majka733
30.12.05, 13:11
tak. mam sie dobrze i chce zyc. za dwa tygodnie jade na wakacje do tajlandii
(nie moge sie doczekac, bo ostatnio tak na dluzej wyjechalam 5 lat temu), w
czerwcu wychodze zamaz. a potem chcialabym miec dziecko i cieszyc sie z nim i
nim. napisalam ten watek, bo ostatnio za duzo na tym forum smutku i rozpaczy.
kiedys tez mialam kryzys (niejeden) i tez wydawalo mi sie, ze juz po mnie i
po wszystkim. ale teraz wiem, ze w koncu slonce wychodzi. DLA KAZDEGO!!!!
Pozdrawiam Was i zycze dobrych, pozytywnych mysli w Nowym Roku.