18.08.21, 10:51
Jeśli ktoś ma jakieś złudzenia związane z Kukiza, to może się ich spokojnie pozbyć. Ten antysystemowiec a potem ludowy Kosiniako-Kamyszowiec przeszedł już całkowicie na stronę PiS-u. W pierwszej kadencji krygował się i udawał, że jest w opozycji, w drugiej już się nie ukrywa.

Pies jednakowoż leży pogrzebion zupełnie gdzie indziej. Już starożytni Polacy zwracali uwagę, że okazja czyni złodzieja im dlatego nie należy nicponi wodzić na pokuszenie. Można pomylić się, zawierzyć oszustowi raz. Ale kim trzeba być, by mając pełną świadomość z kim ma się do czynienia w bezwstydnym pędzie do koryta umieszczać nikczemników na listach wyborczych? Innymi słowy kto ponosi większą winę, Kukiz bo ma władzę czy wyborca, który mu tę władzę powierzył?
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Kukiz 18.08.21, 10:53
   W moim interesie - a konkretnie w interesie naszych postulatów, niezmiennych od 2015 r., jest dalsze sprawowanie władzy przez PiS, bo jedynie ten rząd i jego trudna dziś sytuacja daje mi nadzieję na ich uchwalenie.

   Paweł Kukiz: Mamy porozumienie z PiS
  • diabollo Re: Kukiz 18.08.21, 12:37
   To nie jest problem Kukiza...
   Ja trzeba zdesperować wyborców, żeby głosowali na takiego Kukiza (Trumpa, Kaczora, etc).
   A u Pawełka pojawia się pytanie dlaczego Kosiniak-Kamysz był tak głupi, że wziął tego idiotę na listy PSLu kiedy Kukiza był już politycznie martwy??

   Kłaniam się nisko
   • oby.watel Re: Kukiz 18.08.21, 14:54
    diabollo napisał:

    > To nie jest problem Kukiza...
    > Ja trzeba zdesperować wyborców, żeby głosowali na takiego Kukiza (Trumpa, Kaczo
    > ra, etc).
    > A u Pawełka pojawia się pytanie dlaczego Kosiniak-Kamysz był tak głupi, że wzią
    > ł tego idiotę na listy PSLu kiedy Kukiza był już politycznie martwy??

    Zdesperować można jedynie idiotę, który nie mogąc doczekać się na wizytę u dentysty idzie z bolącym zębem do kowala. Przypominam, że Polacy oddali się w opiekę panom swoim z PiS-u powtórnie. Za pierwszym razem mogli być zdesperowani, ale za drugim? I tu też Kosiniak-Kamysz odegrał kluczową rolę rozbijając Koalicję Europejską z trudem skleconą przez Schetynę. Tusk lepiej zrobi jak sobie da spokój z chłopkami-roztropkami, którzy nie są w koalicji z PiS-em nie dlatego, że nie chcą, ale dlatego, że PiS ich nie chce.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka