ambersss
09.02.08, 16:13
Witam
W jaki sposob firma która zatrudnia pracowników ma
wystawiać aukcje aby nie łamać regulaminu allegro dotyczącego,"
korzystanie z cudzego konta jest zabrnionione"
mam zarejestrowaną działalnośc i zatrudniam kilka osob,pracownicy w
róznych miejscach wystawiają aukcje na moim koncie, czy to jest
dozwolone.
To pytanie juz padlo na tym formum...odpowiedz jest dla mnie jednak nie
dokonca zrozumiala.
Jezeli jest taka mozliwosc prosze o szczegolowe wyjasnienie , jakie warunki
musza byc spelnione , aby z konta firmy ( dzialanosc zarejestrowana jak "osoba
prowadzaca dzialanosc gospodarcza") moglo korzystac np 5 pracownikow,
pracujacych dla tej firmy, na podstawie umowy.
Z gory dziekuje.