Dodaj do ulubionych

co się dzieje????

IP: *.wbp.zabrze.pl 31.05.01, 15:48
widzicie jak pięknie zaczyna się tu u nas dziać! Już nawet ludzie z Jeleniej
Góry nas pozdrawiają(dzięki za to wielkie) ale są osoby które płoszą niktórych
forumowiczów. Mam tu na myśli Mirka który przepłoszył meg. Ładnie to tak???

smutne pozdrawiare
kuzz
Obserwuj wątek
    • Gość: meg Re: co się dzieje???? IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 31.05.01, 15:52
      Mirek jest niewinny - to był piotlik, a ja się nie obraziłam, tylko uniosłam
      honorem /może zbyt poważnie rozumianym/
      ale i tak Was mam jak widać na oku
      • Gość: Ballest Re: co się dzieje???? IP: 62.67.5.* 31.05.01, 17:04
        meg, nie daj sie prowokowac i nie obrazaj sie bo moga to niektorzy jako
        twoja slabosc wytlumaczyc.
        Teraz znowu jestes i jest wszstko o.k.
      • Gość: kuzz Re: co się dzieje???? IP: *.wbp.zabrze.pl 01.06.01, 08:48
        w takim razie przepraszam Mirka za pomówienia!!!!!
        zamieszał osię tak w tych postach że się pogubiłem:))))
        DUŻO ICH!!!!

        pozdrawiare
        kuzz
        • Gość: ballest Re: co się dzieje???? IP: 212.162.14.* 02.06.01, 01:01
          ty sie Nie wcis mnie pod balek, bo jo cie tak chwolam .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka