gryf.vol2 01.12.19, 11:00 Dobre wino rozgrzewa serce i otwiera duszę. Tego nam życzę. Niech spłynie na nasze wątroby i rozpuści wszystko, co nam na nich leży. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cambria1.2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 11:24 Ehhhh... Słonko, rower, flaszka. Same pozytywne skojarzenia. Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 11:49 No dobra.... pół na pół, jedna krowa, jeden wół.... flaszka przed i flaszka po.... Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:32 Oj tak, żeby to tak wszystkich udało się przyłapać.... Odpowiedz Link
znikam_wracam Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:39 Wiesz, nie chodzi o przyłapanie. Nieuchronność kary to mit. Byle po trochu eliminować. I ja nie mówię o takich po flaszce piwa oczywiście. Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:42 Najczęściej flaszka piwa to początek... na kaca po wczorajszym... i to już przeraża A nieuchronność kary?... zależy KOGO to dotyczy, niestety.... Odpowiedz Link
znikam_wracam Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:49 No tak, to są głośne sprawy. Ale i tak nie postawisz za każdym potencjalnym pijanym rowerzystą policjanta 24/7. A potem mamy wypadek śmiertelny osobówki na skutek "zjechania na przeciwległy pas ruchu bez znanego powodu". Bo powód potoczył się rowerem do domu. Nawet nie wiedząc, co się stało... Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 13:07 Albo wyjedzie z pola na szosę i ją zaorze.... Kurna, jak w Rosji.... Odpowiedz Link
gryf.vol2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:18 cambria1.2 napisała: > Ehhhh... Słonko, rower, flaszka. Same pozytywne skojarzenia. 🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹 Brawo Ty ! 😂👏 Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 11:51 Tak jest. Najważniejsze. Pełnych butelek skup nie przyjmuje! Najpierw trzeba je opróżnić... Odpowiedz Link
gryf.vol2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:21 coco.franelka napisała: > Tak jest. Najważniejsze. Pełnych butelek skup nie przyjmuje! Najpierw trzeba je > opróżnić... 🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹 Musowo, bo na nową dostawę trza mieć jakąś kasiorę. Witaj coco 🍃🌷🍃 Odpowiedz Link
gryf.vol2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:46 coco.franelka napisała: > Hej gryfie! Miłej, spokojnej niedzieli! 🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸 Odpowiedz Link
leziox Re: Hello 🤗 01.12.19, 12:52 Nie wiem co napisać, bo bez etanolu głowa jakoś pracować nie chce. A wy to bajery, rowery, skup butelek, elemelek, blabla. No to na dobry początek niedzieli kropelka koniaczku, zwłaszcza że na rower się nie wybieram ani sam ani z Kambryziową a i skup flaszek zamknięty dzisiaj. Trza iść przewietrzyć ryłko. Odpowiedz Link
coco.franelka Re: Hello 🤗 01.12.19, 13:06 Widać, że szef nie na bieżąco A po czym my tak ble, ble? co? No ale koniaczku nie odmówimy! o nie! A szef nie se spokojnie wietrzy to co trzeba... my tu poczekamy Odpowiedz Link
gryf.vol2 Re: Hello 🤗 01.12.19, 13:07 leziox napisał: > Nie wiem co napisać, bo bez etanolu głowa jakoś pracować nie chce. > A wy to bajery, rowery, skup butelek, elemelek, blabla. > No to na dobry początek niedzieli kropelka koniaczku, zwłaszcza że na rower się > nie wybieram ani sam ani z Kambryziową a i skup flaszek zamknięty dzisiaj. > Trza iść przewietrzyć ryłko. 🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸 Taka kropeleczka w wannie na koński pazur? 😂 Lol ! To ja rozumiem, picie to jest życie ! Zdrowie tego, co gorzała jego ! Odpowiedz Link
leziox Re: Hello 🤗 01.12.19, 13:38 Jakaś paskudna wersja tej alergii, nie przystająca w ogóle do melyny. Odpowiedz Link