Dodaj do ulubionych

a ja chce zyc

30.12.05, 13:11
tak. mam sie dobrze i chce zyc. za dwa tygodnie jade na wakacje do tajlandii
(nie moge sie doczekac, bo ostatnio tak na dluzej wyjechalam 5 lat temu), w
czerwcu wychodze zamaz. a potem chcialabym miec dziecko i cieszyc sie z nim i
nim. napisalam ten watek, bo ostatnio za duzo na tym forum smutku i rozpaczy.
kiedys tez mialam kryzys (niejeden) i tez wydawalo mi sie, ze juz po mnie i
po wszystkim. ale teraz wiem, ze w koncu slonce wychodzi. DLA KAZDEGO!!!!
Pozdrawiam Was i zycze dobrych, pozytywnych mysli w Nowym Roku.
Obserwuj wątek
    • suchyxxx Re: a ja chce zyc 30.12.05, 13:15
      Trzeba tylko wytrwałości w leczeniu nerwicy oraz depresji ze stanami lękowymi.To
      może trwać i kilka miesięcy a nwet klilka lat ale przechodzi w końcu.Wytrwałość
      to to co pozwala nam żyć.Ciężko być wytrwałym i czekać cierpliwie na wyleczenie
      ale tak trzeba i nie poddawać się.
      • majka733 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 13:31
        no wlasnie. Ty jestes tego najlepszym przykladem. Pozdrawiam.
        • zyrafa46 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 14:45
          Majka, Suchy, TO dla Was: :-)
          Żyrafa





          Jedziecie w dobrym kierunku :-)
          • majka733 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 14:47
            az mi sie cieplej zrobilo na sercu. dzieki. trzymajmy sie...
            • tarja30 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 14:56

              tylko ze to cholerstwo lubi wracac...tez urodzilam dziecko bylo super-calkowita
              remisja.Niestety powrocilo ale poki jest dobrze wykorzystujcie to ile sie da
              • majka733 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 14:57
                pewnie. carpe diem. w zyciu i tak "piekne sa tylko chwile"... POZDRAWIAM:)
                • tarja30 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 15:02

                  ale faktem jest ze dziecko daje sile:)wiec szybko postaraj sie o malucha:)
                  Pozdrawiam
                  • iii10 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 15:05
                    też tak mysle i bardzo bym chciała, niestety u mnie to jest "ten" problem :(
                    • tarja30 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 15:09

                      "ten"tzn jaki?

                      • iii10 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 15:12
                        nie moge miec, tzn jakos to nam nie wychodzi, przeszlismy z mezem różne badania
                        i nic a jak dzidziusia nie ma tak nie ma i to miedzyjnymi powód moich obecnych
                        depresyjnych problemów.
                        • tarja30 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 15:14

                          jak masz gg to chetnie z toba pogadam.Moj numer 4304560
                          • iii10 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 15:24
                            mam w pracy
                            zaraz napisze
                            • majka733 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 15:25
                              domyslilam sie. mam kolezanke w klinice leczenia bezplodnosci w warszawie,
                              jezeli chcesz skorzystac, moge dac Ci jej namiar. na priv.
                              • iii10 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 15:35
                                ok bardzo chętnie, co prawda nie jestem z warszawy a nawet daleko od niej ale
                                zawsze mozna spróbować
              • polyanna74 Re: a ja chce zyc 30.12.05, 15:36
                taria, jak dlugo sie leczylas i czym? psychoterapia tez (jezeli tak to
                jaka?)...ciekawi mnie tamat nawrotu bo wg zalozen neurolog.-
                pychoteorapeutycznych jezli terapia dobrze poprowadzona - to juz bezpowrotnie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka