15.09.21, 10:18
Parlament Europejski w rezolucji przyjętej we wtorek zarekomendował uznawanie małżeństw jednopłciowych i związków partnerskich w całej Unii. Przeciw głosował calusieńki PiS.

Adam Bielan, Ryszard Czarnecki, Anna Fotyga, Patryk Jaki, Krzysztof Jurgiel, Karol Karski, Beata Kempa, Izabela Helena Kloc, Zdzisław Krasnodębski, Elżbieta Kruk, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Beata Mazurek, Andżelika Możdzanowska, Tomasz Poręba, Elżbieta Rafalska, Bogdan Rzońca, Jacek Saryusz-Wolski, Beata Szydło, Dominik Tarczyński, Grzegorz Tobiszowski, Witold Waszczykowski, Jadwiga Wiśniewska, Anna Zalewska i Kosma Złotowski.

Członkowie koalicji populistycznej Magdalena Adamowicz, Jerzy Buzek, Jarosław Duda, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Ewa Kopacz, Janusz Lewandowski, Elżbieta Łukacijewska, Jan Olbrycht i Radosław Sikorski twardo i odważnie wstrzymali się od głosu. Sikorski zagłosowałby za, ale on już prezesa się nie boi, więc ma odwagę wstrzymać się. Magdalena Adamowicz, której największym osiągnięciem było małżeństwo z Pawłem Adamowiczem, nie przeszła nawet połowy tej drogi, którą przeszedł jej mąż. Żałosna zbieranina.
Obserwuj wątek
  • diabollo Re: Rodzina 15.09.21, 10:33
   Smutne
   To było w cytowanej rozmowie z Agnieszką Graff, ze elity zachodnioeuropejskie w końcu się kapnęły, że reakcja obyczjówkowa prawactwa to nie są niewinne fanaberie lokalne, ale narzędzie polityczne, którym międzynarodówka faszystowska chce rozwalić i Unię i zdestabilizować zachodnie demokracje. W PL i H się już udało.
   I w końcu zachodnia Unia zaczęła sprawę traktować poważnie... w obawie o siebie.

   Lepiej późno niż w cale, choć to kolejna sprawa za nie Polexitem, ale jak to chyba określił pan Tusk, za "wypierdolem" Polski z UE.

   Kłaniam się nisko.
   • oby.watel Re: Rodzina 15.09.21, 13:45
    Według prawdziwych polskich patriotów suwerenność to prawo do prześladowania mniejszości. Tak rozumiana suwerenność według nich nie ma ceny i nie można jej sprzedać za brukselskie srebrniki. Sądząc po sondażach spory odsetek rodaków jest podobnego zdania, że lepiej klepać biedę niż pozwolić ludziom kochać się.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka