Dodaj do ulubionych

RAFAŁ! RAFAŁ! RAFAŁ!

16.06.20, 14:30
posłuchaj piesku jak się mówi biegle i z sensem po angielsku.

www.facebook.com/100010725437616/videos/1142738436093660/
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: RAFAŁ! RAFAŁ! RAFAŁ! 16.06.20, 14:36
    Film hitem sieci. Andrzej Duda się zapędził? "Jestem gejem". Odpowiedział "Ja też!

    W czasie spotkania Andrzeja Dudy z wyborcami mogliśmy usłyszeć dosyć zaskakującą deklarację. Na wypowiedź jednej z osób zgromadzonych wiecu na temat tego, że jest gejem, urzędujący prezydent odpowiedział, że "on też". Nie był to tzw. coming out, a po prostu machinalne powtarzanie jednego zdania.

    Ojtamojtam - zaraz tam "zapędziło"
    Po prostu w szczerej rozmowie z Suwerenem Powstałym z Kolan wyznało prawdę!

    www.o2.pl/informacje/film-hitem-sieci-andrzej-duda-sie-zapedzil-jestem-gejem-odpowiedzial-ja-tez-6522064051813248a?fbclid=IwAR1Ym5kEKLV-sHWgAQpWhOQdSJMaiQvodwUZOkhkRHiHHbC7SNqLIFiEilA
    • wscieklyuklad Re: RAFAŁ! RAFAŁ! RAFAŁ! 16.06.20, 14:56
     www.facebook.com/100013289112422/videos/855764464876516/

     Niebywała żydolewacka prowokacja w trakcie szczekania!

     Te Czyli Liderki wymachują w dłoniach... DUPAMI BIAŁEGO CZŁOWIEKA!
     Nie dość, że aluzja, to jeszcze propagowanie ideologii nieludzi (gender).
      • wscieklyuklad Re: RAFAŁ! RAFAŁ! RAFAŁ! 16.06.20, 15:33
       Sondaż wewnętrzny: Trzaskowski i Hołownia wygrywają z Dudą w drugiej turze
       Rafał Badowski 16 czerwca 2020, 07:44

       Znacznie ciekawsza wydaje się w tym sondażu druga tura, bo do tej pory Andrzej Duda – raczej minimalnie – w różnych badaniach wychodził z ostatecznej potyczki zwycięsko. Jeśli w II turze prezydent zmierzyłby się z Rafałem Trzaskowskim, Duda mógłby liczyć na 39 proc. głosów, a kandydat KO – na 42 proc. Aż 19 proc. nie wie, na kogo oddałoby głos.
       Gdyby to Szymon Hołownia wszedł do drugiej tury, chciałoby na niego głosować aż 46 proc. badanych, a na Andrzeja Dudę – 38 proc. 16 procent osób wybrało odpowiedź "nie wiem".
       W drugim wariancie zapytano tych, którzy deklarują udział w wyborach. W takiej sytuacji wynik w starciu Hołownia – Duda brzmiałby odpowiednio 50:42, a Trzaskowski – Duda – 46:43 dla obecnego prezydenta Warszawy.
       • sorel.lina Re: RAFAŁ! RAFAŁ! RAFAŁ! 16.06.20, 18:45
        Rafał Trzaskowski dziś w Radomiu

        Jeżeli ta władza, z tym słabym prezydentem - który tylko i wyłącznie wykonuje polecenia pana prezesa - się utrzyma, to będzie próbowała nas zniszczyć, to będzie próbowała ubezwłasnowolnić samorządy - mówił w Radomiu kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Rafał Trzaskowski.

        Do wyborów prezydenckich zostało 12 dni. Na wtorkowej kampanijnej trasie kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego znalazł się Radom. Prezydent Warszawy pojawił się na spotkaniu samorządowców pod hasłem "Samorządna Rzeczpospolita". Wśród uczestników byli również między innymi prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, prezydent Radomia Radosław Witkowski, prezydent Wrocławia Jacek Sutryk i prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

        - Dzisiaj czasy są trudne, bo rzeczywiście rządzący wzięli nas na celownik. To jest trochę tak, że wszystkie niezależne instytucje nie podobają się dzisiejszej władzy, zwłaszcza prezesowi PiS (Jarosławowi) Kaczyńskiemu. Ostatnio my zajmujemy chyba pierwsze miejsce - dodał. - W momencie epidemii chcieliśmy zawierzyć rządowi na początku. Tylko po kilku tygodniach naszej współpracy okazało się, że rząd próbuje na nas spychać odpowiedzialność - kontynuował.

        - Rzeczywiście jest tak, że jesteśmy wrogiem numer jeden. Tylko problem polega na tym, że to nie my, samorządowcy, jesteśmy wrogiem numer jeden, tylko obywatele, którzy tworzą ten samorząd. Bo żeby Polska mogła się dzisiaj rozwijać w sposób dynamiczny, potrzebna jest władza, która się niczego nie boi, która jest blisko obywatela, która w dialogu wypracowuje rozwiązania - powiedział.

        Dodał, że stąd właśnie jego propozycje programowe darmowych żłobków i przedszkoli czy inwestycji w wymianę pieców w domach i fotowoltaikę.
        - To jest dzisiaj najważniejsze, o tym mówią nam dzisiaj mieszkańcy i mieszkanki naszych miast, miasteczek i wsi - wskazał Trzaskowski.
        Według niego ta pomoc jest Polakom bardziej potrzebna niż "jakieś obiecywane wielkie inwestycje, które może się ziszczą, a może nigdy się nie ziszczą".

        - Jeżeli ta władza, z tym słabym prezydentem - który tylko i wyłącznie wykonuje polecenia pana prezesa - się utrzyma, to będzie próbowała nas zniszczyć, to będzie próbowała ubezwłasnowolnić samorządy - przekonywał dalej Trzaskowski. - Nie pozwolimy na to - zapewnił.

        - Dość mamy dzielenia nas. Mówienia, że jesteśmy inni, a przecież jesteśmy tacy sami. Próby dzielenia nas na ludzi z miast, miasteczek i wsi, ze wschodu i zachodu. Dzisiaj właśnie po epidemii wiemy, że mamy dokładnie te same problemy - podkreślał Trzaskowski.

        - Dlatego dzisiaj potrzebujemy silnego prezydenta, potrzebujemy prezydenta, który będzie osobą niezależną, który będzie odpowiadał na prawdziwe problemy i stał przy tych, którzy zostali zostawieni przez rząd sami sobie - mówił. - Dzisiaj wszyscy czekamy na zmianę. Mamy dość manipulacji, mamy dość kłamstwa, mamy dość dzielenia nas - dodał Trzaskowski.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka