Pod latarnią najciemniej".

    Biedne zbbbbaaaffffcccccaaajjjjeeeewww - popierdoliło się staruszkowi siedlisko mafii.
    Cap nie panuje już nad capami.
     • wscieklyuklad Re: Kryształy! 20.01.20, 15:47
      Proszę Państwa, ten "njus" się grzeje od paru dni niszowo, ale ma tzw. potencjał ...

      "18 maja 2019 r. opisaliśmy sprawę „straconego miliona złotych CBA”. Pieniądze przepadły w trakcie operacji specjalnej, w której zastawiono sidła na Michała Królikowskiego, byłego wiceministra sprawiedliwości w rządzie PO-PSL i doradcę prezydenta Andrzeja Dudy. Gotówkę przejął pośrednik współpracujący z Biurem. I zniknął. Po tym tekście do redakcji zgłosił się informator, podając, że milion to tylko „wierzchołek góry”. I że naprawdę chodzi o 15 mln zł. Według naszego rozmówcy problem był „systemowy” - chodzi o „dowolność w dysponowaniu pieniędzmi i brak kontroli nad kasą”.
      Bomba wybuchła w zeszłym tygodniu. TVN24.pl podał, że szef Biura Ernest Bejda zwolnił dwóch wysokich rangą funkcjonariuszy: dyrektora biura finansów Daniela Arta i Wiesława Flaka kierującego wewnętrzną policją CBA. Obaj dostali odprawy i odeszli na emeryturę. Zaraz potem Onet.pl napisał, że jednym z powodów dymisji jest sprawa odpowiedzialnej za kasę funkcjonariuszki. Uzależniona od hazardu kobieta miała wyprowadzić 5,5 mln zł. Śledztwo objęto klauzulą największej tajności."

      A dlaczego, proszę Państwa, ten njus ma wspomniany "potencjał" ?
      Bo Suwerenowi w głębokiej dooopie lezy jakieś tam sądownictwo, trybunały inne TSUE, demokracje i pseudodemokracje.
      Ale gdy wypływają przekręty z "kasą", Janusz zaczyna "kompinować":
      "Patrz Grażyna, a mnie za wynoszenie papieru toaletowego z pracy wyrzucili".
      Bez odprawy i nie na emeryturę.
      A tu anżeja, już za 5 miesięcy, trzeba wybrać na funkcje pełniącego obowiązki Prezydenta ...

      z netu

      Nie daj Boże!
      • wscieklyuklad Re: Kryształy! 20.01.20, 16:02
       panie Gowin‼️
       Ile jeszcze musi pan mieć dowodów, na to, że jest pan w bardzo złym towarzystwie? Podobno jest pan inteligentnym człowiekiem, to jak długo chce pan jeszcze grać durnia, który "głosuje, ale się nie cieszy"? Niech pan nie mówi, że nie zastanawia się pan, co będzie, jak ten wasz obóz się rozsypie, a wy wszyscy będziecie musieli rozpaczliwie szukać ratunku dla siebie! Niech się pan jeszcze raz zastanowi, czy będzie pan miał za co utrzymać rodzinę do pierwszego, kiedy nawet pana dzisiejsi przyjaciele odwrócą się od pana, jako prominentnego członka zbrodniczej kamaryli, która właśnie kończy dzieło doprowadzania Polski do prawdziwej, a nie wyimaginowanej ruiny. Naprawdę nie widać z pańskiego stołka, z kim ma pan do czynienia?! Myśli pan, że na Banasiu skończyły się aferalne wpadki pana wspólników w tym przestępczym wykorzystywaniu władzy dla własnych korzyści? Nie, panie Gowin, po Banasiu już niedługo zaczną spadać jak zgniłe ulęgałki inni pana koleżkowie. Już niedługo poleci Glapiński za złoto, a za nim Bierecki za SKOKi, Jaki za przekręty w więziennictwie, a zaraz za nim jego koledzy wiceministrowie. Ziobro jeszcze jakiś czas będzie się bronił zwalając winę na swoich obecnych podwładnych, ale i on też pójdzie siedzieć - nie ma zmiłuj! Najgrubsze ryby też polecą z hukiem. Tylko rosyjscy agenci w ostatniej chwili uciekną, jak kiedyś książę Konstanty, albo marszałek Rokossowski, a najważniejszy psychopata umrze ze strachu i zgryzoty, gdy skończy się jego wszechwładza. I na pana znajdzie się paragraf - w końcu, jako wicepremier skorumpowanego rządu też pan za zdradę stanu odpowiada.
       Niech pan zrozumie, że to są ostatnie chwile, kiedy może się pan jeszcze uratować przed zgubnymi skutkami maczania palców w zamachu na praworządne państwo i próbach doprowadzenia do polexitu, w którym bierze pan czynny udział. Jeszcze ma pan szansę na częściowe zrehabilitowanie się w oczach społeczeństwa, czym zapewni pan sobie i rodzinie względny spokój do końca swoich dni.
       Wystarczy, żebyście z paroma towarzyszami partyjnymi przestali palić głupa i zagłosowali przeciwko ustawie kagańcowej. Może nawet na parę chwil poczujecie się jak bohaterowie i będziecie mogli mówić, że uratowaliście Polskę? Wystarczy, jak będzie was ośmiu.

       z netu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka