alicjaa2
06.08.06, 22:20
od 6 misiecy jestem na leku ZASPIN,zastanawialam sie czy ktos z was wie cos na
temat jego dzialania? Czy po odstawieniu lekow za x czasu nie nawroca mi sie
objawy depresji...boje sie przegapic nawet jedna dawke,mam nadzieje na
jednorazowe skutevzne wyleczenie.CZy cos takiego jest mozliwe?
Na koniec dodam jeszcze ,ze lek ten polecil mi moj angielski lekarz rodzinny a
depresja pierwszy raz dopadla mnie na obczyznie...znajomy watek na wyspach ;]
pozdrawiam