Dodaj do ulubionych

Skojarzenia

19.04.21, 19:55
https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/175600352_305740634228186_2260136580746110612_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=q-RWEvytBbsAX_eywfl&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=787cad5ff664c62f48346949cff2ed01&oe=60A447BE

„Bądź jak kamień, stój wytrzymaj
Kiedyś te kamienie drgną
I polecą jak lawina
Przez noc...”

Obserwuj wątek
  • sorel.lina Re: Skojarzenia 19.04.21, 21:45
   Nie do uwierzenia. Kilkunastu ludzi przy pomocy kłamstw rozjechało Polską demokrację. To żadni intelektualiści, wybitne umysły to najprymitywniejsi z prymitywnych i to mnie zadziwia. Te kilkanaście osób było w stanie wmówić narodowi, "że Polska w ruinie", "że wystarczy nie kraść" i że Smoleńsk to zamach, który wymaga zemsty narodowej. Te kilka haseł wystarczyło aby wygrać wybory i rozjechać państwo. Nic nie zadziałało a kilkanaście osób zaczęło niszczyć podstawy prawne państwa łącznie z konstytucją i niezawisłością sądów ,Trybunałem Konstytucyjnym i Krajową Radą Sądownictwa. Za pomocą kłamstw wmówiono społeczeństwu, że środowisko sędziów to szumowiny społeczne, bez zasad etycznych i przeprowadzono zmiany, które pozwalają na ręczne sterowanie składami sędziowskimi w celu wymuszania wyroków korzystnych dla szeroko pojętej władzy politycznej. Błyskawicznie zlikwidowano służbę cywilną, zrezygnowano z przetargów oraz konkursów na część stanowisk. Wszystkie ważniejsze stanowiska zostały obsadzone kreaturami zdolnymi do zniszczenia wszystkiego i wszystkich co mają inne zdanie. Padła Stadnina w Janowie, zaczęto niszczyć rezerwaty przyrody a w ciągi kilkunastu tygodni wycięto 1/3 drzew w Polsce. To niewyobrażalne jakiego spustoszenia w przyrodzie dokonało kilkunastu ludzi pozbawionych wszelkich skrupułów posiadających ogromną władzę porównywalną z monarchią. Państwo i my okazaliśmy się bezradni na nikczemności, na protekcjonizm, na pazerność liczoną w setkach milionach korzyści finansowych władzy. Społeczeństwo przyzwyczaiło się do kłamstw , że hasło dla dobra narodu oznacza realizację kolejnego świństwa i rozwiązania systemowego, które pozbawiają obywateli kolejnych praw i przywilejów. Realnie rządzi państwem kilkunastu ludzi, bezwzględnych, bez skrupułów, cynicznie wykorzystujących naiwność ludzką . Mają poparcie administracji k.k. , który zatracił poczucie obiektywnej oceny stanu społecznego państwa i w jakimś sensie uczestniczy w tworzeniu reżimu politycznego w której wyznanie i wiara ma być wzmacniana autorytetem państwa a nie drogą osobistą rozwoju każdego obywatela. Polska jest w matni , która prowadzi do konfliktów międzynarodowych i my wszyscy za lat parę znajdziemy się w rozpaczliwej sytuacji materialnej. Polskę rozjechało kilkanaście osób prymitywnych, bezczelnych, bez szacunku do dorobku instytucji państwa i prawa i gotowych na wszystko aby osiągać maksimum korzyści z posiadanej niczym nie ograniczonej władzy bo taką już mamy Polskę.

   Z netu.
   • sorel.lina Re: Skojarzenia 19.04.21, 21:50
    aweł Deresz

    ".... Ciekawe, kiedy pani Stankiewicz opublikuje zdjęcia pana Macierewicza i pani Kempy, jak popijają w Smoleńsku szampana, kiedy na lotnisku umiera polski prezydent?

    Przyglądam się właśnie zdjęciu z jednej z miesięcznic smoleńskich, na którym widać uśmiechniętych Jarosława Kaczyńskiego i niejakiego Tarczyńskiego [Dominika, dziś europosła PiS - red].

    Zdjęcia nie skomentuję, bowiem granie na negatywnych emocjach smoleńskich jest nie tylko nieuczciwe, ale przede wszystkim podłe. ..."
   • 1zorro-bis Re: Skojarzenia 20.04.21, 08:29

    No coz....Mamy powtorke z historii. Kilkunastu ludzi z gownianym Austriakiem rozjechalo niemiecka demokracje i Weimarska Republike... Mozna? Mozna!smirk
    sorel.lina napisała:

    > Nie do uwierzenia. Kilkunastu ludzi przy pomocy kłamstw rozjechało Polską demok
    > rację. To żadni intelektualiści, wybitne umysły to najprymitywniejsi z prymityw
    > nych i to mnie zadziwia. Te kilkanaście osób było w stanie wmówić narodowi, "że
    > Polska w ruinie", "że wystarczy nie kraść" i że Smoleńsk to zamach, który wyma
    > ga zemsty narodowej. Te kilka haseł wystarczyło aby wygrać wybory i rozjechać p
    > aństwo. Nic nie zadziałało a kilkanaście osób zaczęło niszczyć podstawy prawne
    > państwa łącznie z konstytucją i niezawisłością sądów ,Trybunałem Konstytucyjnym
    > i Krajową Radą Sądownictwa. Za pomocą kłamstw wmówiono społeczeństwu, że środo
    > wisko sędziów to szumowiny społeczne, bez zasad etycznych i przeprowadzono zmia
    > ny, które pozwalają na ręczne sterowanie składami sędziowskimi w celu wymuszani
    > a wyroków korzystnych dla szeroko pojętej władzy politycznej. Błyskawicznie zli
    > kwidowano służbę cywilną, zrezygnowano z przetargów oraz konkursów na część sta
    > nowisk. Wszystkie ważniejsze stanowiska zostały obsadzone kreaturami zdolnymi d
    > o zniszczenia wszystkiego i wszystkich co mają inne zdanie. Padła Stadnina w Ja
    > nowie, zaczęto niszczyć rezerwaty przyrody a w ciągi kilkunastu tygodni wycięto
    > 1/3 drzew w Polsce. To niewyobrażalne jakiego spustoszenia w przyrodzie dokona
    > ło kilkunastu ludzi pozbawionych wszelkich skrupułów posiadających ogromną wła
    > dzę porównywalną z monarchią. Państwo i my okazaliśmy się bezradni na nikczemno
    > ści, na protekcjonizm, na pazerność liczoną w setkach milionach korzyści finans
    > owych władzy. Społeczeństwo przyzwyczaiło się do kłamstw , że hasło dla dobra n
    > arodu oznacza realizację kolejnego świństwa i rozwiązania systemowego, które po
    > zbawiają obywateli kolejnych praw i przywilejów. Realnie rządzi państwem kilkun
    • wscieklyuklad Re: Skojarzenia 20.04.21, 18:12
     Przraźa jednak fakt, iż w tym przekręcie uczestniczyło tatuniek hałhała w strukturze, która była opłacana ze społecznych pieniędzy. Śledziła ona wpisy na mediach społecznościowych i wsparta analizą zatrudnionych w tym celu psychologów opracowywała profil inwigilowanego i...JEGO ZNAJOMYCH na tymże profilu, po czym umieszczano odpowiednio dostosowane do hntelektu treści manipulujące emocjami i poglądami. Zmanipulowano w ten sposób całe tabuny bezmuzgofcuf nie tylko w Wolsce ale - co dobitnie widać na forach- także wśród Wolonii.. to działania bezprawne i z pewnością kiedyś do rozliczenia. Hałhała uporczywie dokłada do przyszłego wyroku kolejne cegiełki.
     Sęk w tym, że bydło bez wątpienia sfałszuje wybory i nie jest też pewne, czy w przypadku przejęcia władzy starczy odwagi na postawienie tych bandziorów przed sądami/Trybunałem Stanu,

     Według pisoniego bydła Kopacz winna posmarować twarz popiołem i szlochać w Moskwie 24 godziny na dobę. Oczywiście nie zamierzam rozgrzeszać niechlujnego zbierania pofragmentowanych ciał i wkładania tych części do trumien na chybił trafił. Trzeba było mieć w dupie kaczelnika i wydłużyć procedurę. Wtedy wycie byłoby po Neptuna a nawet Alfą Centauri, ale nie byłoby podstaw do atakowania uczestników tamtych wydarzeń JEDENAŚCiE lat po wydarzeniu.
     Foci z uśmiechniętym ryjem zbbbbaaafffccccaaajjjeeewa przy okazji miesięcznic i bydła na pogrzebie kaczyńskiej są powszechnie dostępne. Wykonywane przez paparazzich i zwykłych obserwatorów. Te w Moskwie robili funkcjonariusze służb rosyjskich.
     I teraz - znając zapewne w wyniku dogłębnych analiz psychologicznych - stan ómysłó wolskiego prymitywa wrzucił ten materiał do psychopatki religii smoleńskiej.
     I publikatorźnictwo wraz z Ciemnym z Kolan Powstałym Tłumem zadygotał z nienawistnego oburzenia.
     Te focue to dowód na PRZESTĘPCZĄ współpracę wolskiej mafii z ruskim kontrwywiadem.
     Fakt sądownie karalny z kwalifikacji o zdradę stanu.
       • wscieklyuklad Re: Skojarzenia 20.04.21, 18:51
        https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/176080522_10226025454925356_8535352933577540957_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=U6f-MtJ0YWkAX9hLofM&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=40094ba35f4b881addbc4d5a70425d7b&oe=60A3171E

        To tak à propos kurwizyjnego ataku hien na Ewe Kopacz, czyli dwóch zdjęć ...

        Ja tez znalazłem jedno.

        "Zdjęcia Antoniego Macierewicza delektującego się obiadem, podczas gdy prezydent Lech Kaczyński leżał w błocie smoleńskim."
        Za godzinę będzie w pociągu, w przedziale ze szczelnie zasuniętymi roletami, spierdalając do Warszawy. Oświadczył, że wraca, bo tam go potrzebują i trzeba ratować państwo".

        "- Kilka minut wcześniej zginęli jego przyjaciele, koledzy i współpracownicy. Zamiast biec i udzielać pomocy, udał się do restauracji na obiad, a potem wsiadł do pociągu. Jak mi powiedziano, nakazał kierownikowi pociągu wygasić światła, zaciągnąć rolety i po kryjomu uciekł do Warszawy. Było to komentowane tak, że pan Macierewicz boi się o swoje życie - mówił w TVN24 Paweł Deresz."

        Za obiadek płacili Rosjanie...
        z netu
        • wscieklyuklad Re: Skojarzenia 20.04.21, 19:27
         Krzysztof Warchoł
         Smoleńsk 10 kwietnia 2010. Dom Oficera, po katastrofie TU154.
         Zamówione obiady w hotelu Nowyj" - (kilkaset metrów od miejsca katastrofy) dla ofiar ,były zabrane przez Antoniego Macierewicza ,,na drogę, bo było zapłacone ".
         Tego w filmie Stankiewicz nie pokazano.
         W 2010 Sasin był zastępcą szefa Kancelarii Prezydenta RP. Jak wiadomo, Lech Kaczyński lubił się kłócić z rządem PO, więc lot był w dużej mierze organizowany w jego Kancelarii. Osobą bezpośrednio zaangażowaną w organizację była niejaka Katarzyna Doraczyńska, która sama w Smoleńsku zginęła. Ale jej przełożonym, koordynującym całą wizytę, był Sasin.
         👉 Prokuratura badająca sprawę w "pierwszym rzucie" była zadziwiająco wyrozumiała dla pracowników Kancelarii Prezydenta, skupiając swoją uwagę na ludziach ze struktur PO-PSL. Rzeczkowski i jego koledzy z redakcji przeanalizowali 100 tomów aktów sprawy i doszli do takiej konkluzji:
         "Z akt wyłania się obraz, który obecnego wicepremiera i ministra aktywów państwowych stawia w niekorzystnym świetle. Można z nich wysnuć wniosek, że Jacek Sasin uniknął odpowiedzialności tylko dlatego, że nikt nie był zainteresowany, by postawić mu zarzuty niedopełnienia obowiązków."
         👉 Choć Sasin próbował zwalać całą odpowiedzialność na panią Doraczyńską, która przecież nie miała jak się bronić, to kolejni świadkowie (także z Kancelarii Prezydenta) zeznawali, że to on organizował wizytę, mówiąc np.
         "...na poziomie szefa kancelarii podjęta została decyzja, że za organizację odpowiedzialny będzie minister Sasin..."
         "...ze strony Kancelarii Prezydenta przygotowania do wizyty prowadził zespół dyrektor Katarzyny Doraczyńskiej, a całość nadzorował minister Sasin..."
         "Głównym koordynatorem organizacji uroczystości w ramach Kancelarii Prezydenta był minister Jacek Sasin"
         👉 Takich zeznań jest więcej, a wszystkie zgadzają się co do tego, że to Sasin podejmował ostateczne decyzje dotyczące wizyty Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku. W gabinecie Sasina odbyły się dwa spotkania organizacyjne: jedno kilka tygodni, a drugie kilka dni przed lotem. Do obowiązków Sasina należało także - i to jest tu najważniejsze - ustalenie programu wizyty, a więc i miejsca lądowania prezydenckiego samolotu.
         👉 Czemu to jest ważne? Bo wszystko rozbija się o to, że prezydencki samolot w ogóle nie powinien był lądować w Smoleńsku. Inne sądy uznały, że urzędnicy BOR i Kancelarii Premiera popełnili przestępstwa, bo lotnisko w Smoleńsku oficjalnie było nieczynne i lądowania na nim zabraniała instrukcja HEAD. I tych ludzi za to skazano, mimo że bezpośrednio nie organizowali wizyty.
         Tymczasem Jacek Sasin, który wizytę jak najbardziej organizował, bardzo bezpośrednio (sam w końcu zeznał, że "Doraczyńska na bieżąco mnie informowała"), nie poniósł żadnej odpowiedzialności.
         👉 No dobra, powiecie, może nie wiedział?
         Po pierwsze: powinien był wiedzieć, bo to leżało w zakresie jego obowiązków. Tymczasem sasinowy gabinet nawet nie spytał o to 36. specpułku, który jasno powiedziałby "nie". Dowódców specpułku nawet nie zaproszono na spotkania organizacyjne.
         Po drugie: prawdopodobnie jednak wiedział. Np. taki ks. płk. Kwieciński, który był w Smoleńsku pod koniec marca jako członek prezydenckiej grupy przygotowującej wizytę, zeznał, że Rosjanie informowali ich, że:
         "lotnisko jest w fatalnym stanie, choć ich samoloty lądują".
         Oraz, że:
         "Pamiętam, że na ten temat zabierała głos pani Doraczyńska, że trzeba się tym zająć".
         Pomysł wyznaczenia innego lotniska upadł, bo - uwaga - zaburzyłoby to cały program.
         👉 Generalnie świadkowie zeznali, że w Kancelarii Prezydenta wiedziano o fatalnym stanie lotniska. I wszyscy zgadzają się, że Sasin musiał o tym wiedzieć. Co jest ciekawe. Bo jeśli to prawda, to Sasinowi powinna grozić odpowiedzialność nie tylko za niedopełnienie obowiązków, ale też za składanie fałszywych zeznań, bo w sądzie jasno powiedział, że " dopiero po katastrofie dowiedział się „z różnych rozmów”, że lotnisko w Smoleńsku było nieczynne i mogło nie spełniać kryteriów bezpieczeństwa".
         👉 Sasina przesłuchiwali prokuratorzy z Warszawy-Pragi, ludzie Lecha Kaczyńskiego i Ziobry. Jego sprawę umorzono trzykrotnie! A śledczym przewodził prokurator Józef Gacek, którego nazwisko powinniście zapamiętać w kontekście afery taśmowej i generalnie wygodnych dla PiSu spraw.
         👉 Co więcej: później sądy innych instancji dosyć jasno wypowiadały się na ten temat, twierdząc, że prokuratura z Pragi popełniła cały szereg srogich błędów, a Sasin składał fałszywe zeznania, a jego stwierdzenie, że"nikt nie informował, że z lotniskiem w Smoleńsku są jakieś problemy", sąd nazwał po prostu nieprawdziwym. Jedno z uzasadnień sądu brzmi niemal jak akt oskarżenia:
         "...KPRP miała obowiązek wskazania zapotrzebowania lotniska lądowania, które powinno być lotniskiem czynnym, czego nie uczyniła..."
         👉 Czyli podsumujmy.
         Jacek Sasin odpowiadał za lot do Smoleńska. Jeśli nie wiedział, że lotnisko jest prawnie niezdatne do lądowania, to po prostu nie dopełnił obowiązków. A jeśli wiedział (a tak najprawdopodobniej było), to raz że nie dopełnił obowiązków, dwa że pośrednio spowodował katastrofę, a trzy, że kłamał na ten temat w sądach i w prokuraturze.
         A cztery: że przyjaźni mu prokuratorzy niespecjalnie naciskali, kierując swoją uwagę na urzędników od Tuska. Później sądy ich za to ganiły, ale to już był rok 2014 i późniejszy, zaraz nadeszła Dobra Zmiana i nikogo już to nie obchodziło.
         Trzeba jeszcze przypominać, że PiS zrobił nam z państwa strukturę mafijną?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka