ragnarv
25.02.15, 12:18
sugerował bym wymianę ew usunięcie zdjęć państa twarzy, nie wywierają pozytywnego wrażenia, nie wiem czemu ale patrząc ma się uczucia mieszane. Są pozbawione emocji.
drugie pytanie: jaka jest właściwie państwa rola na forum. odpowiadacie na wątki sprzed kilku lat, kiedy tych osób juz tu nie ma więc po co im radzić.Wszsytkie rady wydaja się podobne do siebie brakuje indywidualnego podejścia.