29.01.21, 16:26
To jest gang
Odkąd istnieje PiS, a wcześniej PC, obserwuję i opisuję to ugrupowanie. Gdy słucham dzisiejszych komentatorów, wielu z nich obudziło się o co najmniej 20 lat za późno, widzę sporo naiwności w ocenach tej partii i jej zamiarów.
Tymczasem, moim zdaniem, ugrupowanie to łączy cechy skrajnie prawicowej i populistycznej formacji politycznej z cechami typowej mafii, organizacji przestępczej wrosłej w państwo.
PiS opiera się na pięciu filarach:
• Formacji wodzowskiej, wręcz skrajnie dyktatorskiej, antydemokratycznej;
• Typowej organizacji przestępczej, skoncentrowanej na bogaceniu się w sposób nieuczciwy;
• Dyspozycyjnej wobec partii-gangu prokuratury, która zapewnia bezkarność i ściga pod byle pretekstem przeciwników;
• Propagandzie zorganizowanego kłamstwa na wielką skalę;
• I wreszcie na rzeszach fanatycznych wyznawców, kompletnie ogłupionych przez propagandę.
Warto się przyjrzeć konstrukcji tej partii odbitej w statucie. Zdanie "Prezes jest najwyższą władzą wykonawczą w partii" oddaje jej istotę. Prezes sprawuje władzę jednoosobowo, przez nieograniczoną liczbę kadencji, a procedura wyborcza i wyłanianie kandydatów są tak skonstruowane, że prezes również sam się wybiera, bo wybierają go delegaci, których on ustanawia (na wszelki wypadek nikt inny nie kandyduje). Co więcej, wszelkie organy kolegialne mogą podejmować istotne uchwały tylko "na wniosek prezesa", a prezes, jako najwyższa władza i tak może je zmienić.
Dla kontrastu, w organizacji demokratycznej, np. w KOD, jedyną kompetencją przewodniczącego, która nie wymaga przegłosowania przez zarząd, jest zwołanie zebrania. I na tym koniec, a najwyższą władzą jest walny zjazd.
Ta partia ma od początku drugie oblicze, oblicze gangu. Ciemne interesy na ogromną skalę i całkowite posłuszeństwo wobec prezesa-capo. W tej chwili pewne mafijne instytucje zostały nawet ustanowione w skali państwa, choć jawnie i formalnie nie istnieją. Np. haracze, czyli "obowiązkowe darowizny" dla partii i jej bosa, lub wskazany przez bossa cel (TVP, Rydzyka…). Każda spółka skarbu państwa i każdy, kto dostanie lukratywną posadę, odpala "obowiązkową darowiznę".
Zaopatrzenie wszystkich funkcyjnych i ich rodzin wysoko płatnymi synekurami służy też dyscyplinie w gangu. Podskoczysz - wylatujesz, ty i twoja rodzina, ze wszystkich synekur. Tak jak w gangu istnieje instytucja "słupa" do ukrywania majątku. Takim słupem jest np. "Instytut im. Lecha Kaczyńskiego" - fikcyjna instytucja, która nic nie robi, poza byciem właścicielem spółki "Srebrna". Władze tego "instytutu" to Kaczyński, Czabański, "pani Basia" i żona Czabańskiego. "Instytut" ma siedzibę w mieszkaniu Jarosława Kaczyńskiego i istnieje wyłącznie na papierze. Zero działalności, ani jednego pracownika. To typowy "słup" ukrywający fakt, że prawdziwym właścicielem "Srebrnej" jest J. Kaczyński. "Instytut" służy także do "otrzymywania" obowiązkowych darowizn. W ten sposób, jak wszyscy szefowie wszystkich mafii świata, boss "nie ma" żadnego majątku, a "słup" jeszcze ma status "organizacji pożytku publicznego" i może od członków partii zbierać 1% podatku.
A popatrzmy na sprawę formalnie: Kto jest właścicielem „Srebrnej”? „Instytut”. A kto jest właścicielem „Instytutu”? Nikt, bo to fundacja. Właściciela nie ma. Choć ktoś na końcu zostaje z pieniędzmi.
Powtórzmy za Wikipedią dzisiejsza strukturę udziałów w spółce „Srebrna”: „Głównym udziałowcem spółki Srebrna jest Instytut im. Lecha Kaczyńskiego, który posiada 5883 udziały. Dwa udziały w spółce posiada Barbara Skrzypek (wieloletnia sekretarka Jarosława Kaczyńskiego, a wcześniej też przez lata generała Michała Janiszewskiego, członka WRON), a jej syn jeden udział. Łączna wartość udziałów w spółce Srebrna wynosi 11,766 mln zł.”
(Osobny rozdział, to historia tego, jak olbrzymi majątek przyznany PC w ramach podziału likwidowanego RSW ”Prasa”, przez kolejne przemiany stał się praktycznie majątkiem Jarosława Kaczyńskiego. Odsyłam do Wikipedii).
Zauważmy tu bardzo sprytny mechanizm rozmycia własności. O ile klasyczni gangsterzy zapisywali majątki na żony, matki, kuzynów, czyli najczęściej członków rodzin, realnych ludzi, o tyle w tym przypadku do ukrycia i zamącenia obrazu służą różne spółki, fikcyjne organizacje, fundacje. Tworzy się między nimi tak zawiłą sieć powiązań i przepływów finansowych, że trudno rozszyfrować, kto naprawdę jest właścicielem. Trochę to przypomina południowo koreański czebol, czyli konglomerat spółek i banków, gdzie spółki mają udziały w bankach, które udzielają im kredytów, banki i spółki mają udziały w innych bankach i spółkach. W razie krachu, nikt za nic nie odpowiada, ale zawsze na końcu jeden cwaniak zostaje z pieniędzmi.
PiS stworzył podobną sieć, a raczej mnóstwo sieci. Było to widać przy sprawie „Dwóch Wież”, gdy Kaczyński otwarcie mówi Austriakowi, że nie udowodni kto jest właścicielem „Srebrnej”, dokąd on, Kaczyński, sam się do tego nie przyzna, a więc jego roszczenia są bez sensu, bo nie mają adresata.
Do tego dochodzi cała masa drobnych „biznesów” i przekrętów, nawet pospolitych kradzieży. Prominentny polityk może prowadzić burdel razem z krakowskim kibolskim gangiem, inny polityk korzysta z usług nieletnich prostytutek, kolejny oszukuje UE na „dojazdach do pracy” i wszyscy są bezkarni.
Zatrzymajmy się na jednym przykładzie, polityka, który rozliczał przejazdy samochodem z Jasła do Brukseli rano i powrót do domu tego samego dnia. Odbycie takiej trasy w ciągu doby, nawet dobrej klasy samochodem, leży na granicy wykonalności. Tymczasem ten osobnik rzekomo jechał kabrioletem, Fiatem Punto, nawet w zimie. W dodatku rozliczał te kilometry na cudzy samochód, który dawno był już zezłomowany. Ten pan nie posiada własnego samochodu. Niektórzy twierdzą, że również prawa jazdy. W dodatku rozliczał kilometrówki z Jasła, choć mieszka w Warszawie (więc dodawał sobie kilometrów).

Cdn.
Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Gang 29.01.21, 16:27
   Cd.

   Inny przykład: Zatrudnianie „lewych” asystentów europosłów. W 2015 r. "Newsweek" ujawnił, że na fikcyjnych, ale realnie opłacanych za brukselskie pieniądze etatach PiS zatrudniało m.in. makijażystki prezesa, kobietę, która opiekowała się chorą mamą Jarosława Kaczyńskiego i pracowników partii, którzy nie wiedzieli nawet, gdzie mieszczą się biura deputowanych.
   Powstaje pytanie, jak można się zdobyć na taką bezczelność? A to proste. Podporządkowana Ziobrze prokuratura zapewnia bezkarność i ci ludzie o tym wiedzą. Dokąd wiernie wykonują polecenia prezesa, włos im z głowy nie spadnie.
   I to jest kolejny filar spójności gangu. Dokąd jesteś lojalny, jesteś bezkarny, ale uważaj, prezes i Ziobro zbierają teczki. Jak podskoczysz, to prokuratura ci wszystko wyciągnie i będziesz siedział, bo masz za co. Kaczyński nawet w pewnym momencie fotografował się na tle swojego zbioru teczek. To był taki sygnał: ”uważajcie małe żuczki, mam na was teczki”.
   Z drugiej strony, prokuratura zaciekle ściga przeciwników, nawet stawiając absurdalne i zmyślone zarzuty. Jednocześnie gigantyczny przekręt, znikniecie z systemu SKOK-ów pięciu miliardów złotych, w ogóle nie jest badany.
   Ten układ nie byłby tak trwały, gdyby nie masy fanatycznych wyznawców, doszczętnie ogłupionych przez państwową telewizję. To temat na osobną rozprawę, choć zjawisko jest dobrze opisane w historii innych krajów. Mao, który przez 30 lat rządów wymordował ok. 200 milionów ludzi, Stalin, który miliony ludzi wysyłał do łagrów, i inni podobni, naprawdę mieli spore poparcie w społeczeństwie. Dla mnie zdumiewające jest poparcie dla PiS-u na wsi. Co PiS dał ludności wiejskiej? Nic. Natomiast odebrał im prawo własności ziemi, podniósł podatki, cenę prądu, ceny nawozów i drastycznie cenę wody. A spora część wsi go kocha.
   Gang opanował państwo i myślenie, że odda władzę dobrowolnie uważam za naiwne. A dobór kadr na zasadzie: "czym głupszy tym lepszy" też nie jest przypadkowy. Taki np. Fogiel, czy Bielan, z gołą maturą z kiepskiej szkoły, technik ogrodnictwa Kuchciński, fryzjer perukarz Suski, grabarz Cymański i inni podobni, to najwierniejsi z wiernych, bo poza gangiem są nikim. W XXI wieku są kandydatami na bezrobotnych.
   Równie naiwne jest myślenie, że Kaczyński nie odważy się wyprowadzić Polski z UE. Ależ on o tym marzy. On chce budować swoją paranoiczną wizję państwa i nie chce mieć żadnej kontroli. A że Polska straci ogromne pieniądze? Że Polacy będą cierpieć z powodu ogromnego kryzysu? A co go to obchodzi?
   Przypomnijmy sytuację z lata. Nic PiS-wców nie obchodziło to, że sporo ludzi może umrzeć z powodu pandemii. Trzeba było zmobilizować najgłupszy elektorat do poparcia najgorszego kandydata. A więc: nie bójcie się pandemii, wirus nie działa, już jest niegroźny! Tylko idźcie, zagłosujcie, a później możecie zdychać.
   Pomysł, że Kaczyński boi się Ziobry, jest z księżyca. Może go zdymisjonować z minuty na minutę. A że odejdą jego posłowie? Gdzie odejdą? Na bezrobocie? Nie odejdą, bo jest kasa i teczki.
   Trzeba w końcu skojarzyć rzeczywistość. To jest mentalność gangu. Ta cała ideologia, te frazesy, są dla „głupiego ludu”. Może jeszcze kilku czołowych paranoików w nią wierzy, ale już drugą linię obchodzi tylko kasa, posady, kontrakty, i ta błoga bezkarność.
   Krzysztof Łoziński
   • wscieklyuklad Re: Gang 29.01.21, 16:59
    Nie sposób się nie zgodzić z jednym wyjątkiem.
    inkarnowane fajda ze strachu przez mniejniżzerem, gdyż poziom paranoi u spadkobiercy pozycji psychopaty - obecnego capa- jest JESZCZE WIĘKSZY, a wiek rokuje dłuuuuuuugie lata wadzy.
    A wadza ta prędzej czy później wpadnie w łapy mniejniżzera, gdyż ilość teczek i ich zawartość wcale nie są mniejsze, niż na słynnych fociach żoliborskiego schizofrenika.
    Cap udało się z wizytą do mniejniżzera, gdy fotel palił się pod dupskiem w związku z aferą dwóch wież - gdyby zbaffffff nie bało się zbysia, to to ostatnie w zębach przyniosłoby mu gwarancję bezkarności na Mickiewicza.
    Cap zostało poniżone do granic potwarzy/zniewagi i z pewnością zbysiowi w głębi serca tego nie zapomni - nieśmiało mści się biorąc rewanż na banku Pekao s.a. - dwóch prezesów, którzy rzekomo złożyli funkcję w proteście przeciw bandyckiemu przejęciu Idea banku Leszka Czarneckiego było.... zbysiowymi przydupasami.
    zbyś ma potężne haki na całą tą mafię i dlatego jeszcze muszą tolerować tego czegoś intrygi, poniżanie/kopanie dołków pod min hałsenem, gdyż proKURAtura została opanowana doskonale i jest dyspozycyjna bez żadnego ale - resztki oporu łamie się dziś "delegacjami"setki kilometrów od miejsca zamieszkania i bez względu na sytuacją rodzinną/życiową. Nie sądzę by świrzę z Zoliborza nie kumała, iż takie zagrywy nie sprzyjają wizerunkowi mafii, chyba, że psychopata już wie w jaki sposób sfałszuje wyniki wyborcze - o czym przecież już zasygnalizowało w wywiadzie-bełkocie.
    Cap dygocze przed uruchomieniem przez zbysia procedur prawnych, gdyż sądy nie zostały jeszcze ostatecznie zdemolowane i niekoniecznie skaądają się z osób całkowicie podporządkowanych mafii.zbyś wie dokładnie kto i którym sądzie jest przeciw gangowi jak to bydło określa autor artykułu. Wystarczy w ręce takiego orzecznika oddać sprawę, by ktoś z capiej ekipy beknął na lata!

    Teraz cały impet zostanie skierowany na ostateczną demolkę sądów. zbysiowi jest zbyt wcześnie, by przyspieszać ten proces właśnie ze względów jak wyżej - musi mieć ewentualny wentyl bezpieczeństwa by w przypadku prób ostatecznego odsunięcia tego czegoś na tor boczny uderzyć w bydło.Prawdopodobnie dopiero w ostatnim roku rządów mafii dojdzie do ostatecznego ataku na sądownitwo, tak, by w przypadku nieudanego sfałszowania wyborów mieć po swojej stronie przyszłych "oskarżycieli", którzy jako im podlegli nie będą karać (umarzanie śledztw, wyroki uniewinniające lub łagodne - głównie w zawieszeniu.

    Podsumowują - obaj wiedzą, że przeciwnik to skrajny skurwysyn zdolny do najgorszej podłości.
    I to gwarantuje - oby przejściowy - status quo obojgu paranoikom.
        • wscieklyuklad Re: Gang 29.01.21, 19:45
         W wideo opublikowanym przez TVP3 Kielce w czwartek w południe Ziemowit Nowak na pytania reportera o przyczyny awarii kieleckich wodociągów powtarza: „Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie. Jesteśmy w czołówce krajowe, a nawet światowej. Z roku na rok liczba awarii maleje”.

         Czytaj więcej na: www.wirtualnemedia.pl/artykul/rzecznik-wodociagow-awaria-wideo-hit-wyjasnienie?fbclid=IwAR0HwE46WlGuf4ZadpeulN8-tw7HaILgeKHCilfu1hdDw70_ceYiuwh75F0
            • wscieklyuklad Re: Gang 29.01.21, 19:53
             Wedle hunwejbina i jednego z liderów psychopatii mafijnej wójcika rodzice tęsknią za pożegnaniem takiego nieszczęśnika oczywiście po uprzednim ochrzczeniu jeśli czarnuch uzna go za człowieka.

             https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/144048706_3776156889111154_6077156609932644796_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=qxKuFdBydO0AX9XT1kN&_nc_oc=AQmof1q_CVYei88zy_9AJED3Nxai5No0aT4Qz83XLrdBgNQEk3tEZBjbjYw69J2NrIw&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=a8745d3f656fd95e951af613a3154cad&oe=60392278
              • 1zorro-bis Re: Gang 30.01.21, 08:58
               "Za prof.Balcerowiczem : "Przyłębska to jedna z najbardziej haniebnych postacie w Polsce po wojnie". Jak to coś może patrzeć w lustro ? Zresztą sądząc po wyglądzie, pewnie nie patrzy..."
               PIS - dzielskie scierwo.
               • wscieklyuklad Re: Gang 30.01.21, 10:43
                Nikomu nie wolno bawić się śmiercią. Żadną jej postacią. Godność bowiem, to pojęcie, które powinno dotrzeć do każdego człowieka. Wśród dziesięciu Boskich Przykazań, niekoniecznie właściwie interpretowanych przez wyznawców Boga, jest jedno, które dedykuję rządzącym:”Nie będziesz brał imienia Pana, Boga twego, nadaremno; bo nie będzie miał Pan za niewinnego tego, który by wziął imię Pana, Boga swego, nadaremno."
                Nie ma więc wiary w tym, który dla własnych interesów, lub za przyczyną „słabego rozumu” posługuje się Boskim imieniem, by szachować prosty lud!
                Rozkraczony, jak stary żandarm Wójcik, bełkocze coś o pożegnaniu narodzonego dziecka, przez pogrążoną w rozpaczy rodzinie. Nie wnikam w kształt płodu, nie opisuje jego zachowań, bo byłoby to zwyczajnym barbarzyństwem.
                Czy jest pan, panie Wójcik jest normalnie rozwiniętym człowiekiem?Ten tupet, ten wiecznie głupawy uśmieszek na twarzy, te słowa....
                Był czas, kiedy pożegnałem swego syna. Już prawie dreptał, tulił się do mamy i taty, był wesołym, pogodnym dzieckiem, który prawie nigdy nie płakał.
                Kiedy odszedł, całowałem pergaminowe chłodne czółko, na które skapywały moje łzy. Wyglądał na starszego, bo śmierć zmieniła jego oblicze na twarz zatroskanego o życie swoich ukochanych rodziców, kilkulatka. Musiałem to przeżyć. Niech nie muszą tego inni!
                Nigdy więcej! Nie oglądałem twarzy rodziców, którzy odeszli, bo nie byłem pewien swojej reakcji.
                Nie oglądam żadnych twarzy, nieruchomych i chłodnych!Stałem się zapewne innym człowiekiem.
                I tak oto, jakiś idiota, każe się żegnać z umierającym dzieckiem.
                Stare ramole, ludzie którzy nie doznali cudu ojcostwa radzą nam, co mamy czynić!
                Na domiar złego wbili do głów paniom po klimakterium,że chce się w Polsce mordować dzieci!
                Jako mężczyzna nie mam prawa wpierdalać się w umysły kobiet, bo one są ostatnimi, które zechcą uśmiercić własne dziecko!
                Bełkot Wróblewskiego (ponoć poseł) oszałamia mnie. Nie wierzę,że słucham posła!!!
                Radosne pogaduszki Wójcika budzą we mnie agresję, rodzą pytanie, skąd pochodzi , kto go wychowywał i jaka jest jego miara służalczego poddaństwa.
                Jeśli mam żyć w gronie takich chrześcijan, spakuję chyba walizki....

                M.K. Laus
                • wscieklyuklad Re: Gang 30.01.21, 18:38
                 I znowu Podwórko potwierdziło wyłączność gdy chodzi o opiniotwórczość na portalu GW.
                 Śmiem spekulować, iż samo zbbbbaaafffccccaaajjjeeef z zapartym tchem nas czyta. I wyciąga wnioski!
                 Dopiero kilkanaście godzin wstecz polemizowaliśmy z teza, iż kaczka nie boi się mniej nizzera i trzyma matołka w ramach koalicji niejako z ojcowskiej łaski, a tu taka reakcja!
                 Psychopata z Żoliborza wydało kwak w sprawie przekrętu z zakupem respiratorów i maseczek chirurgicznych, stwierdzając, iż wszystko było lege artis i proKURAtura ma spadać na ośnieżoną sosenkę z potencjalnymi zarzutami.
                 Biegli w sprawie traktują ów kwak jako kontrofensywę schizoida, które zorientowało się, iż ewentualne podjęcie śledztwa i postawienie zarzutów byłoby bezpośrednim, kolejnym atakiem na min hałsena - tym razem ostatecznie skutecznym, długonose musiałoby zrezygnować ze stolca premiera wskutek blamażu w walce z pandemią na wielomilionową skalę w wydaniu podległego rudego buca, które ustawiło się na resztę życia dzięki ochronie sużb.
                 Sużby żrą się teraz pod dywanem, kto kogo więc schizofrenik musiało dać kwak, by powściągnąć ewentualne kroki zbysia. zbyś prawdopodobnie zmieni taktykę. Nie wykluczam, iż w żydolewackiej, polskojęzycznej prasie opłacanej przez Niemców, Sorosa i Bajubajdena pojawią się jakieś przecieki ( fałszywie uznane za efekt dziennikarskiego śledztwa tylko dla zamydlenia oczu odbiorcy i kaczkajewowi), które wywołają wstrząs u czytelników. zbyś analizuje teraz korzyści i straty wynikające z tej zagrywy, gdyż z pewnością nie czuje się jeszcze na tyle mocny, by skutecznie porwać się na identycznego sobie świra. Być może ten post nabierze wartości dopiero za kilkanaście miesięcy czyli bliżej kolejnych wyborów.
                 • sorel.lina Re: Gang 30.01.21, 22:02
                  Wczoraj na Żoliborzu.
                  Jak bardzo trzeba mieć nieczyste sumienie, jak bardzo trzeba bać się ludzi, żeby NA KOSZT podatników ściągać dla siebie taką ochronę.

                  Fot. Artur Jaskulski

                  https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/144552621_10219007550962941_4740052521827463357_o.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=z3qyD17UHxcAX-o_uye&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=af81aa86012214d546a9f169e3ff4f7f&oe=603B6B9B
                     • wscieklyuklad Re: Gang 01.02.21, 16:17
                      Kumpel Ziobry, jeden z opisywanych przez media bohaterów afery hejterskiej, z rumieńcami na twarzy wspierający niszczenie niezależnego wymiaru sprawiedliwości, który z MS odszedł w atmosferze skandalu, właśnie ogłosił że kandyduje do upolitycznionej KRS! Takie rzeczy tylko w kraju PiS...

                      Ciekawe jak Panu Ziobrze i podległym mu prokuratorom idzie śledztwo ws. opisywanej przez media afery hejterskiej? Minęło półtora roku od jej ujawnienia, a wciąż trudno oprzeć się wrażeniu, że media wiedzą o niej więcej niż organy państwa PiS! Czy brakuje woli politycznej, by tę aferę wyjaśnić? Czy na jaw wyszłyby fakty niewygodne dla bardzo wysoko postawionych działaczy obozu władzy? Dziś każdy z nas może tylko spekulować, ale fakty są takie, że po półtora roku, od wykrycia przez media pomimo rekomendacji Rady Europy, by powołać do wyjaśnienia tak poważnej afery specjalną niezależną komisję, konkretnych efektów śledztwa nadal brak.

                      W tych warunkach Ł.Piebiak - przez media wskazywany jako jeden z głównych bohaterów afery - zgłosił swoją kandydaturę do neoKRS. Gdyby wybory do tej instytucji były niezależne moglibyśmy się tylko z tego śmiać. Niestety od trzech lat sędziów do tej instytucji, wbrew Konstytucji wskazują politycy, z którymi ręka w rękę, w jednym rządzie współdziałał Ł. Piebiak, dodajmy współdziałał m.in. rozmontowując niezależność wymiaru sprawiedliwości!.

                      I SUSZNIE!

                      https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/145397617_1443451419319900_7461222553586046952_o.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=1FvEYoehHyEAX-Obbpa&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=3862bb4b8035e491503599464f9bbde2&oe=603D9B3B
                         • wscieklyuklad Re: Gang 01.02.21, 19:47
                          Z netu

                          Rozmowa z członkiem pis.

                          - Czy uważa pan, że rząd wywiązuje się ze swoich zobowiązań?

                          - Święta będą w tym toku, 500 +, musztarda a A NIEMCY MAJĄ GORZEJ

                          Hahahahahahahahahahahahahahahaha jakbym gdzieś to czytał!
                          Kolejny dowód, że pisonizm to stan omysłó
                         • wscieklyuklad Re: Gang 02.02.21, 14:13
                          https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s640x640/145837191_2865815467081054_1026437149201729139_o.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=8Df--ZoXyqAAX8PHaTr&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&tp=7&oh=65dbe573b2e255c97a4cd6671cfdb21e&oe=60403CB1

                          to żydolewacka propaganda kamuflująca wyzysk Wolski przez krwiożercze neokolonialne elity pragnące pozbawić nas Wolności i Niezależność jako rzekło schizoidzię z Żoliborza.
                         • wscieklyuklad Re: Gang 02.02.21, 14:24
                          https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/146011818_2896784040534719_7226460943121988482_o.jpg?_nc_cat=109&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=NM0yxOWnbNsAX-_eZLY&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&tp=6&oh=b92aae7783f07e4fc80b42ddc12c4897&oe=603F8033

                          Konkurencja dla psiny we flirtowaniu z ruchadłem leśnym i ebą co sra do chleba?

                          Mam nadzieję, że bydlę niedługo nie będzie miało co do gara włożyć.
                          Lokalna społeczność winna wywieźć tego świra modo Jagna Boryna.
                         • wscieklyuklad Re: Gang 02.02.21, 14:30
                          poznan.wyborcza.pl/poznan/7,36001,26746362,nowy-prokurator-ukryl-wazna-decyzje-przed-obroncami-giertycha.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&fbclid=IwAR16mL9YH4bcB7pMH5tCqWt5RBehRjSbXHd27r1s3NpouplOo54ZJ6KvAqg
                         • wscieklyuklad Re: Gang 02.02.21, 19:31
                          Pod koniec listopada, w trakcie największego nasilenia protestów związanych ze Strajkiem Kobiet, reporterka “Gazety Wyborczej” Agata Grzybowska została zatrzymana za “zaatakowanie policjanta błyskając fleszem”. Dziś Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia wydał wyrok w jej sprawie.

                          Dziennikarka miała przy sobie swoją legitymację prasową, którą pokazywała zatrzymującym ją policjantom, co zostało uwiecznione na zdjęciach i nagraniach. Następnie została ona wylegitymowana i przewieziona na komendę przy ulicy Wilczej w Warszawie. Grzybowskiej postawiono zarzuty z 222 art. KK — “naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza”.

                          Grzybowska chwilę po wydaniu wyroku wydała oświadczenie mówiące o tym, że zostałą zatrzymana za to, że w trakcie wykonywania swojej pracy błysnęła policjantowi w oczy. “Kiedy wykonywałam swoją pracę, fotografując protest pod MEN, zostałam zaatakowana przez policjanta (tylko dlatego, że robiąc zdjęcie, błysnęłam mu w twarz fleszem). Absolutnie nie przyznaję się do stawianych mi zarzutów” – napisała reporterka.

                          Jak donosi Polsat News, sąd uznał fotoreporterkę winną naruszenia nietykalności cielesnej policjanta i postanowił wymierzyć jej karę grzywny w wysokości “20 stawek dziennych przy ustaleniu wysokości jednej stawki na kwotę 15 złotych”. Dodatkowo Grzybowska ma zapłacić policjantowi 100 zł. nawiązki.

                          Pod listem poparcia dla Grzybowskiej podpisało się 614 dziennikarzy i fotoreporterów ze 174 redakcji, agencji prasowych i fotograficznych.

                          Z netu
                         • wscieklyuklad Re: Gang 02.02.21, 19:37
                          Na pewno pamiętacie Pana Marka.
                          zdjęcie poniżej
                          Pan Marek w dniu wczorajszym został uprowadzony, że swego pola.
                          Dokonali tego policjanci z Ełku, został osadzony na tzw. dołku na kilka godzin.
                          Został wypuszczony dopiero wieczorem.
                          Na prośbę by go odwieziono na miejsce, z którego go zabrano tj. na pole, na którym pozostał niezabezpieczony ciągnik rolniczy dostał odpowiedź, że są autobusy.
                          Pan Marek jest rolnikiem utrzymuje się z krów mlecznych tego dnia krowy zostały niewydojone nie muszę tłumaczyć, jakie będą następstwa niedokonania wieczornego doju.
                          Co było powodem zatrzymania?
                          Powodem jest budowa gazociągu przez Polski Rząd.
                          Rząd zlecił budowę gazociągu spółce gazowej ,firma przy pomocy wojewody prawdopodobnie odebrała ziemię rolnikowi (brak dokumentacji protokołu odebrania, powiadomienia o egzekucji)
                          Tak tak ,egzekucji w Polsce nie trzeba być dłużnikiem by dokonano egzekucji
                          Rolnik pojechał na swoje pole i zauważył, że ktoś buduje zasieki na jego własności
                          przy próbie przesunięcia ogrodzenia został aresztowany
                          Zaniepokojona rodzina zaczęła poszukiwania od sąsiadów dowiedzieli się, że został skrępowany i wywieziony radiowozem w nieznane miejsce ,po kilku godzinach ustalili, że jest w areszcie w Ełku ok. 40 kilometrów od domu na pytanie, z jakiego powodu został ojciec zatrzymany córka dostała odpowiedź ,, za jazdę po polu "
                          Czy żyjemy w państwie prawa?
                          Czy nazwaPrawo i Sprawiedliwość to przykrywka zorganizowanej zbrojnej grupy przestępczej?
                          Czy Policja działa pod dyktando łamiąc prawo dobre obyczaje itp?
                          Jak nazwać kradzież ziemi rolnikom?

                          Z netu

                          Przecież krowy mozę ten źydolewacki kułak doić gdziekolwiek!
                         • wscieklyuklad Re: Gang 03.02.21, 17:59
                          https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/146628559_3764395900286782_5185359756344527752_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=LUgV5WFkILgAX89qK4H&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=94debf5ca6fd16a503e730e3ddbfbd2f&oe=603FEC51

                          Zapamiętajcie tą twarz. To Agata Ławniczak dyr poznańskiego oddziału TVP. Zwolniła po 20 latach pracy prezenterkę, bo ta śmiała mieć na antenie przyklejone serduszko WOŚP...

                          Z netu

                          I co na to buc z Żoliborza pierdolące o wolności słowa w awolsce?
                         • wscieklyuklad Re: Gang 03.02.21, 18:01
                          Komendant komisariatu na Żoliborzu Adam Tomaszewski: dziad, tchórzliwa menda itd itp...sługus niedoszłego Zbawiciela Polski Jarozbawa ostatecznie po 2 latach i angażowaniu 3 sądów i swoich podwładnych i mojego przegrał dzisiaj sprawę o puszczanie przemowień kaczora obok jego domu na Solskiego. Ciągnął sprawę pomimo tego że sam cieć Kaczyńskiego który jakoby złożył zawiadomomienie wycofał je w toku sprawy
                          ZAPAMIĘTAMY!!

                          Z netu

                          Sędziowska kasta wciąż zbyt mocno się trzyma! Trza cuś z tym zrobić wreszcie!
                         • wscieklyuklad Re: Gang 04.02.21, 14:23
                          https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/146852690_3625471824168249_5144318221688412207_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=eOcmk7cksv0AX9dDYg3&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=d8ad94efbfef0b2fce09e4afec5b09e6&oe=60418C2D

                          ZŁY GNOM MA PECHA,
                          bo wartościowi ludzie i geniusze jak Olga Tokarczuk nie znoszą PiSu za prostackie szaleństwa, jakich się ciągle dopuszczają. W tym duchu wiersz wyszukany przez Anię Czarną w necie
                          ..oddaje znakomicie ogrom oburzenia myślących Polaków,
                          ..ma siłę powagi i perfekcji w sense rymu, rytmu i nastroju i
                          ..jest zasłużonym ciosem dla tych barbarzyńców stulecia.

                          Komentarz z netu
                         • wscieklyuklad Re: Gang 04.02.21, 14:37
                          W lipcu 2020 roku prokuratura wszczęła postępowanie przeciw dwudziestoletniej wówczas Wiktorii K., stawiając jej zarzut publicznego znieważenia prezydenta Andrzeja Dudy. Mieszkanka Nowej Soli miała dopuścić się czynu zabronionego podczas wiecu wyborczego. Okazało się jednak, że do zatrzymania Wiktorii doszło w sposób nieprawidłowy, a funkcjonariusze nadużyli swoich uprawnień. Na tej podstawie sąd orzekł o zadośćuczynieniu jakie lokalna policja ma zapłacić dziewczynie. Wyrok jest nieprawomocny.

                          Z netu

                          I zostanie susznie zweryfikowany a sędzia zesłany do Władywostoku
                         • wscieklyuklad Re: Gang 04.02.21, 18:14
                          https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/146523318_3578099958912055_388737966597963931_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=RqtpE74pweoAX_SVV7Q&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=865003cb7e8df4e3957cc24277d3a8ec&oe=6042035D

                          Żonie znanego przeciwnika diagnostyki prenatalnej robiłem amniopunkcję, w wielkiej tajemnicy.
                          Żonie obrońcy życia terminowałem ciążę z zespołem Downa.
                          Pytałem: przecież jesteście przeciw?
                          Mówili: to "wyjątkowa sytuacja"
                          Wyjątkowa, bo dotyczyła ich osobiście, a nie ich pacjentek.

                          Romuald Dębski
                          profesor nauk medycznych, lekarz ginekolog
                         • wscieklyuklad Re: Gang 04.02.21, 19:07
                          Minister Czarnek zaproponował 4 programy wychodzenia z nauki zdalnej. Będą one dotyczyły kwestii zdrowia psychicznego, fizycznego, problemów okulistycznych i nadrabiania braków w edukacji 👧🏻🧒🏻
                          Jak bezmyślnym trzeba być, żeby jako minister używać takich słów i piętnować/wytykać konkretną płeć w temacie otyłości? Tym bardziej, że dla wielu dziewczyn (chłopców też), zwłaszcza dzieci w szkołach (!), otyłość jest często powodem szykan i wyśmiewania.
                          👧🏻🧒🏻 Oczywiście, że jest kłopot, jest to choroba cywilizacyjna dotycząca wszystkich grup wiekowych i każdej płci. Potrzebujemy poważnych programów edukacyjnych, jeśli chodzi o spożycie cukru. Potrzebujemy poważnego rozwiązania, jeśli chodzi o sprzedaż słodyczy w sklepach, ale nie możemy sobie pozwolić na żarty, nie możemy sobie pozwolić na niemądre wypowiedzi. Szczególnie ministra edukacji, a wiemy doskonale, że to już jest któraś niemądra wypowiedź ministra edukacji.
                          👉 Otyłość wśród najmłodszych to problem, któremu trzeba przeciwdziałać przez edukację i odpowiednie przepisy. Ale na pewno nie rozwiąże go minister, któremu nie chce się nawet przeczytać, że otyłość dotyka chłopców wyraźnie częściej niż dziewczynki. Żadnej edukacji na temat żywności, brak dietetyków w szkołach jak i placówkach zdrowia, a mówią, że zwalczają otyłość wśród dzieci...
                          Szef MEiN dodał również, że resort planuje wprowadzić dodatkowe zajęcia SKS, które będą przede wszystkim kierowane do dziewcząt, ponieważ - według ministra - „tu jest większy problem”. Czarnek powtórzył apel do rodziców o niewystawianie zwolnień z zajęć wychowania fizycznego. Podkreślił, że uczniowie zmagają się również z problemami wynikającymi z „zamknięcia i braku wspólnoty”. Resort edukacji niedawno poinformował, że uczniowie i rodzice mogą we współpracy ze szkołami korzystać ze wsparcia oferowanego przez poradnie psychologiczno - pedagogiczne.
                          Red. Martyna Stasiak

                          Ten buc oczywiście nie k7ma, iż otyłość jest dwukrotnie częstsza u chłopców nastoletnich bo i skąd skoro to chodzące tumanię.
                         • wscieklyuklad Re: Gang 04.02.21, 19:15
                          "Przeróbka dostawczaka na kampera ma wiązać się z zapłatą podatku w wysokości 3,1 albo 18,6 proc. jego wartości"
                          A tymczasem...
                          M. Morawiecki w 2017: "Nie podniesiemy podatków. Uszczelnienie systemu będzie źródłem dochodu państwa"
                          M. Morawiecki w czerwcu 2020 w czasie kampanii wyborczej: ""Duda gwarantem braku podwyżek podatków"
                          Kurtyna!
                          www.auto-swiat.pl/.../nowy-podatek-za.../wxyns4x...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka