Dodaj do ulubionych

nowa :) 0-13 do Golfa

02.06.11, 10:56
szukam fotelika dla mojego nienarodzonego jeszcze dziecka, także po zapoznaniu z instrukcją z wątku "takie tam przemyślenia" proszę o radę wink
0 - 13 kg,
Golf V 2008r.
nie zależy mi aby był wpinany do wózka
nie zależy mi na kolorach, czy logo znanej firmy

z góry dziękuję za rady, szukałam sama ale trochę ciężko mi się tu rozeznać
Obserwuj wątek
    • ilhenny Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 11:09
      na pewno zależy ci na wpinaniu fotelika i kolorach oraz na logo
      tylko pewnie w małym stopniu smile
      napisz jaki wózek masz w planie
      • panna.w.drodze Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 11:26
        naprawdę nie zależy smile może wyrodna matka ze mnie, nie wiem smile

wózek dostaję w spadku - nawet nie wiem jakiej firmy, grunt że tzw. miękki, z dużą gondolą i pompowanymi kołami wink no ignorantka ze mnie, przepraszam wink

ale prawdę Ci piszę, córę rodzę we wrześniu, także raczej przez okrez 0-13kg ciepło nie będzie wink plan jest na noszenie w chuście lub wożenie w gondoli, więc to wpinanie fotela do stelażu jest mało ważne.

Chcę kupić dobry fotelik, mieliśmy z mężem poważny wypadek więc na tym szklić nie będziemy. Co nie znaczy że wydam lakką ręką 1000zł wink bez jaj wink może da radę coś tańszego?
        • mrukumaster Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 11:51
          na fotel 0-13kg nie trzeba wydawać 1000zł by był bezpieczny wink
          Maxi-Cosi Cabriofix
          Romer Baby Safe Plus II
          Besafe izi sleep (jeżeli nie będziesz go nosić to fajny wybór)
          Recaro Young Profi Plus
          Graco Logico S
          Teutonia Tario
          2 ostatnie spokojnie poniżej 1000zł z bazą na pas dla łatwiejszego wpinania kupisz.
          Recaro Young Profi Plus także poniżej z bazą isofix bo golf V isofix powinien mieć i masz 5*
          Graco i Teutonia to ten sam fotel z tym, że Teutonia ma dużo lepsze obszycie i jako jeden z nielicznych foteli bez bazy ma 5* bezpieczeństwa.
          • panna.w.drodze Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 21:02
            tak, dziurki z napisem isofix są smile
    • ilhenny Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 11:49
      tu się zaczyna podobny wątek forum.gazeta.pl/forum/w,97434,125762549,125762549,Jaki_fotelik_0_13_do_Rovera_214_.html

jeśli nie masz zamiaru nosić fotelika to największy jest Besafe Izi Sleep pasuje na większość wózków na adaptery maxi-cosi
    • panna.w.drodze Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 12:06
      super, dziękuję Wam, także zgłębiam temat
      • ilhenny Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 12:10
        ciekawy jestem czy masz w tym Golfie poduszkę w nadkolu
        są takie Golfy V, ale obawiam się że tak jak z kosmitami, można przeczytać, każdy słyszał, ale nikt nie widział
        • panna.w.drodze Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 12:20
          z tego co wiem to mam kurtyny (to czasami liczą jako 4), poduchy boczne w siedzeniach no i standardowe przednie, zapytam męża o to nadkole i napiszę smile
          • panna.w.drodze Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 20:57
            zapytałam o te poduchy w nadkolach - spojrzenie męża na tak konkretne pytanie odnośnie samochodu naprawdę bezcenne wink - powiedział że wątpi aby były

w związku z czym pofatygowałam się do garażu, zerknełam na instrukcję w której jest o nich mowa a nawet rysunek. Ale na obudowie plastikowej nie mam oznaczenia, złożyłam siedzenie żeby sprawdzić ale nic nie znalazłam, mam tylko Airbag na tylnym słupku. Chyba że źle szukałam ...
            • ilhenny Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 21:06
              właśnie takie poduszki nie dawały mi spać dwa lata temu, bo można zamontować fotelik 0-13, można 9-18 i 15-36, ale czy można zamontować fotelik tyłem taki jak Besafe Combi, albo Mobi, no właśnie nie wiemy, bo czy taka poduszka nie złamie dziecku nogi, już prawie zapomniałem o problemie bo za każdym razem jak widzę Golfa V to szukam tej poduszki i nigdy na nią nie trafiłem
              pewnie jak Yeti jest ale nikt jej nie widział dokładniej smile
              • panna.w.drodze Re: nowa :) 0-13 do Golfa 02.06.11, 21:14
                no właśnie, jeśli ją mam to jest ona mocno schowana wink
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka