Dodaj do ulubionych

Na dobry dnia początek

23.01.20, 06:08
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/83227550_2499992123445799_1997452082344361984_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ohc=FxakwthIXy8AX_ccl1c&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=75301788a32fbd4489a6849d00c97333&oe=5ECCCD29

Taki motłoch ma teraz stanowić Nju Elits.

Skąd oni biorą tylu paranoików? Ach, podobno 6 mln Wolaków to świry. I wszystko jasne.
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Na dobry dnia początek 23.01.20, 18:00
    Brawo nasze sużby specyalne! Z pewnością dotarły do umiejscowionego w środowisku bliskim Nie Tan Yahoo, który ostrzegł przed szykującą się Niebywałą Żydolewacką Prowokacją w trakcie obrad Forum jerozolimskiego.
    Wiecznie zadowolona z siebie gębulka z wyraźnymi śladami brzegu narciarskiego kasku odcinającego się Patryotyczną Bielą od Ciapatej Opalenizny.
    Swoją drogą ciekawe na ile mordka by się wydłużyła po takiej kompromitacji na międzynarodowym forum.
    Może se teraz bredzić, że nie pojechało z powodu braku dopuszczenia do głosu i zamanifestowało w ten sposób Narodową Dumę.
    Żydolewactwo musiałoby mieć nie po kolei w głowach, by zaprosić z referatem gwaranta wolskiego antysemityzmu.
    Ot i cała MOC wolskiej polityki tak wewnętrznej jak i zagranicznej.
      • wscieklyuklad Re: Na dobry dnia początek 23.01.20, 18:40
       Szanowny Pan Prezydent Wielkiej Rusi nie wyszedł naprzeciw wolskiej zagrandyplomacji i nie zaatakował Naszey Nayukochaańszej Oyczyzny w swym jerozolimskim przemówieniu, czego kundelek obawiało się jak Lucyfer wody święconey.
       Nie dość tego. Szanowny Wielki Polityk w swym wystąpieniu podkreślił, iż NAZISTOWSKIE NIEMCY dążyły do eksterminacji nie tylko Żydów, ale też POLAKÓW! (naturalnie wymienił też inne - zwłaszcza zamieszkujące ZSRR narody).

       Wysłuchawszy tego wystąpienia turlaliśmy się po podłodze z Sorell.
       Oto jak się gruntuje renomę błazna w osobie klauna.
         • wscieklyuklad Re: Na dobry dnia początek 23.01.20, 19:20
          Biedna psinka mydliło Suwerenowi. Z Kolan Powstałemu oczęta.

          NIEOBECNI NIE MAJĄ RACJI, tak brzmi pradawne powiedzenie. Należy dodać, że nieobecni nie są słyszalni. "Prezydent Andrzej Duda otrzymał propozycję, by jako pierwszy przemawiał podczas środowej, oficjalnej kolacji w domu prezydenta Izraela. Niestety ją odrzucił" - powiedział Mosze Kantor, szef Fundacji Światowego Forum Holokaustu.
          Odmowa przez Dudę, wzięcia udziału w 5 Światowym Forum Ofiar Holokaustu w Jerozolimie, z okazji 75. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau jest skrajną głupotą i nieodpowiedzialnością. Nieobecność Dudy w Yad Vashem jest obrazą pamięci ofiar ludobójstwa w Auschwitz-Birkenau, w tym pomordowanych tam Polaków. Ten bojkot Dudy świat obierze jako akt polskiego antysemityzmu państwowego.

          z netu
         • 1agfa Re: Na dobry dnia początek 23.01.20, 19:34
          Wg mnie nie należy się zbytnio przejmować wystąpieniami Putina. Mówiło się dużo ostatnimi czasy, że rządy Pis są krytykowane w świecie za łamanie trójpodziału władzy i nie tylko, również za bierność wobec rodzimych nacjonalistycznych ruchów; krytykowane przez rozmaite kraje i ich przywódców - ale nie przez Rosję Putina. I że to dziwne. No to Putin się odezwał, piekąc przy okazji własna pieczeń, tym sposobem skłaniając do (chwilowego) zjednoczenia Polaków w sprzeciwie. Teraz już mało kto powie, że Pis działa Putinowi na rękę w sprawie rozwalania Unii, a jeśli taki się znajdzie to mu wytkną: a przecież w Jerozolimie, a przecież szkalował wbrew!! : )
          I rzecz wróci do starego/nowego ładu "dobrej zmiany", czyli do wypierpolu i ewentualności ZBIR, czyhającego tęsknie za rogiem.
          Ewentualnie ktoś może współczuć użytej marionetce, ale od początku wiedziała w co wchodzi i dlaczego nie powinna.          --
          "Polsce potrzebna jest dzisiaj jasna koncepcja kontroli państwowej, która obejmuje wszystkie dziedziny życia publicznego, nie pozostawiając sfer niczyich". Z Projektu Konstytucji Pis z 2005r.
          • wscieklyuklad Re: Na dobry dnia początek 23.01.20, 19:44
           O co innego mu chodziło. Naczelnym motywem w narracji ratlerka było to, iż powodem rezygnacji z wyjazdu do Jerozolimy było pozbawienie hałhała możliwości pokrzyczenia sobie z mównicy i konieczność wysłuchania niewątpliwie wrogiego Polsce wystąpienia Dablju Dablju. Tymczasem Putin nie tylko nie zaatakował nas, ale wśród przeznaczonych do eksterminacji wymienił właśnie Polaków!

           Inny element bełkotu tzn. pozbawienie szansy zabrania głosu też legł w gruzach, gdyż - co udokumentowałem, takie wystąpienie było przewidziane w trakcie kolacji u prezydenta Izraela.

           Kolejne ośmieszenie beznadziejnego dyplomaty na stolcu.
           • 1agfa Re: Na dobry dnia początek 23.01.20, 20:26
            Nie o samym spotkaniu w Jerozolimie piszę, lecz ogólnie o wystąpieniach Putina, szczególnie tych grudniowych. Czyli uogólniam zdarzenia niespełna dwóch miesięcy.
            Działalność Putina unaoczniła nędzę polskiej dyplomacji, i bezwolność tzw. chodzącej niezłomności, bo uważam że niezłomność to nie krzyki na wiecach.
            Niezłomność nie czeka na dyrektywy z wiadomej ulicy.
            Co do głosu na kolacji, wiadomo że w takich sytuacjach załatwia się i omawia najważniejsze rzeczy (i głos tam zabrany będzie wszędzie słyszany), wystarczy nie być dyplomatołkiem (powtarzając za klasykiem czci wartym).


            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25625852,w-starciu-z-putinem-prezydent-duda-musi-pokazac-niezlomnosc.html#a=63&c=160&s=BoxNewsLink
            --
            Trzeba czynić wszystko, by Polska była tym, czym jest dziś Turcja. O niej mówi się, że to poważne państwo.(...) Ten rodzaj wielkości jest do zdobycia. To wymaga najpierw zmiany władzy, a potem przebudowy polskich elit. I to we wszystkich dziedzinach. JK

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka