Dodaj do ulubionych

WESOŁYCH ŚWIĄT

20.12.13, 17:27
Życzę Wam Kochani i Kochane BARDZO SPOKOJNYCH PEŁNYCH OPTYMIZMU ŚWIĄT.
Dziękuję za wsparcie na forum,co dostałam próbuję oddać dla innych i wierzę ,że tutaj dzieje się tak ze wszystkimi.
Bądźmy optymistami w przyszłym roku i nie poddajemy się.
Ściskam mocno każdego z Was
Szczęśliwych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku *
Obserwuj wątek
    • jurmik Re: WESOŁYCH ŚWIĄT 20.12.13, 23:37
      No i ubiegłaś mnie - właśnie w nadchodzący weekend zamierzałam otworzyć taki wątek.
      Wszystkim czynnym i biernym uczestniczkom tego forum - Wesołych Świąt, udanego Sylwestra, a w ślad za tym udanego całego 2014 roku!
      • mama_dorota Re: WESOŁYCH ŚWIĄT 21.12.13, 10:33
        Dziękuję bardzo i dołączam się do życzeń. smile
        • czupakabra27 Re: WESOŁYCH ŚWIĄT 21.12.13, 11:30
          A ja dziękuję i życzę wszystkim pełnej eutyrozysmile Jak to jest, to wszystko jest.
    • kociubinska_hermenegilda Re: WESOŁYCH ŚWIĄT 21.12.13, 14:56
      Wszystkiego dobrego! smile)))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka