Dodaj do ulubionych

co zrobić

13.10.06, 18:53
by jajeczko do jutra nie pękło? od półtora roku staramy się z mężem o dzidziusia i mąż musiał dziś wyjechać, więc nie będzie przytulania. dopiero jutro wieczorem...
Obserwuj wątek
    • euforyk Re: co zrobić 13.10.06, 18:55
      podać adres
      • frygamfs Re: co zrobić 13.10.06, 18:57
        dzięki za chęć pomocy, ale tu musi mój mąż działać
        • euforyk Re: co zrobić 13.10.06, 18:59
          frygamfs napisała:

          > dzięki za chęć pomocy, ale tu musi mój mąż działać

          z musu to mask z depresji wyszedl, ale i to na forum pisane....
    • frygamfs Re: co zrobić 13.10.06, 18:56
      przepraszam to ma być na niepłodności
      • dorcia1974 Re: co zrobić 13.10.06, 18:59
        frygamfs,kupiłas juz Snieg?
        • frygamfs Re: co zrobić 13.10.06, 19:30
          kupiłam! zaczęłam nawet czytać. ciekawe. 555 stron
    • ollaboga77 Re: co zrobić 13.10.06, 18:59
      no i po co nam to piszesz???
      naprawde sadzisz że mnie obchodzi Twoje przytulanie!!!!!!!!!!!1
      NIEEEEEEEEEEEEEe
      • euforyk Re: co zrobić 13.10.06, 19:03
        ogarnij sie troche kobieto, ten ryk samotnej panny odpedzi wszystkie samce w
        okolicy.
        • ollaboga77 Re: co zrobić 13.10.06, 19:05
          jakie samce?
          widziałes kiedyś prawdziwego samca realnie ?
          ja nie samej jakieś komplesomaniaki!!!

          A ogarnąc to sam się możesz...... Euforią to TY nie grzeszysz... pewnie sam
          jesteś samotny jak palec....

          Ale ja nie jestem samotna, bo byłam chora psych tylko, że dałam wpłynąć innym
          na sowje zycie!
          • euforyk Re: co zrobić 13.10.06, 19:09
            ollaboga77 napisała:

            > jakie samce?
            > widziałes kiedyś prawdziwego samca realnie ?
            > ja nie samej jakieś komplesomaniaki!!!
            >
            To powies sobie plakat Davida Hasselfoffa to bedziesz miala prawdziwego. ale
            prawdzi sa chlodni jak sciana jak sie przytulasz i smierdza farba drukarską jak
            calujesz.
          • euforyk Re: co zrobić 13.10.06, 19:17
            ollaboga77 napisała:

            >
            > Ale ja nie jestem samotna, bo byłam chora psych tylko, że dałam wpłynąć innym
            > na sowje zycie!

            jestes nie mniej niz ja, poziom infantylizmu podobny. ale ja jestem facetem, a
            jak ty wytlumaczysz swoje zdziecinnienie? przeciez nie udajesz idiotki przed
            facetem, bo go nie masz.
            • ollaboga77 Re: co zrobić 13.10.06, 19:23
              prawdziwy facet to nie jakis Dawid.... to ktoś kto umie okazywac uczucia, wie
              po co życie i dla kogo!!!

              NIe jestem nastolatką więc mnie tak nie traktuj !!!!



              Sory napisalam jakie głupoty i musze to poprawić.

              Ja nie byłam samotna, ani chora psych. Natmiast teraz wiem i czuje, że dałam
              sobie zniszczyć życie. To tylko tyle.... ale to się bardzo mocno przekłada na
              inne sfery zycia bardzo mocno!

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka