Gość: kuzz
IP: *.wbp.zabrze.pl
31.05.01, 15:48
widzicie jak pięknie zaczyna się tu u nas dziać! Już nawet ludzie z Jeleniej
Góry nas pozdrawiają(dzięki za to wielkie) ale są osoby które płoszą niktórych
forumowiczów. Mam tu na myśli Mirka który przepłoszył meg. Ładnie to tak???
smutne pozdrawiare
kuzz