lunka3
23.03.06, 10:58
Jestem ciekawa czy podobnie jak ja po sytuacjach stresowych, które jak
doskonale rozumiecie zdarzają się codziennie też reagujecie niekiedy agresją.
Tzn kiedy juz one miną wyładowywujecie swój stres np. na najbliższych. Nie
zawsze ale czasami. Bo nie wiem czy jest to zachowanie typowe dla fobii czy
może podłoża powinnam szukać gdzieś indziej.
Tzn nie gryzę i nie rzucam się z pięściami :) po prostu zaczynają mnie
drażnić zwyczajne rzeczy.Czasami nawet bardzo.
Pozdrawiam