Dodaj do ulubionych

Bezpieczny Kwidzyn

04.05.12, 12:15
Akcja Bezpieczny fotelik rozkręca się na dobre smile
Bezpieczny fotelik

O akcji pisałem już w innym wątku na forum.
Przy okazji chcę jeszcze raz podziękować ilhennemu za sprzęcior i cierpliwość, i wszystkim forumowiczom i forumowiczkom którzy dotąd wspierali akcje słowem i zdjęciami wink Jesteście wielcy!
Obserwuj wątek
      • bitabob Re: Bezpieczny Kwidzyn 04.05.12, 12:24
        Nie ma, ale może być. Nie jestem kimś szczególnym. Tak jak Ty jestem rodzicem, mam zwyczajna pracę i obowiązki. Foteliki i bezpieczeństwo to moja pasja. Wystarczy odrobina samozaparcia i trochę pracy. Na pewno znajdą się ludzie którzy Ci pomogą. Masz pytania, chcesz coś zrobić lokalnie? Pisz na gazetowy smile
      • bitabob Re: Bezpieczny Kwidzyn 06.05.12, 23:13
        Pewnie że będziemy! 19 maja od 10.00 w ramach miasteczka BRD będzie o fotelikach i o pierwszej pomocy, będzie też symulator zderzeń wink. Zajrzyj na Bieg papiernika warto skorzystać też z kalendarza imprez przygotowanego przez zespół forum e-Kwidzyn e-Kwidzyn kalendarz imprez no i zapraszam na forum e-Kwidzyn. Tam o akcji i o fotelikach.
        • bitabob Re: Bezpieczny Kwidzyn 17.05.12, 16:56
          W dniu 9 maja akcja Bezpieczny fotelik organizowana przez stowarzyszenie Bezpieczny Kwidzyn, dotarła do Kwidzyńskiego szpitala. Każdy z oddziału miał swojego przedstawiciela, najliczniejszą grupę stanowiły położne i pielęgniarki z oddziału noworodkowego. Bezpieczny fotelik. Szpital w Kwidzynie 9.05.2012
          • bitabob Re: Bezpieczny Kwidzyn 08.06.12, 11:57
            Jak stabilnie zamontować fotelik w samochodzie?

Dlaczego dzieci nie powinny nurkować?

Co wspólnego z bezpieczeństwem ma strzał z bicza?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas akcji Bezpieczny Fotelik. Pokarzemy w praktyce jak montować foteliki różnych grup wagowych, jaki wpływ na bezpieczeństwo ma stabilność i poprawność montażu.

Stowarzyszenie Bezpieczny Kwidzyn zaprasza wszystkich rodziców na akcję Bezpieczny Fotelik, która odbędzie się w ramach Dnia Otwartego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kwidzynie dnia 16.06.2012 od godziny 16-20.
            • renowa Re: Bezpieczny Kwidzyn 11.06.12, 13:00
              Tak z ciekawości napiszę, ze jechałam jakieś 2 tygodnie temu przez Kwidzyn i naliczyłam tam.... 7 rond! big_grin
              W życiu bym się nie spodziewała, ze małej miejscowości może być tyle rond smile

Hahaha, aż z ciekawości policzę ile jest w Krakowie - takich klasycznych bo większość to już skrzyżowania niż ronda smile

Renia
              • monna16 Re: Bezpieczny Kwidzyn 12.06.12, 19:49
                renowa napisała:

> Tak z ciekawości napiszę, ze jechałam jakieś 2 tygodnie temu przez Kwidzyn i na
                > liczyłam tam.... 7 rond! big_grin
                > W życiu bym się nie spodziewała, ze małej miejscowości może być tyle rond smile

Ha, ha... To pojeździj jeszcze po Starogardzie smile Jeśli dobrze policzyłam to budują nam już przynajmniej 10!!! Niedługo po tej mieścinie będziemy się poruszać jak po jednym wielkim kole big_grin
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka