Dodaj do ulubionych

NO WRESZCIE I I TAK TRZYMAĆ!

27.05.20, 19:02
Odetchłem z ólgom!

Już podejrzewałem, że zbbbbbaaaaffffcccaaaajjjjeeewww zupełnie straciło zbuki i zaszyte w ciemnym kącie rudery biernie przygląda się Wściekły Atakom Żydolewactwa na Wartości za zwłaszcza na Demokratycznie Wybrany Rzond i wytresowanego.
Ta bierność doprowadziła do niewyobrażalnego wręcz rozpasania Żydolewaka Tomasza Grodzkiego oraz warsiafskiej marionetki koalicyjnej dopraszającej się o pałacowy stolec.
Ten pierwszy - wyjątkowo arogancki, chamski i bezczelny, został wczoraj wykwakany przez niejakie witek, które - niestety - w reakcji zwrotnej dostało w dziób z poleceniem by udało się do laski na Wiejskiej a nie organizowało procesu legislacyjnego w zdominowanym przez zwyrodnialców i antypaństwowców Senacie.
Totalna i wciąż nie mogąca się pogodzić z wyborczą klęska opozycja nieustannie sypie piach w tryby oraz wraża gałązki z obumarłego właśnie dęba Bartek w koła raźnie mknącego ku Świetlanej Przyszłości rzondowego bi-cycla, celowo przedłużając uchwalenie ustawki, której jedynie wartym umieszczenia lokum jest śmietnisko z pojemnikiem koloru niebieskiego (przeznaczonego na odpady papierowe)

Tymczasem rozjuszone do czerwoności kaczę wychynęło z nory i tupnęło zabłoconym walonkiem przed ekarnem, dając gojowi Grodzkiemu jasny przekaz: uważaj skurwysynu, bo cię załatwimy na cacy i choćbyś nie wiem jak wielki konar wpychał pod naszą "damkę" (czytaj witek) to i tak nas nie powstrzymasz!
Do złamania żydolewackiego oporu mają być UŻYTE WSZELKIE DOSTĘPNE W PAŃSTWIE ŚRODKI I SUŻBY.
kaczajew nie przybliżyło przewidywanych środków za pomocą których zostanie złamany kręgosłup totalsów, ale dzisiejszy bełkot musi dać nam do zrozumienia, iż zbbbaafffcccaaajjjeeewwww już się czuje przybite do krzyża męczeństwa (rosnące słupki winnego wypełnienia niskiego koryta Wisły ludzkim gównem) i przewiduje, iż uliczne rozstrzygnięcie sporu o kształt demokracji nadchodzi wielkimi krokami.
Dziś właśnie ten paranoik zagroziło nam brakiem zawahania się, gdy trzeba będzie użyć przemocy i w przelanej krwi utopić żydolewackie widzimisię.
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: NO WRESZCIE I I TAK TRZYMAĆ! 27.05.20, 19:10
   Prezydent Warszawy i kandydat na prezydenta Polski w nadchodzących wyborach, Rafał Trzaskowski postanowił wykorzystać swój profil na Facebook’u, aby wbić szpilę prezydentowi Andrzejowi Dudzie. W zaledwie 12 minut wpis zyskał już ponad tysiąc reakcji! “Zagadka na środę. Kategoria: cytaty. Kto to powiedział? “Ludzie! Ten facet podpisuje codziennie dokumenty decydujące o naszej przyszłości, a ich nie czyta! Ratuj się kto może!!! Łódź bez sternika”” – rozpoczął

   “Tak, dobrze się Wam wydaje. To Andrzej Duda. Ta wypowiedź, choć ma już ponad 8 lat, dziś wydaje się szczególnie aktualna. A to za sprawą wypowiedzi Prezydenta Dudy, który przekonywał pewnego Pana na targowisku w Garwolinie, że, tu znów cytat: “trzynastkę dostał pan ode mnie i rządu, podwyżki za śmieci to jest samorząd”. Pan Prezydent najwyraźniej nie zauważył, że do podwyżek w największej mierze rękę przyłożył on sam i jego koledzy z PiS, wprowadzając szereg regulacji drastycznie podnoszących koszty systemu gospodarowania odpadami. Żeby być precyzyjnym – do obecnej sytuacji doprowadziły: – ustawa z dnia 19 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw – PODPISANA PRZEZ PREZYDENTA DUDĘ 6 sierpnia 2019 r. To dokument, który wprowadził m.in. obowiązkową selektywną zbiórkę odpadów i nawet czterokrotność opłaty za ich niesegregowanie, – ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ŚRODOWISKA z 29 grudnia 2016 r. w sprawie szczegółowego sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów (weszło w życie 1 lipca 2017 r.). To właśnie to rozporządzenie wprowadziło obowiązkową dla całego kraju segregację odpadów na 5 frakcji, – ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z 22 grudnia 2017 r. ws. jednostkowych stawek opłat za korzystanie ze środowiska (weszło w życie 1 stycznia 2018 r.). A „dzięki” temu opłata za składowanie odpadów wzrosła o ponad 1000%!” – czytamy.

   “Zwalanie winy za podwyżki na samorządy to szczyt bezczelności. To rząd narzuca przepisy, które są bezpośrednią przyczyną podwyżek, a te ustawowe Prezydent sam zatwierdza, swoim własnym podpisem (może nie wie, albo nie pamięta, co podpisuje…). My – miasta i gminy w całej Polsce – musimy te przepisy wdrożyć i realizować. W tej narzuconej nam sytuacji, gdzie tylko jest to możliwe, jako Miasto Stołeczne Warszawa odciążamy kieszenie mieszkańców. Ustawa (przypomnijmy: narzucona przez rząd i podpisana przez Andrzeja Dudę!) przewiduje, że za niesegregowanie odpadów mieszkańcy powinni płacić od 2 do 4 razy więcej, niż wynosi opłata podstawowa. My przyjęliśmy najniższy przelicznik, czyli dwukrotność stawki podstawowej.
   Jednej rzeczy Prezydent Duda nie podpisał – ustawy o odpowiedzialności firm za plastikowe opakowania, które trafiają na rynek. Tego akurat szkoda, bo obiecana w 2016 roku ustawa nie powstała do dziś. A brak właśnie tej ustawy powoduje, że mieszkańcy dopłacają dziś do śmieci w Warszawie nawet 300 mln zł!
   Andrzej Duda milczy wtedy, kiedy potrzebny jest silny głos prezydenta w obronie wartości, w obronie instytucji państwa, w obronie interesów obywateli. Zabiera głos, kiedy chce przerzucić odpowiedzialność za swoje decyzje na samorządy. Oczywiście chcemy segregować odpady, ale chaos, który rząd wprowadził na rynku nieprzemyślanymi i chaotycznymi decyzjami, masowy import śmieci do Polski doprowadziły do całkowitego rozregulowania rynku i astronomicznego wzrostu cen zagospodarowania odpadów” – kontynuuje.

   netinfo 24.

   Wczoraj wieczorem jakieś damskokształtne świrzę z jednego z mifisterstw pochwaliło naszą Szanowną Prezydent Łodzi prawomocnie skazaną za przekręt, za to jak... zajebiście rządzi miastem (zwłaszcza gdy chodzi o dystrybucję środków przeznaczonych na "ratowanie" przedsiębiorców.
   Ten deal wynikał bynajmniej nie z uwielbienia dla sprawności Hanki Z. (inicjał nazwiska ze względu na przestępczą naturę wspomnianej) lecz z chęci dokopania Szanownemu Panu Prezydentowi Rafałowi Trzaskowskiemu (dotychczas niekarany więc pełne nazwisko), który kompletnie i wyłącznie z żydolewackich zapędów nie radzi sobie z podobnym problemem w stolicy, co babsko mieliło przez minut kilkanaście wymieniając nazwisko przyszłego prezydenta Polski jakieś 3 razy do potęgi szesnastej.
   Pełne gacie zgrozy! I niech się majty przepełnią!
   Wprawdzie wynik wyborów jest już drukowany, ale zawsze miło patrzyć, jak ktoś ma skrajnie szerokie źrenice i wybałuszone gały.
   • wscieklyuklad Re: NO WRESZCIE I I TAK TRZYMAĆ! 27.05.20, 19:16
    Sceny jak z filmu o mafii. Szeregowy poseł Kaczyński żąda wyborów.

    Herszt Zjednoczonej Prawicy żąda wyborów. ŻĄDA!

    Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin wydali wspólne oświadczenie ws. wyborów prezydenckich. Liderzy Zjednoczonej Prawicy wskazali, że wybory prezydenckie powinny się odbyć 28 czerwca. Prezes PiS skrytykował również tych, którzy proponują zmiany terminu głosowania.

    Kaczyński powołuje się na Konstytucję! Dziś już lepszego dowcipu nie usłyszycie

    Jarosław Kaczyński podkreślił, że wybory prezydenckie 2020 powinny zostać przeprowadzone 28 czerwca. – W dalszym ciągu niektórzy chcą odrzucić rozwiązania konstytucyjne – stwierdził prezes PiS, dodając, że „Ci, którzy to proponują sieją zamęt i za nic mają konstytucję”.

    – Nasze stanowisko jest jednoznaczne – wybory będą przeprowadzone. Jeżeli będą próby przeciwstawiania się temu, będziemy wykorzystywali wszystkie środki, jakie przynależą państwu, po to, żeby prawo zostało wykonane – oświadczył szeregowy poseł Kaczyński.

    Z kolei szef Porozumienia Jarosław Gowin powiedział, że dyskusja o ewentualnej zmianie terminu to efekt „wewnętrznych wojenek”. – Chcę zaapelować do liderów opozycji, żeby przestali się ośmieszać – dodał. Z taką samą prośbą zwrócił się Zbigniew Ziobro. – Przeciąganie kampanii wyborczej nie służy Polakom, gospodarce – oświadczył polityk.

    Chamstwem i prostactwem jak zwykle popisał się Joachim Brudziński:

    Niech PO-paprańcy i ich medialni PO-mocnicy wezmą sobie do głowy,że wybory prezydenckie będą w konstytucyjnym terminie czyli w czerwcu. A ci którzy roją sobie, że pan Grodzki będzie królem Polski niech poczytają sobie Koziołka Matołka. twitter.com/papinformacje/status/1265646636790923267

    wp.pl

    • wscieklyuklad Re: NO WRESZCIE I I TAK TRZYMAĆ! 27.05.20, 19:33

     OKO.press

     Magdalena Chrzczonowicz
     27 maja 2020
     Szpitale z katolickim sumieniem. Decyzją PiS kobieta nie dowie się, gdzie legalnie przerwać ciążę

     Z projektu ustawy o zawodzie lekarza PiS wykreślił obowiązek poinformowania pacjentki, gdzie może dokonać legalnej aborcji, gdy lekarz odmówi i powoła się na klauzulę sumienia. Ustawa wprowadza też do porządku prawnego określenie „dziecko poczęte".
     Sejmowa komisja zdrowia debatowała 26 maja nad poprawkami do projektu zmiany ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty. W ustawie jest mowa m.in. o klauzuli sumienia, na którą lekarz może się powołać zgodnie z art. 39.

     W styczniu 2020 r. PiS wprowadził do projektu zmian ustęp 2 tego artykułu, który w przypadku powołania się na klauzulę nakazuje podmiotowi leczniczemu udzielić informacji o tym, gdzie świadczenie może zostać dokonane:

     oko.press/pis-usuwa-nakaz-by-lekarz-informowal-kto-wykona-legalna-aborcje/?utm_medium=Social&utm_source=Twitter&fbclid=IwAR3bIwAb7AaDE9Jsx-Qtv9DB9zl7Y2Q1wnU4Id1GszYra6AeGpXLoMbRueE#Echobox=1590584471
      • wscieklyuklad Re: NO WRESZCIE I I TAK TRZYMAĆ! 27.05.20, 20:06
       Megasensacja: pani Witek znalazła się w szeregach opozycji
       27 maja 2020


       www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1958088,1,megasensacja-pani-witek-znalazla-sie-w-szeregach-opozycji.read?fbclid=IwAR0OTa_hrNQMCUeqbrW0ZbWmnIbJJ6_6WsYyev4Q8jjJ9bJr6oxw9gc1kKI
       • wscieklyuklad Re: NO WRESZCIE I I TAK TRZYMAĆ! 27.05.20, 20:15
        https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/101073989_693892758063110_7321072197584289792_o.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=110474&_nc_ohc=B8w-qB7UJusAX9urAM9&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&_nc_tp=7&oh=56f0894eac49725487d4bb9d12290bc2&oe=5EF42AA9

        bliźniak min hałsena, klepie się po psich łapkach i już onemu nie przeszkadza "Europa jako wyimaginowana wspólnota, w obcych językach nam narzucająca jak mamy żyć"

        Kilkanaście minut temu zakończył się wywiad z Szanownym Panem Prezydentem Wielkiej Europy Donaldem Tuskiem (nie karany więc całe nazwisko), który sprowadził obu min hałsenów do parteru podkreślając, iż dyskusje nad rekompensatami trwają w Europie od wielu miesięcy a "listy" z Wolski nie miały żadnego wpływu na podejmowane w tym względzie decyzje - co więcej dyskusje trwają nadal a ich podstawowym tematem jest określenie jakie kryteria muszą spełnić kraje, by otrzymać wsparcie finansowe z funduszy unijnych (przestrzeganie praworządności!, rozdział środków między samorządy miejskie)
          • wscieklyuklad Re: NO WRESZCIE I I TAK TRZYMAĆ! 28.05.20, 18:30
           Zawsze zastanawiałem skąd biorą się kanalie, niszczyciele, ludzkie ścierwa, mordercy itp. Generalnie wychowanie wynosi się z domu. Tam gdzie przestrzega się wartości etyczne, moralne, gdzie honor jest najwyższą ludzką wartością, tam niema problemów z normalnością. Tam nie ma kompleksów, nienawiści braku szacunku dla drugiego człowieka. Mały człowiek, potrzebuje drabinki aby go zauważyć, kłamie aby się dowartościować, oszukuję aby prymitywny naród go popierał. Ma krew na rękach swojego brata i chce mieć jeszcze krew narodu, nakazując wybory prezydenckie w czasie najwyższego zagrożenia pandemii...

           Na początek trochę historii:
           - Henryk Świątkowski, wuj Kaczyńskich, był ministrem sprawiedliwości w komunistycznym rządzie w całym okresie stalinowskiego terroru za Bieruta.
           - I to on z racji stanowiska podpisywał wszystkie wyroki śmierci na AK-owskich oficerów, w tym również na rotmistrza Pileckiego.
           - Przy okazji załatwił willę Kaczyńskim na Żoliborzu, odebraną prawdziwemu Patriocie.
           - Dodać wypada, że głównym zadaniem Świątkowskiego było fałszowanie historii mordu w Katyniu (szczegóły można podejrzeć na stronach archiwalnych Ministerstwa Sprawiedliwości).
           - Drugim "drogim" Wujkiem Rajmunda Kaczyńskiego był Naczelny Prezes Sądu Wojskowego w rządzie Bieruta, NKWD’zista, osobiście mianowany przez Stalina i kat narodu polskiego Wilhelm Świątkowski ur. w Granówce pod Odessą.
           - Wilhelm był absolwentem Charkowskiego Instytutu Prawa z 1940 roku, włączonego w wojskowy wymiar sprawiedliwości Armii Czerwonej (a co działo się z polskimi oficerami w Charkowie w 1940 roku dodawać chyba nie trzeba), potem po wojnie, jako zaufany Stalina i Berii, był Prezesem Naczelnego Sądu Wojskowego w Polsce, w okresie największego apogeum stalinowskich czystek na Polakach (1950-1954).
           - Dzięki temu właśnie Wilhelmowi pewne młode, bezdzietne wtedy jeszcze małżeństwo Rajmunda i Jadwigi Kaczyńskich otrzymało tylko dla siebie piękną trzypiętrową willę na Żoliborzu, gdy reszta Warszawiaków, którym jakimś cudem udało się przetrwać II Wojnę, gnieździło się całymi rodzinami po piwnicach i spalonych ruinach.
           - Żeby było ciekawiej - ta willa była wcześniej nadana przez J. Piłsudskiego rodzinie bohatera Wojny Polsko-Bolszewickiej z 1920 roku, majora Lisa-Kuli, za męstwo tego człowieka i oddanie życia w obronie Polski, Europy i Świata przed zalewem czerwonego terroru.
           - Henryk i Wilhelm Świątkowscy, wujowie Jarosława i Lecha Kaczyńskich zamordowali więcej polskich patriotów, niż całe NKWD w Polsce po wojnie !!!

           A teraz cudy:

           1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława, to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK wieszano, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, zrywano paznokcie, torturowano, a w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie dostaje od stalinowskiej władzy wypasioną willę na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, a nawet szarego członka PZPR.
           2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle.
           3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci AK-owskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci AK-owców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z łagrów, czy więzień, nasze Orły brylują w reżimowej TV i kręcą filmy.
           4) Kolejny Cud ! Rajmund Kaczyński jako jedyny żołnierz AK w PRL posiada paszport uprawniający do wyjazdów do krajów kapitalistycznych, wyjeżdża na kontrakty i zarabia śmierdzące kapitalistyczne Dolary.
           5) Cud piąty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji nie zostaje internowany w grudniu 1981 roku. (Stąd popularne hasło: ”13-go Grudnia spałeś do południa !”)
           6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński odmawia (jak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony bez konsekwencji do domu, co więcej, nikt go nie nęka do 1989r.
           7) Cud siódmy, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji nie ujawnia swojej teczki (ujawnia swoją teczkę dopiero po naciskach prasy i społeczeństwa kilka lat później).
           8) Znowu Cud ! Rajmund Kaczyński umiera 17 kwietnia 2005r. Synusiowie cichutko go chowają w tajemnicy, bez mediów, bez sztandarów i hymnów, bez przemówień o zasługach jakie włożył w utrwalanie władzy ludowej. O dacie i miejscu pogrzebu wie tylko kilka najbliższych, zaufanych osób. Rajmund Kaczyński spoczywa w odległym, zapomnianym rejonie cmentarza, bo za bardzo przeszkadzał w karierze synalkom.
           9) Cud 9-ty. Całkowite umorzenie długu Porozumienia Centrum, dawnej partii braci Kaczyńskich wobec Skarbu Państwa w czwartym dniu sprawowania urzędu przez PiS-owskiego ministra zaraz po przejęciu władzy przez PiS w 2005 r.
           10) Kolejny Cud - śledztwo IPN w sprawie rzekomo fałszywej lojalki podpisanej przez Jarosława zostaje umorzone w 2007r. z powodu przedawnienia.
           11) Jeszcze raz Cud ! W IPN brak jakichkolwiek dokumentów z działalności opozycyjnej Jarosława z lat 1982 do 1989 - rzekomo zniszczyła je UB’ecja, to oczywiście bardzo logiczne - najpierw zbiera się na kogoś dokumenty, a potem, jak się uzbiera to się je niszczy...

           z netu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka