21.12.12, 09:14
Hej!
Ja tez chcialabym o cos zapytac, jesli mozna: kiedy uda mi sie zajsc w ciaze? czy to w ogole mozliwe? czekam juz dlugo na ten cud i jak do tej pory nic sie nie dzieje... trace juz sily, nie wiem czy warto jeszcze walczyc... czy przyszly rok 2013 bedzie dla mnie szczesliwym pod tym wzgledem?
Chodzi o drugie dziecko.

dziekuje i zycze Wesolych Swiat oraz szczesliwego Nowego Roku!
A. 19.05.76
Obserwuj wątek
    • wyka_ptasia Re: na swieta 22.12.12, 07:50
      Witaj, w kartach pokazał się problem nie czy , tylko kiedy. I raczej wygląda na to, że nie do znaku Wagi, czyli do jesieni tego nie widać. Ale nie odkładaj tej kwestii na półkę, bo to przeciągnięcie w czasie, a nie brak możliwości.
      • sicilien Re: na swieta 23.12.12, 17:08
        dziekuje za odpowiedz
        czyli jednak jest szansa na dziecko? tylko ten czas taki odlegly...
        Niech mi pani jeszcze powie czy to, ze nie potrafie o tym zapomniec, stale mam ten temat "w glowie" ma duze znaczenie na spelnienie sie mojego marzenia? jak przestac o tym myslec?
        o
        dziekuje i jeszcze raz zycze spokojnych Swiat.
        • wyka_ptasia Re: na swieta 03.01.13, 21:20
          Witam, jest takie przysłowie : jeśli cierpisz z powodu serca - zajmij myśli, jesli z powodu myśli - zajmij ręce.
          Jak przestać myśleć o sprawach, które dręczą - to pytanie na nagrodę Nobla smile. Czasem taki sposób myslenia staje się po prostu nawykiem, można więc próbowac cierpliwie i systematycznie kierować myśli ku innym tematom.
          >czy to, ze nie potrafie o tym zapomniec, stale mam
          > ten temat "w glowie" ma duze znaczenie na spelnienie sie mojego marzenia
          Nie przesadzałabym z tym, w końcu niechęć do posiadania dziecka, choćby i obsesyjna nie jest dobrym środkiem antykoncepcyjnym, jak uczy obserwacja smile)).
          To moja opinia. Jesli chcesz uzyskac odpowiedź kart powinnaś inaczej sformuowac pytanie.
          smile

• sicilien Re: na swieta 07.01.13, 23:21
            Witam,
            zapytalam o to bo kiedys ktos zasugerowal mi, ze to wlasnie moze byc przyczyna moich niepowodzen. Wiem tez sama jak ciezko jest mi o tym nie myslec... choc walcze z tym.
            Zapytam w takim razie inaczej: prosze karty o odpowiedz, czy w 2013 roku spelni sie moje najwieksze marzenie i czy istnieja jakies przeszkody (zdrowotne itp), ktore moglyby to uniemozliwiac?

dziekuje za poswiecony czas i pozdrawiam smile
            • wyka_ptasia Re: na swieta 12.01.13, 08:23
              Zafiksowanie mentalne się pokazało, ale większa siła kart jest po stronie dziecka. Pokazało się tez przeciągnięcie w czasie - XIV Umiarkowanie. To karta ochronna, oprócz tego pomocy. Symbolizuje wszystko to, co sprzyja sprawie. Skoro się pokazała przy dzieciach to sprawa jest do pomyślnego załatwienie. Trzeba nabrać dystansu i się uspokoić, dać sobie czas.
              Na tej karcie jest anioł - zacznij mysleć i czuć pozytywnie, schroń się pod jego skrzydła, Nakieruj wyobraźnię na pozytywny bieg spraw.
              Na najbliższy czas karty pokazały "kumulowanie się" energii, czyli to może byc wizyta u lekarza, dbanie o siebie itd. Czyli energetycznie tak to wygląda, jakby był jakiś brakujący czynnik, lub też bylo go jeszcze za mało. Na przyszlości też jest pokazane, że ten proces trwa i choć znowu jest oczekiwanie to dziecko jest pokazane. W otoczeniu Asów - zupelnie nowy rozdział.
              • sicilien Re: na swieta 12.01.13, 18:57
                Bardzo dziekuje za odpowiedz smile
                Nie wiem dlaczego przez tak dlugi czas nie wychodzilo/wychodzi z tym dzieckiem (zadnych problemow zdrowotnych), potem to juz wpadlam w takie diabelskie kolo i po jakims czasie sama juz podswiadomie czulam, ze tylko spokoj moze mnie "uratowac" smile Niestety latwiej powiedziec niz zrobic... zwlaszcza jak czas goni...
                Teraz wiem to juz na pewno i mysle, ze jestem na dobrej drodze by ten spokoj odzyskac na nowo.
                Ale o jeszcze jedno chcialam zapytac - co to znaczy, ze "dziecko jest pokazane w otoczeniu Asow - zupelnie nowy rozdzial" ?

Pozdrawiam.
                • wyka_ptasia Re: na swieta 14.01.13, 11:49
                  Tak, jak napisałam. Asy symbolizują początek. Są jak zarodek w każdym dworze Tarota. Stanowią potencjał, który rozwija się poprzez kolejne karty dworów.
                  • sicilien Re: na swieta 14.01.13, 22:05
                    Jeszcze tylko ostatnie pytanie (jesli mozna) i juz nie mecze wink
                    Czyli, jesli w przyszlosci tak jak P. napisala jest "oczekiwanie", to oznacza to, ze 2013 jeszcze nic sie nie zmieni (ciaza)?
                    I czy jesli sie wycisze i nastawie pozytywnie, to czy mam szanse na ta ciaze jeszcze przed 40-stka?? Bo to juz jest chyba moja granica... dluzej sie starac nie bede, nie moge, nie dam rady psychicznie...

Dziekuje.
                    • wyka_ptasia Re: na swieta 15.01.13, 09:43
                      We wróżbie 22.XII czekanie pokazało się do znaku Wagi, ale czas w Tarocie pokazuje się orientacyjnie. Czekanie czasem jest bardzo trudne.
                      Bardzo współczuję, instynkt macierzyński to jeden z najsilniejszych instynktów i dlatego tak trudno sobie poradzić.
                      Życzę powodzenia smile.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka