mardaani.74
07.12.16, 13:32
Pytanie do ludzi u których tradycyjnie kisi się buraki na sok i barszcz, dajcie dobry przepis bo to co ja zrobiłam to jest jakieś połączenie morza czerwonego z martwym:) Cholernie słone i jak dla mnie niejadalne.
Ja jestem z Wielkopolski i tutaj nikt dobrego barszczu zrobić nie umie, to co u nas nazywa się barszczem to w zasadzie buraki ugotowane w rosole :)
Ponadto takie ukiszone buraki to rewelacja dla zdrowia podobno, a depresyjni wiadomo odżywiają się tym co w rękę wpadnie i od przypadku do przypadku, a potem anemiczni są.