abasia471 23.11.06, 00:36 Co w tym wątku było niestosownego? Bardzo jestem ciekawa i liczę na wyjaśnienie. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=52686567 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
abasia471 Re: Pytanie.......................... ... 23.11.06, 00:41 Oszołomom dziękujemy!!! Kto się przyłączy? Autor: abasia471 Data: 22.11.06, 20:54 + dodaj do ulubionych wątków skasujcie post + odpowiedz cytując + odpowiedz -------------------------------------------------------------------------------- Mam propozycię skierowaną do ludzi piszących i czytających to forum, żeby nie odpowiadali na popisy tego prymitywa jokkera, debilowatej euforyjki i innych oszołomów tego pokroju. Ich intencje są aż nazbyt jasne i ograniczają się do robienia z forum śmietniska i atakowania innych. Dzisiaj na tapetę wzięli suchego, rechoczą, a ze łba wylewają się im fekalia. To, że takie kreatury są na świecie, to smutna rzeczywistość, ale na forum moglibyśmy wyeliminować takie gady totalnym ignorowaniem ich wpisów. Wiem, że nie odkrywam ameryki, ale wczoraj nawet powściągliwe osoby weszły w polemiki z tą menażerią i dały się wciągnąć w niewybredne gadki. Niech gadają sobie ze sobą, albo utworzą forum dla chamów i prymitywów, gdzie bedą na swoim miejscu. Kto się ze mną zgadza ? Odpowiedz Link Zgłoś
eizo1 Re: Pytanie.......................... ... 23.11.06, 00:56 nic ale jokker nie zniósł tego kliknął w kosz i jakiś debil (tak d ciebie pisze debilu) z administracji forum skasował bo moderatora o ile się orientuje dalej nie mamy może ja dostane tę fuche tylko gdzie się zgłosić? Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n spokój mi tu! 23.11.06, 11:39 Ile razy mam ci pisać że nie jestem gruba. Albo będziesz grzeczny i przestaniesz chorym bluzgać albo wypad. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: spokój mi tu! 23.11.06, 11:53 dokładnie-Jokker czy jest sens w pisaniu tutaj jak nie masz depresji i obrażasz innych? To strata czasu.Wiem Tobie może się wydawać to zabawne ale uwierz mi że takie nie jest.Szczerze mówiąc jak dzisiaj wszedłem na forum i zobaczyłem te chore wpisy Jokkera to się przeraziłem.Ja byłem taki sam jeszcze pół roku temu i wcześniej.Teraz zdaję sobie sprawę co powoduje chad albo źle dobrane antydepreanty.Chłopie jeżeli masz skłonność do nawracających depresji albo manii to koniecznie idź do lekarza po stabilizator.Mi dużo dał i naprawdę czuję się dobrze oraz nie jestem taki nerwowy i niemiły. P.S dzisiaj jestem już na 1/2 tabletki citalu zamiast na 3/4 bo ostatnie 2 dni czułem się dobrze na 3/4 Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: spokój mi tu! 23.11.06, 15:22 Prawiczku- ty nie jesteś uprawniony do dawania rad,ty powinieneś je cały czas słuchać....Zapytaj mamy i taty czy nie mam racji.... Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:56 W tym kontekście nie "je" tylko "ich" kto ciebie uczy polskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: spokój mi tu! 23.11.06, 12:18 potwierdzam, Lucy nie jest gruba. ja jakby co też nie:) Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: spokój mi tu! 23.11.06, 12:34 nawet jakby była gruba to co z tego? Grubsze osoby też są ładne i potrafią być miłe.Nie lubię takich chudych dziewczyn modelek bo te potrafią być nieraz niemiłe.Znam osobiście jedną tyczkę na granicy waga normalna/anoreksja i jakoś miło jej nie wspominam za to moja fryzjerka jest grubiutka trochę ale tak miła i uśmiechnięta że aż przyjemnie się robi jak się z nią rozmawia więc proszę mi tu nie obrażać żadnych dziewczyn czy grubych czy chudych bo każda jest grzechu warta:) Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: spokój mi tu! 23.11.06, 12:37 dokladnie tak jak piszesz, jakie to wogóle ma znaczenie na forum internetowym? zresztą, grubość, chudość to pojęcia mocno umowne. ważne co czlowiek ma w środku oprócz nerek i wątroby:) Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: spokój mi tu! 23.11.06, 13:13 > ważne co czlowiek ma w środku oprócz nerek i wątroby:) jeszcze krew i flaki :) a co powiecie na takie kobiety: fakty.interia.pl/galerie/styl-zycia/dosc-chudzielcow/zdjecie,319081,3 Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: spokój mi tu! 23.11.06, 13:16 o nie to jak dla mnie zbyt wyciągnięte i chude-brzydkie nie mają nic zdrowego w swoim wyglądzie Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: spokój mi tu! 23.11.06, 13:22 no właśnie. wygląda niezdrowo, a przy tym ma bardzo niezadowoloną minę. może osłabienie z niedożywienia? Odpowiedz Link Zgłoś
euforyjka Re: spokój mi tu! 24.11.06, 20:06 to że chuda to jeszcze ujdzie. ale takiej geby paskudnej to bym nie chciala miec :/ Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: spokój mi tu! 23.11.06, 13:25 ja myślalam raczej o sercu ale ta dzisiajsza mlodzież tylko krew i flaki echhh ja to za bardzo romantyczna jestem na te dzisiejsze czasy <wzdych> Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: spokój mi tu! 23.11.06, 15:30 Jeszcze ty zrobisz wypad , tak jak ten tłuścioch co zszedł już do podziemia i bawi się w partyzanta....Nawet już ciebie do tego wciągnął....Jacy mali jesteście w moich oczach....Tłuścioch ma nową zabawę....hehe....a ile się na klika zmieniając te nicki....hehe....smutni i żałośni.... Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: spokój mi tu! 23.11.06, 15:48 Lucy, to chyba do Ciebie:) i zdradź mi koniecznie kto Cie do podziemia ciągnie! Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:53 wydaje mi się że spiritus movens (czy jak to się tam pisze ) to wedlug Jokusia zawsze i na wieki Euforyk:) Odpowiedz Link Zgłoś
bron-y-aur_stomp Re: spokój mi tu! 23.11.06, 15:56 Jacy mali > jesteście w moich oczach... musi tak byc, umniejszanie niewidzialnych ludzi z forum to jedyna szansa dla ciebie by poczuc sie duzym. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:20 tłuścioch to ty jokker. poprostu jokker uprawia tzw. projekcję i to mu się nie podoba u siebie na siłę znajduje w innych ale nawet wymyśla że inni tak mają Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:36 już wrocileś ze szkoły? obiadu ci nie dali że jesteś taki zły? powiedz mi tylko jedno dziecko drogie, kto twoim zdaniem jest w mojej bandzie czworga, bo żywo mnie to interesuje:) banda czworga :))))) zajebioza:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:41 > banda czworga :))))) zajebioza:)))) a mi to wygląda na początki schizo. może to o jakichś Czterech Jeźdźców Apokalipsy chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:46 Prawiczku- ty nie jesteś uprawniony do dawania rad,ty powinieneś je cały czas słuchać....Zapytaj mamy i taty czy nie mam racji.... a ty znowu o sexie... nudny jesteś.Do dawania rad nie trzeba uprawiać sexu skopany człowieku. Odpowiedz Link Zgłoś
bron-y-aur_stomp Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:48 > a ty znowu o sexie... nudny jesteś.Do dawania rad nie trzeba uprawiać sexu > skopany człowieku. nawet niewskazane. patrz zycie jp2. Odpowiedz Link Zgłoś
aurelia_aurita Suuuuuchyyyyy... 23.11.06, 16:56 na boga, jak piszesz, to patrz na drzewko i klikaj "odpowiedz" przy poście, na który odpowiadasz - żeby było jasne, do kogo piszesz. (bo mogłabym uznać, że to "prawiczku" to było do mnie... ;-) pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:54 napisz coś ciekawszego zamiast krytykować. :P Odpowiedz Link Zgłoś
zoltanek Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:56 już napisałem poniżej, myślałem, że w tym tygodniu krytykowanie Jokera jest w dobrym tonie. Ah,, ta moda się zmienia. pozdr LuC Odpowiedz Link Zgłoś
zoltanek Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:55 Nie czytałem Twojego postu, ale chętnie na niego odpowiem jesteś głupi i masz wszy Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:57 no toś się chlopie wysilił! starzejesz się Zoltan:) Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: spokój mi tu! 23.11.06, 16:58 zooltan ja już na 1/2 tabletce citalu;p Odpowiedz Link Zgłoś
zoltanek Re: spokój mi tu! 23.11.06, 17:03 i tak trzymaj! to już połowa sukcesu! Odpowiedz Link Zgłoś
zoltanek Re: spokój mi tu! 23.11.06, 17:01 ta, mój mózg się zlasował a świat zabrał poczucie humoru to przez to, że nie ćpam. za trzeźwość trza zapłacić cenę: zupełny brak polotu Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: spokój mi tu! 23.11.06, 17:03 w takim razie możesz mnie zanudzić na śmierć. cieszę się:) Odpowiedz Link Zgłoś
zoltanek Odpowiedź szczera, niekreatywna 23.11.06, 17:07 :) spoko. w końcu polot, jak to polot znów przyleci cmok LC Odpowiedz Link Zgłoś
abasia471 Re: Odpowiedź szczera, niekreatywna 23.11.06, 21:13 Znowu się dajecie wkręcać. Postów tego frustrata seksualnego jokkera nie widzę, ale z waszych wypowiedzi wynika, że to chamisko znowu wciąga was w kretyńskie dialogi. Nie schodźcie do jego poziomu, bo przecież w przeciwieństwie do niego inteligentni z was ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: Odpowiedź szczera, niekreatywna 23.11.06, 22:46 wybacz ale osobisty dialog między mną a Zoltankiem też Ci się nie podoba? co do jokusia to wytaczasz armaty na komara wyluzuj trochę Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: Odpowiedź szczera, niekreatywna 23.11.06, 22:49 A mówiłem ci Baśka ,że nie nadążasz.... Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: Odpowiedź szczera, niekreatywna 23.11.06, 23:01 No i dobrze ,że stanęłaś na bramce i nie biegasz po boisku,oszczędzaj zdrowie.... Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n ze szczególną dedykacją dla Jokusia 23.11.06, 17:00 chlopcy , dziewczęta dalej wszyscy wraz karuzela czeka wzywa nas z daleka starsi już poszli a młodsi jeszcze nie hej hopsasa jak ona szybko mknie hej dalej dalej do zabawy śpieszmy się Odpowiedz Link Zgłoś
m-b Re: ze szczególną dedykacją dla Jokusia 23.11.06, 21:18 prymityw jokker, debilowata euforyjka, podskakujący pieniacz eizo piszą to co podczas obchodu przy ich lóżku na psychiatryku szeptali miedzy sobą lekarze... teraz tylko odbijają piłeczki z palantami którzy dają sie sprowokować Odpowiedz Link Zgłoś
abasia471 Re: ze szczególną dedykacją dla Jokusia 23.11.06, 21:35 >prymityw jokker, debilowata euforyjka, podskakujący pieniacz eizo >piszą to co podczas obchodu przy ich lóżku na psychiatryku szeptali miedzy >sobą lekarze... teraz tylko odbijają piłeczki z >palantami którzy dają sie sprowokować Niestety udaje im się sprowokować nie tylko palantów. Lucyna, anatemka na pewno do palantów nie należą, a dały się wciągnąć. Głupoli należy ignorować, bo głupota pielegnowana się rozplenia. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: ze szczególną dedykacją dla Jokusia 23.11.06, 22:42 przestań mnie podpinać pod jąkąś kategorię raz to mądrych raz to głupich. Nie stoję po niczyjej stronie i może Wy dajecie się w coś wciągać, ja klikam z rozmyslem, bo tak mi się podoba. Już mi te apele się nudzą, nie zauważylaś, że je ignoruję? Odpowiedz Link Zgłoś
abasia471 Re: lucyna 24.11.06, 13:12 Lucyna, nie podpinam Cię pod żadne kategorie. Użyłam Ciebie jako przykładu, że nie tylko palanci dają się wciągać. Wydawało mi się, że Twój poziom i poziom jokkera wybitnie do siebie nie pasują i polemiki z nim nie służą ani Tobie, ani forum. Jeżeli jednak Tobie odpowiadają takie pyskówki i lubisz jak Cię wyszydza, traktuje jak pionka w swoich chorych grach, to wyłącznie Twoja sprawa i nic mnie to nie obchodzi. Moje apele mogą Cię nudzić, możesz je ignorować, ale nie przeceniaj siebie uważając, że mnie bardzo zależy na tym, jak na nie odpowiesz. Powtarzam raz jeszcze, że posłużyłam się Tobą, wyłącznie jako przykładem, jednak po Twojej reakcji widzę, że chyba Cię przeceniłam. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: lucyna 24.11.06, 15:42 kto nie jest z Tobą ten jest przeciwko Tobie, czarne-białe. w sumie też typowe dla depresji. oj Abasia, Abasia jak Ty nie wyluzujesz to naprawdę odchorujesz to forumowanie. widzisz to czego nie ma, nie wiem na czym Ci zależy, ale jak ktoś co rusz wymienia mojego nicka w apelach to chyba po coś to robi. Przepraszam jeżeli źle Cię zrozumialam ale skąd miałam z gory wiedzieć że jestem tylko przykładem? Teraz już wiem, ale wolalabym jednak nim nie być, bo to zobowiązuje , a ja zobowiązań mam w realu po uszy, tutaj chcę mieć swobodę. Trzym się i się nie stresuj byle kim, naprawdę nie ma sensu Abasiu. Odpowiedz Link Zgłoś
abasia471 Re: lucyna 24.11.06, 18:33 > kto nie jest z Tobą ten jest przeciwko Tobie, czarne-białe. > w sumie też typowe dla depresji. > oj Abasia, Abasia jak Ty nie wyluzujesz to naprawdę odchorujesz to forumowanie. Nie analizuj mnie i nie prognozuj mi chorób, starczą mi te które mam. Rozumiem, że mój punkt widzenia Ciebie nie przekonuje, ale nie jest to dla mnie problemem, bo nie każdy musi się ze mną zgadzać. Mój system wartości przewiduje reagowanie na rzeczy, które uważam za złe, a relatywizm moralny zostawiam ludziom, którym bardziej on odpowiada. Dla mnie cham, którego jedynym celem jest dokuczanie i krzywdzenie innych zasługuje na ostracyzm, nawet na forum dla nie całkiem normalnych ludzi. > > widzisz to czego nie ma, Bezsprzecznie widzę tu chamstwo paru osób, prostackie naigrywanie się z cudzych problemów, brak minimum empatii i życzliwości. Bardzo mi się to nie podoba i mówię o tym otwarcie, mam też zaufanie do swoich możliwości percepcyjnych. Osoby, które na priva przysłały mi wyrazy poparcia, zachęcały do przeciwstawiania się panującemu tu chamstwu, proszę żeby na forum powiedziały, co myślą, bo tłumaczenie, że chcą uniknąć perfidnych ataków i dlatego tylko prywatnie zabierają głos jakoś mnie nie przekonuje, jest też raczej kiepskim wytłumaczeniem. Mnie wsparcie nie jest potrzebne, ale mimo wszystko dziękuję. Nie boję się docinków ograniczonego prostaka i nie denerwuję się, bo biorę pod uwagę nie tylko co się mówi, ale też kto to mówi. To tyle tytułem wyjaśnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: lucyna 24.11.06, 19:27 Widzisz Baśka- Polskę też po cichu kraje Unii w sporze z Rosją popierają....hehe....to tylko polityka....hehe.... Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: lucyna 24.11.06, 19:41 o rany i po co się tam na privie tak nakręcacie, szkoda czasu, lepiej sobie maile z uśmieszkami wysyłać niż na jokusia czas marnować. teraz to dopiero będzie miał satysfakcję. Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: lucyna 24.11.06, 19:44 lucyna_n napisała: > o rany i po co się tam na privie tak nakręcacie, szkoda czasu, lepiej sobie mai > le z uśmieszkami wysyłać > niż na jokusia czas marnować. teraz to dopiero będzie miał satysfakcję. Głupia jesteś Luśka-smutno mi ,że dziewczyny mnie nie lubią....zwłaszcza Miriam..... Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: lucyna 24.11.06, 19:58 lucyna_n napisała: > no to zrób coś żeby się ciebie dało lubić. Starałem się i staram , ale dziewczyny wybrały prawiczka Suchego-bo to niby trendy..... Odpowiedz Link Zgłoś
rymcymcym-i-tralala Re: lucyna 24.11.06, 20:15 jokker5 napisał: > lucyna_n napisała: > > > no to zrób coś żeby się ciebie dało lubić. > > > Starałem się i staram toż strach nawet pomyśleć co by to było i co by sie tu działo,jakbyś się nie starał! moj Boże! Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: ze szczególną dedykacją dla Jokusia 24.11.06, 08:53 abasia, przeciez to tylko forum, jedni są tu dla rozrywki, np. ja inni chcęą świat nawracać, jeszcze inni szukaja czegoś. Wyluzuj. Odpowiedz Link Zgłoś
abasia471 Re anatemka 24.11.06, 13:23 Wiem, że to tylko forum, ale nie chcę luzować, kiedy widzę jak oszołom dokucza ludziom. Nie godzę się na tolerowanie głupków i pozwalanie im na narzucanie całej reszcie swojego poziomu. Mnie te epitety nie są w stanie dotknąć, nawet mnie nie denerwują, ale z wpisów wynika, że niektórych jednak tak, bo zaczynają się tłumaczyć. Dalej uważam, że takich ludzi jak jokker trzeba traktować z politowaniem i ignorować, nie pozwalając żeby swoimi atakami ranili innych. Nie lubię głupich ludzi i wolno mi to okazywać w sposób, jaki uznam za stosowny. Odpowiedz Link Zgłoś
bron-y-aur_stomp Re: ze szczególną dedykacją dla Jokusia 23.11.06, 22:04 i frustrat mobik, nie badz taki skromny i o sobie wspomnij Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: Pytanie.......................... ... 23.11.06, 21:45 Wystarczy debilom rzucić piłeczkę i już za nią biegają.... hehe.... Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... ... 24.11.06, 10:21 wystarczy być rzucającym piłeczkę a już jest debilem Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: Pytanie.......................... ... 24.11.06, 10:43 Suchy,jesteś leniem i nierobem największym na tym forum.Nie poszedłeś do wojska,nie studiujesz,nie pracujesz. Na forum założyłeś wątek o rencie i szczegółowo się o nią wypytywałeś. Czujesz się dobrze-ale na forum nigdy nie wspomniałeś,że chcesz podjąć pracę.Tylko spisz,żresz,kibel,zrobisz se przyjemność i do kompa.Inni na forum będący w twoim wieku albo się uczą albo pracują.Ty coś przebąkujesz tylko o studiowaniu za rok-hehe.Najwyższy czas śmierdzacy leniu zacząć się usamodzielniać i zluzować rodziców z obowiązku utrzymywania nieroba.Już nie jesteś dzieckiem,choć nie jeszcze mężczyzną. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... ... 24.11.06, 12:07 Suchy,jesteś leniem i nierobem największym na tym forum.Nie poszedłeś do wojska,nie studiujesz,nie pracujesz. Na forum założyłeś wątek o rencie i szczegółowo się o nią wypytywałeś. Czujesz się dobrze-ale na forum nigdy nie wspomniałeś,że chcesz podjąć pracę.Tylko spisz,żresz,kibel,zrobisz se przyjemność i do kompa.Inni na forum będący w twoim wieku albo się uczą albo pracują.Ty coś przebąkujesz tylko o studiowaniu za rok-hehe.Najwyższy czas śmierdzacy leniu zacząć się usamodzielniać i zluzować rodziców z obowiązku utrzymywania nieroba.Już nie jesteś dzieckiem,choć nie jeszcze mężczyzną. I tu się mylisz.Mój strach przed uczelnią powodowała choroba chad i była źle leczona bo leczono mnie na depresję-chad jest czymś gorszym.Od kiedy zacząłem brać depakinę wszystko minęło i czuję się świetnie.Mam plany co do przyszłego roku i wiem że pójdę na studia zaoczne a dodatkowo będę pracował.Już się tego nie boję a co do innych osób-nie wszyscy w moim wieku się uczą czy pracują.Są i tacy co tego nie robią np. moja koleżanka.Nie zauważyłeś 1 mianowicie tego że jestem chory na chad i kiedy byłem nieleczony to nic dziwnego że nie poszedłem na studia bo nie miałem sił.Teraz to co innego w dodatku już odstawiam cital i czuję się coraz lepiej.lepiej pomyśl o sobie bo na drodze krajowej nie wyżyjesz zbyt długo.Znasz takie powiedzenie że lepiej późno niż wcale? No właśnie odnosi się to do mnie ale jestem młody i jeszcze zdążę się nauczyć i popracować.2 lata straciłem ale te 2 lata to nic wielkiego.lepiej pomyśl o innych co tracą 10 lat i więcej z powodu choroby.rodziców mam bardzo dobrych i wyrozumiałych.poamagają mi bardzo i nie mają ani trochę żalu do mnie i wiedzą że za rok pójdę się uczyć i pracować. Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: Pytanie.......................... ... 24.11.06, 12:19 suchy ja doceniam to wszystko, plany studiów i pracy. super, naprawde się cieszę. Ale zeby wszystko usprawiedliwiac chorobą? Ja w czasie choroby pracowałam, zaczęłam dwie szkółki podnoszace kwalifikacje. Nie usprawiedliwiam swojego lenistwa chorobą. No, ale rozumiem, że może się wtedy nic nie chcieć. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... ... 24.11.06, 12:33 nie miał mnie kto wesprzeć-raz chciałem iść na studia a jak było blisko to uciekłem Odpowiedz Link Zgłoś
rymcymcym-i-tralala Re: Pytanie.......................... ... 24.11.06, 13:33 No dobra Suchy,ale teraz czujesz się już dobrze, dlaczego nie szukasz jakiejś pracy czy innego zajęcia? Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... ... 24.11.06, 15:33 bo uparłem się że najpierw zrobię prawo jazdy a jeszcze wcześniej muszę odstawić lek a to ciężkie. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: Pytanie.......................... ... 24.11.06, 15:43 a wiesz, że to wszystko są wymówki, bo boisz się wejść w normalne życie? wiem co mówię, znam z autopsji. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... ... 24.11.06, 15:50 taa pewnie.ja wiem że wejdę w życie w swoim czasie tj. jak zacznę studia to nie tak że nie chcę ale poprostu po co mam pracować pół roku za marny grosz skoro i tak pójdę na studia a 2 chcę się uczyć jazdy więc na pracę nie byłoby czasu.Pozatym mamy 3 śluby do maja w tym mojego brata poza tym zanim organizm się odzwyczai od leków to też potrwa,poza tym wyjazd na Słowację więc chcę pomału iść do przodu i wejść w życie jak ta ustawa powoli:) Jeszcze trzeba dodać że chodzę do psychologa i chcę dokończyć terapię. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... .. 24.11.06, 15:54 nie róbmy tu zamieszania moją osobą:) Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: Pytanie.......................... . 24.11.06, 16:00 nie , no jasne, Twoje życie Twoja sprawa, tylko wiesz czasem warto jednak dopuścić do świadomości prawdziwe powody, samemu sobie spojrzeć w oczy. To nie mnie ubędzie jak Ty nie zaczniesz pracować, jak dla mnie możesz siedzieć w domu tak długo jak chcesz tylko myślę sobie że praca często ma zalety terapeutyczne, zwlaszcza jak się już wychodzi z depresji, warto zacząć wracać do normalnego życia, a siedzenie w domu działa wręcz przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: Pytanie.......................... .. 24.11.06, 15:55 srutututupęczekdrutu wymowki, wymowki, wymówki boisz się podjąć prace, przyznaj się sam przed sobą. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... . 24.11.06, 16:47 nie boję się tylko raczej nie chce mi się teraz-jak będę studiował i zacznę z przymusu chodzić na uczelnie to będzie mi łatwiej podjąć pracę dlatego pracę wiążę z uczelnią.narazie to nie widzę potrzeby takiej jak praca:) Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 16:48 P.S skończmy temat bo jokker zaraz coś wymyśli znowu i będzie kolejna draka:) Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 16:49 jeszcze mu się przewidzi że praca i nauka s moimi największymi problemami i będzie chciał mi wmówić że jestem nikim ale ja i tak nie będę go słuchał:) Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:05 Masz rację Suchy,żmieńmy temat,dowcip na rozlużnienie.Suchy na swoje 38 urodziny doatał od rodziców 20zł i postanowił zaszaleć.Poszedł do lokalu na pizzę. Tam kelner pyta:pizzę pokroić na 6 czy 12 kawałków. Na sześć-odpowiada Scuhy, bo dwunastu bym nie zjadł. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:09 zgadza się bo 12 to by były za małe kawałki i by si rozpadały w ręce. Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:13 o dałeś mi świetny pomysł idę zamówić pizz z positiano-prawdziwa i soczysta pizza na cienkim cieście - taka włoska-dzięki jokker za pomysł jesteś wielki Odpowiedz Link Zgłoś
anatemka Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:14 ja sobie sama własnie pizze robie. Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:16 Dużo ketchapu i smacznego! Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:18 smak mi się zmienił i od 2 lat jadam tylko bez ketchupu bo uwielbiam czuć smak tego sosu i tego sera rozpływającego się w ustach Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:35 28,50zł,pizza będzie w granicach 40 minut:) Drogo ale to dlatego bo zamówiłem frytki jeszcze bo oni dostarczają od zamówienia za 25 zeta w górę a pizza kosztuje 23 zeta Odpowiedz Link Zgłoś
dolor Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:45 Pizza z frytkami? Co Mask powie? Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:52 powie że to jest przyczyna depresji,schizofrenii i fobii społecznej;d Odpowiedz Link Zgłoś
eizo1 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:53 mi się zygać chce jak spojrzę na frytki zaraz zaczynam robić placek po węgiersku mniam Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:55 też uwielbiam zwłaszcza z sosem mięsnym i z kiszoną kapustą oj mniam Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 17:55 pizzę sam zjem a frytki oddam rodzicom;p Odpowiedz Link Zgłoś
abasia471 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 18:35 Chłopaki, smacznego wam życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
euforyjka Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 20:27 suchy to kiedy mnie zaprosisz swoja śliczną kochaną euforyjkę na takie pyszne jedzonko? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
suchyxxx2 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 21:09 a wpadaj-chociaż będziesz mogła przeżyć swój niezapomniany raz z prawiczkiem Odpowiedz Link Zgłoś
lucyna_n Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 21:29 dodajmy, niezapomniany pierwszy raz, bo Wy podobno na tym samym wózku:) Odpowiedz Link Zgłoś
frezja47 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 23:24 Po przeczytaniu wszystkich postów dochodzę do wniosku, że na tym forum pełno jest popaprańców. Nie rozumiem dyskusji z palantami i nie mam sobie tego za złe. Abasiu podziwiam, że próbujesz dotrzeć do niewielu rozsądnych, którzy jeszcze tu są, ale nie bardzo wierzę w powodzenie tych działań. Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 23:26 Obudziła się stara żmija i próbuje coś upolować....brrrr Odpowiedz Link Zgłoś
frezja47 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 23:38 jokker5 napisał: > Obudziła się stara żmija i próbuje coś upolować....brrrr Jesteś bezpieczny. Padlinożercami gardzę. Odpowiedz Link Zgłoś
jokker5 Re: Pytanie.......................... 24.11.06, 23:41 Nie wierzę ci starucho..... Odpowiedz Link Zgłoś