06.08.06, 22:20
od 6 misiecy jestem na leku ZASPIN,zastanawialam sie czy ktos z was wie cos na
temat jego dzialania? Czy po odstawieniu lekow za x czasu nie nawroca mi sie
objawy depresji...boje sie przegapic nawet jedna dawke,mam nadzieje na
jednorazowe skutevzne wyleczenie.CZy cos takiego jest mozliwe?
Na koniec dodam jeszcze ,ze lek ten polecil mi moj angielski lekarz rodzinny a
depresja pierwszy raz dopadla mnie na obczyznie...znajomy watek na wyspach ;]
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • rzeznia_nr_5 Re: zaspin? 06.08.06, 23:15
      pierwsze słysze,napisz jaka substancja czynna tego jest
    • zoltanek Re: zaspin? 06.08.06, 23:20
      to jakiś czeski prozac chyba
      • euforyk Re: zaspin? 06.08.06, 23:26
        czyli globalizacja w pelni : angielski lekarz polecil polce czeski prozac.
        • zoltanek Re: zaspin? 06.08.06, 23:28
          a zarobili na tym amerykanie
          • ollaboga77 Zoltanek... 06.08.06, 23:31
            czy TY jestes wysokim brunetem o sniadej cerze i brąz oczuskach ?
            • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:34
              jeżeli Ci to pomoże to tak.
              • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:35
                66% doskonałośći. czy więcej możesz oczekiwać od życia?
              • ollaboga77 Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:35
                mi nie, ale tak mi sie kojarzysz ... choć Cię nigdy nie widziałam...
                • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:37
                  a gdzie jest ten facet o którym myślisz? wreszcie miałbym kumpla, który myśli
                  podobnie.
                • euforyk Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:37
                  ollaboga77 napisała:

                  > mi nie, ale tak mi sie kojarzysz .

                  z terrorystą arabskim?
                  • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:38
                    mnie też mylili z arabem. dlatego się nie opalam.
                • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:39
                  oj, oj. jak Cię ciągnie do szczęścia.
                  • ollaboga77 Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:42
                    jesli to do mnie Zoltan to od zawsze mnie ciagnie.....

                    Ale wlazłam nie w to (facet) co widac powinnam na ładnych pare latek!

                    A teraz sobie pluje tfu tfu... bo jakby nie patrzeć sama się unieszczęsliwiłam
                    a latka lecą nie ma co....
                    • 7potwarz Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:44
                      jeśli Cię to pocieszy, to z pewnością powtórze Twój błąd. to pewne jak......
                      cholera jestem zupełnie niekreatywny dzisiaj
                      • ollaboga77 Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:45
                        chodzi o to by nie powielac błedów swoich ani innych!!

                        więc mojego już nie powiel!!!
                        zabraniam Ci!! jasne?
                        • 7potwarz Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:46
                          ok, tylko skąd będe wiedział, że to błąd.

                          mały jestem wiesz, i mało wiem.
                • 7potwarz Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:40
                  ola boga, ola boga
                  jest szansa, spotkanie w sobote!
                  • 7potwarz Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:42
                    śniada cera utrzyma sie jeszcze 2 tygodnie.

                    chyba nie powinienem już pisać.
                    • ollaboga77 Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:43
                      :))))))))))))))))))))))

                      ja nie mam śniadej i dobrze .... a Zoltanek pewnie co wieczór po necie pd
                      kwarcem siedzi:)
                  • ollaboga77 Zoltanek... 06.08.06, 23:42
                    że niby z depresyjnym takkkkkkkkkkk?

                    a co potwarz piszesz się?

                    zreszta masz jakies imie?
                    • cadiz Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:45
                      ollaboga77 napisała:

                      > zreszta masz jakies imie?

                      chapeau bas!
                    • 7potwarz Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:45
                      eee, przyznam się. potwarz to głupsza twarz zoltanka. w tej chwili nie ma
                      różnicy.
                      • ollaboga77 Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:46
                        niewierze!!!
                        • 7potwarz Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:47
                          dlaczego?

                          • ollaboga77 Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:48
                            a czemu mialbyś miec coś wspolengo z Zoltkiem? hę?
                            • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:49
                              bo to ja. ja to ja. forum to zabawa. z przerwami na rozmowę zupełnie na serio,
                              taką jak ta.
                          • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:48
                            chyba nie czujesz się oszukana?
                            • ollaboga77 Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:49
                              hm.... zaskoczona... ale nieźle sobie brykasz na tym forum!!!

                              już późnawo czas się zająć modlitwą ....
                              • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:51
                                nieźle, ale kiepsko. ta rozmowa to wyjątek i dużo dla mnie znaczy. dzięki.
                                • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:53
                                  zaczynam mieć moralnego kaca.
                                  • ollaboga77 Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:54
                                    why?
                                    skad kacyk?
                                    • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:56
                                      zawsze mam kaca, gdy troszkę się na forum otworze.
                                  • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:55

                                    tak, trzeba spać. i się jutro obudzić.
                                • ollaboga77 Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:54
                                  Zoltanek ..... życie jest piękne .... jak się ma kogoś przy sobie.... wiem to
                                  od urodzenia .... dlatego zwykle ganiała z psem po dworzu.... myslałam że jako
                                  28latka bede ganiac z facetyem lub dziecmi ale wiesz co mozesz mi na urodziny
                                  kupic psa.... wracam do korzeni!
                                  • zoltanek Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:58
                                    zabraniam Ci kupować psa.
                                    widzę Twoje przyszłe szczęście i nawet Ci zazdroszczę.
                                    • ollaboga77 Re: Zoltanek... 06.08.06, 23:59
                                      ale ja nie widzę Zolt .... a jak ja nie widzę to go nie ma...

                                      Zresztą nie bede sie uprzykszać ale jestem zawodowo niesełniona wogole:(

    • tarja30 Re: zaspin? 07.08.06, 00:03
      chyba pasujecie do siebie:)
      • tarja30 Re: zaspin? 07.08.06, 00:04
        to bylo do zoltanka i ollaboga:)
        • lucyna_n Re: zaspin? 07.08.06, 10:32
          Tarja , załóż biuro matrymonialne
          upatruję Ci w tej branży świetlaną przyszłość, zwłaszcza że udałoby Ci się połączyć pracę z pasją.
      • ollaboga77 Re: zaspin? 07.08.06, 00:04
        NIe nie tarja.... Zoltan jest dla mnie za ciemny! i chyba za chudy... znaczy
        chudzi sa ok tyle, że ja nie jestem chuda już....

        Poza tym.... Zoltanek-Potwarz ma rozdwojenie ... a ja jestem tylko Ola Boga
        • tarja30 Re: zaspin? 07.08.06, 00:06
          ollaboga77 napisała:

          > NIe nie tarja.... Zoltan jest dla mnie za ciemny! i chyba za chudy... znaczy
          > chudzi sa ok tyle, że ja nie jestem chuda już....
          >
          > Poza tym.... Zoltanek-Potwarz ma rozdwojenie ... a ja jestem tylko Ola Boga

          eee nie ma co kaprysić:)
          • ollaboga77 Re: zaspin? 07.08.06, 00:08
            zresztą widzisz sama w tej rozgrywce naszej ON pierwszy padł:)))))))
            • tarja30 Re: zaspin? 07.08.06, 00:08
              ollaboga77 napisała:

              > zresztą widzisz sama w tej rozgrywce naszej ON pierwszy padł:)))))))

              zmęczone chłopczysko:)
              • ollaboga77 Re: zaspin? 07.08.06, 00:15
                tarja ale jak nie ma Zoltanka to powedz mi kto jest 7potwarz?
                • tarja30 Re: zaspin? 07.08.06, 00:19
                  ollaboga77 napisała:

                  > tarja ale jak nie ma Zoltanka to powedz mi kto jest 7potwarz?

                  gdybym to ja wiedziala....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka