Dodaj do ulubionych

Zbiórka liści

13.10.10, 12:58
Urząd miasta organizuje wywóz zebranych liści.

Je]sienne sprzątanie liści
Urząd Miasta Ząbki zawiadamia, że odbędzie się odbiór worków z liśćmi. Worki będą zbierane w godz. 8-18 i należy wystawić je przed posesję do godziny 8.00 według podanych poniżej rejonów.

Worki w ilości 4 szt. na posesje można odebrać od 20 października w Urzędzie Miasta Ząbki w godzinach pracy urzędu w:
- Referacie Organizacyjno-Administracyjnym pok. nr 5 na parterze wejście od podwórka
- Referacie Zagospodarowania Przestrzennego i Ochrony Środowiska pok. nr 16 na piętrze
- Biurze Obsługi Interesanta pok. nr 6 parter wejście główne


Harmonogram odbioru.
www.zabki.pl/teksty/aktualnosci/pliki/liscie_ulotka.pdf
Obserwuj wątek
    • tomkrt Re: Zbiórka liści 13.10.10, 12:58
      Jeszcze link do źródełka
      www.zabki.pl/?go=&sel=liscie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka