Dodaj do ulubionych

"Kryształowi"

20.05.20, 10:16
"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą."
Joseph Goebbels


Poseł PiS Marek Kwitek udostępnia fotomontaż hejtera i trolla Zygmunta Staszewskiego,
będącego na usługach mafii pisowskiej, czym podważa swój mandat, a zarazem popełnia przestępstwo.

PiS zniszczył w Polsce prawie wszystko, dziś bronią się przed przegraną w wyborach prezydenckich, bo chcą dokończyć swoje dzieło.
Kwitek kłamca.
Tak to jest jak chamstwo zostanie wpuszczone na salony, zachowują się jak dzicz. Fejk rozpuszcza Zygmunt Staszewski, który na swoim profilu mieni się za współzałożyciela Solidarności. Człowiek ten uciekł z Polski i jak widać swojej ojczyzny oraz jej społeczeństwa nie darzy miłością. Zapewne z tego powodu, iż walczy z prawdą kłamstwem, otrzymał od Andrzeja D. order.
On i jemu podobni oraz polskie radio w USA sączą jad w Polonię amerykańską o tym, że wszyscy są źli tylko mafia polityczna, na której czele stoi Jarosław K. to są ludzie dobrzy, prawi i kryształowi.

Obserwuj wątek
          • sorel.lina Re: "Kryształowi" 22.05.20, 11:49
           To nie przestępstwo być majętnym, ale... po co kłamać?

           ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

           Ciąg dalszy sagi "Rodzina Szumowskich na swoim", proszę Państwa ....

           "Minister twierdzi, że ma trochę ziemi i kredyt na 519 tys. franków (ok. 2,2 mln zł), ale nie ma nawet mieszkania. Fakt ustalił, że dom w podwarszawskim Aninie, w którym minister mieszka z rodziną, tuż przed wejściem do rządu przepisał na żonę Annę (48 l.). Ale to jeszcze nic. W tym samym dniu sprezentował żonie… imponującą posiadłość na północnym wschodzie Polski!
           "Atrakcyjną działkę o powierzchni ponad 7 hektarów prof. Szumowski kupił w marcu 2014 r. Fakt odwiedził posiadłość ministra. Widoki zapierają dech w piersiach: niedaleko połyskują fale jeziorka, szumią lasy. Gdy Szumowski nabył ten dom od mieszkańca Suwalszczyzny, na działce stał tylko jeden budynek. Minister dobudował drugi: majestatyczny, drewniany dom, stylizowany na zabytkowy, lecz wykonany w nowoczesnym standardzie. Miejscowi mówią, że Szumowscy lubią tu wpadać na weekendy, choć od wybuchu epidemii koronawirusa nikt ich tam nie widział."
           Takie żony to faktycznie skarb - wszystko na nie przypisują ... Czekamy na tzw. "dalszy rozwój wydarzeń" .
           • wscieklyuklad Re: "Kryształowi" 22.05.20, 13:41
            I po co te nerwy?
            Biznesy w oszustem który naciągnął ludzi na 600 mln także dzięki Szumowskim? No problem
            Przepisywanie na żonę udziałów w firmach i rezydencji, wartych obecnie kilkadziesiąt mln zł? No problem
            Maseczki po 8 krotnie wyższej cenie niż rynkowa, z fałśzywymi certyfikatami, kupowane od instruktora narciarstwa ministra? No problem
            REspiratory kukpowane po 4-krotnie zawyżonej cenie od handlarza bronią wpisanego na czarną listę ONZ za sprzedaż broni ludobójcom i dyktatorom? No problem
            140 mln zł grantów i dotacji dla firmy żony i brata ministra, w czasie gdy minister był odpowiedzialny za instytucję przyznającą granty? No problem

            43 mln zł przyznane firmie żony i brata ministra, gdy w komisji konkursowej siedział... brat ministra - ten sam - czyli opiniował własne projekty? No problem

            Po co się więc denerwować panie ministrze?

            SSekta SSmoleńska będzie tylko pamiętać że służbę zdrowia oddał pan pod opiekę Matki Boskiej.
            Cego widać jakie są efekty...

            komentarz z netu do poniższego.

            https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/99131863_10207989323566828_5846198097633345536_o.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=vXVf3hlN0JMAX_y24At&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&_nc_tp=7&oh=560da412f4edefe5e20e503744820514&oe=5EEEBFB4

            po pysku?
            Zamknij ryj kanalio!
            I zbieraj szmal na drogiego adwokata, bo czarno to dla ciebie gnido widzę.


  • 1zorro-bis Re: "Kryształowi" 24.05.20, 08:13
   takich skurwysynow w USA wiecej. Jednym z nich jest moj "przyjaciel", ktory byl od 1976 wspolpracownikiem bezpieki, byl...."wspolzalozycielem" z moim drugim kumplem i ze mna SOLIDARNOSCI artystow na Slasku. donosil na nas bo mial nas jak na talerzu.... Dostal order w USA od kurdupla brata....smirk
   sorel.lina napisała:

   > "Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą."
   > Joseph Goebbels

   >
   > Poseł PiS Marek Kwitek udostępnia fotomontaż hejtera i trolla Zygmunta Stasz
   > ewskiego
   ,
   > będącego na usługach mafii pisowskiej, czym podważa swój mandat, a zarazem pope
   > łnia przestępstwo.
   >
   > PiS zniszczył w Polsce prawie wszystko, dziś bronią się przed przegraną w wybo
   > rach prezydenckich, bo chcą dokończyć swoje dzieło.
   > Kwitek kłamca.
   > Tak to jest jak chamstwo zostanie wpuszczone na salony, zachowują się jak dz
   > icz. Fejk rozpuszcza Zygmunt Staszewski, który na swoim profilu mieni się za ws
   > półzałożyciela Solidarności.
   Człowiek ten uciekł z Polski i jak widać swoje
   > j ojczyzny oraz jej społeczeństwa nie darzy miłością. Zapewne z tego powodu,
   > iż walczy z prawdą kłamstwem, otrzymał od Andrzeja D. order.

   > On i jemu podobni oraz polskie radio w USA sączą jad w Polonię amerykańską o ty
   > m, że wszyscy są źli tylko mafia polityczna, na której czele stoi Jarosław K. t
   > o są ludzie dobrzy, prawi i kryształowi.
   >
   >
   --
   A takie sobie cusik....big_grin
   www.youtube.com/watch?v=ZdiBcbVHlxY
   • wscieklyuklad Re: "Kryształowi" 27.05.20, 19:26
    74 wnioski, wygrywa firma powiązana z bratem ministra zdrowia. W grze ponad milion złotych


    Firma Simplicardiac, w której udziały ma brat ministra Łukasza Szumowskiego, otrzymała wbrew prawu ponad milion złotych pożyczki z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju - pisze "Gazeta Wyborcza".

    Jak czytamy, spółka Simplicardiac została założona w 2011 roku. Jej prezesem jest Andrzej Białkowski-Miler, kiedyś podwładny Marcina Szumowskiego, brata ministra zdrowia. Marcin Szumowski jest wymieniony na stronie spółki jako członek jej rady doradczej. "Z KRS wynika, że udziały w Simplicardiac ma spółka Szumowski Investments należąca do Marcina i Anny Szumowskiej, żony ministra" - twierdzi "Wyborcza".

    Z ustaleń gazety wynika, że w 2015 roku NCBR wprowadziło pilotażowy projekt BRIdge Classic: Komercjalizacja wyników badań naukowych i prac rozwojowych - testowanie nowych mechanizmów wsparcia - BRIdge: Badania Rozwój Innowacje. "Budżet programu wynosił 1,3 mln zł. Firmy złożyły 74 wnioski o wsparcie finansowe. 17 z nich zostało zakwalifikowanych do testu prywatnego inwestora. Jak wyjaśniał NCBR, chodziło o analizy ekonomiczne, które miały dać odpowiedź na pytanie, czy w dane przedsięwzięcie zaangażowałby się inwestor prywatny. Po przeanalizowaniu 17 projektów tylko jeden dostał dofinansowanie: projekt spółki Simplicardiac" - pisze gazeta.

    Dodaje, że 7 sierpnia 2015 roku NCBR podpisał ze spółką umowę na finansowanie projektu "Rozwój i komercjalizacja nowej, innowacyjnej opaski uciskowej stosowanej do zabiegów cewnikowania serca metodą przezpromieniową". "Spółka uzyskała pożyczkę z NCBR, która miała być wypłacana w transzach" - czytamy w "GW".
    Szumowscy i nielegalna pożyczka NCBR

    Według "Wyborczej" w 2016 roku Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeprowadziło kontrolę programu BRIdge Classic. "Dotarliśmy do wystąpienia pokontrolnego, które podpisał Jarosław Gowin, ówczesny szef resortu. Realizację programu została oceniona negatywnie. Kontrolerzy zarzucili NCBR m.in.: nierówne traktowanie firm, które złożyły wnioski, niezapobieżenie ewentualnemu konfliktowi interesów i - co najważniejsze - "zawarcie umowy z wnioskodawcą w formie nieznajdującej podstawy w przepisach" - pisze gazeta.

    "Kontrolerzy zauważają też, że zawarto umowę z podmiotem, w którym osoby kluczowe dla realizacji projektu oraz udziałowcy byli jednocześnie ekspertami dokonującymi oceny pozostałych wniosków. Wytyka się, że regulamin pracy ekspertów oceniających wnioski nie zapewniał transparentnej procedury wyboru projektów oraz ich wiarygodnej oceny. Do treści umowy pożyczki kontrolerzy też mieli zastrzeżenia. Ich zdaniem, udzielenie oprocentowanej pożyczki przez NCBR było nieprawidłowe, ponieważ ustawa o centrum nie przewiduje udzielania takiej formy wsparcia" - twierdzi "GW".

    Według gazety pożyczka była więc nielegalna. "Czarno na białym napisano też, że projekt został wybrany z pominięciem zasad uczciwej konkurencji oraz równego traktowania" - pisze "Wyborcza".

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka