Dodaj do ulubionych

mam dośc tych samolotów

IP: *.am.osi.pl 26.06.05, 23:57
czy onne muszą latać nad osiedlami ??? nie mogą sobie gdzieś nad lasami ?. Co
niedziela jakiś debil w samolocie se opikuje nad osiedlami gliwickimi.no za
duzo paliwa tam maja w tym Areoklubie chyba
Obserwuj wątek
    • rodack2000 Re: mam dośc tych samolotów 27.06.05, 00:00
      proponuje las vegas albo las kabacki
      • rodack2000 Re: mam dośc tych samolotów 27.06.05, 00:09
        ale zarty na bok :) skontaktuj sie po prostu z aqua-podobnym adasiem. on ma
        kontakty do organizacji antyterrorystycznych. moze zalatwi tobie pare rakietek
        ziemia-powietrze i bedzie po sprawie!
        :))))
        pzdr.
    • Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.am.osi.pl 27.06.05, 20:41
      a gdzie mozna kupić taki pocisk ,,ziemia-powietrze,,? No to w niedziele
      załatwie tego debila :))
      • annak12 Re: mam dośc tych samolotów 27.06.05, 21:05
        Gość portalu: zibi napisał(a):

        > a gdzie mozna kupić taki pocisk ,,ziemia-powietrze,,? No to w niedziele
        > załatwie tego debila :))

        kiedyś były loty z naszego lotniska (Zabrze, Łabędy ,Gliwice),pewno dalej to
        praktykują.Zapomnij więc o pociskach!:)

    • rico-chorzow Re: mam dośc tych samolotów 27.06.05, 22:40
      Gość portalu: zibi napisał(a):

      > czy onne muszą latać nad osiedlami ??? nie mogą sobie gdzieś nad lasami ?. Co
      > niedziela jakiś debil w samolocie se opikuje nad osiedlami gliwickimi.no za
      > duzo paliwa tam maja w tym Areoklubie chyba


      Zerwać osiedla,zasadzić lasy,albo i same wyrosną.
    • sloneczko1 Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 06:24
      a ja w sobotę widziałam motolotniarzy(chyba tak to sie nazywa )nad Tesco,nie
      wiem ,czy miałabym na tyle odwagi,żeby też tak polecieć z nimi
      • laband Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 06:43
        to je tak fajne ize ani niy przidzie ci pomyslec o strachu :))
      • Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.am.osi.pl 29.06.05, 20:44
        Motoloytnie to niech se lataj ...nie hałasuja ...a ten w niedziele co w
        samolocie lata nad mym blokiem mnie wk.......!!!ja lubie sobie drzemać po
        obiedzie :) zestrzele debila !!!!!
        • Gość: komar Re: mam dośc tych samolotów IP: *.broker.com.pl 29.06.05, 20:48
          No nie wiem. Na Sikorniku bzykacze maja zwyczaj latac rowniez noca i przez to
          plosza nas, malutkie komarki
    • synziemi Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 11:35
      Zgadzam sie. Po co umieszczac lotnisko tak blisko miasta? Jest lotnisko w
      Krakowie i to powinno wystarczyc. Niech oni maja zmartwienie na swojej
      glowie. Nie umieszczajcie duzego przemyslu i infrastruktury blisko Gornego
      Slaska bo to atakuje ekosystem i spokoj mieszkancow! Gorny Slask mowi lotnisku
      stanowcze NIE!
      • Gość: schizofreniczka Re: mam dośc tych samolotów IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.05, 00:27
        no i latają... a ty masz jakąś pasje?:) może startowanie samochodem z piskiem
        opon? co ja bym takich najchętniej powybijała...
    • sloneczko1 Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 18:45
      tak naprawde,nie wiem czy to byli motolotniarze--mieli spadochron a za plecami
      wielkie śmigło--może się inaczej nazywają
      • Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.am.osi.pl 29.06.05, 20:46
        niech se na nibie lata kto tam chce :) jak to lubi ..ale nich mi nie hałasuje
        nad blokiem :) ja lubie spokój i cisze !! a ten debli se pikuje nad mym
        blokie ...zetrzele i tyle
        • myha1 Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 21:18
          Gość portalu: zibi napisał(a):

          > niech se na nibie lata kto tam chce :) jak to lubi ..ale nich mi nie hałasuje
          > nad blokiem :) ja lubie spokój i cisze !! a ten debli se pikuje nad mym
          > blokie ...zetrzele i tyle

          " jak bym miał kalabin , to Cię zascele.." powiedział mój syn do nauczycielki
          w przedszkolu z niechęcią ...ale nie miał ..:)))
          • laband Re: mam dośc tych samolotów 29.06.05, 21:24
            :)

            i juz mom sympatia dlo tego gagatka
      • Gość: Izolda Re: mam dośc tych samolotów IP: *.traco.pl / *.traco.pl 03.07.05, 11:14
        Oni sie nazywają paralotniarzami Latają z napedem na plecach i ze skrzydłem nad
        głową Moj chopak lata na takim niebieskim skrzydle i czesto nad Gliwicami,
        zwłaszcza w okolicach Tesco Ciesze sie ze Wam nie przeszkadzają bo to naprawde
        ciekawy sport :) Pozdrawiam
        • macpor Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 13:10
          Czy startuje z łąki pod lasem Gliwice/Zabrze? Nie daleko Familii? Jeżeli tak to
          proszę o kontakt - chyba mam coś co do niego należy. :)))
    • macpor Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 13:13
      Czy chodzi o samoloty akrobacyjne? Tych już dawno nie słyszałem/widziałem.
      Potrafiły naprawdę człowieka wyprowadzić z nerwów. Jeżeli wkurzają cię
      wyciągające szybowce czy też Antki wynoszące skoczków to przesadzasz. Ich
      warkot jest na tyle monotonny, że się szybko o nich zapomina.
      • Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.AM.osi.pl 03.07.05, 13:19
        Antki ,i te co wciagaja szybowce mnie nie wkurzają ,ten co na tej lotni lubi
        nad TESCO latać to tez niech se lata jak lubi ......a MNIE WKURZA TEN CO MI NAD
        BLOKIEM SE PIKUJE W NIEDZIELE !!!!! DZIŚ CHYBA MA WOLNE BO DZIADA NIE
        SŁYCHAĆ ;) TO SE MOGE DRZEMKE PO OBIEDZIE UCIĄC :)
        • macpor Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 14:36
          Na jakie konto mam wpłacić donacje na rzecz kupna p-lotki?
          Po tylu latach taka satysfakcja. Sam typa dawno bym uziemił.
          • Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.AM.osi.pl 03.07.05, 16:54
            no to jest nas dwoch :))) to moze cos wykombinujemy :) a te baby co im to nie
            przeszkdza to też przy okazji mozemy zlikwidować :)
            • myha1 Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 20:22
              no cos Ty?/ nie lubisz kobiet ??
            • macpor Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 20:28
              Babom damy spokój. Zawsze się jakaś znajdzie co będzie przeciw. Bez nich
              wszystkich jednak, co to by było za życie ;P.

              Co do tego samolotu - to zastanawiam się czy taniej i humanitarniej nie było by
              pójść na lotnisko i typowi "konwencjonalnie" wytłumaczyć, że wkurza. Co prawda
              nie ta przyjemność ale ... ;P
              • sloneczko1 Re: mam dośc tych samolotów 03.07.05, 20:33
                no wiecie--a to ja tak intensywnie trenuję przed olimpiadą--he,he
                • macpor Re: mam dośc tych samolotów 04.07.05, 16:59
                  Ulica dla wszystkich? A niebo też? Może balony zaporowe wokół osiedli by były
                  bardziej eleganckim rozwiązaniem?
                  Jak oni sobie mogą latać na samolotach akrobacyjnych to ja
                  puszczać "baloniki" ;P.
                  • Gość: zibi Re: mam dośc tych samolotów IP: *.am.osi.pl 04.07.05, 22:55
                    no juz cie lubie Macpor :))) a to slonaeczko to ja sobie rozjade przy okazji
                    jak tak wolno se bedzie ulicą jechać i mnie wkurzać :))):)))
                    • rita100 Re: mam dośc tych samolotów 04.07.05, 23:00
                      a ja proponuję wykopać tunel podziemny i nimi puszczać samoloty ;))))
                      • sloneczko1 Re: mam dośc tych samolotów 04.07.05, 23:01
                        tak jak łodzie podwodne-------kanałami-------
                    • sloneczko1 Re: mam dośc tych samolotów 04.07.05, 23:00
                      powiedz kiedy i gdzie,a na pewno tam będę czekała
                      • rita100 Re: mam dośc tych samolotów 04.07.05, 23:04
                        Ponoć Szwajcarzy beda budować tunel z Krakowa do Zakopanego i wciagu 12 minut
                        znajdziemy sie w Zakopanym - to jest pomysł
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka