Gość: zibi IP: *.am.osi.pl 26.06.05, 23:57 czy onne muszą latać nad osiedlami ??? nie mogą sobie gdzieś nad lasami ?. Co niedziela jakiś debil w samolocie se opikuje nad osiedlami gliwickimi.no za duzo paliwa tam maja w tym Areoklubie chyba Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rodack2000 Re: mam dośc tych samolotów 27.06.05, 00:00 proponuje las vegas albo las kabacki Odpowiedz Link Zgłoś
rodack2000 Re: mam dośc tych samolotów 27.06.05, 00:09 ale zarty na bok :) skontaktuj sie po prostu z aqua-podobnym adasiem. on ma kontakty do organizacji antyterrorystycznych. moze zalatwi tobie pare rakietek ziemia-powietrze i bedzie po sprawie! :)))) pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.am.osi.pl 27.06.05, 20:41 a gdzie mozna kupić taki pocisk ,,ziemia-powietrze,,? No to w niedziele załatwie tego debila :)) Odpowiedz Link Zgłoś
annak12 Re: mam dośc tych samolotów 27.06.05, 21:05 Gość portalu: zibi napisał(a): > a gdzie mozna kupić taki pocisk ,,ziemia-powietrze,,? No to w niedziele > załatwie tego debila :)) kiedyś były loty z naszego lotniska (Zabrze, Łabędy ,Gliwice),pewno dalej to praktykują.Zapomnij więc o pociskach!:) Odpowiedz Link Zgłoś
rico-chorzow Re: mam dośc tych samolotów 27.06.05, 22:40 Gość portalu: zibi napisał(a): > czy onne muszą latać nad osiedlami ??? nie mogą sobie gdzieś nad lasami ?. Co > niedziela jakiś debil w samolocie se opikuje nad osiedlami gliwickimi.no za > duzo paliwa tam maja w tym Areoklubie chyba Zerwać osiedla,zasadzić lasy,albo i same wyrosną. Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 06:24 a ja w sobotę widziałam motolotniarzy(chyba tak to sie nazywa )nad Tesco,nie wiem ,czy miałabym na tyle odwagi,żeby też tak polecieć z nimi Odpowiedz Link Zgłoś
laband Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 06:43 to je tak fajne ize ani niy przidzie ci pomyslec o strachu :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.am.osi.pl 29.06.05, 20:44 Motoloytnie to niech se lataj ...nie hałasuja ...a ten w niedziele co w samolocie lata nad mym blokiem mnie wk.......!!!ja lubie sobie drzemać po obiedzie :) zestrzele debila !!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: komar Re: mam dośc tych samolotów IP: *.broker.com.pl 29.06.05, 20:48 No nie wiem. Na Sikorniku bzykacze maja zwyczaj latac rowniez noca i przez to plosza nas, malutkie komarki Odpowiedz Link Zgłoś
synziemi Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 11:35 Zgadzam sie. Po co umieszczac lotnisko tak blisko miasta? Jest lotnisko w Krakowie i to powinno wystarczyc. Niech oni maja zmartwienie na swojej glowie. Nie umieszczajcie duzego przemyslu i infrastruktury blisko Gornego Slaska bo to atakuje ekosystem i spokoj mieszkancow! Gorny Slask mowi lotnisku stanowcze NIE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: schizofreniczka Re: mam dośc tych samolotów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.05, 00:27 no i latają... a ty masz jakąś pasje?:) może startowanie samochodem z piskiem opon? co ja bym takich najchętniej powybijała... Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 18:45 tak naprawde,nie wiem czy to byli motolotniarze--mieli spadochron a za plecami wielkie śmigło--może się inaczej nazywają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.am.osi.pl 29.06.05, 20:46 niech se na nibie lata kto tam chce :) jak to lubi ..ale nich mi nie hałasuje nad blokiem :) ja lubie spokój i cisze !! a ten debli se pikuje nad mym blokie ...zetrzele i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
myha1 Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 21:18 Gość portalu: zibi napisał(a): > niech se na nibie lata kto tam chce :) jak to lubi ..ale nich mi nie hałasuje > nad blokiem :) ja lubie spokój i cisze !! a ten debli se pikuje nad mym > blokie ...zetrzele i tyle " jak bym miał kalabin , to Cię zascele.." powiedział mój syn do nauczycielki w przedszkolu z niechęcią ...ale nie miał ..:))) Odpowiedz Link Zgłoś
laband Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 21:24 :) i juz mom sympatia dlo tego gagatka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Izolda Re: mam dośc tych samolotów IP: *.traco.pl / *.traco.pl 03.07.05, 11:14 Oni sie nazywają paralotniarzami Latają z napedem na plecach i ze skrzydłem nad głową Moj chopak lata na takim niebieskim skrzydle i czesto nad Gliwicami, zwłaszcza w okolicach Tesco Ciesze sie ze Wam nie przeszkadzają bo to naprawde ciekawy sport :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
macpor Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 13:10 Czy startuje z łąki pod lasem Gliwice/Zabrze? Nie daleko Familii? Jeżeli tak to proszę o kontakt - chyba mam coś co do niego należy. :))) Odpowiedz Link Zgłoś
macpor Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 13:13 Czy chodzi o samoloty akrobacyjne? Tych już dawno nie słyszałem/widziałem. Potrafiły naprawdę człowieka wyprowadzić z nerwów. Jeżeli wkurzają cię wyciągające szybowce czy też Antki wynoszące skoczków to przesadzasz. Ich warkot jest na tyle monotonny, że się szybko o nich zapomina. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.AM.osi.pl 03.07.05, 13:19 Antki ,i te co wciagaja szybowce mnie nie wkurzają ,ten co na tej lotni lubi nad TESCO latać to tez niech se lata jak lubi ......a MNIE WKURZA TEN CO MI NAD BLOKIEM SE PIKUJE W NIEDZIELE !!!!! DZIŚ CHYBA MA WOLNE BO DZIADA NIE SŁYCHAĆ ;) TO SE MOGE DRZEMKE PO OBIEDZIE UCIĄC :) Odpowiedz Link Zgłoś
macpor Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 14:36 Na jakie konto mam wpłacić donacje na rzecz kupna p-lotki? Po tylu latach taka satysfakcja. Sam typa dawno bym uziemił. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.AM.osi.pl 03.07.05, 16:54 no to jest nas dwoch :))) to moze cos wykombinujemy :) a te baby co im to nie przeszkdza to też przy okazji mozemy zlikwidować :) Odpowiedz Link Zgłoś
myha1 Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 20:22 no cos Ty?/ nie lubisz kobiet ?? Odpowiedz Link Zgłoś
macpor Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 20:28 Babom damy spokój. Zawsze się jakaś znajdzie co będzie przeciw. Bez nich wszystkich jednak, co to by było za życie ;P. Co do tego samolotu - to zastanawiam się czy taniej i humanitarniej nie było by pójść na lotnisko i typowi "konwencjonalnie" wytłumaczyć, że wkurza. Co prawda nie ta przyjemność ale ... ;P Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 20:33 no wiecie--a to ja tak intensywnie trenuję przed olimpiadą--he,he Odpowiedz Link Zgłoś
macpor Re: mam dośc tych samolotów 04.07.05, 16:59 Ulica dla wszystkich? A niebo też? Może balony zaporowe wokół osiedli by były bardziej eleganckim rozwiązaniem? Jak oni sobie mogą latać na samolotach akrobacyjnych to ja puszczać "baloniki" ;P. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.am.osi.pl 04.07.05, 22:55 no juz cie lubie Macpor :))) a to slonaeczko to ja sobie rozjade przy okazji jak tak wolno se bedzie ulicą jechać i mnie wkurzać :))):))) Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: mam dośc tych samolotów 04.07.05, 23:00 a ja proponuję wykopać tunel podziemny i nimi puszczać samoloty ;)))) Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: mam dośc tych samolotów 04.07.05, 23:01 tak jak łodzie podwodne-------kanałami------- Odpowiedz Link Zgłoś
sloneczko1 Re: mam dośc tych samolotów 04.07.05, 23:00 powiedz kiedy i gdzie,a na pewno tam będę czekała Odpowiedz Link Zgłoś
rita100 Re: mam dośc tych samolotów 04.07.05, 23:04 Ponoć Szwajcarzy beda budować tunel z Krakowa do Zakopanego i wciagu 12 minut znajdziemy sie w Zakopanym - to jest pomysł Odpowiedz Link Zgłoś