24.11.05, 12:14
Pare dni usłyszałem w radiu, że naukowcy (chyba brytyjscy) wyłączyli u myszy
gen odpowiedzialny za banie się !!! Teraz mysz bez problemu może przebywać z
kotem.
Czy myślicie, że to ma jakieś szanse żeby Nam pomóc?
Obserwuj wątek
    • konwalia_drink Re: SENSACJA! 27.11.05, 18:59
      Hmmm..widzisz...jezeli nie bedziesz sie bal to bardzo szybko zginiesz...Nie
      zapominaj ze to nie uchroni Cie tylko i wylacznie przed lekiem przez
      spoleczenstwem...nie bedziesz odczuwal leku w stosunku do nieczego...
      • aga_ta85 Re: SENSACJA! 23.04.06, 02:28
        Podobnie jest z ciałem migdałowatym, jesli sie je podrazni zwierze staje sie
        łagodne jak baranek:)
    • olabanasiuk Re: SENSACJA! 25.01.06, 19:26
      Tak ale w tym przypadku co będzie gdy kot zaatakuje mysz? Każde stworzenie w
      tym i człowiek musi kierować się lękiem, aby w różnych sytuacjach np:
      zagrożenia życia móc sobie pomóc, chociażby ucieczką.Jest to naturalne.Dopiero
      lęk pojawiający się bez racjonalnego wytłumaczenia można nazwać zaburzeniem.
      Zabierając człowiekowi gen strachu, to prawie jak zabrać mu wolę życia .Poza
      tym nie uwarzam aby za nerwice, depresje,czy fobie odpowiadały geny a raczej
      niedoskonałości naszego społeczeństwa i wychowania.
    • offline1 Tylko że fobia nie jest chorobą genetyczną. 23.04.06, 17:03
      A takich "cudownych" odkryciach dotyczących różnych chorób czyta się co tydzień.
    • vargquorthon Re: SENSACJA! 24.04.06, 11:18
      Artykul musial byc w gazecie zaraz obok wywiadu z dwuglowa kobieta ? ;).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka