Dodaj do ulubionych

Hello 🤗

01.12.19, 11:00
Dobre wino rozgrzewa serce i otwiera duszę. Tego nam życzę. Niech spłynie na nasze wątroby i rozpuści wszystko, co nam na nich leży.

Obserwuj wątek
    • gryf.vol2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 11:06
      Pijmy bo pełnych butelek nie skupują ❗️

      • cambria1.2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 11:24
        Ehhhh... Słonko, rower, flaszka. Same pozytywne skojarzenia.
        • znikam_wracam Re: Hello 🤗 01.12.19, 11:39
          Byle w tej kolejności. Flaszka po rowerze smile
          • coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 11:49
            No dobra.... pół na pół, jedna krowa, jeden wół.... flaszka przed i flaszka po.... wink
            • znikam_wracam Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:02
              Za zakrętem stali, rower jej zabrali...
              • coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:14
                Czarnowidztwo... suspicious
                • znikam_wracam Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:22
                  Raczej pobożne życzenie.
                  • coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:32
                    Oj tak, żeby to tak wszystkich udało się przyłapać....
                    • znikam_wracam Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:39
                      Wiesz, nie chodzi o przyłapanie. Nieuchronność kary to mit. Byle po trochu eliminować.
                      I ja nie mówię o takich po flaszce piwa oczywiście.
                      • coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:42
                        Najczęściej flaszka piwa to początek... na kaca po wczorajszym... i to już przeraża suspicious A nieuchronność kary?... zależy KOGO to dotyczy, niestety.... suspicious
                        • znikam_wracam Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:49
                          No tak, to są głośne sprawy. Ale i tak nie postawisz za każdym potencjalnym pijanym rowerzystą policjanta 24/7.
                          A potem mamy wypadek śmiertelny osobówki na skutek "zjechania na przeciwległy pas ruchu bez znanego powodu". Bo powód potoczył się rowerem do domu. Nawet nie wiedząc, co się stało...
                          • coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 13:07
                            Albo wyjedzie z pola na szosę i ją zaorze.... suspicious Kurna, jak w Rosji....
        • gryf.vol2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:18
          cambria1.2 napisała:

          > Ehhhh... Słonko, rower, flaszka. Same pozytywne skojarzenia.
          🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
          Brawo Ty ! 😂👏
      • coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 11:51
        Tak jest. Najważniejsze. Pełnych butelek skup nie przyjmuje! Najpierw trzeba je opróżnić... wink
        • gryf.vol2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:21
          coco.franelka napisała:

          > Tak jest. Najważniejsze. Pełnych butelek skup nie przyjmuje! Najpierw trzeba je
          > opróżnić... wink
          🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹
          Musowo, bo na nową dostawę trza mieć jakąś kasiorę. Witaj coco 🍃🌷🍃
          • coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:31
            Hej gryfie! big_grin Miłej, spokojnej niedzieli!
            • gryf.vol2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:46
              coco.franelka napisała:

              > Hej gryfie! big_grin Miłej, spokojnej niedzieli!
              🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸


              • leziox Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:52
                Nie wiem co napisać, bo bez etanolu głowa jakoś pracować nie chce.
                A wy to bajery, rowery, skup butelek, elemelek, blabla.
                No to na dobry początek niedzieli kropelka koniaczku, zwłaszcza że na rower się nie wybieram ani sam ani z Kambryziową a i skup flaszek zamknięty dzisiaj.
                Trza iść przewietrzyć ryłko.
                • coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 13:06
                  Widać, że szef nie na bieżąco big_grinbig_grin A po czym my tak ble, ble? co? wink No ale koniaczku nie odmówimy! o nie! A szef nie se spokojnie wietrzy to co trzeba... my tu poczekamy wink
                • gryf.vol2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 13:07
                  leziox napisał:

                  > Nie wiem co napisać, bo bez etanolu głowa jakoś pracować nie chce.
                  > A wy to bajery, rowery, skup butelek, elemelek, blabla.
                  > No to na dobry początek niedzieli kropelka koniaczku, zwłaszcza że na rower się
                  > nie wybieram ani sam ani z Kambryziową a i skup flaszek zamknięty dzisiaj.
                  > Trza iść przewietrzyć ryłko.
                  🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸
                  Taka kropeleczka w wannie na koński pazur? 😂 Lol ! To ja rozumiem, picie to jest życie ! Zdrowie tego, co gorzała jego !

                  • coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 13:08
                    No... to byłaby już tragedia suspicious
                  • znikam_wracam Re: Hello 🤗 01.12.19, 13:13
                    big_grin
                    • leziox Re: Hello 🤗 01.12.19, 13:38
                      Jakaś paskudna wersja tej alergii, nie przystająca w ogóle do melyny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka