Dodaj do ulubionych

Bochater narodowy

06.03.21, 11:16
Ikona naszej wolności, w dzieciństwie wielokrotnie uprowadzany i torturowany przez barbarzyńską bezpiekę....

SPIERDALA przed garstką rolników uzbrojonych w sztandary.
Tych ostatnich wolstapo poumieszczało następnie w sukach.
Danych o uprowadzeniu i torturach brak.

www.facebook.com/mareksowa.fanpage/videos/2914299505493884
Obserwuj wątek
            • wscieklyuklad Re: Bochater narodowy 07.03.21, 06:55
              Janusz Anderman
              Przybyliśmy, zobaczyliśmy, Mateusz zwyciężył.
              Venimus, vidimus, Deus vicit - to słowa z listu Jana III Sobieskiego do papieża po wygranej pod Wiedniem. Dzisiaj jednak upajamy się posiadaniem zupełnie innych bohaterów.
              Niewiele wiedzieliśmy dotąd o roli, jaką odegrał w historii Mateusz Morawiecki, bardzo niewiele. Docierały do nas jedynie okruchy, i to tylko wtedy, gdy sam premier zechciał, byśmy sobie te okruchy podziobali. Rzecz jasna, i w takich przypadkach budził on niekłamany podziw. Zacytujmy klasyka:
              „Ostatnio [Morawiecki] ujawnił garść szczegółów z historii swojej walki o wolność i demokrację”. Są tak wstrząsające, że osobnicy o słabszych nerwach nawet nie powinni ich poznawać.
              Choćby opowieść o rachitycznej, ale bohaterskiej rurce, która w ostatniej chwili uratowała mu życie, kiedy w 1987 roku wieszał we Wrocławiu transparent.
              „Uciekałem razem z kolegą po takich rachitycznych rusztowaniach przed milicjantami, bo tak się wtedy nazywali policjanci. W końcu nas złapali na tych rusztowaniach na czwartym czy piątym piętrze. Próbowali szarpać się z nami, grożąc, że zrzucą nas stamtąd. I mnie konkretnie również.
              Trzymałem się takiej rachitycznej rurki, która chyba ocaliła mi życie, bo udało mi się przetrwać tamtą scenę”.......
              wyborcza.pl/7,75968,26855172,przybylismy...

Ta rurka była w spodenkach.
              • wscieklyuklad Re: Bochater narodowy 07.03.21, 10:42
                Będąc dzieckiem, w wieku 11 lat obalał komunę, a 42 lata potem, w sile wieku, uciekał przed 16 rolnikami.
                Miał być taki piękny wywiad, rzeka kłamstw przygotowana, a tu trzeba spier...ać w podskokach. Panie premierze, jak żyć?!

Z netu
                  • wscieklyuklad Re: Bochater narodowy 07.03.21, 11:19
                    URUCHOMIŁ NARODOWE WIERTŁO WOLNOŚCI A POTEM DAŁ DYLA
                    Premier Morawiecki miał wczoraj intensywny dzień pracy. W Świnoujściu wraz z prezesem Kaczyńskim przyłączał Polskę do Pomorza Zachodniego, przecinając wstęgę nad uruchamianym, NARODOWYM WIERTŁEM WOLNOŚCI, które kopiąc tunel pod Świną połączy wyspę Wolin z wyspą Uznam, dzięki czemu to piękne miasto będzie położone na 43, a nie 44 wyspach. Inwestycja o wartości blisko 1 mld zł została sfinansowana w około 85% ze środków znienawidzonej przez Zjednoczoną Prawicę Unii Europejskiej, a w 15% z budżetu miasta.
                    Po tej uroczystości pośpieszył otworzyć obwodnicę Wrześni i tu niestety ten, uwieczniony w spocie Polskiej Fundacji Narodowej, 11-letni „bohater walki z komuną”, tym razem jako już dojrzały mężczyzna zrejterował przed grupką rolników z flagami, którzy chcieli porozmawiać na temat wsparcia branży w czasach pandemii. Traumatyczne przeżycia premiera z przeszłości wpłynęły zapewne na zmianę jego dobrostanu psychicznego w taki sposób, że nie starczyło mu odwagi na spotkanie z rolnikami. W pół słowa przerwał swoje „ważne przemówienie”, otwierające obwodnicę i pod osłoną licznych policjantów i ochroniarzy DAŁ DYLA jak prawdziwy kombatant walki o niepodległość naszej ojczyzny.
                    Chyba już należy zakończyć ten ponury kabaret rządów Zjednoczonej Prawicy. CZAS NA PRZYZWOITOŚĆ.

Z netu

Unosząc w spodniach tę samą małą rurkę, która uratowała jego nędzne życie gdy stawiało opór Milicji Obywatelskiej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka