Dodaj do ulubionych

Upiory w łoperze

01.03.23, 20:32
https://external.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/emg1/v/t13/16892563175762432061?url=https%3A%2F%2Fcrowdmedia.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2023%2F03%2FIMG_2298.jpg&fb_obo=1&utld=crowdmedia.pl&stp=c0.5000x0.5000f_dst-jpg_flffffff_p500x261_q75&ccb=13-1&oh=06_AbEGbIiRpjtwEN6uFY5TDu8ysobRGviYLQCvSbw7T5ApCA&oe=64018983&_nc_sid=a089b9

O kultuRwa! Jest nagranie z imprezy w Operze Wrocławskiej. TAK lider Bayer Full zabawiał gości współpracownika Czarnka

Paweł Jędrusik

„Fakt” opublikował nagrania audio z imprezy w Operze Wrocławskiej, której – wg. Przemysława Czarnka – nie było. Gwiazdą imprezy okazał się Sławomir Świeżyński z Bayer Full.
Zacznijmy od początku i uporządkujmy fakty. Przemysław Czarnek pojawił się we Wrocławiu (na prywatnej imprezie, ale z państwową ochroną), by świętować urodziny swojego współpracownika Bartosza Rybaka. Impreza była zorganizowana z rozmachem. Miejscem zabawy była Opera Wrocławska, a jej częścią – wejście na operę „Cyganeria”. Jak wyliczył „Fakt”, ceny na to przedstawienie wahały się od 40 do 160 zł, ale goście solenizanta nie płacili.
Czarnek miał okazję spotkać się z wieloma ważnymi osobistościami. Jak wymienia „Fakt”, na urodzinach Rybaka pojawili się m.in. kardynał Gerhard Muller z Berlina, zastępca Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadier Adam Konieczny, lokalni politycy PiS z posłanką Mirosławą Stachowiak-Różecką na czele. Obecny był też Piotr Czaykowski, celebryta znany m.in. z programu TVN „Azja Express”.
Przemysław Czarnek do doniesień gazety odniósł się na Twitterze.

„Co za bzdury. Sz. Państwo informuję:
1. We Wrocławiu byłem 17 a nie 24.02
2. Byłem w Politechnice Wrocławskiej i DCOPiH
3. Wieczorem m. in. wraz z rektorami byłem na operze Cyganeria
4. Nie było żadnego występu Bayer Full i nie słyszałem tam ich piosenki, choć jak wielu lubię też taką muzykę” – napisał minister edukacji.
Kłamstwo ma krótkie nogi

Problem polega jednak na tym, że „Fakt” dotarł do nagrań audio z urodzin Rybaka, co jest dowodem na to, że impreza się odbyła, a jej gwiazdą był Sławomir Świerzyński z Bayer Full. Lider grupy zabawiał gości nauką języka chińskiego, zaśpiewał kilka piosenek ze swojego repertuaru, a także zaintonował: „Sto lat”. Według dziennika Świerzyński wparował na scenę ok. 23:00, gdy Czarnek i jego żona powoli żegnali się z gośćmi urodzin.
„Fakt” skontaktował się nawet ze Świerzyński i zapytał czy za swój występ wziął pieniądze oraz, czy pochodziły one z publicznych pieniędzy. Piosenkarz został przyłapany na kłamstwie, bo stwierdził, że żadnego występu nie było. Gdy dowiedział się o nagraniach, od razu się rozłączył.
Dziennikarze zainteresowali się także kosztami imprezy. Solenizant, Bartosz Rybak, powiedział gazecie, że za wszystko zapłacił ze swoich środków, jednak do dzisiaj nie ujawnił, jakie były koszty sceny w operze, cateringu oraz biletów na operę dla gości.

Źródło: Fakt.pl

www.fakt.pl/polityka/impreza-urodzinowa-czlowieka-czarnka-tak-tanczono-na-scenie-opery/qeyl15h?utm_source=www.fakt.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2
W LINKU WIDEŁO!
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Upiory w łoperze 01.03.23, 20:39
      Jaaaaaaaa pieeeeerrrrrddddoooolllllęęęęę!

      Ale faktycznie nie pozostaje nic innego, jak polubić niektóre chyńskie pjosenki!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka