krecik86 24.11.05, 12:14 Pare dni usłyszałem w radiu, że naukowcy (chyba brytyjscy) wyłączyli u myszy gen odpowiedzialny za banie się !!! Teraz mysz bez problemu może przebywać z kotem. Czy myślicie, że to ma jakieś szanse żeby Nam pomóc? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
konwalia_drink Re: SENSACJA! 27.11.05, 18:59 Hmmm..widzisz...jezeli nie bedziesz sie bal to bardzo szybko zginiesz...Nie zapominaj ze to nie uchroni Cie tylko i wylacznie przed lekiem przez spoleczenstwem...nie bedziesz odczuwal leku w stosunku do nieczego... Odpowiedz Link Zgłoś
aga_ta85 Re: SENSACJA! 23.04.06, 02:28 Podobnie jest z ciałem migdałowatym, jesli sie je podrazni zwierze staje sie łagodne jak baranek:) Odpowiedz Link Zgłoś
olabanasiuk Re: SENSACJA! 25.01.06, 19:26 Tak ale w tym przypadku co będzie gdy kot zaatakuje mysz? Każde stworzenie w tym i człowiek musi kierować się lękiem, aby w różnych sytuacjach np: zagrożenia życia móc sobie pomóc, chociażby ucieczką.Jest to naturalne.Dopiero lęk pojawiający się bez racjonalnego wytłumaczenia można nazwać zaburzeniem. Zabierając człowiekowi gen strachu, to prawie jak zabrać mu wolę życia .Poza tym nie uwarzam aby za nerwice, depresje,czy fobie odpowiadały geny a raczej niedoskonałości naszego społeczeństwa i wychowania. Odpowiedz Link Zgłoś
offline1 Tylko że fobia nie jest chorobą genetyczną. 23.04.06, 17:03 A takich "cudownych" odkryciach dotyczących różnych chorób czyta się co tydzień. Odpowiedz Link Zgłoś
vargquorthon Re: SENSACJA! 24.04.06, 11:18 Artykul musial byc w gazecie zaraz obok wywiadu z dwuglowa kobieta ? ;). Odpowiedz Link Zgłoś