22.10.06, 17:03
Znowu dziś w szkole byłam zestresowana: cała drżałam i aż się źle czułam
fizycznei do tego znowu dopadadło mnie kichanie. Udało mi się przenieść z
grupy bardziej zaawansowanej z angielskiego do grupy początkującej z
angieskiego i byłam jedyną oosbą , której sie to udało z pierwszego roku w
tej szkole.
Obserwuj wątek
    • miriam11 Re: Znowu 22.10.06, 21:01
      Hej Edyta! Widzisz, udało Ci się z tym angielskim, teraz będzie łatwiej. Wiem,
      że się dużo uczysz, więc będzie dobrze, ja wierzę w Ciebie. Trzymaj się!
      • suchyxxx2 Re: Znowu 22.10.06, 22:06
        Edyta też kichasz jak jesteś zestresowana i znerwicowana? Bo ja zawsze jak
        odstawiam leki antydepresyjne to po kilku dniach zaczynam strasznie kichać
        • edytunia86 Re: Znowu 22.10.06, 22:40
          Zdaża się , że nawet kicham po tym jak zmarznę kiedy czekam na pociąg, albo
          autobus, a dziś po ty,m jak byłam zestresowana i to dosyć mocno i nei weim
          dlaczego. Jeżli mam dalej wpadać w lekkomanioe to wolę przynajmniej na razie
          nei brać żadnych leków i wógle zastananwia mnie dosyć mocno to czy to, że to
          chodzenei do lekarza rodzinnegopo leki, kiedy psychiatra nie zechciała mi
          przepisać leków innych niż te , kóre już brałam od ką zaczęłam do niej jeździć
          nie brało się z tego, że uzależniłam się , albo zaczęłam się uzależnaić od
          leków i nadal mnie coś ciągnie zwłaszcza kiedy jestem zestresowana , albo
          bardzo się czegoś boję do tych leków i nie wiem czy one nei zaczęły już nawet
          wpływać na to co się w międzyczasie zaczło dziać z moją jamą ustną i wógle
          byłam jakś senna. Zresztą teraz też mi to nie minęło , a do tego inne zęby dają
          mi w kość i będe musiałą się zapytać dentystki czy z którymś z tych żębów może
          się coś takiego dziać i wógl,l,e poprosić o sprawdzenie czy nie ma jeszcze
          jakiś podejrzanych zębów i i nie weoim czy teraz nie zdecydawać się na ich
          otarcie , żeby znowu coś ię takiego nie zaczęło dziać jka z tym zebem , który
          nawet nie wiem jeszcze czy uda mi się uratować Do denytysty chodzę już chyba z
          10 miesiąć nie licząc krótkich przerw i podobno chodze njadłużej ze
          wszstkich pacjentów i pacjentek dentystów i dentystek tam pracujących i mam już
          dosyć To ostatnio miałam robione z tą jedynką to już mnei chyba nawet okropnie
          bolało mimo, że w pewnym momencie miałam zrobione znieczulenie.

• edytunia86 Re: Znowu 22.10.06, 22:21
        Dzięki. Na szczęście się udało mi z tym agielskim. Mam nadzieje, że będzie
        teraz mi łatwiej z tym agielskim, którego teraz musze nadrobić to co miała
        grupa początkująca z angielskiego, a to raczej są jak na razie podstawy w
        porównaniu do tewgo co miała już grupa bardziej zaawansowana. Oby tylko mi się
        też tak udało z tymi problemami z zębami, i przez ostatnio otarty ząb jedynke,
        w przypadku , której z tego co już miałąm nawet nawetcoś z tkankami i chyba
        nawet jakaś ropa mi się zrobiła i do tego wszystkiego jeszcze doszła przetoka i
        już musiałąm mieć nacięte i przez to musiałam zacząć brać antybityk i byłam
        opuchnięta po tej wizycie , ale na szczęście już mi to wszystko zeszło , ale
        natybiotyk mam wziąść cały, żeby mi się to nie wróciło, ale naszczęśćie jutro
        rano już go kończe.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka