Dodaj do ulubionych

Mam talent.

03.09.11, 21:11
Ja też w przerwie lukamsmile ale się usmialam z tych starszych pańsmile
--
--
a teraz Anna Geras - kobieta, która gryzie szkło.
--
Obserwuj wątek
    • anna_geras Re: Mam talent. 04.09.11, 09:47
      Szalejowianki sie nazywająsmile
      www.fakt.pl/Mam-talent-Szalejowianki-spiewaja-o-seksie-,artykuly,113672,1.html
      --
      --
      --
    • anna_geras Re: Mam talent. 04.09.11, 09:59
      Myślałam,że Kozyra będzie bardziej wredny i wygadany, a on taki uśmiechnięty cały czas i miły. Faktycznie Chylińska podtrzymuje poziom tego jury.
      --
      --
      --
      • kazzol Re: Mam talent. 07.09.11, 08:14
        Generalnie MT wypada lepiej niż XF, nawet po odejściu Wojewódzkiego. Kozyra daje radę, natomiast Formeniakowa intelektualnie niestety niedomaga. Chyba też formuła MT ciekawsza, bo nie tylko grajki, ale też cały cark jest smile
      • anna_geras Re: Mam talent. 10.09.11, 21:10
        lezka_z_posen napisała:

> lukam troche MT i stwierdzam, ze z kozyra to calkiem sympatyczny koles.

też się dziwie, pamietam go z Opla jakiegos jak Lesz Natalię zjebał,że śpiewać nie umie i ma krzywe nogismile
        --
        --
        --
        • lezka_z_posen Re: Mam talent. 10.09.11, 21:11
          anna_geras napisała:

> lezka_z_posen napisała:
          >
          > > lukam troche MT i stwierdzam, ze z kozyra to calkiem sympatyczny koles.
          >
          > też się dziwie, pamietam go z Opla jakiegos jak Lesz Natalię zjebał,że śpiewać
          > nie umie i ma krzywe nogismile

tutaj akurat racje mialwink
          • kazzol Re: Mam talent. 12.09.11, 09:56
            zawsze leczył mnie ten Kozyra, ale trzeba przyznać, że obronił się w MT. Jednak odejście KW najlepiej zrobiłe Chylińskiej, która pokazuje spory power. I przykład Prokopa pokazuje co oznacza dobry konferansjer/zapowiadacz w tego typu programach. Ma chłopak flow, nie ma co wink
    • anna_geras Re: Mam talent. 27.11.11, 08:49
      Wygaszam ten program, wygrał jakiś bezpłciowy koleś www.pudelek.pl/artykul/36606/kacper_sikora_wygral_mam_talent_4/ , najlepszy w tej 10 był chyba magik ale i tak odnoszę wrażenie,że jury nie potrafilo wyłonić ludzi z talentem.
      --
      --
      --
      • lezka_z_posen Re: Mam talent. 27.11.11, 12:20
        praktycznie nie sledzilam tej edycji, wczorajszego finalu tez nie lukalam, ale widze, ze w pierwszej trojce znalazla sie trojka wyjcow:
        vipnews.pl/kacper-sikora-wygral-czwarta-edycje-mam-talent/
        ten sikora byl dzis w ddtvn z dziewczyna - wyjatkowo nudni i bexbarwni mlodzi ludzie.
      • lezka_z_posen Re: Mam talent. 27.11.11, 14:58
        qrde - dziewczyny - akrobatki tez byly fajne.cale szczescie, ze nie bylam zaangazowana w lukanie tej edycji, bo bym sie mocno wqrwila, ze wygral taki bezplciowy wyjec metr 50 w kapelusie.
    • anna_geras Re: Mam talent. 27.11.12, 10:25
      teleshow.pl/gid,15124625,img,15124731,kat,1024837,title,Ona-wygrala-3-edycje-Mam-talent-Poznajecie-ja-Magda-Welc-na-widowni-finalu-5-edycji-talent-show-TVN,galeria.html
      Omgsmile prawdziwa wiejska baba rośnie. Szkoda,że nie poszła do ortodonty.
      --
      --
      --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka