Dodaj do ulubionych

183 odcinek telenoweli

05.08.21, 14:45
pod tytułem Jarosław Jarosławowi Gowinem
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: 183 odcinek telenoweli 07.08.21, 19:35
   W 184 odcinku Gowin z kolegami doszli do wniosku, że muszą się poświęcić i nadal trwać przy korycie, ponieważ po podwyżkach uposażeń polityków Polska jeszcze bardziej potrzebuje Porozumienia. A Porozumienie dla Polski zrobi wszystko.
   • oby.watel 185 odcinek telenoweli 09.08.21, 09:38
    Żeby jakoś uatrakcyjnić fabułę główny bohater wystąpił jako stand-uper i sypał żartami jak z rękawa.

    Polityka to sztuka kompromisu. Ale każdy kompromis ma swoje granice. Warunkiem dalszej obecności Porozumienia w Zjednoczonej Prawicy i w rządzie jest wycofanie się z planu drastycznego podwyższenia podatków dla mikro-, małych i średnich firm, przyjęcie nowych zasad finansowania samorządów, by uchronić je przed głębokim kryzysem finansowym, oraz korekta tzw. lex TVN. Ta ostatnia ustawa naraża Polskę na wizerunek państwa, w którym łamana jest zasada wolności mediów, psuje także klimat inwestycyjny wokół naszego kraju, a przede wszystkim naraża nas na zupełnie irracjonalny spór z głównym gwarantem naszego bezpieczeństwa, czyli Stanami Zjednoczonymi.

    Gowin bezkompromisowo robił wszystko, by zniszczyć wymiar sprawiedliwości, rozwinąć i umocnić korupcję. Nagle zaczął prężyć muskuły, choć zebrał koło siebie ludzi takich jak on, którzy dla dobra Polski dołączą do PiS-u bez wahania, gdy to tylko im, czyli Polsce, przyniesie korzyści. Według Gowina przedsiębiorcom nie zaszkodzi to, że w starciu z pisowskim kacykiem nie mają żadnych szans, że władza może pod byle pretekstem ich wykończyć. Zaszkodzi im podniesienie podatków, którego celem jest likwidacja firemek i firm, które są zakałą i tylko problemy stwarzają.

    Jakie są granice gowinizmu, czyli najpierw podpisuję, potem kontestuje i protestuję oraz nie zgadzam się? Są jakieś?
  • oby.watel Re: 186 odcinek telenoweli 10.08.21, 20:16
   W odcinku 186 Gowina Morawiecki wyje... zdymisjonował. Gowin w szloch. Sześć lat minęło, a tyle jeszcze pozostało do rozj... zreformowania. Tymczasem Prawo i Sprawiedliwość podjęło decyzję o faktycznym zakończeniu projektu Zjednoczonej Prawicy, po siedmiu latach współpracy, po sześciu latach współrządzenia zostaliśmy wypchnięci z koalicji rządowej ze względu na wierność wartościom Zjednoczonej Prawicy

   LOL

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka