mala_ta 11.09.07, 18:30 Jaka ona jest tzn. chodzi mi o podejście do pacjenta, profesjonalizm itp. Będę wdzięczna za każdą informację. Czy polecacie lub odradzacie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzeznia_nr_5 Re: Kraków - dr Dominika Dudek 11.09.07, 19:10 skrobne ci meila na temat gdzies o polnocy albo rano a jaka jest?przede wszystkim baaardzo gruba Odpowiedz Link Zgłoś
mala_ta Re: Kraków - dr Dominika Dudek 11.09.07, 19:23 Czekam na maila! A może jeszcze ktoś inny ma na jej temat coś do powiedzenia? Odpowiedz Link Zgłoś
emajlowa Re: Kraków - dr Dominika Dudek 12.09.07, 11:45 Jak dla mnie jest o.k. Aaaa i wcale nie jest gruba. Odpowiedz Link Zgłoś
iso1 Re: Kraków - dr Dominika Dudek 07.10.07, 05:49 podnoszę wątek zamierzam zmienić lekarza i szukam też jestem zainteresowany opinią nt Dominiki Dudek Odpowiedz Link Zgłoś