Dodaj do ulubionych

Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedziałku

04.10.08, 07:08
W dzisiejszej Gazecie Stołecznej jest informacja, że w ciągu weekendu zamykają
Aluzyjną, aby ją dokończyć (tymczasowa zmiana trasy 511) - a od poniedziałku
ma być czynna Modlińska w obu kierunkach, czyli przejazd bez zwężeń
Obserwuj wątek
    • madziulec Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 04.10.08, 10:41
      nareszcie.
    • koand.pl Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 04.10.08, 18:57
      Na ulicy Aluzyjnej jest osiedle kilku dzięsięciopiętrowych bloków ,
      współczuję mieszkańcom.
    • maxcom1 Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 06.10.08, 07:10
      dziś o godzinie 5.30 nie zauważyłam aby cos sie zmieniło, a moze dla
      drogowców dzień zaczyna sie pozniej?
      • truskaweczka18 Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 06.10.08, 07:56
        Ja tez nic nie zauwazylam o 6:00...
      • pawel-0001 Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 06.10.08, 08:01
        no i gazeta wyskoczyła przed orkiestrę - 6.30 i żadnego robotnika. Za to miśki
        przy Kanałku Żer. niezwykle aktywne.
    • fiona38 Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 06.10.08, 10:03
      A pisali o który poniedziałek chodzi??
      • misiek1974 Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 06.10.08, 10:11
        godz. 8.00 zamknięte. Czy pisali w który poniedziałek to ma
        nastąpić? :)
        • rolek222 Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 06.10.08, 10:22
          moim zdaniem czarno na białym okazało się że kierowcy są tutaj
          najmnniej ważni - jechałem około 7 - nowe pasy modlinskiej puste,
          gotowe do użytku ale zamknięte. Ale telewizja już stała przy
          aluzyjnej. Pewnie czekali z otwarciem na jakiś oficjeli, a Ci pewnie
          późno wstaja ;-P

          tomek

          ps. te parę godzin poslizgu pewnie nic nie znaczy w skali całego
          okresu użytkowania tej drogi - ale moim zdaniem pięknie pokazuje
          stosunek włodarzy do użytkowników drogi ;)
          • polokokt Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 06.10.08, 11:09
            telewizja to pewnie byli z TVP3 bo kazdego ranak, na zywo z kilku drog w wawie
            lacza sie i pokazuja korki (program "godziny szczytu"). Kiedys widzialem ich jak
            sie rozstawiali na Moscie Grota.
            Pozdrawiam
            • rolek222 Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 06.10.08, 13:18
              fakt - to było tvp3 (czy tvp info)
              • pawel-0001 Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzia 06.10.08, 14:47
                Stwierdzili ,że nie wiadomo jakie są przyczyny opóźnienia. Na stronie Gminny
                Jabłonna jest informacja ,że oba kierunki mają być zwężone o 1 pas do 15
                listopada, w celu ułatwienia montażu ekranów
                • pawel-0001 Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 06.10.08, 18:13
                  UWAAAAAAAGAAAAA LUDZIE:D:D:D:D:D
                  OTWARLI 2 PASY, JEEEEEST !!!!!
                  Chlew jest jeszcze ogromny, trzeba uważać,ale to już koniec !
                • kwitkows ŻW: Sami sobie otwórzcie Modlińską 06.10.08, 22:50
                  Sami sobie otwórzcie Modlińską
                  Życie Warszawy, kmaj 06-10-2008, ostatnia aktualizacja 06-10-2008 21:59

                  O 15 godzin opóźniło się otwarcie nowej jezdni Modlińskiej. Powód? Na miejscu zabrakło jednego urzędnika.

                  Poszerzony odcinek między ul. Aluzyjną i granicą miasta miał zostać otwarty w niedzielę w nocy. O godz. 23 zebrała się komisja, która miała dopuścić jezdnię do ruchu. Ale okazało się, że gremium jest niekompletne. – Niestety, zabrakło przedstawicieli Zarządu Dróg Miejskich. Bez nich nie mogliśmy otworzyć ulicy – twierdzi Agata Choińska z Zarządu Miejskich Inwestycji Drogowych.

                  – Od lipca odpowiadamy za utrzymanie ulic, a nie ich budowę. Do tej zmiany organizacji ruchu powinien więc wystarczyć ZMID – odpiera zarzuty Urszula Nelken z ZDM.

                  Jak usłyszeliśmy, nieporozumienie wynikło z „nadgorliwości“ firmy wykonawczej Bilfinger Berger, która niepotrzebnie zaprosiła w skład komisji pracowników ZDM. Żeby nie zaogniać sytuacji, wczoraj wzięli oni udział w powtórzonej komisji o godz. 14. Kilkadziesiąt minut później jezdnia została dopuszczona do ruchu.

                  Inwestycja kosztowała 47,6 mln zł.
    • bbkk Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 08.10.08, 10:38
      A dziś rozbierają kostkę położoną pomiędzy ruchem lokalnym i przelotowym ...
      Trawę zasieją?
      • misiek1974 Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 08.10.08, 12:05
        Stawiają ekrany
    • brylo Re: Modlińska w kier. Warszawy czynna od poniedzi 22.10.08, 11:08
      Nareszcie ;)!
    • misiek1974 3 pas ruchu do i z Warszawy 03.12.08, 12:40
      Ciekawi mnie kiedy zostaną otwarte pasy tzw. trzecie do i z Warszawy.
      Chyba wszytko jest ukończone tylko ktoś zapomniał pozbierać pachołki.
      • kasia.pe Re: 3 pas ruchu do i z Warszawy 04.12.08, 12:09
        no właśnie kiedy? trochę to wkurzające, ze nikomu się nie chce
        sprzątnąć pachołków. Osłony już dawno założone, a my dalej jeździmy
        dwoma pasami :/
        • misiek1974 Re: 3 pas ruchu do i z Warszawy 04.12.08, 21:44
          może nasza lokalna gazeta się tym zajmie
        • adamus120 Re: 3 pas ruchu do i z Warszawy 05.12.08, 10:50
          to że osłony są założone nie oznacza, że nastąpił ich odbiór techniczny i
          dopuszczenie do eksploatacji
          • godgod Re: 3 pas ruchu do i z Warszawy 05.12.08, 18:00
            Adwent, więc księża mają pełne ręce roboty i nie ma kto poświęcić. Albo jeszcze coś dobudują. Na przykład kolejne światła w polu.
            Albo muszą jeszcze zrobić "coś tam, coś tam" ;-)

            Pozdrawiam i cierpliwości
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka