Dodaj do ulubionych

Kraków - dr Dominika Dudek

11.09.07, 18:30
Jaka ona jest tzn. chodzi mi o podejście do pacjenta, profesjonalizm itp. Będę
wdzięczna za każdą informację. Czy polecacie lub odradzacie?
Obserwuj wątek
    • rzeznia_nr_5 Re: Kraków - dr Dominika Dudek 11.09.07, 19:10

      skrobne ci meila na temat gdzies o polnocy albo rano

      a jaka jest?przede wszystkim baaardzo gruba
    • mala_ta Re: Kraków - dr Dominika Dudek 11.09.07, 19:23
      Czekam na maila! A może jeszcze ktoś inny ma na jej temat coś do powiedzenia?
      • emajlowa Re: Kraków - dr Dominika Dudek 12.09.07, 11:45
        Jak dla mnie jest o.k.
        Aaaa i wcale nie jest gruba.

    • mala_ta Re: Kraków - dr Dominika Dudek 28.09.07, 14:28
      nikt nic nie wie?
      • iso1 Re: Kraków - dr Dominika Dudek 07.10.07, 05:49
        podnoszę wątek
        zamierzam zmienić lekarza i szukam
        też jestem zainteresowany opinią nt Dominiki Dudek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka