Dodaj do ulubionych

Hello 馃

01.12.19, 11:00
Dobre wino rozgrzewa serce i otwiera dusz臋. Tego nam 偶ycz臋. Niech sp艂ynie na nasze w膮troby i rozpu艣ci wszystko, co nam na nich le偶y.

Obserwuj w膮tek
    • gryf.vol2 Re: Hello 馃 01.12.19, 11:06
      Pijmy bo pe艂nych butelek nie skupuj膮 鉂楋笍

      • cambria1.2 Re: Hello 馃 01.12.19, 11:24
        Ehhhh... S艂onko, rower, flaszka. Same pozytywne skojarzenia.
        • znikam_wracam Re: Hello 馃 01.12.19, 11:39
          Byle w tej kolejno艣ci. Flaszka po rowerze smile
          • coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 11:49
            No dobra.... p贸艂 na p贸艂, jedna krowa, jeden w贸艂.... flaszka przed i flaszka po.... wink
            • znikam_wracam Re: Hello 馃 01.12.19, 12:02
              Za zakr臋tem stali, rower jej zabrali...
              • coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 12:14
                Czarnowidztwo... suspicious
                • znikam_wracam Re: Hello 馃 01.12.19, 12:22
                  Raczej pobo偶ne 偶yczenie.
                  • coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 12:32
                    Oj tak, 偶eby to tak wszystkich uda艂o si臋 przy艂apa膰....
                    • znikam_wracam Re: Hello 馃 01.12.19, 12:39
                      Wiesz, nie chodzi o przy艂apanie. Nieuchronno艣膰 kary to mit. Byle po trochu eliminowa膰.
                      I ja nie m贸wi臋 o takich po flaszce piwa oczywi艣cie.
                      • coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 12:42
                        Najcz臋艣ciej flaszka piwa to pocz膮tek... na kaca po wczorajszym... i to ju偶 przera偶a suspicious A nieuchronno艣膰 kary?... zale偶y KOGO to dotyczy, niestety.... suspicious
                        • znikam_wracam Re: Hello 馃 01.12.19, 12:49
                          No tak, to s膮 g艂o艣ne sprawy. Ale i tak nie postawisz za ka偶dym potencjalnym pijanym rowerzyst膮 policjanta 24/7.
                          A potem mamy wypadek 艣miertelny osob贸wki na skutek "zjechania na przeciwleg艂y pas ruchu bez znanego powodu". Bo pow贸d potoczy艂 si臋 rowerem do domu. Nawet nie wiedz膮c, co si臋 sta艂o...
                          • coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 13:07
                            Albo wyjedzie z pola na szos臋 i j膮 zaorze.... suspicious Kurna, jak w Rosji....
        • gryf.vol2 Re: Hello 馃 01.12.19, 12:18
          cambria1.2 napisa艂a:

          > Ehhhh... S艂onko, rower, flaszka. Same pozytywne skojarzenia.
          馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼
          Brawo Ty ! 馃槀馃憦
      • coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 11:51
        Tak jest. Najwa偶niejsze. Pe艂nych butelek skup nie przyjmuje! Najpierw trzeba je opr贸偶ni膰... wink
        • gryf.vol2 Re: Hello 馃 01.12.19, 12:21
          coco.franelka napisa艂a:

          > Tak jest. Najwa偶niejsze. Pe艂nych butelek skup nie przyjmuje! Najpierw trzeba je
          > opr贸偶ni膰... wink
          馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼
          Musowo, bo na now膮 dostaw臋 trza mie膰 jak膮艣 kasior臋. Witaj coco 馃崈馃尫馃崈
          • coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 12:31
            Hej gryfie! big_grin Mi艂ej, spokojnej niedzieli!
            • gryf.vol2 Re: Hello 馃 01.12.19, 12:46
              coco.franelka napisa艂a:

              > Hej gryfie! big_grin Mi艂ej, spokojnej niedzieli!
              馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻


              • leziox Re: Hello 馃 01.12.19, 12:52
                Nie wiem co napisa膰, bo bez etanolu g艂owa jako艣 pracowa膰 nie chce.
                A wy to bajery, rowery, skup butelek, elemelek, blabla.
                No to na dobry pocz膮tek niedzieli kropelka koniaczku, zw艂aszcza 偶e na rower si臋 nie wybieram ani sam ani z Kambryziow膮 a i skup flaszek zamkni臋ty dzisiaj.
                Trza i艣膰 przewietrzy膰 ry艂ko.
                • coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 13:06
                  Wida膰, 偶e szef nie na bie偶膮co big_grinbig_grin A po czym my tak ble, ble? co? wink No ale koniaczku nie odm贸wimy! o nie! A szef nie se spokojnie wietrzy to co trzeba... my tu poczekamy wink
                • gryf.vol2 Re: Hello 馃 01.12.19, 13:07
                  leziox napisa艂:

                  > Nie wiem co napisa膰, bo bez etanolu g艂owa jako艣 pracowa膰 nie chce.
                  > A wy to bajery, rowery, skup butelek, elemelek, blabla.
                  > No to na dobry pocz膮tek niedzieli kropelka koniaczku, zw艂aszcza 偶e na rower si臋
                  > nie wybieram ani sam ani z Kambryziow膮 a i skup flaszek zamkni臋ty dzisiaj.
                  > Trza i艣膰 przewietrzy膰 ry艂ko.
                  馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻馃敼馃敻
                  Taka kropeleczka w wannie na ko艅ski pazur? 馃槀 Lol ! To ja rozumiem, picie to jest 偶ycie ! Zdrowie tego, co gorza艂a jego !

                  • coco.franelka Re: Hello 馃 01.12.19, 13:08
                    No... to by艂aby ju偶 tragedia suspicious
                  • znikam_wracam Re: Hello 馃 01.12.19, 13:13
                    big_grin
                    • leziox Re: Hello 馃 01.12.19, 13:38
                      Jaka艣 paskudna wersja tej alergii, nie przystaj膮ca w og贸le do melyny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj si臋


Nakarm Pajacyka