art.28
29.05.09, 15:11
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tej ulicy a dokładniej o jakimś remoncie? Stan nawierzchni jest katastrofalny a tak na marginesie to dziwie się że autobusy miejskie jeszcze tam kursują i ktoś na to pozwala???Czytałem tak dwa lata temu o remoncie i od tamtej pory zmieniło się tylko tyle że jest jeszcze gorzej niż było.