gryf.vol2 01.12.19, 11:00 Dobre wino rozgrzewa serce i otwiera dusz臋. Tego nam 偶ycz臋. Niech sp艂ynie na nasze w膮troby i rozpu艣ci wszystko, co nam na nich le偶y. Odpowiedz Link Obserwuj w膮tek Podgl膮d Opublikuj
cambria1.2 Re: Hello 馃 01.12.19, 11:24 Ehhhh... S艂onko, rower, flaszka. Same pozytywne skojarzenia. Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 11:49 No dobra.... p贸艂 na p贸艂, jedna krowa, jeden w贸艂.... flaszka przed i flaszka po.... Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 12:32 Oj tak, 偶eby to tak wszystkich uda艂o si臋 przy艂apa膰.... Odpowiedz Link
znikam_wracam Re: Hello 馃 01.12.19, 12:39 Wiesz, nie chodzi o przy艂apanie. Nieuchronno艣膰 kary to mit. Byle po trochu eliminowa膰. I ja nie m贸wi臋 o takich po flaszce piwa oczywi艣cie. Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 12:42 Najcz臋艣ciej flaszka piwa to pocz膮tek... na kaca po wczorajszym... i to ju偶 przera偶a A nieuchronno艣膰 kary?... zale偶y KOGO to dotyczy, niestety.... Odpowiedz Link
znikam_wracam Re: Hello 馃 01.12.19, 12:49 No tak, to s膮 g艂o艣ne sprawy. Ale i tak nie postawisz za ka偶dym potencjalnym pijanym rowerzyst膮 policjanta 24/7. A potem mamy wypadek 艣miertelny osob贸wki na skutek "zjechania na przeciwleg艂y pas ruchu bez znanego powodu". Bo pow贸d potoczy艂 si臋 rowerem do domu. Nawet nie wiedz膮c, co si臋 sta艂o... Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 13:07 Albo wyjedzie z pola na szos臋 i j膮 zaorze.... Kurna, jak w Rosji.... Odpowiedz Link
gryf.vol2 Re: Hello 馃 01.12.19, 12:18 cambria1.2 napisa艂a: > Ehhhh... S艂onko, rower, flaszka. Same pozytywne skojarzenia. 馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼 Brawo Ty ! 馃槀馃憦 Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 11:51 Tak jest. Najwa偶niejsze. Pe艂nych butelek skup nie przyjmuje! Najpierw trzeba je opr贸偶ni膰... Odpowiedz Link
gryf.vol2 Re: Hello 馃 01.12.19, 12:21 coco.franelka napisa艂a: > Tak jest. Najwa偶niejsze. Pe艂nych butelek skup nie przyjmuje! Najpierw trzeba je > opr贸偶ni膰... 馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼 Musowo, bo na now膮 dostaw臋 trza mie膰 jak膮艣 kasior臋. Witaj coco 馃崈馃尫馃崈 Odpowiedz Link
gryf.vol2 Re: Hello 馃 01.12.19, 12:46 coco.franelka napisa艂a: > Hej gryfie! Mi艂ej, spokojnej niedzieli! 馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻 Odpowiedz Link
leziox Re: Hello 馃 01.12.19, 12:52 Nie wiem co napisa膰, bo bez etanolu g艂owa jako艣 pracowa膰 nie chce. A wy to bajery, rowery, skup butelek, elemelek, blabla. No to na dobry pocz膮tek niedzieli kropelka koniaczku, zw艂aszcza 偶e na rower si臋 nie wybieram ani sam ani z Kambryziow膮 a i skup flaszek zamkni臋ty dzisiaj. Trza i艣膰 przewietrzy膰 ry艂ko. Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 13:06 Wida膰, 偶e szef nie na bie偶膮co A po czym my tak ble, ble? co? No ale koniaczku nie odm贸wimy! o nie! A szef nie se spokojnie wietrzy to co trzeba... my tu poczekamy Odpowiedz Link
gryf.vol2 Re: Hello 馃 01.12.19, 13:07 leziox napisa艂: > Nie wiem co napisa膰, bo bez etanolu g艂owa jako艣 pracowa膰 nie chce. > A wy to bajery, rowery, skup butelek, elemelek, blabla. > No to na dobry pocz膮tek niedzieli kropelka koniaczku, zw艂aszcza 偶e na rower si臋 > nie wybieram ani sam ani z Kambryziow膮 a i skup flaszek zamkni臋ty dzisiaj. > Trza i艣膰 przewietrzy膰 ry艂ko. 馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻 Taka kropeleczka w wannie na ko艅ski pazur? 馃槀 Lol ! To ja rozumiem, picie to jest 偶ycie ! Zdrowie tego, co gorza艂a jego ! Odpowiedz Link
leziox Re: Hello 馃 01.12.19, 13:38 Jaka艣 paskudna wersja tej alergii, nie przystaj膮ca w og贸le do melyny. Odpowiedz Link