frygamfs 13.10.06, 18:53 by jajeczko do jutra nie pękło? od półtora roku staramy się z mężem o dzidziusia i mąż musiał dziś wyjechać, więc nie będzie przytulania. dopiero jutro wieczorem... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
frygamfs Re: co zrobić 13.10.06, 18:57 dzięki za chęć pomocy, ale tu musi mój mąż działać Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: co zrobić 13.10.06, 18:59 frygamfs napisała: > dzięki za chęć pomocy, ale tu musi mój mąż działać z musu to mask z depresji wyszedl, ale i to na forum pisane.... Odpowiedz Link Zgłoś
frygamfs Re: co zrobić 13.10.06, 19:30 kupiłam! zaczęłam nawet czytać. ciekawe. 555 stron Odpowiedz Link Zgłoś
ollaboga77 Re: co zrobić 13.10.06, 18:59 no i po co nam to piszesz??? naprawde sadzisz że mnie obchodzi Twoje przytulanie!!!!!!!!!!!1 NIEEEEEEEEEEEEEe Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: co zrobić 13.10.06, 19:03 ogarnij sie troche kobieto, ten ryk samotnej panny odpedzi wszystkie samce w okolicy. Odpowiedz Link Zgłoś
ollaboga77 Re: co zrobić 13.10.06, 19:05 jakie samce? widziałes kiedyś prawdziwego samca realnie ? ja nie samej jakieś komplesomaniaki!!! A ogarnąc to sam się możesz...... Euforią to TY nie grzeszysz... pewnie sam jesteś samotny jak palec.... Ale ja nie jestem samotna, bo byłam chora psych tylko, że dałam wpłynąć innym na sowje zycie! Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: co zrobić 13.10.06, 19:09 ollaboga77 napisała: > jakie samce? > widziałes kiedyś prawdziwego samca realnie ? > ja nie samej jakieś komplesomaniaki!!! > To powies sobie plakat Davida Hasselfoffa to bedziesz miala prawdziwego. ale prawdzi sa chlodni jak sciana jak sie przytulasz i smierdza farba drukarską jak calujesz. Odpowiedz Link Zgłoś
euforyk Re: co zrobić 13.10.06, 19:17 ollaboga77 napisała: > > Ale ja nie jestem samotna, bo byłam chora psych tylko, że dałam wpłynąć innym > na sowje zycie! jestes nie mniej niz ja, poziom infantylizmu podobny. ale ja jestem facetem, a jak ty wytlumaczysz swoje zdziecinnienie? przeciez nie udajesz idiotki przed facetem, bo go nie masz. Odpowiedz Link Zgłoś
ollaboga77 Re: co zrobić 13.10.06, 19:23 prawdziwy facet to nie jakis Dawid.... to ktoś kto umie okazywac uczucia, wie po co życie i dla kogo!!! NIe jestem nastolatką więc mnie tak nie traktuj !!!! Sory napisalam jakie głupoty i musze to poprawić. Ja nie byłam samotna, ani chora psych. Natmiast teraz wiem i czuje, że dałam sobie zniszczyć życie. To tylko tyle.... ale to się bardzo mocno przekłada na inne sfery zycia bardzo mocno! Odpowiedz Link Zgłoś