psychomaszyna
04.10.08, 07:08
W dzisiejszej Gazecie Stołecznej jest informacja, że w ciągu weekendu zamykają
Aluzyjną, aby ją dokończyć (tymczasowa zmiana trasy 511) - a od poniedziałku
ma być czynna Modlińska w obu kierunkach, czyli przejazd bez zwężeń