Dodaj do ulubionych

Prośba o wróżbę :)

15.09.15, 20:46
Witam serdecznie, chciałabym prosić jeżeli to możliwe o wróżbę na 2 pytania:
1. Czy zrealizuję w tym roku plan zakupu własnego mieszkania
2. Co mnie czeka w życiu uczuciowym w ciągu najbliższych 12 miesięcy
Pozdrawiam ciepło smile
Obserwuj wątek
  • amisol Re: Prośba o wróżbę :) 15.09.15, 21:39
   Chciałabym troszkę doprecyzować moje pytania bo zdałam sobie sprawę, że chyba są zbyt ogólnikowe. W pierwszym noszę się z zamiarem zakupu mieszkania, szukam ale na razie bezskutecznie, zależy mi aby znaleźć ale z drugiej mam obawy, to poważna decyzja.
   W drugim pytaniu, chciałabym poznać prognozę czy czeka mnie poznanie właściwego mężczyzny i założeniu rodziny. Te obie sprawy przeplatają się teraz w moim życiu i borykam się z różnymi pozytywnymi i negatywnymi myślami..
   Będę bardzo wdzięczna gdy ktoś znajdzie dla mnie czas smile
   • 88ula Re: Prośba o wróżbę :) 16.09.15, 15:56
    Moje karty mówią, ze zamęczasz się myśleniem o tym mieszkaniu, dręczysz się myślami i bardzo koncentrujesz się tylko na tym, tak jakbyś była zdesperowana, i jednocześnie zawiedziona, ze nie udaje ci się nic znaleźć - 9 mieczy. Jednocześnie karty pokazują, abyś zaczekała, odłożyła to na jakiś czas - Wisielec, przemyślała swoje plany, podeszła do tego w sposób opanowany - Umiarkowanie, rozważyła swoja sytuacje finansową - 4 monet. Wygląda na to, ze raczej nie szukaj mieszkania w tym roku. (już prawie koniec roku sad ) . Na życie uczuciowe karty nie pokazują żadnego partnera w ciągu 12 m-cy. Pozdrawiam smile
    • amisol Re: Prośba o wróżbę :) 16.09.15, 19:44
     Witaj, trochę mnie zmartwiła Twoja odpowiedź. Szukania mieszkania jest moją decyzją którą podjęłam już dawno, no a do końca roku mamy cały kwartał smile niemniej jednak zastanowię się nad tym co piszesz.
     Odnośnie życia uczuciowe jeżeli to możliwe chciałabym zapytać jak się przedstawia moja relacja z Michałem, czy będziemy razem ? pozdrawiam serdecznie smile
     • 88ula Re: Prośba o wróżbę :) 16.09.15, 22:52
      Nie ma się czym martwic, to nie moja odpowiedz tylko kart, a one nie mówią, ze nie będzie mieszkania, tylko mówią, ze trochę to potrwa i zalecają poczekanie i brak pospiechu. Czy mają racje? - zobaczymy. smile. Moze przestrzegają, ze ten rok nie jest wskazany dla ciebie na tak poważne transakcje.
      Relacja z Michałem: karty pokazały, ze okazujesz mu zainteresowanie, ale on tego nie odwzajemnia - 6 monet. Nie ma on teraz do ciebie uczuć miłosnych, być może ze coś się w nim zmieni, może będzie się zastanawiał czy to ma sens - Sad. W chwili obecnej fajnie spędza z tobą czas lub chciałby spędzać w milej atmosferze na zasadzie relaksu i luzu. Czuje się lub będzie się czul dobrze z tobą.- 9 monet. W najbliższej przyszłości, raczej koleżeństwo, wzajemne wspieranie się, jest szansa na coś bliższego, ale nie będzie się jemu spieszyć- Paź monet. Byc może bodziec od ciebie coś zmieni. Karty nie pokazują, ze ma cie w sercu sad Pozdrawiam.
      • amisol Re: Prośba o wróżbę :) 17.09.15, 10:56
       Dziękuję za odpowiedzi.
       Życzę wszystkiego dobrego smile
    • paszadlakonia Re: Prośba o wróżbę :) do 88ula 21.09.15, 18:36
     Witam,

     także chciałam zapytać czy mogę prosić o wróżbę?
     • paszadlakonia Re: Prośba o wróżbę :) do 88ula 21.09.15, 18:52
      Chciałabym się dowiedzieć czy mój związek się definitywnie zakończy? i czy on ma inną kobietę, jeśli tak to chciałabym poznać na jakich zasadach to funkcjonuje czy ona jest dla niego ważna?

      Pozdrawiam smile
      • paszadlakonia Re: Prośba o wróżbę :) do 88ula 21.09.15, 19:12
       No i też chciałabym wiedzieć co on do mnie czuje?

       Przepraszam że tak na raty ale tak mi ciągle się coś w głowie pojawia smile
       • 88ula Re: Prośba o wróżbę :) do 88ula 21.09.15, 19:34
        musisz podać imię pana, nie wróży się bezosobowo sad. Dziękuję.
        • paszadlakonia Re: Prośba o wróżbę :) do 88ula 21.09.15, 20:20
         wiem wiem przepraszam, tylko nie chciałam tak od razu smile
         Gabriel,
         data ur. jeśli potrzebna 01.01.86

         z góry dziękuję
         • 88ula Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 21.09.15, 23:17
          Moje karty pokazały, ze Pan ma do ciebie uczucie. Nie wiem, czy karty się mylą?
          1/ Wasz związek jest tak jakby na kocia łapę, beztroski, niezbyt ustabilizowany, luźny - Głupiec . 2/ Pan ma do ciebie uczucie miłosne i chce tworzyć romantyczna relacje, jest wierny i otwarty dla tego związku - Król Kielichów. 3/ Nie ma żadnych uczuciowych relacji z innymi kobietami, jeśli ma związki to są to biznesowe i przyziemne, albo łącza go sprawy rodzinne w relacji (matka, siostra, kuzynka etc). - Król monet. 4/ Przyszłość rysuje się bardzo pozytywnie uczuciowo i harmonijnie - As Kielichów. 5/ Jednak coś dobija ta relacje - 10 mieczy , może zazdrość, może brak zrozumienia, a to może doprowadzić do rozstania i nieszczęśliwego końca.
          Tak mi karty pokazały i to rzetelnie przekazuje.
          Pozdrawiam smile
          • paszadlakonia Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 21.09.15, 23:47
           Dziękuje bardzo za wróżbę smile punkt pierwszy myślę że się zgadza, jakieś uczucie do mnie ma tylko nie wiem jak silne. 2 również prawda, jesteśmy raczej w takim luźnym związku co głównie powoduje moją niepewność... Natomiast co do punktu odnośnie kobiety nie jestem pewna, wiem że jest ktoś kto do niego pisze i chce od niego czegoś więcej, znam niestety tylko imię sad wiem też że był z ta osoba na weselu i to całkiem niedawno i ogólnie ukrywa ta relacje. Wiem też że zna ją mniej więcej tyle czasu co mnie i że spotykał się z nią sad Nie wiem tylko czy to tylko znajomość czy oparta jest bądź była na czymś więcej... Nie daje mi to spokoju... Czy można to jakoś dokładniej sprawdzić tylko na podstawie imienia?
           4. Jak rysuje się naszą przyszłość nie wiem bo po odkryciu tych rzeczy byłam gotowa wszystko rzucić...
           5. Tak bardzo burzliwą jest ta nasza relacja i tak on jest bardzo zazdrosny, gdzieś na poczatku zachwiało się jego zaufanie do mnie przez zwykłą naiwna głupotę. Nie umiem tego odzyskać, on ciągle mnie odpycha kiedy zaczyna być lepiej... Nie wiem czego mu we mnie brakuje, co robię nie tak? Czy karty mogą to pokazać?

           Jeśli można sprawdzić te dwie informacje a zwłaszcza o ta kobietę będę podwójnie wdzięczna. Bo mi bardzo zależy no ale nic na siłę. W razie czego kobieta ma na imię Gosia.

           Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam smile
           • paszadlakonia Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 22.09.15, 07:22
            A i jeszcze ewentualnie chciałabym dopytac czy jest nadzieją na stworzenie poważnego związku z tym Panem?

            Pozdrawiam
            • 88ula Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 22.09.15, 16:52
             Karty pokazały:
             1/ na przyszłość waszego związku? - Cesarzowa - jest szansa na stały związek/rodzinę, na zbudowanie przyszłości. Jednak nie obejdzie się bez trudności - 5 buław, trzeba będzie zawalczyć o to, lub może rywalizować. Albo pokonać niechęć partnera do stałości lub odbyć walkę wewnętrzna (twoja lub jego) - czy słusznie zrobię wiążąc się na stale. Moze to tez być każde inne zmaganie/trudność, aby założyć rodzinę.
             2/ co łączy Gabriela z Gosia? - Umiarkowanie - karty nie pokazują miłości. Ich związek to zwykła harmonia dusz, wspólne tematy, luz i relaks, koleżeńskość. Chyba się razem dobrze czuja i dobrze dogadują. Jednak być może właśnie z nią będziesz musiała rywalizować, aby zwrócić większą uwagę pana na siebie.
             Pozdrawiam smile
             • paszadlakonia Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 22.09.15, 17:47
              a czy widać w ich relacji seks? jakąś erotykę?
              • paszadlakonia Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 22.09.15, 17:55
               czyli karty pokazują coś jakby przyjaźń? ale bardzo mnie interesuje czy poza koleżeństwem łaczy ich jakaś erotyka, seks coś w tym stylu? tylko tyle i daje już spokój smile

               czyli uczuciowo jestem bliższa jego sercu? ale ona jest mu bliska w inny sposób?

               Dziękuje i pozdrawiam smile
              • 88ula Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 22.09.15, 17:57
               z rozkładów, karty nie pokazują seksu ( do teraz) - Król Monet + Umiarkowanie - to NIE są karty miłości i zbliżeń erotycznych. Więcej nie mogę robić rozkładów na ten sam temat, bo karty zaczną pokazywać bzdury. Na razie seksu nie widac. Pozdrawiam smile
               • paszadlakonia Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 22.09.15, 18:16
                ok rozumiem smile Tyle chciałam wiedzieć dziękuje bardzo wink coś prześle na mail w ramach podziękowań wink tylko nie wiem co Pani by sobie życzyła wink może jakiś przepis? wink
                • 88ula Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 22.09.15, 18:40
                 może być obrazek z kotkiem. Dziękuję wink
                 • paszadlakonia Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 22.09.15, 22:04
                  Wyslalam wink
                  • 88ula Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 22.09.15, 22:54
                   dostałam śliczne kocie smile
                   • paszadlakonia Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 23.09.15, 11:50
                    smile
                    A mialabym jeszcze jedno pytanko ostateczne jesli to nie bedzie problem, bo tak mnie znow natchnelo, chcialabym jeszcze wiedziec czy Gosia wie o mnie? O moim istnieniu? Czy zdaje sobie sprawe z naszych relacji. No cos w tym stylu wink

                    Pozdrawiam wink
                    • 88ula Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 23.09.15, 17:26
                     Moja droga, bardzo bym chciała, ale nie mogę tego zrobić, gdyż Gosia jest osoba trzecia i nie jest z tobą związana w żaden sposób (jak np. rodzina, koleżanka, szef, partner, ex etc.).
                     Nic z tego nie wyjdzie oraz może to zaszkodzić wiarygodności moich kart. Do tej wiedzy musisz dojść sama. Pozdrawiam smile
                     • paszadlakonia Re: dla "paszadlakonia -Prośba o wróżbę :) 23.09.15, 18:20
                      ok rozumiem smile dziękuje wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka